PDA

View Full Version : Коледа и нова година



mimsssssss
10-26-2008, 16:33
тази тема е посветена на всичко свързано с коледа и нова година-общо взето предстоящите празници.къде ще бъдете и с кого? на кого ще взимате подаръци? и подобни.тук може да съобщаваме или даваме съвет.
не мисля че е рано просто защото подготовката и всичко изисква време и обмисляне-най вече за подбора на подаръците.
ще напиша няколко въпроса който има желание може да отговори на тях иначе даваите свободни съчинения.е давайте вие сте.
1.къде ще прекарате Коледа и нова година?
2.с кой?
3.ще подарявате ли подаръци на приятели и роднини на кои и какви по точно?
4.мислите ли че на всеки който купите подарък ще ви уважи и ще ви подари и тои?
5.как си представяте новогодишната нощ след 12 ?
6.кой е най хубавия подарък или жест който някой може да ви подари?мислите ли че ще ви го подари някои и кои е той?

DiScOnEcTeD
10-26-2008, 17:04
мн рано бе още от сега да се мисли :D

mimsssssss
10-26-2008, 17:20
мн рано бе още от сега да се мисли :D
разбирам,но примерно искаш да идеш с приятели на хижа :-o тогава даже може и да закаснееш затова писах толкова рано темата за да имаме време за всичко ...който има да каже нещо по темата да ще го напише.за който е все още рано да почака

exclusif
10-26-2008, 17:20
na koleda shte sam s roditelite si vkbshti sigorno na nova godina nai veroqtno y edna fr shte si pravim kupon nastroenieto sled 12 shte e mn visoko sored men iii da shte podarqvam podaraCi na priqteli i rodnini nz oshte kakvo ne sam mislila... :-D

Goddess
10-26-2008, 19:13
И аз още не съм се замисляла и не съм си правила кой знае какви планове...
На Бъдни вечер ще съм си вкъщи с родителите си, а на Коледа на имен ден на вуйчо ми...
Нова година вероятно ще съм с компания някъде. :)

Axel_f
10-26-2008, 21:07
Малко е раничко наистина...ама явно много обичаш коледните празници :) Иначе не съм мислила къде и с кого ще съм на Нова година, на Коледа ще съм си вкъщи с родителите ми, все пак това е семеен празник :grin: А на Нова година...идея си нямам, сигрно с приятели. Подаръци също не съм избирала, обикновено ги купувам на момента. Чакам зимните намаления :D Но ще купя на майка ми, на сестра ми, на приятелки, надявам се, че и те ще се сетят за мен :lol:

nejnaDROGA
10-26-2008, 21:42
1.къде ще прекарате Коледа и нова година?
-Коледа сигурно в Габрово,а Нова година в някое заведение,вила или на домашно някъде из Силистра,в Кранево,в Габрово,във Варна или Добрич
2.с кой?
-с милото и компания
3.ще подарявате ли подаръци на приятели и роднини на кои и какви по точно?
-ЕСТЕСТВЕНО,че ще подарявам на нашите,на милото и на всички от компанията (общо около 21 подаръка ми трябват :));
-на милото мисля да му подаря сребърна гривна+червено вино (реколта 1994) в оригинална кутия+страхотна вечер с мен,но няма да издавам подробностите :P ,за момчетата от компанията по един STR8 черен (не ми се дават повече пари за тях)+плочка с пожелание или грамота,за момичетата - плюшена играчка+някаква сребърна висулка,а за нашите - още не знам :o
4.мислите ли че на всеки който купите подарък ще ви уважи и ще ви подари и тои?
-По принцип МРАЗЯ да ми правят подаръци,така че се надявам да не получа много :),но със сигурност милото ще ми подари нещо голямо :o ,а тия от компанията ще ми подарят нещо сребърно,някакъв голям сувенир,някаква огромна плюшена играчка или уикенд за двама на някоя вила
5.как си представяте новогодишната нощ след 12 ?
-Миии идват да ме вземат с кола,после отиваме и вземаме двама познати,след това гаджето,пълним багажниците с алкохол,СД-та,фоерверки,алкални батерии и мини ДВД-та ... После отиваме във вилата/заведението/града,в който ще празнуваме и избухваме яко до сутринта ;)
6.кой е най хубавия подарък или жест който някой може да ви подари?мислите ли че ще ви го подари някои и кои е той?
-Най-готиния подарък,който мога да получа са прегръдките и целувките на моето мило и огромния купон с компанията (който задължително ще продължи поне до 02.01.09г.)

Предполагам,че ще е така :) По принцип от сега започвам да мисля,защото до тогава може да изкупят подаръците,които съм намислила :? :o

bobo_kaulitz
11-28-2008, 12:16
1.къде ще прекарате Коледа и нова година?- амиии коледа у нас а нва година с приятели
2.с кой?-приятели
3.ще подарявате ли подаръци на приятели и роднини на кои и какви по точно?-дааа но н съм решил кви :D
4.мислите ли че на всеки който купите подарък ще ви уважи и ще ви подари и тои? мне :D
5.как си представяте новогодишната нощ след 12 ? мии пиян :D
6.кой е най хубавия подарък или жест който някой може да ви подари?мислите ли че ще ви го подари някои и кои е той?- не знам... а и никой няма да ми подари кой знае кво.. не съм за подаръците... важното е да си прекарам супер :grin:

tOniTyy
11-28-2008, 15:27
1.къде ще прекарате Коледа и нова година? - Още не знам нищо.Но коледа сигурно със родителите ми, а нова година с приятели. :D
2.с кой? - казах вече :)
3.ще подарявате ли подаръци на приятели и роднини на кои и какви по точно? Ами иска ми се да подаря, но не знам... още нито какво, нито имам идеи. :?
4.мислите ли че на всеки който купите подарък ще ви уважи и ще ви подари и тои? Не, не мисля. :lol:
5.как си представяте новогодишната нощ след 12 ? .. не знам :) Мисля, че има време.
6.кой е най хубавия подарък или жест който някой може да ви подари?мислите ли че ще ви го подари някои и кои е той? Ами най - хубавия подарък, който мога да получа е това да съм с един любим за мен човек, но това няма как да стане :( така, че .. няма да получа желания подарък :( пФ[color=red]

sladky2009
11-28-2008, 15:37
Искам мн сняг за Коледа и нова година :grin: :-)