PDA

View Full Version : Коя марка гримове използвате?



Miimiinka
10-27-2008, 13:10
На коя марка си взимате повече гримове? Ейван или Орифлейм?

TinkyWinky
10-27-2008, 13:23
на нито едната :D

_mimi7y_
10-27-2008, 13:23
понеже съм дистрибутор на AVON си взимам гримове от там... :)

i_hate_you_but_i_love_you
10-27-2008, 13:33
Avon предимно

AnyLee
10-27-2008, 13:38
bourjois :)

j_adore2
10-27-2008, 13:38
Avon предимно

Infinity
10-27-2008, 13:50
а освен тези двете други не може ли :-o

Sensuality
10-27-2008, 14:22
Ако говорим за качество между тези двете мисля,че на Орифлейм са по качествени :)

darla
10-27-2008, 14:33
nito ednite nito drugite sa ke4estveni

AnyLee
10-27-2008, 14:44
nito ednite nito drugite sa ke4estveni
пълни боклуци са

hgfh
10-27-2008, 15:09
Avon :)

Lolitaa
10-27-2008, 15:24
nito ednite nito drugite sa ke4estveni
:)

Goddess
10-27-2008, 15:41
На Avon, но рядко и само гланцове...може и лисион за тяло...
Вече ако говорим за пудри, ружове - на съвсем други марки.
Нито Avon, нито Oriflame ги бива в това отношение.

Jaffs
10-27-2008, 15:42
Основната част от козметиката ми не включват Орифлейм и Ейвън. :)
Имам и техни продукти, но не харесвам особено нещата им :)

snejana67
10-27-2008, 16:08
:grin: орифлейм :grin:

mysterious93
10-27-2008, 17:13
Avon :)

имам техни 4-5 гланца и 2 спирали :) така че предимно ейвън :D аз и без това мн не ползвам гримове

bettersweet
10-28-2008, 10:49
На Avon предимно ползвам лусиони,кремове,гланцове и спирали а и душ гелове защото имат хубави аромати!Но като цяло козметика за лице ползвам Maybelline и съм адски доволна от всеки техен продукт

Pliok0019
10-28-2008, 11:15
nito ednite nito drugite sa ke4estveni
пълни боклуци са

Detestation
10-28-2008, 11:48
И едните,и другите не струват! Просто се имат за големи,луксозни марки чрез тея дистрибуторски простотии!

i_hate_you_but_i_love_you
10-28-2008, 13:15
пълни боклуци са
Да.. щото твоя фон дъо тен на Импала не е боклук.. мнооого луксозен. А да не забравяме и гланца ти от магазина по 1 левче.. уникален просто.. :x
Ейвън е световна марка, имат хубави качествени продукти. Е.. например от лаковете им за нокти не съм доволна, но от други продукти, които съм си поръчвала съм изключително доволна! Била съм представителка и знам за какво става реч.. апък това, че някои хора само повтарят тъпи слухове без да са се запознали от близо с фактите.. ***** ** ****** **********! :-x

nixx
10-28-2008, 16:05
То аз щото много гримове ползвам де... Но да се разпиша хаха.
Ползвам спирала на Манхатън. Черния им молив е невероятен-мек, но ужасно дълго държи. Гланц...два на Ив Роше, коректор за под очите на Ейвън и това е.

Ейвън не са чак такива боклуци. Чисто и просто среден клас козметика, с леки отенъци на нисък клас хах.

AnyLee
10-28-2008, 16:15
пълни боклуци са
Да.. щото твоя фон дъо тен на Импала не е боклук.. мнооого луксозен. А да не забравяме и гланца ти от магазина по 1 левче.. уникален просто.. :x
Ейвън е световна марка, имат хубави качествени продукти. Е.. например от лаковете им за нокти не съм доволна, но от други продукти, които съм си поръчвала съм изключително доволна! Била съм представителка и знам за какво става реч.. апък това, че някои хора само повтарят тъпи слухове без да са се запознали от близо с фактите.. ***** ** ****** **********! :-x
не можеш да казваш, че повтарям тъпи слухове, по-добре скъп фон дьо тен, а не на Ейвън и после още пари за дерматолог, говоря от личен опит, много добре знам за какво става дума...

