PDA

View Full Version : чувството любов



draki4ka
10-26-2008, 16:54
здр знам че има поне 323216564 теми такива но не съм търсела и все пак искам да си споделя :x давайте обиждайте ме ако искате но май ве4е и това не ми пука Имах несподелена любов 8-) да е и мн важно всеки я има в живота си :( такава е съдбата просто но не е това въпросът,въпросът е че мисля че вече няма да се влюбя постоянно мисля за тоя кретен... и кфо да кажа казвам че не трябва да ми пука а е така нз как да махна това чувство!!! е това беше просто се изказах критики сега ще има колкото щеш и даже като ги чета ше се кефя :) :P защото ще има разумни хора които ще ми се правят на нещо повече оттава което са когато ми кажат "абе що си толкоз зле" или от сорта и знам че и те са преживявали тфа!!!! ето давайте....

IcemanChambers
10-26-2008, 16:58
Хах, спокойно, и аз така си мислех, за едно моми4е, 4е немога да го забравя, но ето че след 2 месеца, ве4е дори не се и поздравяваме.Няма лошо да пот1гуваш малко, но чак да мислиш, че повече нямало да се влюбиш...

HardlyAwakened
10-26-2008, 17:04
Здравей, както каза всеки има този ужасен етап в живота си.Но знаеш ли, по-добре да е така, по-добре сега да те мамят и лъжат.Ще станеш силна, ще разпознаваш отрепките и ще знаеш как и към кого да се стремиш.Един съверт - не се отчайвай толкова, защото колкото повече го оплакваш толкова повече неприятни чувства ще получаваш, пък ако не ти дреме, толкова по-добре за теб ! 8)

summer_mo0n
10-26-2008, 17:08
Не се притеснявай и аз съм била в такава ситуация.Просто се влюбих в едно по-голямо момче и той реши че аз ще см му разнообразието като неговата приятелка я нямаше(тогава незнаех че ходи с друга).... И така "ходихме" 2 седмици и той спря сякъф контакт с мен ... Звънях му ...Абе много му падах в краката за което съжалявам но се едно не мога да го променя...И така той склони излязохме каза ми че не иска да продължаваме с това .... Бях съкрушена плаках много ...Но след 2 месеца разбрах какво е истинската любов ...И сега се смея на мен си колко съм била заблудена тогава ...И не съжалявам,че тогава той ме заряза ... Просто потърси момче което ще то допадне опознайте се .... и сега не си мисли това е края на света точно когато най-малко очакваш ще намериш момчето което няма да те нарани а ще те обикне както и ти него. :)

DiScOnEcTeD
10-26-2008, 17:10
абе и аз в момента съм така :-# :-# а той сигорно дори не знае че съществувам :lol: :lol:

draki4ka
10-26-2008, 17:34
пфффф...BoYS... :?

haterkata
10-26-2008, 17:39
няма любов 8)

exclusif
10-26-2008, 17:39
миличка не се очайвай опитвай се колкото се може по малко да мислиш за него ще си кажеш лесно ви е на вас да го кажите да но почти всеки е изживял това след месец два друго ще мислиш за това момче.. един ден сами почват да си показват лошите качества и ни отблъскват сами от тях

draki4ka
10-26-2008, 17:50
вече цял месец и точно когато се опитвам да го забравям той се появява от някаде....съжелявам че така пиша :-o

MusicIsMyLife
10-26-2008, 17:55
пфффф...BoYS...

Несподелената любов е кофти нещо.. всеки я е имал и ще я има отново.
Ще се влюбиш отново.. може да е кретен но ще го забравиш някой беше казал " Времето лекувало " може и да е вярно може и да не е но ще го забравиш.. гледай напред и това е. Пука ти в момента за него и ще ти пука още време но няма да е вечно.. не се притеснявай !!

А т'ва пфффф Boys.. айде сега.. аз като момче, мъж ако щете го казвам и ще продължавам да го твърдя 90 % от момчетата/мъжете не струват но другите 10 % к'во ги праем а ? Дори и аз да съм в тези 90 % не ми пука ! :)

tonny_selfish_girl
10-26-2008, 18:08
draki4ka - spx ako tebe te kritikyvat na4i i men tra mnogo me kritikyvat i da mi vikat 4e sam zle :-x minalata godina dekemvri hodih s edno mom4e ne go ocenih i toi skusa s men :lol: ot togava ne spiram da go obicham hodih s 2 mom4eta ot togava i s 2te skusah zashtoto oshte sam luda po nego :)

desi_bonbona
10-26-2008, 18:35
vremeto lekuva. kogato sre6tne6 nqkoi po-dobar ot nego 6te go zabravi6 za nula vreme. =;