PDA

View Full Version : Нямам нерви вече... търпението ми се изчерпва...



Chefinkaaa
10-27-2008, 19:24
Ох.. значи историйката е доста дълга ще питам да е съкратя достатъчно да не е отегчително :) и на който не му се чете просто да подмине да си спести спам-овете :)

Таа да.. става въпрос за любов...
От вече 8 месеца съм с едно момче..нещата станаха така спонтанно, неочквано,, като Бум.. просто не очаквах..
преди време ходихме едно лято.. след това скъсахме естествено заради друго момиче, оправданието му беше че бил пил.. и че тя се е възползвала от него(типичните мъжки оправдания като не им изнася) Таа тва става 2007 лятото.. 3-4 месеца нямам никаква връзка с него.. даже си мислех,че ма е забравил както и аз него.. ама май не .. Януари месец 2008 вече...ми се включва някой в скайп.. каза, че е той, първите дни общи приказки.. като ми пишеше всяка вечер даже и се обаждаше.. и така от дума на дума, той каза че не можел да ме забрави, че бил женкар, но бил готов да се промени зареди мен.. че иска да е с мене и ако имал 2-ри шанс да му кажа.. аз му казах, че искам време да помисля,, даде ми го ест... реших, че наистина може да се промени, вярвах в него и му дадох 2-ри шанс. И от март месец до ден днешен съм си все още с него...
Проблема е там, че .. не мога да кажа, че няма обожателки, да има... и му се навъртат , според неговите думи не го интересуват, обичал мен... така и така и аз му вярвам за тва.. мисля,че го е доказал за 8 месеца..
Не съм от ревнивите.. доверчива и наивна съм и съм готова да вярвам за сичко ако обичам някой... Обаче тва е че той се възползва от тва един вид се опитва да ме дразни... да прави намеци... коя кво прайла.. той къде бил, че са и понапил и не помнел нищо с коя, къде, кога.. аз му казах че не може да ме дразни по този начин.. щот не ревнвам за глупости и ако иска да ми кръшка ок.. нека го напрай..ама след тва все някога ще разбера и тогава забравя за мен...
Вече от 2 месеца не мога да го трая.. сериозно.. почва да ми лази по нервите и търпението ми се изчерпва.. писна ми от детинщини , един ден му е на кеф.. става лаф.. на др ден.. ми говори постоянно на въпреки, постоянно нещо съм му крива.. готов да се нацупи такъв за нищо.. и така го трая от толко време.. зареди глупави работи съм вижадала края на една крачка от мен.. обаче...поемам сичко върху себе си и почвам аз да се извинявам за неща, за които нямам никва вина.. само и само да не кажа край.. ии сички да се опрай.. е тая вечер пак за глупост му теглих майните.. казах му като си оправи отношението тогава да ми пише.. или отгава, когато спре да ми говори на въпреки и че този път няма да направя крачката на сдобряване.. или той или край.. консултирах се и с човека, на който имам най-много доверие.. и според него.... не трябва да му обръщам внимание.. и така ще му писне.. че искал да ме накара да ревнувам.. понеже той ревнувал така когато гледал коментарчета за мен от момчета или ако кажа че имам момчета мн по-добри приятели от момичета... някво такова искал да напрай....
та исках да чуя малко повече мнения .. дали трябва да кажа край ако не се извини... (забравих да спомена,че в гнева си ме нарече кучка... не го каза ясвно съзнателно щото беше последвано от :D .. но ме нарани мн) или да слушам доверения човек и да не му обръщам внимание :)

вие какво мислите :)
мерси предварително на тези, които стигнаха до края и са склонни да напишат някоя др думичка..

:-)

Sunflower.
10-27-2008, 19:47
Не разбрах какво е станало и какъв е проблема..
Наистина,обясни какво те дразни в него.

Jumbie483
10-27-2008, 20:06
ако с мен стане така (особено онова с ''кучка'') това ще е края...няма да ме интересува какво говори и какви шансове има... просто край ;) съветвам те и ти така да направиш
нали знаеш, че вълкът козина си мени, но нрава не :?

techCandy
10-27-2008, 20:14
ако с мен стане така (особено онова с ''кучка'') това ще е края...няма да ме интересува какво говори и какви шансове има... просто край ;) съветвам те и ти така да направиш
нали знаеш, че вълкът козина си мени, но нрава не :?
Аха, мотае те, явно се мисли за особено важен.
Преди това, забрави да споменеш на колко сте години ,това е от значение.

varnen4e
10-27-2008, 21:19
Не мога да ти дам адекватен отговор, докато не разбера на колко си години...

Chefinkaaa
10-27-2008, 22:54
Той е на 17.. аз ги навършвам скоро..

Chefinkaaa
10-27-2008, 22:57
Не разбрах какво е станало и какъв е проблема..
Наистина,обясни какво те дразни в него.



Това, че се опитва да ме дразни с хора, които знае, че не уважавам... да се опитва да ме накара да ревнувам, защото вероятно се дразни от факта, че той ме ревнува, а аз него не... ии че си играе с търпението като постоянно си променя отношението към мен... ту му е яко.. ту се нацупи и обвинява мен.. за глупости и ми говори на въпреки.. и после аз поемам сичко и се извинявам .. а той трябва да го направи тва.. и го правя само и само да удължа тази връзка колкото се може повече..

Chefinkaaa
10-27-2008, 22:58
А итолкова пъти съм се спирала да кажа край.. зареди тва, че го обичам.. и.. толкова пъти съм била на границата... и все се спирам щото съм мека :( мисля, че не заслужавам такова отношение от негова страна // щото прая сичко възможно да му се угоди.. а той пак.. :?

Chefinkaaa
10-27-2008, 23:01
ако с мен стане така (особено онова с ''кучка'') това ще е края...няма да ме интересува какво говори и какви шансове има... просто край ;) съветвам те и ти така да направиш
нали знаеш, че вълкът козина си мени, но нрава не :?


аха.. тва за ''кучка'' уж се базикал.. ама нали на базик се казват истини... :( и съм съгласна с това..

Scrat
10-28-2008, 07:13
Чефке, мани го тоя, вземи си някъв друг!