Jaffs
10-28-2008, 16:51
Била съм представителка и знам за какво става реч.. апък това, че някои хора само повтарят тъпи слухове без да са се запознали от близо с фактите.. ***** ** ****** **********! :-x

Точно, защото си била представителка би трябвало да знаеш какви продукти има там. А по-голямата част от декоративната им козметика е боклук (и не само тя). Устата ми заприлича на рибешка след един техен гланц. Лицето ми ме сърбеше от крем и се излющих от един гел. Позволи ми да имам поглед над козметиката им. :)

pasii_sladuranata
10-28-2008, 17:08
povecheto mi grimove sa ot AVON i ot COLDEN ROSE ... za kozmetika govorq , inache shampoani losioni tempodobni ot oriflame :-D

i_hate_you_but_i_love_you
10-28-2008, 19:25
Била съм представителка и знам за какво става реч.. апък това, че някои хора само повтарят тъпи слухове без да са се запознали от близо с фактите.. ***** ** ****** **********! :-x

Точно, защото си била представителка би трябвало да знаеш какви продукти има там. А по-голямата част от декоративната им козметика е боклук (и не само тя). Устата ми заприлича на рибешка след един техен гланц. Лицето ми ме сърбеше от крем и се излющих от един гел. Позволи ми да имам поглед над козметиката им. :)
Амм.. :-o А защо при мен никога не е ставало така.. не съм нацелвала "пълните боклуци" ли :smt075

girl91
10-28-2008, 19:36
AVON!
Аз мисля, че въпросът на темата е не каква козметика изпозлвате въобше, а дали изпозлвате козметика на Avon и на Oriflame!

girl91
10-28-2008, 19:40
Била съм представителка и знам за какво става реч.. апък това, че някои хора само повтарят тъпи слухове без да са се запознали от близо с фактите.. ***** ** ****** **********! :-x

Точно, защото си била представителка би трябвало да знаеш какви продукти има там. А по-голямата част от декоративната им козметика е боклук (и не само тя). Устата ми заприлича на рибешка след един техен гланц. Лицето ми ме сърбеше от крем и се излющих от един гел. Позволи ми да имам поглед над козметиката им. :)
Амм.. :-o А защо при мен никога не е ставало така.. не съм нацелвала "пълните боклуци" ли :smt075

И аз не съм попадала на такива "боклуци" от марката.
Нямам едно или две неща, имам много. А и до сега не съм чувала мои близки и приятели да се оплакват от някой продукт... Но всеки има различна кожа, по различен начин реагира на козметичните продукти.

Jaffs
10-28-2008, 21:29
Амм.. :-o А защо при мен никога не е ставало така.. не съм нацелвала "пълните боклуци" ли :smt075

Успокой се малко с емотиконките. Това, че ти не си попадала и си доволна от продуктите, не значи че другите не могат да са недоволни. :)
Както каза girl91 от лице до лице има огроооооомна разлика. Явно моята кожа реагира така на тези продукти. :)
Единственото, което ползвам от тях е спрей за тяло, защото няма как да си набавям моя. :)

draki4ka
10-28-2008, 22:13
oriflame ми предимно гланциве тази марка е качесвена

marina star
10-29-2008, 03:58
ne se grimiram koi znae kollko izpolzvam samo spirala moliv mn rqdko i predimno o4na liniq,fin dio tenove i takiva taptii ne izpolzvam ,zatova predpo4itam avon za6toto nablqgam na grima za ustni a tam im mn dobri glancove

Madn3s5
10-29-2008, 05:48
Нито едните нито другите.. не защото ги смятам за боклуци както повечето а защото ползвам други марки като Л'ореал , Мейбълин, Дебора и тн ..

Persie
10-29-2008, 06:05
Почти цялата ми козметика е от AVON и съм напълно доволна от нея.

varnen4e
10-29-2008, 06:10
В момента ползвам само спирала на Ейвън и от време на време балсам за устни- пак на Ейвън.

