PDA

View Full Version : -



zelenooko_kote
10-26-2008, 16:53
---

Bee*
10-26-2008, 17:07
не можеш нищо да направиш

SuNsEt
10-26-2008, 17:10
не можеш нищо да направиш Може да поговориш с него на тая тема.Да кажеш какво чувстваш и че ти е гадно.Но не го поставяй пред избора "Аз или приятелите" ,щото ще загубиш...Доверие и по-малко ревност.Ако те обича и държи на теб(демек не само те харесва...),въобще няма й да обърне внимание на намеците на останалите,камо ли на бифшата си. Успех.

haterkata
10-26-2008, 17:29
няя кво да напрайш чоек

zelenooko_kote
10-26-2008, 17:32
няя кво да напрайш чоек

:(

SuNsEt
10-26-2008, 17:33
няя кво да напрайш чоек

:( Е не се отчайвай де...баси...2 мнения "Няма какво да направиш" и какво от тва?Аз пък мисля обратното и вече ти го написах. :)

zelenooko_kote
10-26-2008, 17:34
няя кво да напрайш чоек

:( Е не се отчайвай де...баси...2 мнения "Няма какво да направиш" и какво от тва?Аз пък мисля обратното и вече ти го написах. :)

v tebe mi e nadejdata :-D

SuNsEt
10-26-2008, 17:36
няя кво да напрайш чоек

:( Е не се отчайвай де...баси...2 мнения "Няма какво да направиш" и какво от тва?Аз пък мисля обратното и вече ти го написах. :)

v tebe mi e nadejdata :-D :-D ...Еми давай-ше помагам!... :) Ама найстина,поговорете си на тая тема.Щото така да си мълчиш,просто няма смисъл.Поне му кажи какво ти е мнението.След като сте заедно имаш право да си го дадеш.

Stuckyto
10-26-2008, 17:43
гоу гоу гърл... ако наистина го харесваш и искаш да си с него... не се отказвай от него само заради приятелите му... бори се за него... не се отчайвай... :? ... излезте сами... и говорете.Няма смисъл на тебе да ти е кофти и да се ядосваш а той да не знае... говори с него и му сподели каквото те тревожи ! :)
Желая ти успех ! ;-)

Lysit0
10-26-2008, 17:51
Поговорете си,изяснете се.....и така :)

slim__shadygirl
10-27-2008, 08:20
гоу гоу гърл... ако наистина го харесваш и искаш да си с него... не се отказвай от него само заради приятелите му... бори се за него... не се отчайвай... :? ... излезте сами... и говорете.Няма смисъл на тебе да ти е кофти и да се ядосваш а той да не знае... говори с него и му сподели каквото те тревожи ! :)
Желая ти успех ! ;-)
:-({|= :smt038

mynichka
10-27-2008, 08:26
освен да си поговорите ..незнам друго :P

soul1199
10-27-2008, 08:34
гоу гоу гърл... ако наистина го харесваш и искаш да си с него... не се отказвай от него само заради приятелите му... бори се за него... не се отчайвай... :? ... излезте сами... и говорете.Няма смисъл на тебе да ти е кофти и да се ядосваш а той да не знае... говори с него и му сподели каквото те тревожи ! :)
Желая ти успех ! ;-) +1

HONDA
10-27-2008, 10:01
освен да си поговорите ..незнам друго :P
+954

roltirirang
10-27-2008, 11:45
Хм ...казваш,че те харесва...От къде знаеш след като даже не те е заговорил?
Опитай се да намериш ситуация в която да го накараш да те заговори първо,ако си мислиш,че може и без това хвани си супер компанийка сватосай се с някой и ако те харесва ще му стане гадно покажи му това като намек и като види,че му отвърщаш на удара може нещо да стане.Знам,че звучи детинско ама... :oops:

sasha_90
10-27-2008, 12:15
Като твърдиш,че го харесваш,не го отделяй от приятелите му.Той ще оцени това.

