PDA

View Full Version : Помогнете.. моля Ви...



gosho__87
10-28-2008, 10:55
Здравейте на всички... Редовно посещавам сайта и разглеждам темите, но подобно на моя случай не открих никъде и затова Ви пиша за съвет или нещо подобно.. Благодаря предварително..

Значи аз съм на 21 години, приятелката ми е на 19... Ходим от 7 месеца и отначало всичко си беше идеално, всичко стана много бързо, буквално за няколко дни и вече ходихме... първите 2 месеца си беше перфектно, разбирахме се много добре, правихме си секс... беше много забавно и адски ми липсват тези моменти.... след 3-тия месец нещата се промениха... ревнувах я от едно момче с който си писаха по скайп (звучи малко глупаво) но имах основание за това, обръщаше му повече внимание от колкото на мен.... споделяха си повече неща отколкото ние си споделяхме (само не ме питайте от къде знам)... веднъж се скарахме за това, за което много съжелявам, разбра, че я ревнувам, а тя обича да е по-свободна а не някой да я притиска... разбирам я напълно и знам, че ме обича.... поговорихме се за това и нещата се оправиха.... но след тази случка малко и се промени държанието към мен, взехме често да се караме и то заради глупости и един вид неразбирателство помежду ни.... но аз я обичам много и се опитвам да забравям такива моменти и да продължа напред... и тя ме обича много, виждам, че го показва.... и сега на 7-мия месец нещата са много различни от тези каквито бяха в началото.... старая се да и имам повече доверие и до една степен успях да се променя, и не ме дразни факта, че си общува с други момчета.... защото знам, че като е с един човек е с него до края и не би ми направила мръсно... както и да е... има хора обаче които явно се дразнят от нашата връзка (за момичета говоря) и не веднъж са се опитвали да ни скарат (и са успявали).... тя много се дразни от факта, че общувам с други момичета, или пък че те един вид ми се "натискат"... аз и казвам, че нямам нищо общо с тях (една от които е и бившата ми) и че не искам да имам нищо общо с тях, защото я обичам истински и искам да съм с нея... и сега постоянно си мисли разни глупости и се сърди дори и за най-малката закачка която казвам дори и да е на шега.... вече даже не ми и обръща внимание като излезем сред компания, аз я прегръщам, целувам я, казвам и мили думички... а тя дайе като ми говори не ме поглежда в очите.... много пъти сме говорили с нея за това, и все се стига до караници.... и все пак ми казва, че ме обичаа.... мене ми става тъпо и гадно като не ми обърне внимание, и един вид започвам да цикля... после ме пита какво ми има и защо си мълча и нищо не казвам.... казвам и защо и пак се скарваме... просто толкова много си я обичам, че се засягам и от най-малкото отблъскване от нейна страна.. до сега не съм я обвинявал в нищо.... винаги за всичко аз съм си излизал виновен (в повечето случаи от които не съм) някакви винаги прехвърля топката на мен.... и за това сме говорили.. и пак се стига до караница..... и все пак продължава да ми казва, че ме обича..... липсват ми предишните мигове с нея, искам всичко да си е както преди.... даже вече месец и нещо не сме правили секс.... таман започваме и тя ми казва "не искам" или си измисля причина.... даже не ми и честити за 7-мия месец (дори не ме целуна)... аз го направих и си мислех, че поне вечерта ще стане весело, да ама не... пак ми отказа.... не ми е само до секса (макар, че не е хубаво момче да е на сухо... това води само до още караници)... просто вече не се държи с мен както е било преди.... мнгоо пъти съм и казвал да се опита да си промени държанието към мен, да се държи по-меко и да ми обръща малко повече внимание (минало и заминало - все същата работа си е сега)... вече ми отказва и да сме си само двамата... все иска да излизаме с приятели, а аз искам да се усамотим - да си поговорим, да си направим кефа.... тогава тя ми каза "е каква е разликата дали ще сме заедно с приятели или ще сме само двамата"...

явно доста писах вече, дано не Ви се стори скучно или банално.... но просто много обичам това момиче, по всякакъв начин за който се сетя се опитвам да оправя нещата.... държанието и е все същото.... знам само, че не и е писнало от мен (щом още е с мене), не се вижда тайно с други момчета и не върти флиртове зад гърба ми..... уважава ме, обича ме, има ми доверие.... но просто усещам, че вече не ме желае... така поне го разбирам аз....
Дайте някакъв съвет как да възродя тръпката между нас както беше в началото... защото какво ли не опитах, ефект няма :( :-o :cry: :smt022 :smt102 :smt100
много си я обичам и не искам да я изгубя.....

