PDA

View Full Version : Ако имаш търпение...



Magi4eska_Kiss
10-27-2008, 14:21
Преди една година сестра ми се самоуби, на масата до нея намерихме един лист, върху който тя си беше "изляла" мислите и чувствата към някакво момче. :cry: :cry: :cry: Реших да го напиша тук:
След толкова години най-после го видях. Страшен пич със секси глас. Строхотно. Събрахме се. Той ме подлъгваше със сладки думигки и готово! Паднах в краката му."Каква глупачка"-мислел си е той. В течение на времето езпитах едно чувство, което другите наричат любов, защото явно не са изпитали болката от тази илюзия. Но той започна да ме кара да чакам, отначало бях търпелива, но започнах да се досещам, че няма чувства към мен! ЗАЩО!? И до сега се питам защо развалихме приятелството си? Омърсихме го. Опорочихме го с повечето наши действия(дори да не сме правили секс)
Разделихме се. Аз пожелах така, защото знаех, че ще ме нарани мвого повече, ако той скъса с мен. След време си писахме по Скайп, все си обещавахме да се видим, щом си отидем на село, но когато това станеше-никой не посмя да повика другия, да излезем, да се видим, да се прегърнем-като приятели... НЕ! Защо е този страх, който и досега преследва и двама ни?
Но сега разбрах, че може би има нещо като любов. Да, има, другото име на Болката и Страданието, но въпреки това- Обичам го! И както съм правила цяло лято-чакам, продължавам да го чакам да се обади. Толкова много чакам, дори вече и з не знам какво чакам.
Поредният път, когато бях на село и го чаках, бях в колата на нашите и слушах, тъжна, бавна музика. Видях го как излиза от къщата си, качи се в колата при баща си и дори без да хвърли и един поглед насам, да види че съм в колата, че го гледам, че го чакам-той си тръгна най безцеремонно, всичко стана за миг, видях как колата си заминава, а с нея и последната надежда, който ми би отанала.
Преди и аз да си тръгна, отидох за последно на мястото, което е пренаситено от спомени за хилядите преживявания на мен и бившия ми. Много плаках. Ах, как искам отново да преживея всикчо това. А на-красива беше първата ни целувка заедно. Толкова нежна, бавна, ефирна, несигурна, завладяваща... А от меките му устни ми се зави свят...
Сега той ме остави с обещанието, че другото лято ще бъдем заедно, но сега не можем, защото сме далеч един от друг. Нима това разстояние може да бъде пречка ако наистина се обичаме? В моята обич няма съмнение, но в неговата...?
Сега стоя в тази мрачна стая, пиша и плача. Целият свят ме мрази и ми се мръщи?????!!!!! До мен стои ножчето, на сантиметри от ръката ми! Сърбят ме вените, болят ме! НЕ, не мога да понеса още веднъж да чуя:"чакай" НЕ!НЕ МОГА! Хващам ножчето, усещам студеният метал върху кожата си, притискам го, казвам последно:ОБИЧАМ ТЕ. И се прерязвам! Облекчение! Вече няма да чакам.


Това беше до моята скъпа сестричка на 14 години... Точно преди да се самоубие... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NaNa_SladuRana
10-27-2008, 14:26
ако това,което си написала е истина,много сужелявам
:(

housy
10-27-2008, 14:42
Съжалявам и аз , но момиче на 14 години да се самоубие за едно момче...Все пак живота продължава , незнам колко сериозна им е била връзката , но колкото и да Е винаги ще сметна за ТЪПО , че се е самоубила за това...Наистина много тъжна история но....

