PDA

View Full Version : Отношението на учителите към учениците...



Miimiinka
10-27-2008, 13:05
Дано се хареса темата и не е много банална.Та във вашето училище как се отнасят учителите към вас? Има някой в нашето дето само обиждат ужат.Аз си мисля,че в днешно време добри учители не останаха.Така ли е? Какво е вашето мнение по въпроса?

TinkyWinky
10-27-2008, 13:22
по принцип както се отнасяш ти към учителите, така и те към теб...

досега не съм попадала на такива, които да ми се заяждат :)

все още има добри учители

Dundy
10-27-2008, 14:46
е има добри има и лоши.Зависи от много неща,но като цяло май са повече лошите щото при ниска заплата те нямат стимул да си вършат работата като хората и така..

NadeTo_bE
10-27-2008, 15:52
по принцип както се отнасяш ти към учителите, така и те към теб...

досега не съм попадала на такива, които да ми се заяждат :)

все още има добри учители
Да съгласна ъм но преди имаше един учител дето на подчти всичките момичета им викаше к**ви :-x

hgfh
10-27-2008, 15:53
Госпожата по руски каза на целия клас , че ще се радва много ако ни се случи нещо лошо :shock: ....

plmn
10-27-2008, 16:25
Едната ни гледа с един пренебрежителен поглед, кои сме ние едва ли не.Другата самочувствието и е до небето и нямат намерение да слязат скоро, при нас простосмъртните.Още 2 години...ще ги изтрая..

Goddess
10-27-2008, 16:44
В нашето училище, учителите ни са страхотни.
Отнасят се много добре, винаги са готови да направят компромис, постоянно ни хвалят...Въпреки, че въобще не сме от тихите...Абе,разбираме се.
Е, не във всеки клас се държат така предполагам...но някои наистина са пълни говеда...

niakvu_ytkachenu
10-27-2008, 17:35
uchitelite sa po lo6i i at nas .
Nie sme nai-lo6ia klas v grada ni :-D i vsichki ni gledat mn gadno, bez da sme im napravili ni6to.
svikna li sme veche no e mn gadno da te gledat gadno vseki den i vseki chas. :o
A ako sa v lo6o nastroenie da ne im se miarka6 pred ochite , vikat kre6tiat i pi6at 2ki i zabelejki i otsastvia. :oops:

sweet_bunny
10-27-2008, 19:31
В училището, в което уча аз-учителите са супер.Имам предвит,че са си истински учители,даже някой са строги каквито са били по времето,когато родителите и бабите и дядовците ни са били ученици.Когато трябва са добри,когато трябва строги,но от време на време пускат някоя шега за да повдигнат духа.

pOiSoN_kIsS_94
10-27-2008, 21:23
Готини са повечето,но са многоооооооооооо строги 8-) :D

Tedi4ka
10-28-2008, 07:32
Ами във мойто училище както и навсякъде има от най-добрите до най-лошите учители,но все пак ще ти дам пример............... Имам едно момиче от моя клас което щеше да бъде миналата година знаменосец и да носи през целия град знамето/тя много го искаше/ и един ден отсъсваше имаше някаква работа и един господин я потърси за репетиция /тогава имахме литература/ ................ и щом господина каза защо я търси госпожата ми по литература веднага каза оставете я тая е пияница и курва :x направоо .......... и разбира се избраха друго момиче....

А това момиче от моя клас като разбра беше побесняла :? и нормално................

waaaagh
10-28-2008, 08:20
Бе ддз-мен сичките даскали ме харесват по някаква причина-дори не уча толкова 8-)

cS_LaMeRkA
10-28-2008, 11:20
Да според мен наистина.. добри даскали вече няма... повечето се пенсионираха... измреха.. абе шиб*на работа...
В момента даскалите гледат само как да си предадът урока по барзо... ама вобще не ги интересува , ти разбрал ли си .. и т.н. Вярно че и ние сме лайна понякога и се държим като хванати от гората в клас :D но, и те не са цвете за мирисане... Давам пример.. по география г-жата ни диктува урока... и понеже тя бъза и не и дреме на жилетката , кои записал кои не... и някой се проовикне да повтори и тя като почне да квичи ...
"Оо да сте чули.. немога аз да ви повтарям по 10 пъти..." и ние и от там :shock: баси майтака... 1 пат я накарахме да повтори и тя се насра... :? Има и мн. други... вече са редкос печените и готини даскали... :?
Деа мааму стара... дори някой не си предават урока както трябва бе.... не че съм умрела да и го слушам... ама после.. почне да изпитва и кфо... к*р за нас... понеже само си е мранкала под носа :x