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 11:11
Единственото което според мен не трябва да правиш е това да повтаряш нейните грешки и да се опиташ да й покажеш как се чувстваш, като я накараш тя да се чувства по същия начин.
Това няма да й хареса. :?
Продължавай с милите думички...това предполагам ще помогне... :wink:
Другото което трябва да направиш е това да я накараш да се видите на саме и да поговорите сериозно по темата.Кажи й как се чувстваш.Дори тя да не може да те разбере, на теб ще ти олекне и няма да се обвиняваш после, че не си й казал. :smt023
Успех!

gosho__87
10-28-2008, 11:17
Единственото което според мен не трябва да правиш е това да повтаряш нейните грешки и да се опиташ да й покажеш как се чувстваш, като я накараш тя да се чувства по същия начин.
Това няма да й хареса. :?
Продължавай с милите думички...това предполагам ще помогне... :wink:
Другото което трябва да направиш е това да я накараш да се видите на саме и да поговорите сериозно по темата.Кажи й как се чувстваш.Дори тя да не може да те разбере, на теб ще ти олекне и няма да се обвиняваш после, че не си й казал. :smt023
Успех!

Напълно въм съгласен с теб... но както казах много пъти съм се опитвал да си поговорим... и накрая като ми каже " и сега аз съм виновна така ли"... направо полудявам.... и накрая се стига до караница.... как ли не съм опитвал да говоря с нея... в някои случай съм успявал да и обясня всичко преди да се скараме.... но ефект няма.... просто ми трябва друг подход към нея... и затова се обърнах към Вас.... все пак мерси за мнението, ще продължавам да опитвам, няма да се откажа от нея, тя е единствена за мен....

MaMkaMy
10-28-2008, 11:19
жените не знаят кво искат...

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 11:20
Напълно въм съгласен с теб... но както казах много пъти съм се опитвал да си поговорим... и накрая като ми каже " и сега аз съм виновна така ли"... направо полудявам.... и накрая се стига до караница.... как ли не съм опитвал да говоря с нея... в някои случай съм успявал да и обясня всичко преди да се скараме.... но ефект няма.... просто ми трябва друг подход към нея... и затова се обърнах към Вас.... все пак мерси за мнението, ще продължавам да опитвам, няма да се откажа от нея, тя е единствена за мен....

Сигурна съм, че няма да се откажеш.Аз съм в подобно положение, в смисъл, че и аз никога не бих се отказала от мойто момче.Я ми кажи каква зодия е приятелката ти?!Въпросът може би е неуместен но...

gosho__87
10-28-2008, 11:23
Напълно въм съгласен с теб... но както казах много пъти съм се опитвал да си поговорим... и накрая като ми каже " и сега аз съм виновна така ли"... направо полудявам.... и накрая се стига до караница.... как ли не съм опитвал да говоря с нея... в някои случай съм успявал да и обясня всичко преди да се скараме.... но ефект няма.... просто ми трябва друг подход към нея... и затова се обърнах към Вас.... все пак мерси за мнението, ще продължавам да опитвам, няма да се откажа от нея, тя е единствена за мен....

Сигурна съм, че няма да се откажеш.Аз съм в подобно положение, в смисъл, че и аз никога не бих се отказала от мойто момче.Я ми кажи каква зодия е приятелката ти?!Въпросът може би е неуместен но...

:) Водолей

MaMkaMy
10-28-2008, 11:24
:) Водолей
още повече не знае кво иска :)

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 11:28
:smt017 Ммм...не познавам много Водолеи иначе бих ти казала какво да правиш...
Ами ако това продължава така...ако съм на твое място (съжалявам, че го казвам) ще се осъмня в чувствата й!Пък и тя все пак е на 19 би трябвало да гледа на нещата с повече ум и зрялост... :o

gosho__87
10-28-2008, 11:37
:smt017 Ммм...не познавам много Водолеи иначе бих ти казала какво да правиш...
Ами ако това продължава така...ако съм на твое място (съжалявам, че го казвам) ще се осъмня в чувствата й!Пък и тя все пак е на 19 би трябвало да гледа на нещата с повече уми зрялост... :o

