PDA

View Full Version : lil wayne



el11nino
10-28-2008, 14:17
nqkoi znae li nqkav site to kadeto moga da si vzema danki podobni na stila deto nosi lil wayne ?

MostHated
10-28-2008, 14:32
можеш да си купиш в RnB shop такива, а ако искаш същите за Gucci store тряба много кинтаж

MostHated
10-28-2008, 18:38
Какво за тоя позьор :?:

зависи какво разбираш под позьор? да има пари и да чука момичета които ти виждаш само по сайтове? и да не живее пред компа както ти...


а по темата ето 1 сайт http://www.cluburban.com/?gclid=CO7UxuHSypYCFRmlugodzxgAwg

EarthShaker
10-28-2008, 18:54
амили амили

а ми ли си ръцете?

MostHated
10-28-2008, 18:59
амили амили

а ми ли си ръцете?

баща ми като влзе в стаята докато я слушах вика спирай тез камили и ми пусни 1 филм да гледам! :D

BlueAvalanche
10-29-2008, 08:31
MostHated кур за тебе и всички негри. Смрадливи чернилки, които ми се карат по телевизора а си мислят, че пеят.

MostHated
10-29-2008, 18:35
слушайте си чалгиите... проблема е че той е горе вие сте долу! никой не е направил повече от него! Няма начин и да направите!

WILD__BOY
10-29-2008, 18:47
Тоя Lil Wayne като го вида и просто ми ида да счупа екрана.Много противно лайненце, дет само се опитва да пее.....да го еба у идиота

lil wayne има мноу специфичен глас и пее доста добре
определено не е лайненце... опитай се да разбереш повече за него, а съди само по lollipop

WILD__BOY
10-29-2008, 18:56
С нищо не е повече от мен. Пак казвам ако живееш за материалния живот "апьаьпЬПАПЬАП"

Всичко си има цена но не и парите
Сега ходи да му пишеш из фен форумите дето има разбирачи .. от комерсялна и позьорска музика и му се търкай на черния задник за подпис

Едит: Да наистина има спецефичен глас (като на издоена крава)

човекът прави пари и го прави добре, а ти с колко лева излезна днес?
сега тихо ; )

Disrespect
10-29-2008, 18:57
слушайте си чалгиите... проблема е че той е горе вие сте долу! никой не е направил повече от него! Няма начин и да направите!

You, sir, are retarded.

MostHated
10-29-2008, 18:58
Тоя Lil Wayne като го вида и просто ми ида да счупа екрана.Много противно лайненце, дет само се опитва да пее.....да го еба у идиота

lil wayne има мноу специфичен глас и пее доста добре
определено не е лайненце... опитай се да разбереш повече за него, а съди само по lollipop

Точно за това става дума примерно в I'm me , DUffle bag boy

MostHated
10-29-2008, 19:01
С нищо не е повече от мен. Пак казвам ако живееш за материалния живот "апьаьпЬПАПЬАП"

Всичко си има цена но не и парите
Сега ходи да му пишеш из фен форумите дето има разбирачи .. от комерсялна и позьорска музика и му се търкай на черния задник за подпис

Едит: Да наистина има спецефичен глас (като на издоена крава)

човекът прави пари и го прави добре, а ти с колко лева излезна днес?
сега тихо ; )
Човекът ако живее за да прави пари изобщо не живее а само съществува. Днес не си взех пари даже, това прави ли ме по-малко достоен от ония фъфльо ? Аха добре.

тянкоооо! ти не можеш да се сравниш с него бе кретен! голяяяма е разликата! Ти си мухльо! и да човек живее да прави пари! да живее добре! ти си живей в гората!

MostHated
10-29-2008, 19:08
Тоя кюнец предизвиква в мене ЕДИНСТВЕНО СМЯХ! 8-)

хахаха поне го знаете кой е ... вас кой ви знае ? :D

WILD__BOY
10-29-2008, 19:08
тянко, той може, ти не можеш.. кой как се уреди, готин

а дали живее, за да прави пари или за да ги харчи си е негова работа.
евреите си имат една максима "покажи ми колко пари си изкарал и аз ще ти кажа колко си умен"

мисля, че е малко просташко в тези години да обиждаме на расова (правим изключение за мангали)

MostHated
10-29-2008, 19:17
тянко, той може, ти не можеш.. кой как се уреди, готин

а дали живее, за да прави пари или за да ги харчи си е негова работа.
евреите си имат една максима "покажи ми колко пари си изкарал и аз ще ти кажа колко си умен"

мисля, че е малко просташко в тези години да обиждаме на расова (правим изключение за мангали)
+1

WILD__BOY
10-29-2008, 19:30
евреите си имат една максима "покажи ми колко пари си изкарал и аз ще ти кажа колко си умен"


кьорав ли си, тянко, тъп ли си?
тва с обидата не беше насочено към теб, не си центърът на събитията.

tItEufFf
10-29-2008, 20:49
Мен пък Лил Уейн ме кефи ..По-различен е от другите. Има готин глас .. Вярно, че си е наркоман, но песните му ме кефят :)

ScionOfStorm
10-29-2008, 21:31
слушайте си чалгиите... проблема е че той е горе вие сте долу! никой не е направил повече от него! Няма начин и да направите!

никой?

BlueAvalanche
10-30-2008, 07:55
слушайте си чалгиите... проблема е че той е горе вие сте долу! никой не е направил повече от него! Няма начин и да направите!

Той е горе а ти горе ли си бе насран ?

Деба и гадните негри друсани

Jebemtisve
10-30-2008, 07:58
Пумяри да живее чалгата!! ПП: И бате Сашо :booooomb:

BlueAvalanche
10-30-2008, 08:03
Много ясно, че по-добре чалга отколкото предрусал негър който ми с кара вместо да пее. Volim srpskе muzike 8)

Spider4eto
10-30-2008, 08:26
Ъм.. доколкото прочетох в темата не се пита дали харесвате Lil Wayne :-o

Провери из сайтовете за дрехи, няма начин да не намериш :)