PDA

View Full Version : Дали изпитва някакви чувства.. моля ви помогнете.



astrangerr
10-27-2008, 19:44
Имам аз една приятелка с която сме в добри отношения от доста време, но се случи така че аз се влюбих в нея.Разбира се може би без да искам съм и дал някакви сигнали че е така , и преди няколко дни тя имаше рожден ден и аз събрах кураж да я поканя за да и дам подарък които и бях приготвил.Тя се съгласи , доиде, хареса и подаръка явно и се прегърнахме.После си поговорихме малко , разходихме се и я изпратих до тях ,където пак се прегърнахме.Та въпроса ми е как бихте постъпили на мое място. - дали това е било само приятелско виждане според нея или може би имам "зелена светлина" за нещо повече.Благодаря предварително.

Sunflower.
10-27-2008, 19:50
Щом се е съгласила и не ти е отказала,значи й е било приятно.
Ти си длъжен да опиташ,пък,ако стане-стане. :)

astrangerr
10-27-2008, 19:52
Сега идната неделя смятам да я поканя да хапнем нещо някъде.Истината е че не очаквам да ми откаже , но въпреки това някакъв вътрешен глас ми казва че просто тя иска да си останем приятели...И какво мислете за момента с прегръдката - знам че е типично но въпреки това...ПРосто съм пред голяма дилема.

Sunflower.
10-27-2008, 19:54
Еми,ако не предприемеш нещо,просто няма как да разбереш дали те харесва...
питай я дали вижда в теб нещо повече от приятел..

astrangerr
10-27-2008, 19:57
Мислиш ли че след няколко дни когато се видим е удобния момент или да не отварям "тази страница" все още? :) По принцип тя е много сериозен човек и за "езика на тялото" да позная по някакъв начин не може и дума да става..

Sunflower.
10-27-2008, 20:03
Ако имаш да й казваш нещо й го кажи!
Не й го написвай в скайп,на смси и прочие...

А иначе то всичко си е до момичето.
Мене лично ще ми стане някво тъпо да дойде някой при мен и да ми се обяснява,че иска да сме повече от приятели или нещо такова и да чака някъв отговор от мен.
Но пак казвам-до човек си е.
Ако й го намекваш,няма как да не разбере..
Ако й пишеш често по скайп и се държиш мило с нея,трябва да е много наивна да те има само за приятел(ако се познавате от скоро,разбира се)
Само не бързай.
Викни я на кафе или някъде да излезнете,но не почвай да й се натискаш веднага,защото може да не те харесва и ще стане тъпо.
Излезте няколко пъти и,ако видиш,че не излиза с теб само,защото не знае как да ти откаже,действай :)

astrangerr
10-27-2008, 20:07
Не по скаип не смятам , на живо още не съм го дообмислил как би станало , но ние сме излизали и преди но в компания и не сме били само 2мата по принцип.Мисля че и харесва с мен но даже и да не и , лошото е , че няма да и проличи защото много добре може да крие истинските си чувства.А всъщност се познавам с нея от около 6 месеца а ина4е си пишем по скаип някои път и сме в добри отношения от около 3.

astrangerr
10-27-2008, 20:10
Колкото до милото държание - аз по принцип съм възпитан и това не ми е никакъв проблем.Винаги и помагам ако трябва за нещо и съм на разположение но мисля че това ме е вкарало по скоро в графата "наи добър приятел" .. за съжаление.

FrozenFire
10-27-2008, 20:22
Sunflower. съм :D

Ми не знам,момичетата сме си странни ... хах
Недей да бъдеш пък и прекалено мил... :D че тогава пък става дразнещо за всичко да й помагаш и да отстъпваш. :D

astrangerr
10-27-2008, 20:26
Ами знам че може би е дразнещо ама аз по принцип винаги помагам ако някои има нужда от мен.Всъщност мисля да я поканя да излезем и тя ще се съгласи , не ми е проблем разговорите и тн както при някои други, но въпреки това иам един проблем , 4е като см с нея ставам без да искам прекалено сериозен :/

FrozenFire
10-27-2008, 20:30
Ох,моля те,само недей да ставаш много срамежлив,че са ми много смешни такива момчета. :-D
Много по-добре е да си отворен-да си говориш с нея и да се бъзикаш,отколкото като си говорите да гледаш я земята и да се чудиш какво да й кажеш.Ако нямаш какво да й кажеш,изобщо не я заговаряй,глупаво е. :)

astrangerr
10-27-2008, 20:36
Не казвам че нямам какво да кажа, човек с чувство за хумор съм , но просто единствено в неината компания как да го кажа.. си "глътвам езика" .Не че не говоря разбира се , напротив, ама не е същото,..

thefreak
10-27-2008, 20:57
Няма не те харесва, атакуваш и тва е. Ако позволи целувки всичко е точно, ти ще усетиш момента. Предразположия, намеци постоянно и гледай как ще реагира, ако се хили там кефи се ясна е работата. Виж как ще реагира ако я барнеш някаде на кафето, по коляното, или нещо такова, или по рамото, твой избор