Съгласен съм с това и до колкото мога да кажа, тя е много умно момиче, зряло и знае какво иска от живота.... но специално за нашата връзка... оф и аз незнам какво да си мисля вече... напълно съм се отчаял... но все пак не се съмнявам в чувствата и,,, просто нещо не е наред... говорели сме си за това, че ако има нещо което не е в ред или което не и харесва просто да ми сподели (сигурен съм, че има такова и сигурно и аз греша някъде но не го осъзнавам) и все пак искаше да не говорим за това и така и не разбрах.... просто наистина ми трябва друг подход спрямо нея и за това именно искам да чуя вашите идеи, може някоя да проработи, знае ли човек.... готов съм да пробвам всичко.... перфектна връзка няма, просто искам да е нормална и да се искаме един друг... не съм някакъв грозник или нещо такова, че да не ме желае вече, напротив... опитвам се да търся причината в себе си, но за жалост не я намирам.... и тя като не ми казва и става още по-гадно....не искам да правя грешката да се държа с нея както тя с мен, това ще я отблъсне още повече... влизам и в положението буквално за всичко - без значение добро или лошо и се старая да я разбирам.... благодаря много, че ми отговаряте, признателен съм Ви.

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 11:59
Уф...незнам какво да ти кажа... ](*,)
Проблема е, че не знаеш дали има проблем, нали?!
Може пък тя да иска малко разнообразие или...незнам, но определено ще е по добре ако някак си намериш начин, това което го пишеш тука, да го кажеш на приятелката ти...
Мисля, че тя ще те разбере... :mrgreen:

gosho__87
10-28-2008, 12:13
Уф...незнам какво да ти кажа... ](*,)
Проблема е, че не знаеш дали има проблем, нали?!
Може пък тя да иска малко разнообразие или...незнам, но определено ще е по добре ако някак си намериш начин, това което го пишеш тука, да го кажеш на приятелката ти...
Мисля, че тя ще те разбере... :mrgreen:

Ами аз не съм спирал да се опитвам.. :) тва е хубавото, за разнообразието съм съгласен, старая се и това да го има... също така и давам колкото време си пожелае да преосмисли нещата (учи в друг град в момента виждаме се всяка седмица или през седмица за по 2-3 дена) така, че време за размисъл има... миналата седмица и бях на гости за уикенда понеже нямаше да се прибира.... нещата не станаха така както си ги представях... беше си хубаво и забавно и 3 дена беше само за мене без други хора... но нещо не беше в ред.... и пак не ми "пусна" (малко грубо звучи думата) ... успях да вкарам малко разнообразие, добре се получи до извесна степен, но все пак усетих, че пак не беше както трябва... но определено от малко разнообразие има ефект, който в повечето случаи е положителен.... тя ме разбира като си говорим, но след това не прави нищо по-въпроса, очаква винаги все аз нещо да направя... според мене трябва да е взаимно... чувствам се отблъснат, и идва един момент в който опитите ми да я накарам да ми обърне малко внимание се изчерпват и тогава пак аз излизам виновен, че не правя нищо по въпроса.....

сигурно Ви писна да Ви пиша по цели романи, но честно казано ми олеква като го споделя с някого, даже честно казано не очаквах да ми обърнете внимание и да ми дадете някой съвет... извинявам се явно съм подценил форума.... много хора пишат глупости тук и се ебават с потребителите... което ме дразни и затова не мислех, че ще ме вземете насериозно, а аз съм си напълно сериозен, както и доста хора от този форум (евала)... помогнали сте на много хора, все някой ще Ви се отблагодари подобаващо, сигурен съм.... малко се отклоних от темата но исках да благодаря :)

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 12:34
Хубаво е, че оценяваш това което някои хора правят.Хубаво е да ти помогнат, както и да помагаш, а форума е екстра...оправдал е очакванията ми много пъти!

П.П. (по темата) -> Вижда се от това което пишеш, че не ти е само до секса.Аз мисля, че това си е просто човешка нужда, както и израз на чувства (не винаги разбира се).Би трябвало да има причина за нейното "странно" държание...
:o
Само един разговор на дълго и на широко ще оправи нещата.Такова чувство имам. :-o ;)
И сега просто като ти кажа на колко години съм и ще си кажеш "защо ли я взех на сериозно с нейните глупости, тя е просто дете" .. все пак опитвам да помогна... :-k

gosho__87
10-28-2008, 12:43
Хубаво е, че оценяваш това което някои хора правят.Хубаво е да ти помогнат, както и да помагаш, а форума е екстра...оправдал е очакванията ми много пъти!

