PDA

View Full Version : КАКВО в едно радио/тв предаване би грабнало вниманието ви???



alenka
10-27-2008, 14:30
Какво харесвате в тийн предаванията??? Коя е любимата ви рубрика или каква бихте искали да има??? :)

Lucho
10-27-2008, 14:49
Посочи ми едно интерестно тийн редио/телевизионно предаване и ще ти кажа ! :?

TinkyWinky
10-27-2008, 15:08
Посочи ми едно интерестно тийн редио/телевизионно предаване и ще ти кажа ! :?
+ 1 :D :D
даже и преди, когато имаше разни тийн предавания ми бяха много скучни :D
и без тях ми е добре ;)

alenka
10-27-2008, 15:11
добре де, точно това ми е въпроса... какво трябва да има в едно предаване за да ви заинтригува? проявете малко фантазия бе :P

cherinka
10-27-2008, 15:44
Мен всичко може да ме заинтригува.
Зависи в какво настроение съм.
Два пъти бях хванала онова предаване по Канал1 "За жените" ли нещо такова и се коментираше някаква тема от сорта на "Кой от двата пола трябва да има повече пари" ахахах не беше точно така темата, ама ше ме разберете.
Таа загледах(заслушах) се около 5-10 минути и превключих канала.
Първо, че ситуацията стана супер глава и творо - канал1 - турски телевизии не гледам.

Абе, въобще във всяко едно такова предаване, било то и сблъсък, не ми допат особено, поради простата причина, че всички медии защитават една определена позиция и ни я налагат като правилна и вярна. А във всички случаи грешат. 8-)

Абе, както казва един познат "ако искаш да станеш човек спри си кабелната и интернета. "
:)
и такам..

Boot
10-27-2008, 15:58
леле толкова тъпо ми се струва да слушаш разни предавания по радиото. По-добре музичка.