PDA

View Full Version : Защо е така?



kiss me baby
10-27-2008, 14:16
Всеки ден отделям време да вляза в сайта.Действа ми много положително.Напоследък обаче забелязвам,че все по-малко момчета споделят историите си които не завършват с щастлив край.Повечето теми се пускат от момичета,които са в трудно положение с някое момче и искат съвет (аз също често пускам теми,благодаря,че ми помагате.) Чудя се на какво се дължи това,че момчетата не пишат.Дали не обичат да показват чувствата си пред другите,не им е приятно да разказват живота си пред останалите или просто момчетата в днешно време не са такива каквито са били преди.Тоест не се отдават изцяло във една връзка и искат само секс от половинката си.Естествено има и момчета които обичат наистина и съм чела тяхни теми с сайта.На тези момчета наистина шапка им свалям.Извинявайте ако има такава тема,но лично аз не можах да открия.Ще се радвам ако дадете своете мнение по този въпрос :) :-) :)

Andreev
10-27-2008, 14:19
бахти безсмислицата...всички момчета ли тряа да ревът по вас все едно сте всяка от вас е единствена - ми момичета бол, к'во да пускат всички некви емовски теми само тва остана опази боже :shock:

kiss me baby
10-27-2008, 14:28
Еми ти си момче и го гледаш от твоята гледна точка,а от моята е по съвсем друг начин.Ако ти обичаш истински някоя и се разделите по някаква нелепа причина как ще се чувстваш.Защо момичетата обичаме,а момчетата разсъждавате "е кво пък да не е само тя.айде маината и нали си напраих кефа за 1 месец" Чесно казано за мен това не е нормално.И преди читателите от по-силния пол да ми се нахвърлят,първо помислете вие от кои момчета сте.От тези които държат на чувствата и се борят за любовта си или от тези които търсят забавление...

Andreev
10-27-2008, 14:34
нема такъв вариант да се разделим по нелепа причина ...

woshata
10-27-2008, 14:41
епа шото им е беден речника .. ? 8-)

unknown1
10-27-2008, 14:43
Всеки ден отделям време да вляза в сайта.Действа ми много положително.Напоследък обаче забелязвам,че все по-малко момчета споделят историите си които не завършват с щастлив край.Повечето теми се пускат от момичета,които са в трудно положение с някое момче и искат съвет (аз също често пускам теми,благодаря,че ми помагате.) Чудя се на какво се дължи това,че момчетата не пишат.Дали не обичат да показват чувствата си пред другите,не им е приятно да разказват живота си пред останалите или просто момчетата в днешно време не са такива каквито са били преди.Тоест не се отдават изцяло във една връзка и искат само секс от половинката си.Естествено има и момчета които обичат наистина и съм чела тяхни теми с сайта.На тези момчета наистина шапка им свалям.Извинявайте ако има такава тема,но лично аз не можах да открия.Ще се радвам ако дадете своете мнение по този въпрос :) :-) :) Донякъде тва е отговора на въпроса ти,а относно това ,че момчетата вече не са същите не съм много съгласен.Всмисъл навремето,поне доколкото аз знам като попораснеш и щеш нещеш се жениш.И след като създадеш поколение времената са били такива ,че просто е нямало мърдане.

MakeMeLaugh
10-27-2008, 14:44
Просто ти си останала с грешно впечатление.
Винаги е било така. Просто сега ти се е набило на око.
Аз не виждам разлика. Виждам само, че женските са станали по-лесни а от там мъжките скачат по-често една на другоа. ;)

mir4eto93
10-27-2008, 15:16
Според мен момчетата се притържат към стереотипа изграден за тях - че те са силни, не трябва да ревът и показват някакви супер меки чувства, трябва да внушават сила и сигурност ... Това е било наложително в миналото, когато е имало войни, мизерия ( не че сега няма) и т.н. Днес могат спокойно да покажат ранимата си страна, която всеки един от тях има, но явно за тях това е жалко и ще предизвика само подигравки... Сигурно и те риагират със смях като рпочетат : " Той ме заряза, край, живота вече няма смисъл, много ми е тежно, не мога да го преживея :-# " Аз винаги съм казвала, че много уважавам момчета, които показват истинските си чувства и не ги е страх и срам да заплачат ... :(

BaiToq
10-27-2008, 15:20
Всеки ден отделям време да вляза в сайта.Действа ми много положително.Напоследък обаче забелязвам,че все по-малко момчета споделят историите си които не завършват с щастлив край.Повечето теми се пускат от момичета,които са в трудно положение с някое момче и искат съвет (аз също често пускам теми,благодаря,че ми помагате.) Чудя се на какво се дължи това,че момчетата не пишат.Дали не обичат да показват чувствата си пред другите,не им е приятно да разказват живота си пред останалите или просто момчетата в днешно време не са такива каквито са били преди.Тоест не се отдават изцяло във една връзка и искат само секс от половинката си.Естествено има и момчета които обичат наистина и съм чела тяхни теми с сайта.На тези момчета наистина шапка им свалям.Извинявайте ако има такава тема,но лично аз не можах да открия.Ще се радвам ако дадете своете мнение по този въпрос :) :-) :)
Дължи се на това,че много
по-рано усещат,че няма смисъл да
се оплакват в някакъв сайт.
Пускат се само теми
от 12-13 годишнш пикльовци
относно това как да си хванат гадже,
как да чукат и т.н.
А жените са друга бира.

thefreak
10-27-2008, 15:24
Защо момичетата обичаме,а момчетата разсъждавате "е кво пък да не е само тя.айде маината и нали си напраих кефа за 1 месец"
Защо говориш глупости, пък питам аз?

vampire3
10-27-2008, 17:47
Дължи се на това,че много
по-рано усещат,че няма смисъл да
се оплакват в някакъв сайт.
Пускат се само теми
от 12-13 годишнш пикльовци
относно това как да си хванат гадже,
как да чукат и т.н.
А жените са друга бира.[/quote]

Баце ай ми пишеш как си хванем гажи и дъ иа изжукъм :D: ;D

Този коментар беше базик ...

BaiToq
10-28-2008, 15:50
Дължи се на това,че много
по-рано усещат,че няма смисъл да
се оплакват в някакъв сайт.
Пускат се само теми
от 12-13 годишнш пикльовци
относно това как да си хванат гадже,
как да чукат и т.н.
А жените са друга бира.

Баце ай ми пишеш как си хванем гажи и дъ иа изжукъм :D: ;D

Този коментар беше базик ...[/quote]
Не се прай на интересен,
имаш само 63 мнения.
Като направиш 1000,тогава ще говорим.
8-)