PDA

View Full Version : Подмокрям се обилно



little_sweet_kiss
10-28-2008, 13:25
С приятеля ми ходиме отдавна и аз съм го 'задоволявала орално' и само с ръка ... и той иска да ме пипа там на голо, но мен ме притеснява, че се подмокрям лесно и не знам казах му ,че е неловко и той каза , че не е проблем и ще се радва като съм възбудена... ама той като ме пипа през панталоните ми става толкова хубаво а представям си на голо и много искам да му дам ама някакси ме е срам после като си извади ръката да му 'предложа' салфетка не знам а пък и знаете,че колкото и добра хигиена да има там никага незнаеш дали 'подмокрянето' няма да има някакъв ароматт който да остане по ръката му ... ох темата ми звучи много глупаво ама толко мн изписах... :D такаче моля за някакъв съвет... Какъвто и да е



* И без критики :oops:

т.7
krem4et0

Ev1l
10-28-2008, 13:35
Амии като си добре измита..Няма да има неприятни миризми

http://www.teenproblem.net/s/1370.html

Прочети тук !

mar4ety
10-28-2008, 13:41
ми.... и аз доста се "подмокрям" :-P :-P :-P :oops: тфа за миризмата ако се миеш не мисля че ще е проблем иначе за "подмокрянето" си е нормално няя кфо толкожа да се притесняяш 8) 8)

Scouse
10-28-2008, 13:59
" ВАЖНО " OMFG !! :( :( 8-)

olii
10-28-2008, 14:06
Ако се миеш редовно няма от какво да се притесняваш. ;-)

pisentseto
10-28-2008, 14:13
Няма от какво да се притесняваш за това,това си е съвсем нормално.
А щом имаш добра лична хигиена,няма от какво да се притесняваш.
:) :) :)

mir4eto93
10-28-2008, 14:15
Тури му един противогаз и всичко ще е ок :D

Сега сериозно, спокойно, той самоя ти е казал да не се притесняваш, едва ли ще види и докосне нещо, което вече не е докосвал и виждал 8)

Sigrina
10-28-2008, 14:46
Съвсем нормално е да се овлажняваш, когато си възбудена и не трябва да ти е неловко от това. Не му давай салфетки после, защото тогава вече би станало неловко :D

jambo_bs
10-28-2008, 14:47
Аз не виждам проблем и на мен не би ми станало неприятно от подмокрянето ти.И при мен се беше подмокрило едно момиче ама ...... тя не се притесни :)

Titanic_baby
10-28-2008, 14:54
Извинявай,само може ли да те попитам на колко години си? :)

krem4et0
10-28-2008, 15:05
Краката ми са мокри до коленете, когато съм възбудена. По чаршафа остава огромно мокро петно и това не бърка никого. Споко!

MakeMeLaugh
10-28-2008, 16:03
OBOJAVAM, koto se podmokri koteto ;p
MNOGO me vuzbujda.
Kolkoto poveche po dobre

Punisherrr
10-28-2008, 16:07
как може да те притеснява тва... едва ли момчето би му било проблем..даже напротив ;)
relax and enjoy :smt023

little_sweet_kiss
10-28-2008, 16:11
Извинявай,само може ли да те попитам на колко години си? :)

на 16 ще стана другия месец :P

BurningDesire
10-28-2008, 17:31
Да ти имам проблема...Аз пък не мога да се подмокря - ТОВА вече е проблем, а твоето е напълно нормално, така трябва да бъде по принцип за да се улесни влизането на члена.

fashion4etyy
10-28-2008, 17:55
мен мн ме възбужда момичето да е мокро даже гащите да си намокри :oops:

6y6ence
10-28-2008, 21:05
хаха стига бе (: тва да ти е проблема ти пожелавам ((: хич не се притеснявай, нормално е се едно на него да му е кофти, че му става (; успех

silvermoon
10-29-2008, 07:34
Че няма нищо лошо.Аз не бих лизал една путка ако не е подмокрена яко,просто някак си като е суха ми убива кефа ;)

:razz: :razz: :razz: :razz: Пич и аз съм по същия начин 8-) Но и суха ме радва :P :P

Wrathchild
10-29-2008, 08:38
Само можеш да се радваш за това. Проблем щеше да е ако оставаше суха.

