PDA

View Full Version : Ноктииии :(



mar4ety
10-27-2008, 13:55
хора ноктите са ми ужасни искам да ги пусна дълги но те са ужасно меки и постоянно се чупят... некфи идеи как да ги оправя :( :( :( :o :o

j_adore2
10-27-2008, 14:00
Заздравители ..

ElisaDay
10-27-2008, 14:15
Дуу, мойте пък са ужасно твърди :o
Заздравители, както казаха и по-нагоре.Пробвай с Пърфект 3.1 - Заздравяващо масло.Аз съм с него и е доста добро ..

SunSmile
10-27-2008, 15:07
Понякога не е до заздравители! Много зависи от храните, витамините и здравословното състояние на организма! Аз също имам здрави и твърди нокти, но не съм използвала никакви скъпи заздравители. Имам един зеленикав на перфект и го използвам мн рядко... Много е относително!!!

albb
10-27-2008, 17:22
Както казаха по горе зависи си от здравословното състояние:това какво ядеш,дали приемаш достатъчно витамни,минерали и тн.Пробвай със заздравители-препоръчвам ти тези на Пърфект

gabi_94
10-27-2008, 17:46
мойте са същите :( не ми помага заздравителя - сменила съм всички възможни заздравители. Не е от това че не ям достатъчно зеленчуци - даже напротив. При теб може и да се оправят де, на икаров маслото за нокти съм чувала че е хубаво.

Sigrina
10-27-2008, 19:41
http://www.framar.bg/product_review.php?id=30002337&from=960&page_special_title=%C1%C0%CB%D1%C0%CC+%C7%C0+%CD%C E%CA%D2%C8+%CC%C0%CA%D1%C8

П.С. Ефикасно е много, ако не се лакираш докато го използваш и си постоянна! Т.е. всеки ден :)

varnen4e
10-27-2008, 20:06
Хининова вода.. 100% гаранция.

draki4ka
10-27-2008, 21:07
освен тези заздравители и балсами съм съгласна със храните еййййй повече витамини и не само те....

GaBiIi__
10-28-2008, 03:44
Хининова вода.. 100% гаранция. za noktite :shock: :-o :-o Hmm kak se polzva

CherryKisS
10-28-2008, 06:04
Хининова вода.. 100% гаранция. za noktite :shock: :-o :-o Hmm kak se polzva
Хихи и аз за пръв път чувам. :oops: може ли да обясниш малко. :)

varnen4e
10-28-2008, 06:57
Хининова вода.. 100% гаранция. za noktite :shock: :-o :-o Hmm kak se polzva
Хихи и аз за пръв път чувам. :oops: може ли да обясниш малко. :)

Да, разбира се.. И аз не знаех, но си бях взела хининова вода за косата и откакто си я взех и започнах да си я втривам в косата и забелязах, че и ноктите ми са започнали да се втвърдяват, да заздравяват и да растат по- бързо.
Помислих си, че най- вероятно си въобразявам и поразпитах и много мои познати ми казаха, че от хининовата вода ноктите заздравяват.
И след доста дълги наблюдения осъзнах, че наистина е така. На много хора съм препоръчвала да си разтриват и да си мажат ноктите с хининова вода, когато се сетят и за сега никой не се е оплакъл.. на всички, които познавам действа. Затова гарантирам толкова смело.

CherryKisS
10-28-2008, 20:17
Хининова вода.. 100% гаранция. za noktite :shock: :-o :-o Hmm kak se polzva
Хихи и аз за пръв път чувам. :oops: може ли да обясниш малко. :)

Да, разбира се.. И аз не знаех, но си бях взела хининова вода за косата и откакто си я взех и започнах да си я втривам в косата и забелязах, че и ноктите ми са започнали да се втвърдяват, да заздравяват и да растат по- бързо.
Помислих си, че най- вероятно си въобразявам и поразпитах и много мои познати ми казаха, че от хининовата вода ноктите заздравяват.
И след доста дълги наблюдения осъзнах, че наистина е така. На много хора съм препоръчвала да си разтриват и да си мажат ноктите с хининова вода, когато се сетят и за сега никой не се е оплакъл.. на всички, които познавам действа. Затова гарантирам толкова смело.
Благодаря, ще пробвам.