sm_95
10-28-2008, 12:05
според мен е голяма решка да слагаме учителите под общ знаменател има и готини, има и гадни преподаватели, има и готини но сторги и т.н. зависи си от настоението на даскала от поведението на класа и прочие

П.П. много хубава тема.
8) 8) 8)

fuckingwhore
10-28-2008, 12:25
вярно е има и такива учители,които са гадни и много обичат да се заяждат.
аз не съм попадала на учител,които да ме обижда и прочие.

повече трябва да се обърне внимание на темата 'отношението на учениците към учителите',отколкото на обратното..

днеска бях във часа на една приятелка и ми идеше да си тръгна.
няма такова отношение към учителката,беше кошмар.

vampire3
10-28-2008, 13:12
Аз винаги съм имал уважение към учителите, както съм бил възпитаван.
Винаги, ама ВИНАГИ им говоря на "Вие" а не на "Госпооо" или казвам "Извинете, госпожо Фамилия ......." И в старото ми училище в град Несебър, доста от учителите познаваха дядо ми (лека му пръст-почина преди 3 месеца) и имаха уважение към мен и аз отвръщах със същото. Все пак това е училище. Винаги поздравявам дори и учителката ми от 1 до 4 клас. Заместник Директорът ми преподаваше по история и аз бях един от най-добрите ученици. Директорката последните 2 години ме избираше да учавствам в патронажа на училището, даже миналата година освен че водих предаването и учавствах в една от пиесите и след пиясата майка ми чакаше да се преоблеча и директорката стисна ръката на майка ми и каза " Благодаря че сте отгледали толкова отговорно и възпитано дете". До 7 клас единственият път когато съм се държал лошо с учител беше когато едни момичета зад мен говореха и той помосли че аз говоря и ми се скара, аз почнах да му противоречя но той и до сега си мисли че аз съм бил :( Но общо взето между мен и учителите в старото училище(Дори Директорката и заместник директора ) имаше взаймно уважение.
Смятах да кандидатствам в Американският колеж в София но се отказах. Щях да взема изпита, но се отказах понеже беше доста далеч от домът ми. Влязох в Англииска Гимназия " Гео Милев" - "Най-елитната" гимназия в Бургас. Сега горчиво съжелявам че не отидох в София а по собствено желание останах. Училището е ужасна съборетина. Класовете са по 30 човека. Цари Хаос. Понеже нямат достатъчно учители, наемат учители вече минали пенсионна възраст. Всичките наши учители са възрастни но аз се отнасям с уважение към тях. Но класната ми е някакво чудовище, звяр..... Бил съм в Англия направих тест и определиха моето ниво на владеене на Англииски език като "C-2" а в момента в училище изучаваме материал "А1-А2" и аз се справих с последният тест отлично(Имах само 1 правописна грешка) и въпросната учителка почна да ми премахва точки от 6-цата за ПУНКТОАЦИОННИ ГРЕШКИ !!!! (Който е учил Англииски знае че пунктуацията се изучава мнооого напред...)
С две думи с всички учители до сега супер само с това изчадие немога да се справя

tItEufFf
10-28-2008, 17:07
С моите учители съм в прекрасни отношения. Уважението е взаимно ..

Bubbly
10-28-2008, 17:29
С моите учители съм в прекрасни отношения. Уважението е взаимно ..

Miimiinka
10-28-2008, 19:09
И в мойто даскало има много заухави учители.Само крещат и пискат.Е тая по Физика почва да креща да мълчим а то целия клас мълчи...Баси ма*ката.

GReddy_91
10-28-2008, 20:25
Мислят се за повече от нас като ни преподават гледат да ни се подиграят по всякакъв начин (поне при мен има такава даскалица) заяждат се за най дребното нещо и са във всяко гърне меродия :o