Dark_Angel_F
10-29-2008, 12:09
Спокойно дишай на момчетата им харесва вкусът и аромата там долу е естествено ако си поддържаш хидиената защото иначе им е непряитен и натрапчив ;)

baby_g
10-29-2008, 16:51
E ta sega v aptekata tolkova intimni gelove ima ... prosto tova koeto se iska ot teb e da se podmivash 4esto ... Ima i intimni kurpi4ki i kato osetish , che neshtata otivat natam prosto otivashh do WC , izbursvash se s kurpi4kata (zaduljitelno ot aptekata) , a puk i + tva ima hubav aromat ... I nqma da imash kompleksi sled tova ...



Uspeh :-P 8)

jghgh
10-29-2008, 17:54
E ta sega v aptekata tolkova intimni gelove ima ... prosto tova koeto se iska ot teb e da se podmivash 4esto ... Ima i intimni kurpi4ki i kato osetish , che neshtata otivat natam prosto otivashh do WC , izbursvash se s kurpi4kata (zaduljitelno ot aptekata) , a puk i + tva ima hubav aromat ... I nqma da imash kompleksi sled tova ...



Uspeh :-P 8)

Мнението е много точно, но само за кърпичките не съм съгласна - не се оливай. Мий си се редовно - 1 път дневно според мен е достатъчно.
И споко, за момчетата е възбуждащо да си мокра и много възбудена, и аз като се възбудя много тека цялата ;) Но на тях това не им пречи, даже им харесва. И естествения аромат на вагината ги привлича, чела съм в не малко сайтове ;)

По принцип лошата миризма може да е или от лоша хигиена или от болест. Ти ако по принцип миришеш лошо (имам предвид отдолу) и имаш обилно, извън нормите бяло течение значи ти трябва лекар, но доколкото разбрах си девствена, така че едва ли си болна.
Къпи си се качествено, с хубави сапуни и да не ти пука ^^

Shu7teR
10-29-2008, 19:20
Много ме възбуждат момичета които се подмокрят много...пожелавам си да ми се падне такава

Alira
10-29-2008, 19:29
Гаджето ми мн се кефи като се намокря яко; това за кърпичките е страшна идея,само да върви паралелно с хигиената; ако и в такъв случай продължава да има лош мирис значи трябва да идеш на гинеколог да ти изпише някакви хапчета и за седмица ще си като нова :)

kotora
10-29-2008, 19:32
абе... къпете са добре та да не мирише... а останалото да не ви притиснява... все пак колкото повече толкова повече...

Mr_Crowley
10-30-2008, 06:10
П...а и сирене, колкото и да ги миеш все си миришат!!! :razz: :razz: :razz:

WILD__BOY
10-30-2008, 06:24
луда ли си ве мацко.. кво те е срам, кви салфетки? ще му хареса, та чак ще си оближе ръката после до лакътя... ; ) по-перверзно от мокра путка няма ;)

cvEto
10-30-2008, 07:48
Сложи си една коркова тапа :-D

Winterfresh
10-30-2008, 10:50
луда ли си ве мацко.. кво те е срам, кви салфетки? ще му хареса, та чак ще си оближе ръката после до лакътя... ; ) по-перверзно от мокра путка няма ;)

има има... Мокра п*ка със сметана :grin:

blq_blq
10-31-2008, 05:03
Краката ми са мокри до коленете, когато съм възбудена. По чаршафа остава огромно мокро петно и това не бърка никого. Споко!
При мен също :) А най-яко е ако съм с дънки и се натискаме.. И даже избие по дънките едно леке 8-)

Най-голямата възбуда на мъжа идва от това да види, че подлудява жената, с която е.