BlueCat
10-29-2008, 08:34
Спирала, пудра, гланцове - все от Орифлейм. Може би единственото нещо, което е по-добро на Ейвън са балсамите за устни...

mirelS
10-29-2008, 16:09
Avon,mayballine
mayballine - spirala , glanc i fon dio ten (antibacterial)
avon-glancove,molivi

_mimi7y_
10-30-2008, 13:17
Амм.. :-o А защо при мен никога не е ставало така.. не съм нацелвала "пълните боклуци" ли :smt075

Успокой се малко с емотиконките. Това, че ти не си попадала и си доволна от продуктите, не значи че другите не могат да са недоволни. :)
Както каза girl91 от лице до лице има огроооооомна разлика. Явно моята кожа реагира така на тези продукти. :)
Единственото, което ползвам от тях е спрей за тяло, защото няма как да си набавям моя. :)
първо казваш че декоративната козметика на AVON е боклук а във следващото си мнение казваш че може би твоята кожа реагира така на тези продукти ... ти може да не си доволна от продуктите но нямаш никакво право да казваш че декоративната козметика на AVON или на който и да било продукт на тази компания е боклук ... AVON e най голямата компания в световен мащаб която е на пазара от повече от 120 години и се ползва в повече от 100 страни... е не мислиш ли че ако козметиката им не ставаше за нищо тя щеше да се развие до такава степен и щеше да бъде толкова търсена и купувана от милиони а може би и милиарди жени...

Jaffs
10-30-2008, 16:57
първо казваш че декоративната козметика на AVON е боклук а във следващото си мнение казваш че може би твоята кожа реагира така на тези продукти ... ти може да не си доволна от продуктите но нямаш никакво право да казваш че декоративната козметика на AVON или на който и да било продукт на тази компания е боклук ... AVON e най голямата компания в световен мащаб която е на пазара от повече от 120 години и се ползва в повече от 100 страни... е не мислиш ли че ако козметиката им не ставаше за нищо тя щеше да се развие до такава степен и щеше да бъде толкова търсена и купувана от милиони а може би и милиарди жени...

Естествено, че моята е реагирала така и не виждам кое толкова те е изненадало в мнението ми. Ти, ако ползваш същото, може твоята да не реагира. И аз си оставам на мнението, че е боклук. Имам правото да казвам абсолютно всичко, което искам било то за Avon или друга компания след като не съм доволна от продуктите им. Къде пише, че нямам правото? Ако ще и от времето на динозаврите да съществува фирмата това не ми пречи да не я харесвам. Има много продукти, които не стават и въпреки всичко продължават да са купувани заради ниските цени(не говоря точно за Avon и козметика).
Не е нужно да отговаряш. Темата и без това се превърна в глупав спор. :)

Svalkata
10-30-2008, 17:46
Avon и съм доста доволна. :)

HardcoreSyndrome
10-30-2008, 18:11
MaxFactor, доволна съм и то много!

ELiTyYy
10-31-2008, 09:39
На Manhattan са ми повечето неща,а спиралите винаги си ги поръчвам от Avon ,понеже ми правят миглите ,така както искам..... :)

_mimi7y_
11-01-2008, 07:00
първо казваш че декоративната козметика на AVON е боклук а във следващото си мнение казваш че може би твоята кожа реагира така на тези продукти ... ти може да не си доволна от продуктите но нямаш никакво право да казваш че декоративната козметика на AVON или на който и да било продукт на тази компания е боклук ... AVON e най голямата компания в световен мащаб която е на пазара от повече от 120 години и се ползва в повече от 100 страни... е не мислиш ли че ако козметиката им не ставаше за нищо тя щеше да се развие до такава степен и щеше да бъде толкова търсена и купувана от милиони а може би и милиарди жени...