Magi4eska_Kiss
10-27-2008, 14:48
ако това,което си написала е истина,много сужелявам
:(
Да, това е истина, не присъства и грам НЕсериозност!!! :cry:

RuLzZz
10-27-2008, 14:49
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

IvJonas
10-27-2008, 14:57
съжалявам, ама...има много по-сериозни неща от някъв си лигльо. горкото момиче..

baby_join_me_in_dead
10-27-2008, 15:06
... :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 колко жалко...

mir4eto93
10-27-2008, 15:21
Той сигурно дори не е разбрал какво се е случило с нея ... Колко жалко за момичето, сигурно е била невероятно дете :-#

RuLzZz
10-27-2008, 15:22
Той сигурно дори не е разбрал какво се е случило с нея ... Колко жалко за момичета, сигурно е била невероятно дете :-#

:-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#

sextazy_baby
10-27-2008, 15:40
Не си заслужава заради едно момче да си продухваш живота

Ino
10-27-2008, 15:58
не си заслужава да умреш за нещо толкова малко...винаги има първа любов и първо разочерование
просто някой е трябвало това да го обясни на момичето

vampire3
10-27-2008, 16:06
Мойте съболезнования ..... :(

Знам какво е да те изоствави много добър приятел/приятелка(гадже тоест) но сигурно не знаете какво е да излиза пред вашите очи с един келеш......

Но само едно нещо не се вживявайте толкова... Беше ми гадно 2-3 дни....
Но чак до такива неща да се стига цццц......

Един въпрос да не е била член на секта или емо (не ти казвам такива момиченца дето просто си правят прически а истинско емо )
Ти като по-голяма не си ли разбрала за нейната любов към това момче ?
Можеше да и влееш малко разум в главата, нищо лично

elsy
10-27-2008, 16:11
Леле, ужас, сигурно ти е много тежко...
Не си е струвало, заради някъв си... тцтц...

krisiiiiito
10-27-2008, 16:22
оо горкичката :cry: :cry:
ужасно сигурно ти е много тежко и никой с нищо не може да ти помогне ... казвам ти го от личен опит .. просто тя остава в теб винаги жива :cry:
не можем да я съдим за нищо.. тя е било объркано момиче за което любовта е било единственото нещо ... този глупак не е заслужавал обичта и :!: офф .. разчувства ме.. ](*,)
мойте съболезнования :-# :-#

dobity
10-27-2008, 16:28
много съжалявам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Magi4eska_Kiss
10-27-2008, 16:55
Благодаря ви много на всичи, а някой ме попита дали скъпата ми сестра е била Емо-НЕ, разбира се!!! :o

soul1199
10-27-2008, 17:10
:-# :cry: :cry: tova e yjasno,gorkoto momi4e,a tozi e golqm kreten,sujelqvam mn :cry:

NeverTheSame
10-27-2008, 17:15
ох...
ето това са 14 годишните момичета..просто.Изключите но много съжалявам..а ти на колко си години?

Abbie_Broken
10-27-2008, 17:50
Разбирам я идеялно. В такива моменти трябва да има човек, който да те спре, нещо, което да те накара да не го правиш. Случвало ми се е, за малко да го направя. Бях готова, но се замислях за толкова много неща, които щяха да станат след това и се отказвах. Вярно, че изглежда различно отстрани и е лесно да кажеш, че не трябва човек да се самоубива за такова нещо, но само хората, които са го изпитвали и са били на косъм да го сторят, могат да разберат за какво става въпрос. Много е важно да има с кой да говори и той по някъкав начин да и помогне, но когато сърцето ти е разбито жестоко и то от първия човек на който си дал цялата си любов, единственият който може да ти помогне е самият Той, да те обича наистина и да е до теб. Бих искала да кажа на всички, на които им е хрумвало да се самоубиват и са били готови на това някога, да се замислят над това, какво ще се случи после на хората, които ги обичат и биха дали живота си за тях. Защото когато сърцето ти е разбито от някое момче, имаш чувството, че никой не те обича и не обръщаш внимание на чувствата на приятелите си и родителите си. Да се замислят за това какво е пред тях, да живеят за мечтите си!

Съжалявам много!