WILD__BOY
10-31-2008, 06:45
луда ли си ве мацко.. кво те е срам, кви салфетки? ще му хареса, та чак ще си оближе ръката после до лакътя... ; ) по-перверзно от мокра путка няма ;)

има има... Мокра п*ка със сметана :grin:

:lol: имаш право! :)

jghgh
10-31-2008, 10:33
Мен не ме блазни много идеята да си мажа оная работа със сметани и сладоледи и пр. :( :?

pisentseto
10-31-2008, 12:41
Мен не ме блазни много идеята да си мажа оная работа със сметани и сладоледи и пр. :( :?



Ние пък с моя приятел говорих ме,да пробваме със сметана,но не по п'ката
и х'я,а по тялото за по-голяма възбуда и нещо ново.

CloudsOfEcstasy
10-31-2008, 12:45
wait wait razbrah podmokrqm + kurpi4ka + sluz + moje si zabravila nqkoq ribka otdolo + aromatizator? ><
btw ne se pritesnqvai si4ko e to4no.

sexita
10-31-2008, 13:23
хахаха...еми това е наградата,която той ще получи за това,че си пъха ръцете там...

Един мъж се възбужда най-много от...възбудена жена...
Вярвай ми :D

baby_join_me_in_dead
11-02-2008, 20:02
E ta sega v aptekata tolkova intimni gelove ima ... prosto tova koeto se iska ot teb e da se podmivash 4esto ... Ima i intimni kurpi4ki i kato osetish , che neshtata otivat natam prosto otivashh do WC , izbursvash se s kurpi4kata (zaduljitelno ot aptekata) , a puk i + tva ima hubav aromat ... I nqma da imash kompleksi sled tova ...



Uspeh :-P 8)


А кви са тея кърпички за пръв път чувам има ли някаква марка и тн :D

Devil91
11-03-2008, 13:49
Няма лощо да е подмокрена жената, това подсказва че има и желание от другата страна, мен ме радва това :grin:

tianiira
11-03-2008, 22:12
луда ли си ве мацко.. кво те е срам, кви салфетки? ще му хареса, та чак ще си оближе ръката после до лакътя... ; ) по-перверзно от мокра путка няма ;)

има има... Мокра п*ка със сметана :grin:

:lol: имаш право! :)
+1 :grin: :grin: :grin:

Erica1
11-03-2008, 23:55
Да ти имам проблема...Аз пък не мога да се подмокря - ТОВА вече е проблем, а твоето е напълно нормално, така трябва да бъде по принцип за да се улесни влизането на члена.
+1 \:D/

srpsko_1988
11-04-2008, 02:17
веднъж в училище на едно момиче и бяха мокри дънките отпред и се възбудих :oops:

VhD
11-04-2008, 06:31
споко!отпусни се ;) + тва мислиш ли, че на него не му е яко, че се подмокряш в негово присъствие :grin:

titinkaa
11-04-2008, 13:33
и аз съм така много лесно се подмокрям,така че дай му щом той иска да те пипа на голо дай му един път и ти сама ще се убедиш колко е яко че даже всеки път ще искаш няма да съжаляваш определено

pupi
11-04-2008, 13:42
споко!отпусни се ;) + тва мислиш ли, че на него не му е яко, че се подмокряш в негово присъствие :grin:

Дааа, определено това ги възбужда доста, та дори и да си се подмокрила когато си мислиш за друг :-D

Alderis
11-04-2008, 13:44
Краката ми са мокри до коленете, когато съм възбудена. По чаршафа остава огромно мокро петно и това не бърка никого. Споко!

Ей кремче, абе ти да не си водопад? :D :D Не че е важно, ама аз съм длъжен да попитам...да не си се объркала и да си се напишкала? :D

Mecheto
11-04-2008, 14:12
Мен не ме блазни много идеята да си мажа оная работа със сметани и сладоледи и пр. :( :?



Ние пък с моя приятел говорих ме,да пробваме със сметана,но не по п'ката
и х'я,а по тялото за по-голяма възбуда и нещо ново.


Naistina e super .. nie s m0q priqteL sme probwaLi da se majem sus smetana po tqLoto :grin: chuwstwowo e strahotno ...GudeLichka te i ednowremenno s towa te wyzbujda :lol: :lol: