PDA

View Full Version : Много ме мързи



ABF
10-28-2008, 11:22
Незнам какво става с мен.На училище лежа в часовете не отговарям на въпроси като се прибера не уча а съм 7 клас и ще имам изпити края на годината.Кажете как да не ме мързи.Тия учебници не са никак приятни и не ми дават стимул

mir4eto93
10-28-2008, 11:48
Нормално е да те мързи, аз понякога ме мързи до училището да се завлека, пък камо ли да седна да уча ... Сега нз дали си момче или момиче, затова ще ти говоря в среден род, не се убиждай :) Измисли си собствен стимул, напр. ако сега науча този урок по история ще отида да си купя любимия сладолед или там нещо друго, което ти доставя удоволствие, ако не успея - няма... Ще видим тогава ще учиш ли, няма ли да учиш... Можеш да пиеш тонизиращи напитки, да се заредиш с излишна енергия, тъкмо както е студено и няма къде да се ходи, все някак трябва да я изразходваш, нали така? :P Ред Бул дава крилааа :D

yesno
10-28-2008, 13:00
Ми мързела вече става част от пубертета,мене не ме мързи и само в даскало,в нас също преди почти всеки ден си оправях стаята сега само го отлагам :?

Bubbly
10-28-2008, 17:37
Много ме мързи
И мене :D

vivteen
10-28-2008, 18:35
ох,и аз така бях(сега съм 8 клас)и пак си зех изпитите просто ходи на тия сип-ове и дори и да блееш се нещо чуваш

hrisis
10-28-2008, 19:04
Ох, и мен как ме мързи, просто не е истина...Тази година започнах с ужасни оценки.. Ужас! :? Трябва да се стегна, ама все го отлагам....
Ей това със стимула е добра идея.

moon_genesis
10-28-2008, 19:43
Хах и мене много ме мързи,ама много :) .Надявам се да се оправя де,че мойто е в доста напреднал стадий.

Дай кабела за компютъра на майка си или на баща си и им кажи да не ти го връщат,докато не им покажеш бележник с шест нови шестици в рамките на две седмици : ) .Познай дали няма да учиш или не.Направо ще се изчепиш от учене,но по-ефективно е, когато ти вземат кабела насила,а не по собствено желание :)

plmn
10-28-2008, 19:51
И мене ме помързява...Не знам в нашето училище ли са прекалено високи изискванията или проблема е в мен. (всъщност и двете по-малко :D ) Кофти оценки...в училище не ме свърта на едно място, говоря в час пишат забележки :shock: сега в четвъртък има родителска среща :booooomb:

п.с. момче, 11 клас

GReddy_91
10-28-2008, 20:16
Пробвай като учиш да вникнеш в нещото.Например учиш по История представи си че през това време си бил там представи си турското робство например вникни в учебника направи го така че да ти бъде интересно,а не да си казваш,че това е поредния скапан урок,който си длъжен да научиш.Пробвай да видиш дали ще ти помогне то на сила нищо не става де ама все пак...

mArMaLaDkA
10-28-2008, 21:13
И мен супер много ме мързи.Кофтито е,обаче че аз в час слушам,вкъщи уча,пиша си домашните и като ми се доспи примерно към 16,лягам за една следобедна дрямка до 17.И като се събудя пълна мъгла. :shock: Няма и спомен от уравненията,които съм решавала.Другото кофти е,че аз супер много си блъскам главата в тея учебници и накрая изкарвам по-ниски оценки,от тея дето учебник не отварят.Отчайвам се вече...

umrqlabubole4ka
10-29-2008, 09:04
И мен супер много ме мързи.Кофтито е,обаче че аз в час слушам,вкъщи уча,пиша си домашните и като ми се доспи примерно към 16,лягам за една следобедна дрямка до 17.И като се събудя пълна мъгла. :shock: Няма и спомен от уравненията,които съм решавала.Другото кофти е,че аз супер много си блъскам главата в тея учебници и накрая изкарвам по-ниски оценки,от тея дето учебник не отварят.Отчайвам се вече...

Това все едно от моята уста излезе само дето даже не спя-само уча и накрая с извинения лайна... :( :( :(

MoRsKa_nimfa
10-29-2008, 09:07
opa mai e zarazno :-D :-D :-D

MELON
10-29-2008, 14:04
май всички сме мързеливи мене ме мързи да чета ве хорааааа.... :D

ABF
10-29-2008, 15:27
Кво ще правим така на края на годината

MELON
10-29-2008, 15:32
ne znam :D

snejana67
10-29-2008, 16:12
:lol: що така бе хора и мен ме мързи :lol:

vanich
08-09-2009, 09:48
ужасно е просто ! ... не знам...ама винаги си казвам ще се стегна и какво..сега септември ме чакат изпити и не знам дали въобще ще ги мина :lol: тва е най-голямата грешка в живота ми !! :(

Niagara92
08-09-2009, 11:43
И аз винаги си казвам ,че от септември се стягам,залягам над учебниците и си научавам до 20 часа и излизам..накрая се получава следното:Прибирам се към 14:30 -15 и лягам да поспя,после се мотая,ям само,за да избегна ученето.Излизам и накрая хората спят ,а аз уча в 00-02 и на др. ден спя на чина :o

PurpleDream
08-09-2009, 12:13
от къде я изровихте тая тема от 2008 бе :D :D

Discard
08-09-2009, 13:19
от къде я изровихте тая тема от 2008 бе :D :D

мързела е перманентно състояние :D

someonerandom
08-09-2009, 16:18
Пробвай като учиш да вникнеш в нещото.Например учиш по История представи си че през това време си бил там представи си турското робство например вникни в учебника направи го така че да ти бъде интересно,а не да си казваш,че това е поредния скапан урок,който си длъжен да научиш.Пробвай да видиш дали ще ти помогне то на сила нищо не става де ама все пак...
история да,там е по-лесно,ама аре напраави го това с биологията :D
а иначе всички ни мързи,проблема е че нямаме особен избор.Аз сега съм 8 клас и миналата година ми беше супер гадно ама ща не ща учех :) и си влязох където исках.