PDA

View Full Version : Въпрос?



ali_baba
10-27-2008, 21:04
От 3 месеца ходя с едно момиче (те е на 14 аз на 17).Секс не мисля да правим поне докато не стане на 15 или 16.Обаче от известно време започнах да я галям между краката (върху гащите).Проблема е, че на нея за първи път и се случват такива неща освен това и аз за първи път правя такива работи и някои неща не са ми ясни.С нея си говорехме за това, но и тя не знае какво става с нея.Казва че понякога и харесва, понякога не и не може да ми обясни какво точно изпитва.Също така не може да ми каже как най-много и харесва (в смисъл какви движения да правя).
Моля ви за помощ да ми кажете нещо повече по този въпрос, и как да и доставя максимално удоволствие?

thefreak
10-27-2008, 21:25
Максимално удоволствие, ама трябва да ги свалиш гащите.

ali_baba
10-27-2008, 21:27
Това ми е ясно, че като ги сваля с устата ще я побъркам, но проблема е ще не се чуства готова за токава нещо още.Въпроса е върху гащите.....Какви движения не кое място (как да разбера дали съм на правилното място)?

Armani_P
10-27-2008, 21:30
Оф...как да ти го обясня.Напипай върха на цепката,и с кръгови движения разтривай,не съм го правил през гащи,та не знам дали ще и хареса,но все пак стискам палци.

ali_baba
10-27-2008, 21:32
Бавно или бързо?Леко или с натиск?

blackfate
10-28-2008, 03:22
Щом е девствена, бавно и леко... просто я докосвай, прокарвай пръстите си и не бързай за никъде... най важното е тя да се чувства добре, а не притискана! ... и не я опипвай прекалено често, че ще си помисли че си с нея само да я опипваш...

scoobydors
10-28-2008, 03:44
Съвсем лекичко и нежно опитай да напипаш клитора. Това доста чувствително място ще я накара да изпита голямо удоволствие. И след това със съвсем нежни и бавни движения разтривай. Кръгово или както ти е удобно. :)

П.П. И аз мисля, че за максимум удоволствие свалай гащите. :D

splendour
10-28-2008, 05:51
iz4akai da po4ne da nosi ga6ti,4orpoga6ti,bodi i debeli d1nki i i pitai kvo yse6ta

DevilWish
10-28-2008, 07:49
Съвсем лекичко и нежно опитай да напипаш клитора. Това доста чувствително място ще я накара да изпита голямо удоволствие. И след това със съвсем нежни и бавни движения разтривай. Кръгово или както ти е удобно. :)

П.П. И аз мисля, че за максимум удоволствие свалай гащите. :D
Съгласна съм ;)
А и ми изглежда ,че я обичаш щом не гледаш да я на**еш ,а чакаш . . в такъв случай ,когато се почувства готова ,направи го с нея ,тя заслужава някой ,който я обича да й е първи ;)

mysterious93
10-28-2008, 08:12
iz4akai da po4ne da nosi ga6ti,4orpoga6ti,bodi i debeli d1nki i i pitai kvo yse6ta


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: takam...mi tq e na 14 kak da znae kvo iska?decata sa nepostoqnni :D :grin: