PDA

View Full Version : purvi put



priqtel v nujda se poznav
10-26-2008, 15:36
zdraveite na vsi4ki
iskam da potursq va6ite suveti az sum mom4e i si haresvam edno momi4e tq mene su6to me haresva i 6e izlezem na kafe az nz kakvo da pravq kak da se durja 6toto mi e za purvi put davaite vsqkakvi suveti pls pls pls

ThePowerOfLove
10-26-2008, 15:44
Просто бъди себе си ;) Нека всичко ти дойде от вътре, вместо сега да мислиш в кой момент точно какво да кажеш..

SuNsEt
10-26-2008, 15:45
Ами..дръж се мило,отваряй й вратата,почерпи я нещо или плати сметката... :)

priqtel v nujda se poznav
10-26-2008, 15:46
mersi mn i vse pak malko me e sram 6toto tq 6e si vodi i priqtelka i az izob6to nz kakvo da pravq

SuNsEt
10-26-2008, 15:50
mersi mn i vse pak malko me e sram 6toto tq 6e si vodi i priqtelka i az izob6to nz kakvo da pravq Еееееееееееее,ама тогава за ква среща ми говориш?!Тва с довеждането на приятел е много шибано...Тогава,се замисли дали да платиш сметката,щото според мен тая третата е супер излишна.. 8-)

ChoCohoLiC
10-26-2008, 15:53
mersi mn i vse pak malko me e sram 6toto tq 6e si vodi i priqtelka i az izob6to nz kakvo da pravq Еееееееееееее,ама тогава за ква среща ми говориш?!Тва с довеждането на приятел е много шибано...Тогава,се замисли дали да платиш сметката,щото според мен тая третата е супер излишна.. 8-)
Точно и виж как ще мине, и може да излизете 2-ри път,но сами :)

death_knight
10-26-2008, 15:58
А защо не си доведеш и ти приятел, чиято задача ще бъде да занимава нейната позната и да имате повече време насаме? :)

SuNsEt
10-26-2008, 16:18
А защо не си доведеш и ти приятел, чиято задача ще бъде да занимава нейната позната и да имате повече време насаме? :) Щото няма да стане.Излизала съм на такава среща.Излизала съм и с гаджето си(бифше вече),който си беше довел приятел и бяхме 3ма...и аз сякаш бях излишна. :? Като си доведе и той приятел,момичетата ше си говорят заедно и момчетата отделно,само дето всички ше са в една групика.Но зависи от хората,пък до колкото можах да разбера,автора е малко сдухан за утре. :-D

priqtel v nujda se poznav
10-26-2008, 16:22
ami kato sednem primerno kakva tema da zasegna zaa kakvo da si govorim

SuNsEt
10-26-2008, 16:30
ami kato sednem primerno kakva tema da zasegna zaa kakvo da si govorim Еми...къде обичате да ходите събота или неделя...или си говорете за някое предстоящо яко събитие...или обсъждайте другите...или говорете за тва каква простащина е Биг Брадър,дали бихте участвали...или де да знам?!Толкова много теми.В краен случай,когато не можеш да измислиш нищо,просто им кажи "Еми аз не мога да се сетя за няква тема.Блокирах,много сте хубави ( 8-) )...Кажете вие нещо интересно" и такам.

mon4eto
10-26-2008, 16:44
Abe deca ... tva da si dovejda6 priqtel/ka e mn tapo ... no 6tom taka e precenila huu ... kak da se durji6 li? emi budi sebe si tva cqlata rabota ... izkustvenite hora ne sa za predpo4itane :o

IcemanChambers
10-26-2008, 16:54
... 'Еми аз не мога да се сетя за няква тема.Блокирах,много сте хубави ( 8-) )...

Е това е страшно хитро :D
Иначе приятел, за срещата не трябва да се притесняваш грам, не го познавам момичето, за да ти кажа точно какво да говориш, ама отначало почни с общи неща интересни и за двамата, а след това поговорете и за Вас самите, че много я харесваш, искаш отново да се видите.Абе като ти дойде до главата, ше го измислиш.

woshata
10-27-2008, 15:38
bate ne znam kak moe ste tolko spreli :shock:

Solarcho
10-27-2008, 15:38
пиши на кирилица

sexa_na_kompleksa
10-27-2008, 15:52
Няма от какво да се притесняваш - момичето няма да те изяде, а и явно и тя не е много спокойна, щом ще си води приятелка. :) както казаха по-горе - просто бъди себе си. Гледай да не мълчите много, намирай теми за разговори - за времето, какво сте правили днес, какво обичате да правите по принцип, филми, музика...

dobity
10-27-2008, 15:53
Не говори скучни работи, а нещо което на нея и е интересно макар на тебе не :) НЕ ГОВОРИ ЗА БИВШИ!!! ;-) =D> =D> =D> =D>