PDA

View Full Version : Полудявам?



tpafghan
10-28-2008, 11:34
Здравейте,
Искам да споделя с вас моя проблем(поради липса на друга дума). След това което ще напиша не очаквам някаква помощ или съвет просто искам излея душата тук си защото мисля, че няма на кой друг, който да ме разбере. И така.. Живея в Пловдив, на 19 години мисля да кандидатсвам с медицина и съм наркоман. Може би наркоман е твърде пресилено определение(зависи кой как го разбира) затова на кратко употребявам амфетамини и хапчета. Правя го един път в седмицата но го правя така, че след това ми е гадно до другата. Не пуша трева. И така моя проблем е следния, както споменах по горе ще кандидатсвам медицина, до сега не ми се е налагало да уча по толкова много.. уча постоянно. Толкова много ,че мисля, че полудявам. Имам сериозна приятелка която е по-различна от мен. Съвсем обикновено момиче с необикновено красива усмивка и също толкова красива душевност. Но не си мислете, че само това и е красивото. Не, че се хваля но е много хубава :P. Единственото лошо нещо е ,че ако тя разбере какъв човек съм мисля ,че няма да може да ме приеме. Имам си приятели от които 1-2 истински но ми се струва ,че и те няма да ме разберат. И така това е накратко, несвързано, нелогично. Също така страдам от много голяма параноя. Много учене, много наркотици, много любов и мисля ,че полудявам.
Благодаря за вниманието и се извинявам за правописните грешки.

crazyhair
10-28-2008, 12:07
parvo spri amfetite i "drugite hap4eta" ako ne iska6 priqtelkata ti da te razbere kakvi gi var6i6 i za teq dvamata priqtelq ne moga da razbera kak taka sa istinski kato i te nqma da te razbera!! I PO TAZI LOGIKA SPRI AMFETITE I DRUGITE HAP4ETA KAKTO TI IMA KAZVA6!!!!!!!!! :o :(

slim__shadygirl
10-28-2008, 12:09
:? Ами ако са ти истински приятели и ако тфа момиче те обича истински ще те приеме такъв какъвто си :)

MoRsKa_nimfa
10-29-2008, 09:14
spri s tezi bokluci!!! doakto ne e kysno! badi blagodaren na tova koeto imash -lubov i eventulano hubavo badeshte (ot teb zavisi!) :?
slim__shadygirl stiga gluposti! ako tvoq priatel e narkoman edva li shte go priemesh

MELON
10-29-2008, 14:05
ма как не ви е срам да пишете толкова дълго

Baby_b
10-29-2008, 14:35
Лелее ама как си мамил толкова дълго близките си хора?
Не знам амаа май полудяваш от тея преструвки. Що не отидеш за 1 час примерно при психолог, защото виждам, че си объркан.

slim__shadygirl
10-29-2008, 15:06
spri s tezi bokluci!!! doakto ne e kysno! badi blagodaren na tova koeto imash -lubov i eventulano hubavo badeshte (ot teb zavisi!) :?
slim__shadygirl stiga gluposti! ako tvoq priatel e narkoman edva li shte go priemesh
Аз бих приела ако приятеля ми ми каже ,че употребява наркотици и бих му помогнала да се откаже.Тъй че шИ ма извиняваш,но съм права :wink:

snejana67
10-29-2008, 15:59
:-o ако държиш много на приятелката си и на приятелите си откажи се от натркотиците докато не е станало твърде късно :-o

plmn
10-29-2008, 17:27
Ако не заради себе си, откажи се заради близките си и тези, които те обичат и ценят.Опитай се да спреш преди да се станало твърде късно.После ще е по-трудно и може и да си провалиш целия живот.Имаш ли идея колко е кратък човешкия живот...Има ли смисъл да го рушиш сам?Гледай си семейството, приятелката, учи...Остави ги тия наркотици.

krisiiiiito
10-29-2008, 17:32
човек трябва да се откажеш .. наистина ако не заради теб поне го направи за близките си.. ако не спреш навреме може да опропастиш живота си .. замисли се .. като гледам си умно момче .. просто се замисли..... :booooomb:

mimsssssss
10-29-2008, 17:47
spri vsi4ki hap4eta a amfeti vzimai ve4er kum 6-7 i sedni da si y4i6 :D deistva .ako iska6 kogato ima6 izpit su6ty si vzemi no ne prekalqvai s tqh.puk i 1 put na sedmica ok ama namali koli4estvoto na min

NamelessRomantic
10-29-2008, 18:35
Напъни си що годе воля имаш и откажи дрогата.Ако момичето сега те хареса уверявам те нямате бъдеще ако не ги спреш.За момента не знам какво друго да кажа.

MoRsKa_nimfa
10-29-2008, 19:35
spri s tezi bokluci!!! doakto ne e kysno! badi blagodaren na tova koeto imash -lubov i eventulano hubavo badeshte (ot teb zavisi!) :?
slim__shadygirl stiga gluposti! ako tvoq priatel e narkoman edva li shte go priemesh
Аз бих приела ако приятеля ми ми каже ,че употребява наркотици и бих му помогнала да се откаже.Тъй че шИ ма извиняваш,но съм права :wink:

така съм малко по съгласна. просто останах с впечатление 4е става въпрос за примирение