PDA

View Full Version : бои в у4или6те ..



Soonichka
10-28-2008, 11:00
bili li ste nqkoi zad daskalo?a vas bili li sa vi?
6toto men dneska 6tqha da me biqt ,ama ne se stigna do tam .. ama mi nagovoriha mn gadni raboti .. :(

mir4eto93
10-28-2008, 11:42
Миии аз доста често се посбивах като бях 6-7 клас :oops: Ама чак толкова сериозен бой, в смисъл кървища, спукани глави и т.н. е нямало... Пък относно тва, че някой е искал да те бие сигурно си има причина, но кава ли е тя ... :-o Има два варианта: да се скатаеш и още повече да ги нервираш и да те помислят за бъзла и ще се чуят много злобни неща по твой адрес ... Другия вариант е да се срещнеш с тях някаде зад училище ( но задължително някой трябва да дойде с теб, защото още от сега мога да ти кажа, че те ще са много) и да се опиташ да изясниш нещата с думи, в никакъв случай не скачай първа, само по - лошо ще стане, говори нормално и спокойно и всичко ще се нареди ... А ако се окажат някакви неразбрани кучки и се стигне до бой ... еее голяма работа, в определени количества боя е полезен 8)

crazyhair
10-28-2008, 12:19
mne nqkoi ko me podrazni ili me napsuva na maika go utrepvam ot boi ne me interesuva kav e na bazik li e ili ne i taka nikoi ne me ubijda i roga e tva e filma za da ne te zaka4at .hvaniq nqkade kogato e sam i a prebiii i poi4e nema te zaka4a
sr za gre6kite :D