PDA

View Full Version : Полудявам...А няма помощ от никъде



angel-devil
10-28-2008, 12:52
Ще се опитам да бъда,максимално кратка.Бях влюбена в един мой съученик.Толкова съм объркана в момента,че дори не знам какво изпитвам,към него.И така...Близо година преди да тръгнем,аз криех чувствата си от него.Причината беше,че той е страшен женкар и постоянно около него,има много момичета.Все пак тръгнахме.Всички много ни се радваха.Обаче никой не знаеше,какво всъщност се случваше с мен.Бях загърбила приателите си,понеже той се сърдеше,когато не бях с него.Парадираше с това,че ходим.Но идва и най-смешното...Бяхме гаджета,само в училище.Нито веднъж,не си направи труда,поне един смс да прати,колкото да ми замаже очите.И аз бях инат...Само веднъж му се обадих,тъй като имах проблем с наще,а той беше в шумна компания и дори,не ми обърна внимание.Разделихме се,ден преди лятната ваканция.И то как...с целувки и топли прегръдки.Въобще нищо не предвещаваше края.На другия ден не ме потърси,нито аз него...И така...Започна новата учебна година.Все още го обичах.Но той започна да се натиска на всяка...Всякаш за да каже :"Виждаш ли,аз мога да имам всяка".Това ме отблъсна.Дадох си да разбера,че вземане-даване с него няма да имам.И какво се получава...Днес например две момчета от класа,спореха при кой да седна.Аз им казах,че ще седя сама...за да няма дразги.Да обаче,едното от тях седна до мен и започна да ми гали косата.Нищо лошо не виждах в това.После се преместихме на друг чин,понеже слънцето блестеше в очите ми...И този дето обичах каза :"-Колко пъти ще се местиш?(с един такъв яден тон,а очите му...Боже сигърно щеше да ме убие с поглед)-"Колкото си поискам"-казах аз...Все пак,не съм му пречела с нищо.Видях как ме гледаше.Втренчено и някак...знам ли,влюбено?Последния час той постоянно гледаше да е около мен...А щом не му обръщах внимание,той почваше да се нервира.После се опита да ме прегърне и ... аз го отблъснах.Наистина,не знам какво чувствам към него.Просто,толкова сълзи излях по него,че едва ли някой би изплакал толкова.Когато бях негова,той не ме оцени...А сега се бори,за нещо което е изгубил отдавна...Защо всеки път,когато друг разговаря с мен,той отива да говори с някоя и то така,че непременно да го видя?Или,че се побърква,когато не му говоря?...Така,се чувствах и аз...Давах всичко от себе си,за него.Способна бях в огъня да стъпя,само той да е добре.Обичах го...Просто той не го оцени...Не знам как да постъпя с него.Още повече,че всеки ден сме заедно.А има и друго...Сега се опитвам,да бъда щастлива.Има едно момче,което смятам,че ще е различно.Но втори път няма да допусна грешката,да се хвърлям с главата напред в бурното море.Много биха ме обвинили,но аз смятам че постъпих добре.Ако искате,дайте коментар или съвет.Защото аз,напълно съм се оплела.Страхувам се от себе си и него.Страхувам се,че този пламък в очите му,не вещае нищо хубаво!

Pliok0019
10-28-2008, 12:59
Дори неде да мислиш за него... Той има силно развито собственичеко чувство и това му пречи, когато те вижда с други момчета. Не е задължително дори да те харесва...Просто както сама го описа - той е женкар.

Опитай с другия. Казват "Клин, клин избива". Може и да е вярно. При мен не помогна. (:

Успех!

angel-devil
10-28-2008, 13:01
Благодаря ти...Дано този път,не съм сбъркала в преценката си.Както винаги се е случвало до сега

Niakoitam
10-28-2008, 13:02
Дори неде да мислиш за него... Той има силно развито собственичеко чувство и това му пречи, когато те вижда с други момчета. Не е задължително дори да те харесва...Просто както сама го описа - той е женкар.


+1111111

...а женкарите не обичат да бъдат бързо и лесно забравяни. :)

Pliok0019
10-28-2008, 13:02
Такива хора, поне според моя опит, не се променят. Само би страдала още повече.

angel-devil
10-28-2008, 13:06
Лошото е,че смятах,че с времето ще се промени.Промени се,но към по-лошо. :(

BrokenHeart
10-28-2008, 13:17
Mай излиза вярно, че един мъж оценя една жена едва когато я загуби...и друг в нея се влюби...

Bellatrix
10-28-2008, 13:19
Дори неде да мислиш за него... Той има силно развито собственичеко чувство и това му пречи, когато те вижда с други момчета. Не е задължително дори да те харесва...Просто както сама го описа - той е женкар.


+1111111

...а женкарите не обичат да бъдат бързо и лесно забравяни. :)
Абсолютно :) Пък и обичат да знаят, че могат да имат всяка. И като някоя им се изплъзне и се нервят, че вече им е извън обхвата :D

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 13:25
Дори неде да мислиш за него... Той има силно развито собственичеко чувство и това му пречи, когато те вижда с други момчета. Не е задължително дори да те харесва...Просто както сама го описа - той е женкар.

Опитай с другия. Казват "Клин, клин избива". Може и да е вярно. При мен не помогна. (:

Успех!

:mrgreen:

angel-devil
10-28-2008, 13:31
Повечето са така...Иска им се да има едно момиче покрай тях...ей така,когато му потрябва да е там :-x

_FaShIoN_
10-29-2008, 11:21
Човек разбира какво е имал,едва тогава когато го загуби... :)

HONDA
10-29-2008, 12:01
(не съм прочела последните 4-5 реда)
Не мисля, че той те е гледал влюбено, по-скоро се дразни, че си продължила напред. Ясно е, че те ревнува, но това не значи нищо. Явно си мисли, че дълго трябва да си влюбена в него, да не искаш да поглеждаш друг и т.н. Глупаво е, но да ти кажа ли, по мой наблюдения, при повечето мъже/момчета е така. Просто го игнорирай, стой настрана от него. По този начин няма да му позволиш да те нарани 2ри път, а и на него няма да му стане много приятно, че не му обръщаш внимание.

jenanadqvola
10-29-2008, 15:40
Смело напред!Остави го този женкар,дори да се съберете той ще остане същия и може да реши отново да те остави.. Продължи си живота без него (това е моето мнение :) )

jghgh
10-29-2008, 18:45
Според мен това момче не си заслужава. Ще го преживееш, важното е че знаеш че нямаш вина и той е сбъркан. А пък това за него си е урок, сигурно си взима поука.
Давай смело напред и не се трогвай особено.
Ти усещаш че така е по-добре, нали?
Всичко в тоя живот трябва да се развива, да продължава по пътя си за да стигне по-напред и по-надалеч, не се връщай назад по-добре ;)