Естествено, че моята е реагирала така и не виждам кое толкова те е изненадало в мнението ми. Ти, ако ползваш същото, може твоята да не реагира. И аз си оставам на мнението, че е боклук. Имам правото да казвам абсолютно всичко, което искам било то за Avon или друга компания след като не съм доволна от продуктите им. Къде пише, че нямам правото? Ако ще и от времето на динозаврите да съществува фирмата това не ми пречи да не я харесвам. Има много продукти, които не стават и въпреки всичко продължават да са купувани заради ниските цени(не говоря точно за Avon и козметика).
Не е нужно да отговаряш. Темата и без това се превърна в глупав спор. :)
ок ми така е при нас момичетата от мухата правим слон :)

LIND
11-01-2008, 07:04
Avon и съм доста доволна. :)
и аз

Nadelina
11-01-2008, 09:28
Nito ednoto ot dvete ne e v golqmata chast ot grimovete mi. Imam nqkoi neshta na Oriflame, smqtam, che si zaslujavat poveche produktite im.

BigFakeSmile
11-01-2008, 09:47
на Avon :) много ми харесват..

miShle
11-01-2008, 16:06
AVON и Oriflame .. понеже съм дистрибутурка и на двете :grin: И съм много доволна и от двете марки ..

taNcheto93
11-01-2008, 16:11
Имам спирала и фдт на Oriflame, др гримове са на др марки, но имам козметика и от Avon и Oriflame :)

Len4etyYyy
11-01-2008, 19:43
Ot tezi 2 marki vzimam samo na Oriflame edna spirala- Wonderlash :-D

Iv4eTy
11-01-2008, 21:56
пълни боклуци са
Да.. щото твоя фон дъо тен на Импала не е боклук.. мнооого луксозен. А да не забравяме и гланца ти от магазина по 1 левче.. уникален просто.. :x
Ейвън е световна марка, имат хубави качествени продукти. Е.. например от лаковете им за нокти не съм доволна, но от други продукти, които съм си поръчвала съм изключително доволна! Била съм представителка и знам за какво става реч.. апък това, че някои хора само повтарят тъпи слухове без да са се запознали от близо с фактите.. ***** ** ****** **********! :-x

Извинявай ама това че си била представителка на ейвън не ти дава никакво право да обиждаш AnyLee, която нито познаваш, нито можеш да кажеш каквото и да било за нея. Всеки има право на собствено мнение и не разбирам защо толкова държиш на това че са качествени при положение че толкова хора не са доволни от продуктите?!

Sasha2k8
11-01-2008, 22:00
Преди си взимах гримове от Avon, но одавна спрях да си поръчвам от там. Сега много ог нещата ми са на Goden Rose и т.н.

NeJnO_UhAniE
11-01-2008, 22:31
imam razli4ni marki kozmetika,6ampoani,spirali,glancove vsqko e razli4no,za glancove naprimer vinagi kupuvam ot avon,za spirali na L`oreal i t.n. vsqko e razli4no... :-)

therichbitch
11-02-2008, 16:35
nito ednite nito drugite sa ke4estveni
da taka si e

bebs95
11-02-2008, 17:42
Аз ползвам Avon, Brooklin, понякога и други...Някои са добри, други - не.Всеки с вкуса си.Не е нужно да се обиждате за това кои какви марки ползва... :)

kari606
07-27-2010, 16:35
ами на мен всичко ми различно използвам сенки на Ruby Rose гланцовете ми са на ейвън фон дю тен MAX FACTOR амии тези марки най често ги използвам :wink:

rachel_billson
07-27-2010, 16:40
Revlon и Rimmel.

kaRamella
07-27-2010, 19:46
И двете...

gia_sena_mono
07-27-2010, 19:51
По-стара тема нямаше ли?

ledenakrasota
07-27-2010, 19:52
Avon имат хубави гримове,гланцове и лакове...някой и друг душ гел. На Орифлейм нищо не ми харесва освен парфюмите :D И на 2-те майка ми е била представителка. Но май по-добрата е Avon.

Спрях да ги ползвам като видях колко са добри Буржоа,Мейбълин,Манхатан. :)

xHARDCANDYx
07-27-2010, 21:05
Maybelline и Essence предимно