PDA

View Full Version : дайте съвет ...



naughtyyygirl
10-28-2008, 07:07
Зравейте на всички! :)
Понеже не ви познавам, ще ми бъде много по-лесно да споделя с вас това, което ме вълнува напоследък. Момиче на 17 години съм, с приятелят ми (на 18г.) сме заедно от около два месеца, но проблема е в това, че колкото пъти сме правили секс до сега, нито веднъж не ме е накарал да свърша. Супер нежен е, всичко е прекрасно, и на двама ни ни харесва, но нещо все на върви, знам какво ме възбужда, не веднъж съм го правила сама, но с него не е същото, дори и да му кажа какво да прави и къде да ме докосва не съм успявала да свърша по този начин... Някой с повече опит или с мнение по темата може да сподели, защото наистина не знам какво да правя!

DevilWish
10-28-2008, 07:27
Зравейте на всички! :)
Понеже не ви познавам, ще ми бъде много по-лесно да споделя с вас това, което ме вълнува напоследък. Момиче на 17 години съм, с приятелят ми (на 18г.) сме заедно от около два месеца, но проблема е в това, че колкото пъти сме правили секс до сега, нито веднъж не ме е накарал да свърша. Супер нежен е, всичко е прекрасно, и на двама ни ни харесва, но нещо все на върви, знам какво ме възбужда, не веднъж съм го правила сама, но с него не е същото, дори и да му кажа какво да прави и къде да ме докосва не съм успявала да свърша по този начин... Някой с повече опит или с мнение по темата може да сподели, защото наистина не знам какво да правя!
След по-дълъг период от време и това ще дойде смятам аз.А иначе ако така не става ,да те довършва с френска ;) А той знае ли изобщо ,че не свършваш?

Ev1l
10-28-2008, 07:37
Аа.. Може проблема да не е в него, а в теб..

Или както каза @{SeXy_BaBy} "Да те довършва с френска"

naughtyyygirl
10-28-2008, 07:38
След по-дълъг период от време и това ще дойде смятам аз.А иначе ако така не става ,да те довършва с френска ;) А той знае ли изобщо ,че не свършваш?
Да, знае, точно затова опитваме най-различни начини, но досега нищо не е имало ефект, първите пъти той преживяваше това, че не може да ме задоволи, но вече виждам как и на него му става кофти, като не успее да го направи... чудя се какво повече можем да опитаме

DevilWish
10-28-2008, 07:43
Хм . . еми ако и това с френската не става . . какво да те посъветвам само казваш ,че опитвате всичко.
Не знам пробвайте един път първо да сте възбудени на макс имам предвит 1 час само да сте се заигравали ,така че повече да не можеш да чакаш и минута ,тогава поне при мен е много лесно да свърша /и на мен ми е доста трудно свършването/ ;)

naughtyyygirl
10-28-2008, 07:50
Хм . . еми ако и това с френската не става . . какво да те посъветвам само казваш ,че опитвате всичко.
Не знам пробвайте един път първо да сте възбудени на макс имам предвит 1 час само да сте се заигравали ,така че повече да не можеш да чакаш и минута ,тогава поне при мен е много лесно да свърша /и на мен ми е доста трудно свършването/ ;)
Мерси за мнението, което сподели :) вярно, че при всяко момиче е различно, но си мисля, че с времето ще се оправят нещата

glezan4e
10-28-2008, 08:13
честно казано и аз имам същия проблем... ( попринцип.. в момента си нямам приятел )... може да пробвате като за начало френска .. и когато вече не можеш да чакаш.. да пристъпите към основната част..

cherinka
10-28-2008, 10:14
Ти представяш ли си да кажеш на приятели си, че не може да те накара да свършиш. :lol:
Милия... как ли ще се почувства... :razz:

vampire3
10-28-2008, 11:54
Горкото момче :D

ludisuvurshen
10-29-2008, 09:49
Приятелят ти е дефектен, потърси моите услуги нема да съжаляваш :razz:

naughtyyygirl
10-29-2008, 10:01
Приятелят ти е дефектен, потърси моите услуги нема да съжаляваш :razz: хах и с какво ти си по-добър от приятеля ми?

Dark_Angel_F
10-29-2008, 12:04
С първия ми и аз бях така ... не става и не става и не мога да си обясня защо ... но сега нямам никакъв проблем и вс е супер нз дали щтоо момето е по - опитно или е нещо на психична основа .

Armani_P
10-29-2008, 17:16
Всичко зависи от теб,от това как си настроена.Който и мъж да е,ако не си настроена психически няма да те накара да свършиш,така че се отпускай повече,опитвай се с мисли да се възбуждаш допълнително...все пак момичетата можете само с мисли да си докарате оргазъм,така че :)

kotora
10-29-2008, 19:02
Зравейте на всички! :)
Понеже не ви познавам, ще ми бъде много по-лесно да споделя с вас това, което ме вълнува напоследък. Момиче на 17 години съм, с приятелят ми (на 18г.) сме заедно от около два месеца, но проблема е в това, че колкото пъти сме правили секс до сега, нито веднъж не ме е накарал да свърша. Супер нежен е, всичко е прекрасно, и на двама ни ни харесва, но нещо все на върви, знам какво ме възбужда, не веднъж съм го правила сама, но с него не е същото, дори и да му кажа какво да прави и къде да ме докосва не съм успявала да свърша по този начин... Някой с повече опит или с мнение по темата може да сподели, защото наистина не знам какво да правя!
Вземи си негър... :D :D