NaNa_SladuRana
10-27-2008, 12:31
в момента те са по-важни от теб,зближи се не само с момчето,но и с въпросните приятели

zelenooko_kote
10-27-2008, 13:27
Хм ...казваш,че те харесва...От къде знаеш след като даже не те е заговорил?
Опитай се да намериш ситуация в която да го накараш да те заговори първо,ако си мислиш,че може и без това хвани си супер компанийка сватосай се с някой и ако те харесва ще му стане гадно покажи му това като намек и като види,че му отвърщаш на удара може нещо да стане.Знам,че звучи детинско ама... :oops:

haha abe momi4e otkade go izmisli tova 4e ne me e zagovoril,ne samo 4e govori ami i prez cqloto vreme dokato sme na daskalo e s men...prosto sme ot edin klas kvo da s epravi,no az fr. mu ne gi poznavam 6toto toi jivee v centara,a az v kraq na grada i to prosto nqma kak savsem druga taifa sa si

Bellatrix
10-27-2008, 13:43
в момента те са по-важни от теб,зближи се не само с момчето,но и с въпросните приятели
+14725403975067067413067096 , питай го да излезете някъде с твоите и неговите приятели :) Така: 1. Намекваш му ясно, че го харесваш та да е наясно и току виж направи някоя крачка към вашето "сватосване" 2. Ще се запознаеш с въпросната тайфа, 3. Ще бъдеш и с твои приятели та да не се чувстваш изолирана. :)
3 в 1 8)

roltirirang
10-27-2008, 14:58
haha abe momi4e otkade go izmisli tova 4e ne me e zagovoril,ne samo 4e govori ami i prez cqloto vreme dokato sme na daskalo e s men...prosto sme ot edin klas kvo da s epravi,no az fr. mu ne gi poznavam 6toto toi jivee v centara,a az v kraq na grada i to prosto nqma kak savsem druga taifa sa si
В началото на темата си погледни какво си писала,второ като не ти харесва мнението ми не ме цитирай,трето имам си име,ако не го знаеш питай иначе обръщения като "момиченце,бебс,миличка,тая, оная" са ми обидни.....съжелявам.
Аз ти казах,че понякога детинските неща действат.Щом го познаваш за какво ти е съвет по твоя случай тогава действай...?Не мога да разбера какво искаш да извлечеш с тази тема?
ЕДИН СЪВЕТ ОТ МЕН:(Знам,че не съм аз човека за съветите) Както знаеш тихите води са най-опасни тъйче ,ако не искаш ядове бъди с него...Въпреки,че не одобрявам в класа да се обвързвам(лично мнение),след известно време се гледате дори и да не искате. :-P

zelenooko_kote
10-27-2008, 15:10
ЕДИН СЪВЕТ ОТ МЕН:(Знам,че не съм аз човека за съветите) Както знаеш тихите води са най-опасни тъйче ,ако не искаш ядове бъди с него...Въпреки,че не одобрявам в класа да се обвързвам(лично мнение),след известно време се гледате дори и да не искате. :-P[/quote]

of znam za tova si absolutno prava ma kakvo da napravq..ve4e e malko kasni4ko da spiram

Andreev
10-27-2008, 15:16
Докога ще слуша приятелите си
ВИНАГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Neprikosnovena
10-27-2008, 18:51
не можеш нищо да направиш Може да поговориш с него на тая тема.Да кажеш какво чувстваш и че ти е гадно.Но не го поставяй пред избора "Аз или приятелите" ,щото ще загубиш...Доверие и по-малко ревност.Ако те обича и държи на теб(демек не само те харесва...),въобще няма й да обърне внимание на намеците на останалите,камо ли на бифшата си. Успех.

Ako ti ne se bori6 za nego nqma koi dr da go naprai ! :!:

FrozenFire
10-27-2008, 20:27
Какво очакваш,приятели са му.
Ти не слушаш ли твоите? :)

_FaShIoN_
10-30-2008, 10:41
Нищо не можеш да направиш....не се опитвай да го накараш да избира между теб и приятелите му,защото така и самия той ще те намрази...всеки един човек зачита и се влияе много от мнението на приятелите си,нали все пак са му приятели....единственото,ко то можеш да направиш е да се опиташ да се харесаш на приятелите му,защото аз доколкото разбирам те не те харесват... :)

NeverTheSame
10-30-2008, 14:04
Какво очакваш,приятели са му.
Ти не слушаш ли твоите? :)

права си,но момчето явно и той си има чувства...
въпреки,че са му приятели не би трябвало да ги оставя да казват с кой да ходи най-малкото..

kiss me baby
10-30-2008, 15:38
Аз съм в същото положение.Направи се на безразлична към него.Минавай покрай него и го подминавай като празно пространство.Аз в момента постъпвам така и момчето което харесвам от много отворен и голям женкар стана малкооо по-различен.Вече е друго...той се опитва да ме заговаря,а аз се правя на недостъпна.След броени дни когато ме спечели ще ме цени много повече...

mortal96
11-01-2008, 22:59
nego znam kav e toya.Kato te haresva kvo se vliyae ot drugite.

mortal96
11-02-2008, 05:32
Az li4no kato haresvam nyakoya,ne me interesuva kvo 6e stane ako ne se zanimavam s glupostite na priyatelite si.