Erica1
10-27-2008, 18:07
Ужас... :(

Lysit0
10-27-2008, 18:39
Като го прочетох помислих,че го е писало някое 17-19 годишно момиче.Направо настръхнах,момиче на 14 да се самоубие заради момче....нямам думи просто.Но ти гледай на пред.Сестра ти би искала да продължиш да живееш и за нея.

sweet4esf
10-27-2008, 18:54
napulno q razbiram..az su6to na nqkolko puti sam bila pred samoybiistvo no vse pak jivota produljava...za sujalenie zaradi tezi mrusni tvari MUJETE svetut ni e ujasen i izpulnen s mnogo sulzi..tuga..bolka i SMURT za jalost :( moite suboleznovaniq mila :-# :smt056

Solarcho
10-27-2008, 19:01
ами мисля че самата постъпка е глупава....та тя е била едва на 14,ако питате мен е много малка за този период на обвързване и най вече с такъв край.... Съжалявам !!!

Fantomche
10-28-2008, 13:16
Ako e istina e adski tujn...no tq e trqbvalo da znae 4e jivota produljava

p.p >> a 4udq se ako mom4eto znae 4e momi4eto se e samoubilo zaradi nego,,kak 6te se 4uvstva cql jivot

sestra ti e postupila egoisti4no ...znam 4e zvu4i gadno no e mislila samoz a sebe si ne e mislila 4e 6te ostavi tolkova tujni lica :-# :cry: :(

mar4ety
10-28-2008, 13:31
Ako e istina e adski tujn...no tq e trqbvalo da znae 4e jivota produljava

p.p >> a 4udq se ako mom4eto znae 4e momi4eto se e samoubilo zaradi nego,,kak 6te se 4uvstva cql jivot

sestra ti e postupila egoisti4no ...znam 4e zvu4i gadno no e mislila samoz a sebe si ne e mislila 4e 6te ostavi tolkova tujni lica :-# :cry: :(
+1
моите съболезования :cry: :cry: :-# :-# :-#

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 13:35
Ужасно е :cry: ](*,) :-k :-k

Pliok0019
10-28-2008, 13:49
1во мойте съболезнования. Съжалявам за загубата.

Естествено...нелепо е 14 годишно момиче да си отиде от този свят, заради някои, които най-малкото не я залсужава...

Всъщност...тя е била много талантлива. За това май съжалявам още повече.

Neftochimic
10-28-2008, 13:53
тва нещо не може да го напише дете на 14 годинки...
може и да греша, но не ми се вярва.
+ тва да се самообие за някъв.....

ThePowerOfLove
10-28-2008, 14:06
Ако е вярно, наистина е ужасно... Още повече причината да го направи е била тъпа, никое момче не заслужава такава чест :?

jghgh
10-28-2008, 16:39
Милото момиче.
Аз ако видя трупа на 14 годишно дете... какво глупаво момиче! :( (не го казвам с обиден смисъл..)
Само като се замисля, че и аз съм искала да си прекъсвам живота... нямало е човек който да й обясни някои неща.. била е толкова сама и е сложила края.. много съжалявам!

DYNAMIC
10-28-2008, 22:30
Милото момиче.
Аз ако видя трупа на 14 годишно дете... какво глупаво момиче! :( (не го казвам с обиден смисъл..)
Само като се замисля, че и аз съм искала да си прекъсвам живота... нямало е човек който да й обясни някои неща.. била е толкова сама и е сложила края.. много съжалявам!

snejana67
10-29-2008, 04:28
:lol: съжалявам

Lysit0
10-29-2008, 04:38
:lol: съжалявам

Абе ти си много брутална....
Какво смешно има тук,че сестра и се е самоубила :?:?:?:?:?:
Твоята,ако беше се самоубила надали би ти било смешно :!:!:!:

Magi4eska_Kiss
10-29-2008, 13:57
:lol: съжалявам


Абе ти си много брутална....
Какво смешно има тук,че сестра и се е самоубила :?:?:?:?:?:
Твоята,ако беше се самоубила надали би ти било смешно :!:!:!:
Благодаря ти, че ме защити
Снежана 67??? Знаеш ли коло боли да загубиш толкова близък човек... :cry:

slun4evo
10-29-2008, 14:19
Ако е истина, то е много тъжна истина!Една раздяла не е края на света, а ново начало, тъжно, но факт е, че се погубваме по някое момче, което дори не знае какво означава за нас.От това мога само да кажа, не се погубвайте за някой, който не го заслужава.