PDA

View Full Version : аз я обичам тя не ме вече...



Bebo_1905
10-27-2008, 18:20
Когато тя и каза преди 3 месеца че ме обича,аз не и повярвах помислих я за несериозна защото беше минало много малко време.... обаче аз сега наистина я обичам много но тя ми каза че не изпитва същите чуства кам мен и е по-добре да спрем... :( много ми е кофти от 3 дена какво ще направите како бъдете на мое място...аз не мисля да спирам да я преследвам но все пак ако наистина няма чуства нямам какво дая мъча... искам да чуя вашите мнения - моля не ме критикувайте защото и без тва ми е гадно и е минало не мога да го променя благодаря предварително!

summer_mo0n
10-27-2008, 18:26
Щом ти е казала, че няма чувства към теб я остави. Най-много да й станеш адски досаден и да те намрази. :)

Lysit0
10-27-2008, 18:29
Момичето само ти е казало ,че няма чувства вече.Не мисля,че ще е добре да продължаваш да я преследваш.Само ще я мъчиш по този начин.

soul1199
10-27-2008, 18:39
ostavi q po-dobre,zabravi q i q zameni,6e nameri6 nqkoi,koito 6e te obi4a,vupros na vreme e :)

mArMaLaDkA
10-27-2008, 18:53
Прав си бил да не вярваш.Не може ей така любовта да се изпари за 3 месеца,ако наистина много обичаш даден човек.Остави я,не се занимавай.Един мъдър човек от форума(не помня кой) беше казал:"Старата любов се лекува с нова". :D Мъдра мисъл. :-o

FrozenFire
10-27-2008, 20:31
Остави я на мира,
Казала ти го е.
По-ясно не може да бъде.

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 07:33
Щом ти е казала, че няма чувства към теб я остави. Най-много да й станеш адски досаден и да те намрази. :)

:wink: ;-)

mynichka
10-28-2008, 08:19
просто я остави

MoHuTo
10-28-2008, 08:41
Прав си бил да не й вярваш, любовта не се изпарява просто така за 2-3 месеца :) А и щом ти е казала, че няма чувства, значи е по-добре да я оставиш намира. Така само рискуваш да й станеш досаден или в най-лошия случай антипатичен :)

cherinka
10-28-2008, 09:57
Щом ти е казала, че няма чувства към теб я остави. Най-много да й станеш адски досаден и да те намрази. :)
Това е единия вариант.
Другия е да те оцени наистина и да види, чее си заслужава да е с теб.

Дори едни чувства да са си отишли, дори да са отминали, никога не е късно те отново да се възродят!

Баща ми ми даде един много добър съвет точно когато си мислех, че вече всичко е загубено, че вече нищо няма смисъл, че момчето, по което съм лудната, съм го загубила и просто бях като едно трупче, което само седеше, търсеше какво да хапне, гледаше как най-добрее да се наспи, за да не мисли за всичко това, и ходех на училище без никакъв стимул, излизал без настроение и т.н. таа тати ми каза "Всеки трябва да се бори за това, което желае тъй силно! Всеки ИМА ПРАВОТО да даде всичко от себе си, за да постигне това, което иска! В тоя живот ако не се бориш и се оставяш на течението - от теб човек няма да стане! ТВОЕ ПРАВО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ТОВА МОМЧЕ"..

И такам. :P



А иначе в твоя случай е риск печели, риск губи.
Ако се опиташ да поправиш нещата или ще я загубиш напълно, или ще си я спечелиш обратно. :)

dimitar_ak
10-28-2008, 12:41
Борбата за някого има смисъл ако все пак има малка надежда да се получи. В противен случай си е безмислено самоунижение. На сила хубост не става.

sladka__droga
10-28-2008, 12:47
Забрави я!

elityyyu
10-28-2008, 13:45
Щом ти е казала, че няма чувства към теб я остави. Най-много да й станеш адски досаден и да те намрази. :)
Това е единия вариант.
Другия е да те оцени наистина и да види, чее си заслужава да е с теб.

Дори едни чувства да са си отишли, дори да са отминали, никога не е късно те отново да се възродят!

Баща ми ми даде един много добър съвет точно когато си мислех, че вече всичко е загубено, че вече нищо няма смисъл, че момчето, по което съм лудната, съм го загубила и просто бях като едно трупче, което само седеше, търсеше какво да хапне, гледаше как най-добрее да се наспи, за да не мисли за всичко това, и ходех на училище без никакъв стимул, излизал без настроение и т.н. таа тати ми каза "Всеки трябва да се бори за това, което желае тъй силно! Всеки ИМА ПРАВОТО да даде всичко от себе си, за да постигне това, което иска! В тоя живот ако не се бориш и се оставяш на течението - от теб човек няма да стане! ТВОЕ ПРАВО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ТОВА МОМЧЕ"..

И такам. :P



А иначе в твоя случай е риск печели, риск губи.
Ако се опиташ да поправиш нещата или ще я загубиш напълно, или ще си я спечелиш обратно. :)


+1 8) Мхм пробай по някакъв начин да и докажеш,че найстина много я обичаш...и ако нищо не стане най-добре я забрави,защото така съсипваш себе си ...

jghgh
10-28-2008, 16:40
Момичето само ти е казало ,че няма чувства вече.Не мисля,че ще е добре да продължаваш да я преследваш.Само ще я мъчиш по този начин.
И себе си ще мъчиш.

sextazy_baby
10-28-2008, 16:43
А може и да опиташ да си върнеш любовта й...но ако мислиш че няма смисъл...ти решаваш :)

ImmortalForever
10-28-2008, 16:43
Къде е трагизма в тфа, че не изпитва същите чувства?ще си намериш нова.

midle
10-29-2008, 19:11
Накарай я да те желае!

gLoRiOuS_aNGeL
10-30-2008, 11:50
Щом ти е казала, че няма чувства към теб я остави. Най-много да й станеш адски досаден и да те намрази. :)

Мхм.А и може би след време тя сама ще поиска да е с теб...Хората се променят с времето и осъзнават какво са имали и какво са загубили...поне понякога!

Dark_Angel_F
10-30-2008, 12:10
Не прави моята грешка ! Когато един мой бивш скъса с мен , а аз го обичах повече от живота си многократно се опитвах да си го връна и направих безброй грешки в отношенията ни .. и в последстиие на глупостта ми ( е и той не е без вина ...) не можем да се гледаме ... За това съвета ми е да я оставиш на мира и си останете само пряители ... а за чувства ти времето лекува всичко ! И аз си мислех ,че вианги ще го обичам , но ето сега съм влюбена в друг ... Горе главата и не ставай жалък за човек , който няма да имаш ... просто няма смисъл !

roltirirang
10-30-2008, 14:40
Не прави моята грешка ! Когато един мой бивш скъса с мен , а аз го обичах повече от живота си многократно се опитвах да си го връна и направих безброй грешки в отношенията ни .. и в последстиие на глупостта ми ( е и той не е без вина ...) не можем да се гледаме ... За това съвета ми е да я оставиш на мира и си останете само пряители ... а за чувства ти времето лекува всичко ! И аз си мислех ,че вианги ще го обичам , но ето сега съм влюбена в друг ... Горе главата и не ставай жалък за човек , който няма да имаш ... просто няма смисъл !Много точно казано,браво нямам какво да допълня освен "Време е нужно" :D

Bebo_1905
11-01-2008, 21:09
благодаря на сички ви! :)

Erica1
11-01-2008, 21:46
Щом ти е казала, че няма чувства към теб я остави. Най-много да й станеш адски досаден и да те намрази. :)
Така е !