PDA

View Full Version : Памет



eclipseee
10-27-2008, 23:29
Забелязах, че рязко ми се губи памет, а почти нищо не тегля. На какво се дължи? С Vista съм ако има значение. И btw коя беше онази папка в която можеше да се трие всичко в смисъл събираха се само ненужни неща там. Благодаря предварително! :)

spongkata
10-28-2008, 06:11
na men mi se sluchva sushtoto teglq si 1 film i mi pishe che nqma pamet v C-to a az nqmam pochti nishto v smi nqmam nikakvi filmi i kartinkite si iztrih naskoro samo pesni..i pak nqma pamet..taka che tazi tema shte mi pomogne i na men :)

xxxSnowflakexxx
10-28-2008, 08:31
Nari4a se kofa za bikluk ili Recycle Bin.
A za6to si filmite sa ti vav C tam trqbva da ima samo programi koito ti trqbvat a vsi4ko ostanalo ti e za D bilo to filmi i t.n.

eclipseee
10-28-2008, 19:01
Nari4a se kofa za bikluk ili Recycle Bin.
Recycle Bin всеки го знае моля моля! Питах някой по разбиращ коя беше папката, в коята всичко може да се трие!??

slavito007
10-28-2008, 20:40
Изтрий програмите, които не ползваш и са ти кажи-речи ненужни. Виж дали ти е включена функцията за възстановяване на системата и изтрий всички точки без последната.
Виж дали е включена функцията Hybernate и ако не я ползваш я изключи. Премести филмите, музиката и т.н. в Де-то. Изтегли си програма като CCleaner или ATF cleaner и земи я пусни.

п.с. Тази папка е Temp само че е за ХР (Start> Run> %temp%)