PDA

View Full Version : Рожден ден - къде?



drunkalo
10-28-2008, 07:18
Здравейте!
Молбата ми към вас е да споделите някое местенце за празнуване на рожден ден - заведение, апартамент, бар etc. Въпросът е да се съберат около 25 човека, ако може да бъде наето - т.е. да няма други хора и наемът да не предполага консумация от самото заведение, да бъде в центъра (става въпрос за София) и съответно да е на приемлива цена.
Ако някой разкаже как и къде си е прекарал рожденния ден, също ще ми е от полза.
Благодаря ви предварително! :)
П.П.: Става въпрос за 15-18 годишни.

Tedi4ka
10-28-2008, 07:22
ами ще ти дам един пример сега ходих на сбор за събота и неделя и се събрахме в един апартамент така че според мен ако искате да си направите купона то може да не е в някаква шумна дискотека.Може да си изкарате перфектно и във някой апартамент.Успехчета :)

drunkalo
10-28-2008, 07:25
ами ще ти дам един пример сега ходих на сбор за събота и неделя и се събрахме в един апартамент така че според мен ако искате да си направите купона то може да не е в някаква шумна дискотека.Може да си изкарате перфектно и във някой апартамент.Успехчета :)
Не намерих някой, който да дава апартамент под наем за 1 нощ и то само за купон. В нас определено няма да стане. :-D

Scouse
10-28-2008, 07:48
едва ли ше намериш заведение дето да ти дадат да си носиш ракията от вкъщи :P
ама има варианти... то са нали в петък е Хелуин, тай че има най различни предложения за купони с отстъпки за голяма група хора...
ако някой от фр-тата ти има свободна къща,мазе - екстра :D

Ev1l
10-28-2008, 07:54
@Tedi4ka

Къде беше този сбор ?

В кое село..Защото и аз бях на един :D

Tedi4ka
10-28-2008, 07:55
ами ще ти дам един пример сега ходих на сбор за събота и неделя и се събрахме в един апартамент така че според мен ако искате да си направите купона то може да не е в някаква шумна дискотека.Може да си изкарате перфектно и във някой апартамент.Успехчета :)
Не намерих някой, който да дава апартамент под наем за 1 нощ и то само за купон. В нас определено няма да стане. :-D

хммм....ами тогава идете сички на дискотека и се веселете :)

doktora1mw
10-28-2008, 09:15
аз ще си правя рд-то в нас , ам ше бъдеме към 10-12 човека

Tedi4ka
10-28-2008, 10:19
@Tedi4ka

Къде беше този сбор ?

В кое село..Защото и аз бях на един :D

на роман :)

dari95
07-13-2010, 14:54
На 17 юли ще стана на 15 години и затова търся някое хубаво местенце за празнуване на рожден ден, което да не е много далече от центъра на София. Ако знаете такова, моля пишете! :-D

igloo
08-16-2010, 09:24
На 17 юли ще стана на 15 години и затова търся някое хубаво местенце за празнуване на рожден ден, което да не е много далече от центъра на София. Ако знаете такова, моля пишете! :-D

Здравей,
виж клуб иглу - близо до НДК е. :oops:

Djuff
08-16-2010, 11:09
В крайните квартали на София има супер много ресторантчета и пр. в които може да си изкарате супер.

male91
08-16-2010, 12:09
едва ли ше намериш заведение дето да ти дадат да си носиш ракията от вкъщи :P
ама има варианти... то са нали в петък е Хелуин, тай че има най различни предложения за купони с отстъпки за голяма група хора...
ако някой от фр-тата ти има свободна къща,мазе - екстра :D
Така лии ??? Аз защо не знам ???
Ако толкова държиш да има много пиене от заведението си взимаш 2 бутилки пиене и от вас си мъкнеш колкото искаш ракийца ии проблеми нямаш ;]]]