PDA

View Full Version : Прекалено мъжки черти



Bqsna99999999
10-27-2008, 19:41
Аз съм едно съвсем младо момиче и имам прекалено мъжки черти. Ето какво ме притеснява - малък бюст, огромно окосмяване и въобще прекалено мъжки черти. Гласът ми е мъжки и не клони към женски, а е нещо средно. Краката ми са доста окосмени, но се търпи. Като се погледна в огледалото гола приличам на мъжкарана. Много се притеснявам от гласа си. Ходила съм на психолог и ми казаха че съм добре психически, а здравето ми е перфектно. След това отидох на ендокринолог и там ми препоръчаха да се явя на лека хормонална терапия - тип естрогени, защото нивото ми на тестостерон било високо и нищо чудно като стана на 40 години да ми поникне брада. Помогнете ми. Кажете ми какви медикаменти ще ми бъдат нужни за да се почувствам една добра жена и да привличам мъжете.

hottie
10-27-2008, 19:58
Още преди да прочета цялото ти послание предположих, че нивото ти на тестостерон е високо, както и проблем с нивото на LH. Така, че единственото, което можеш да направиш е да продължиш да ходиш на лекар(ендокринолог) и той единствено може да ти предпише точното лечение, което ти трябва да спазваш и след което да си следиш хормоните често.
Сигурна съм, че от правилното лечение можеш да се опавиш и да се чусвтваш добре в тялото си :)

Jumbie483
10-27-2008, 20:00
това с брадата ме стресна :shock:
ми виж, по-добре ходи на лекари...все някъде ще намериш такъв който ще ти помогне, не ми се вярва в теен сайт да намериш човек, който знае от какво се нуждаеш. Такъв ти е организма и не ми се вярва някой от нас да ти помогне наистина. За това продължавай да търсиш помощ при лекари. Успех от мен :-)

mysterious93
10-27-2008, 20:05
еми нали ходиш на лекар..кво очакваш да и кажем?едва ли някой разбира повече от един лекар тук :-o

FrozenFire
10-27-2008, 20:33
Само това с гласа е по-сериозно.
Това с окосмяването да не би да не е поправимо или пък никой да го няма?
Махаш всичко и това е.
Не си и единствената с малък бюст.

EarthShaker
10-28-2008, 11:32
днес видях едно момиче с брада.... много кофти са тези хормонални дисбаланси... ходи на лекар да ти ги регулират :) няма кво толкова да се впрягаш