PDA

View Full Version : Цикъл - "черна" кръв



GG1RL
10-26-2008, 15:48
Здравейте, ами днес ми дойде, обаче кръвта е адски тъмна никога преди не е била такава на 17 години съм (идва ми от 13 годишна възраст) Искам да отбележа също и че от както ми дойде за 1ви път никога не ми е идвало на 1 и съща дата ами се в разлика от 1/2 седмици) Та на вас сл,чвало ли ви се е такава тъмна направо черна кръв и гъста ?

Eeyore1
10-26-2008, 16:14
Имаш проблем на който ние не можем да ти отговорим,потърси лекар той ще ти даде най-точен отговор :(

crazygirl13
10-26-2008, 18:54
Имаш проблем на който ние не можем да ти отговорим,потърси лекар той ще ти даде най-точен отговор :(

Отиди на доктор

sssladuranka
10-27-2008, 16:11
цикъла никога не идва на един и същи ден (примерно 2 на единия месец и 2ри на другия) идва 20 дни по късно (примерно всеки 1ви четвъртък от месеца)

mumiikataa
10-27-2008, 16:27
цикъла никога не идва на един и същи ден (примерно 2 на единия месец и 2ри на другия) идва 20 дни по късно (примерно всеки 1ви четвъртък от месеца)
На мен пък почти винаги ми идва на една и съща дата, и к'во?

titinkaa
10-29-2008, 18:53
значи за това че ти закъснява е напълно нормално не се притеснявай организма в тези побертетни години се развива и се нормализира както е в случая за цикъла на него му трябва време да се нормализира и да ти идва на точната дата...на мен лично също ми закъснява с една седмица ама вече съм свикнала с това и не се притеснявам.....,а колкото до другият ти проблем не мога да ти помогна иди на гинеколог най-добре.УСПЕХ! :-)

VhD
11-01-2008, 11:32
цикъла никога не идва на един и същи ден (примерно 2 на единия месец и 2ри на другия) идва 20 дни по късно (примерно всеки 1ви четвъртък от месеца)
На мен пък почти винаги ми идва на една и съща дата, и к'во?

тва,за цикъла изобщо не е вярно! и на мен ми се е случвало да ми идва на една и съща дата! .иначе кръвта става по тъмна към края на цикъла.. може и да не е нещо сериозно :-o :)

_sno_
11-02-2008, 06:00
мисля че ....това си е нормално..на мен също понякога кръвта ми е тъмна...но за всеки случай ти препоръчвам да идеш на лекар :)

Alex_f
11-02-2008, 08:28
Според мен за тъмната няма за какво да се притеснява,ако кръвта и е по принцип по-тъмна ,пък и накрая на цикъла цвета се променя!

kukli4kata001
11-02-2008, 10:02
ммм да и на мен понякога и в повече случеи ми закъснява и да кръвта към края на цикъла винаги е малко по-тъмна :wink:

foreverr
11-02-2008, 10:57
Ми на мен последният път као ми дойде и целият цикъл си го изкарах на кафява кръв.Бях на лекар и каза, че нищо ми няма, но след другия цикъл ще хода пак на контролен преглед.Мисля, че е нормално да имаш такава тъмна кръв понякога.Абе ако и другияр път си така се замисли за лекар!