PDA

View Full Version : Ако сте гнусливи не четете!



babity
10-27-2008, 20:27
От няколко дни забелязвам като ходя до тоалетна по голяма нужда, че като се забърсвам остават много мънички петънца кръв. В началото помислих, че е фабрично петно, от самата хартия (не изпозвам някаква специална - каквото заваря), но после се оказа, че наистина е кръв. Споделих с майка си, а тя го обърна на майтап и ми се изсмя. Каза, че ми се било спукало хемороидче (не мисля, че имам такова, дори не съм сигурна, че знам какво е хемороид). Това в рамките на нормалното ли е или трябва да се консултирам с лекар?

babity
10-27-2008, 20:54
Не, нормално си е. Забравих да спомена, че съм лепнала някакъв вирус, но той изобщо не ми причинява никакъв дискомфорт по отношение на стомаха. Настинка е, имам си температурка, очите ми са леко в джаза и ме втриса. Дали е от това?

thefreak
10-27-2008, 21:00
Квото ти е казала майка ти, това е.

babity
10-27-2008, 21:08
Мерси за бързите отговори. Смятам още веднъж да си поговоря с майка ми, и ако не знае какво ми е срам, не срам ще питам личния.

cherinka
10-28-2008, 10:20
Ами.. как да се изразя ся..
Изпражнението ти голямо и твърдо ли е?
Защото понякога и на мен така ми е ставало, но просто защото е било прекалено голямо и едвам е излезнало.

Викаш, че си настинала.. тогава би трябвало да имаш някакво разтройство???

Значи, акаш кръв или ти се е разранил ануса?

Пък дори да имаш хемороид, то и ще усещаш някакви болки.. ;)
ох нз

EarthShaker
10-28-2008, 11:28
и на мене тва ми е ставало.... викам край мензиса ми дой :lol: просто гледай да не се напъваш няколко дена и не яж хляб... аз така го прборих :) продължи около 2 седмици.... ама може при тебе да е друго, нз :? наистина доста кофти тема :) най-важното е да не се напъваш.. и се мий по-често шото ако има рана някъде там.. нали 8-)

PaSs1on
10-28-2008, 12:16
moje prosto da si se razdral/a ako si se bursal/a po zlobno ne vqrvam da sa hemeroidi ama ne sum lekar taka 4e ne moga da ti dam adekvaten otgovor

Boyd
10-28-2008, 18:07
Хемороиди не са!
Не е нормално да има кръв! Консултирай се с лекар, защото от този, да кажем малък, проблем можеш да си навлечеш 1 торба с инфекции.

babity
10-28-2008, 20:57
Аз обсъдих по - сериозно нещата с майка ми. Не, не акам кръв, а по тоалетната хартия остава по едно мъничко петънце кръв, да кажем с диаметър един мм. Предположих, че ми се е спикало капилярче, случва се често и не е болка за умиране, но ако продължава наистина ще има лекар. Въпросът е как да му обясня, защото съм малко срамежлива... 8-)

niquetamere
10-29-2008, 11:35
Звучи познато . Мисля си ,че са вътрешни хемороиди. Най-добре е да идеш на лекар , както те посъветваха и по-нагоре.

GaTio
10-31-2008, 17:52
ами и аз като си бърша имам кръв ама аз имам кръв щото много се старая да го обърша ... :-o

fenkatakrisi952
10-31-2008, 19:07
Не мисля, моят съвет е да отидеш на лекар,
не мога да ти дам по-адекватен отговор, но ми звучи сериозно с тая кръв. :?
Не отлагай посещението при личния си лекар.

+1