П.П. (по темата) -> Вижда се от това което пишеш, че не ти е само до секса.Аз мисля, че това си е просто човешка нужда, както и израз на чувства (не винаги разбира се).Би трябвало да има причина за нейното "странно" държание...
:o
Само един разговор на дълго и на широко ще оправи нещата.Такова чувство имам. :-o ;)
И сега просто като ти кажа на колко години съм и ще си кажеш "защо ли я взех на сериозно с нейните глупости, тя е просто дете" .. все пак опитвам да помогна... :-k

спокойно, не е важно на колко години е човек след като има пипи в главата и мисли трезво и разумно, а не като лапе.... оценявам такива хора :)

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 12:53
Ами...на 14 съм..., но съм остановила, че много малко от връстниците ми мислят по този начин...незнам аз ли съм празлична или ... няма значение...важното е, че някои хора ме разбират... :) :)

gosho__87
10-28-2008, 12:57
Ами...на 14 съм..., но съм остановила, че много малко от връстниците ми мислят по този начин...незнам аз ли съм празлична или ... няма значение...важното е, че някои хора ме разбират... :) :)

ще стане човек от тебе, определено... мн се кефя на такива хора, и приятелката ми е така, но както споменах понякога не мога да я разбера какво очаква от мен...

Fantomche
10-28-2008, 13:05
Ами...на 14 съм..., но съм остановила, че много малко от връстниците ми мислят по този начин...незнам аз ли съм празлична или ... няма значение...важното е, че някои хора ме разбират... :) :)

Macka prosto horaa na na6ata vuzrast ne sa li6avani ot ne6to ili neznam prosto sa prezadovoleni i mislqt samoz a sebe si i svoite nujdi..Ne kazvam 4 ena men li4no mi se e slu4ilo ne6to ili sum li6ena ot ne6to,naprotiv,no prosto osuznah 4e s tova 4ovekd a se ligavi da hodi po svirkata na drugite do nikude nqma da q dokaram.

Po temata>> mislq 4e priqtelkata ti ve4e e ohladnqla i ne te obi4a tolkova.Ne iskam da te ot4aivam...:( No tova durjanie spored men tova kazva.Obi4a te kato blizuk 4ovek,skup sii za tova ne iska da te narani.Spored men e tova no ne znam pogovori s neq, napravi i nqkoi romanti4en jest..izvedi q na ve4erq,posle v vas na sve6ti moje da q otpusne6... :)

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 13:13
Момичетата по природа сме си странни същества.. :D
Понякога и ние не знаем какво искаме...
Може пък да има проблеми, които не са свързани с връзката ви...
Мислил ли си за това ?! :o

gosho__87
10-28-2008, 13:14
Ами...на 14 съм..., но съм остановила, че много малко от връстниците ми мислят по този начин...незнам аз ли съм празлична или ... няма значение...важното е, че някои хора ме разбират... :) :)

Macka prosto horaa na na6ata vuzrast ne sa li6avani ot ne6to ili neznam prosto sa prezadovoleni i mislqt samoz a sebe si i svoite nujdi..Ne kazvam 4 ena men li4no mi se e slu4ilo ne6to ili sum li6ena ot ne6to,naprotiv,no prosto osuznah 4e s tova 4ovekd a se ligavi da hodi po svirkata na drugite do nikude nqma da q dokaram.

Po temata>> mislq 4e priqtelkata ti ve4e e ohladnqla i ne te obi4a tolkova.Ne iskam da te ot4aivam...:( No tova durjanie spored men tova kazva.Obi4a te kato blizuk 4ovek,skup sii za tova ne iska da te narani.Spored men e tova no ne znam pogovori s neq, napravi i nqkoi romanti4en jest..izvedi q na ve4erq,posle v vas na sve6ti moje da q otpusne6... :)

по темата: правил съм го това с вечерята, ефекта е голям, беше много изненадана личеше си, но не ми отвърна подобаващо, т.е. пак ме отблъскваше по един или друг начин....
кажете ми какво да и кажа или да направя, което да я накара да ми обърне повече внимание, може да съм на 21 години, но не съм най-големия романтик (макар че и любовни стихотворения съм писал за нея които много и харесаха)... не съм имал много връзки, но всички са били дълготрайни и истински и не съжелявам за нито една от тях, до сега когато намерих момичето с което искам да бъда винаги... така, че Вие имате доста повече опит от мен, съветите Ви са найстина добри, но не е нещо което да не съм опитвал...