PDA

View Full Version : Моята вълшебна история.



Titanic_baby
10-28-2008, 14:48
Ето я и моята история ,която не мислех че може да ми се случи.
Ще започна съвсем от началото.Преди 2 години в моето училище дойде от друго училище най-готиното момче на света.Висок,с кестенява коса и морски сини очи,през живота си не бях виждала такова красиво момче.Не вярвах ,че е истински.Той беше център на внимание ,той беше принц.Всички момичета тичаха подир него и му се лепяха и натискаха всяко междучасие.Аз обаче си траех и не припарвах до него,заради достойнството си.Обстоятелствата с това момче ме срещнаха по много интересен начин.Вървя си аз по коридора носейки 6 книги и съм се замислила някъде,та и аз незнам къде.Без да се осетя се блъснах в това момче,но разбирасе не занарочно.Когато го погледнах в очите и той как ме гледаше...беше романтично и мн хубаво,,неисках да свършва :oops: изведнъж дойде реалността и трябваше просто да събера съборените книги.Момчето ми помогна и си тръгнагме без да си кажем и дума.Да,обаче неочаквани събития отново ни срещнаха.Този път бяха избрани отличниците от класовете.
аз съм 10 клас,а той е 11.аз също съм една от отличничките и ни събраха е една зала да ни награждават и да ни дават стипендии.Погледите ни отново се засякоха и тогава вече той дойде при мен и ми каза:
-Хей,ти може ли да се запознаем?мн ми харесваш..ти си единствената ,която ми се дърпа и е по-различна от останалите.и така се запознахме и с времето се влюбихме мн силно.Заедно сме вече 2 години и се обичаме много.Може би,ни е писано да сме заедно.Съдбата ни събра :smt007
Но изникна проблем.
В училище ме избраха да участвам в сценка с едно момче и трябваше да се прегръщам с него в самата сценка.Аз глупачката пропуснах да кажа на приятеля ми,защото напоследък бяха ми се насъбрали мн ангажименти.И няма да повярвате какво стана? :shock:
Точно пред цялото училище аз излизам на сценката и започвам да танцувам с онова момче от сценката,при което той ме прегръща(ест нямаме нищо общо)
И тогава приятелят ми дойде и ме видя там..Той ме гледаше в точка,сякаш не ме познава.Даже и аз незнам какво ли си е мислил...
Навярно ми беше адски сърдит,заради тъпата ми постъпка.После аз го съзрях в далечината ,забягах се към него с всичка сила и го прегърнах супер силно... :cry: но той свали ръцете ми от него и ме попита-кажи ми,какво става с нас? защо постъпи така и не ми каза нищо?
:-# аз треперех през цялото време ,но му обясних как стоят нещата.Обещах му,че повече няма да се повтаря и че в каквото и да участвам винаги ще му казвам или ще го взимам с мен.Той ме прегърна и каза ,че ме обича мн силно...че не иска да ме губи.Аз му отвърнах със същото.И сега сме щастливи и не мисля,че той си е изгубил доверието в мен,но се държи малко по-хладно от преди.
Това леко ме притеснява.Дали ще мога да си върна миналото му държание?

Е,това беше моята история.Сигурно ви е домързяло да я четете и сте прескачали.Но ,не търся критики и упреци..незнам даже какво търся.Исках просто да споделя една вълшебна история.Историята на моят живот и на моето сърце. :smt007
Благодаря на всички,които отделиха време за темата ми.
:)

BaiToq
10-28-2008, 15:46
Не е вълшебна. :( :-o

Lysit0
10-28-2008, 15:57
Просто си спазвай обещанието,че ще му казваш итн,и леко,по-леко пак ще си върне предишното държание.

Jumbie483
10-28-2008, 16:01
Не е вълшебна. :( :-o

WaterLilly
10-28-2008, 16:04
По-скоро ми звучи като една голяяяма измислица.

Lysit0
10-28-2008, 16:09
Абе,хора....защо постоянно се заяждете :?: Момичето е искала да сподели,a вие постоянно нападате хората....

BaiToq
10-28-2008, 16:18
Абе,хора....защо постоянно се заяждете :?: Момичето е искала да сподели,a вие постоянно нападате хората....
Радвай се,че тем не сме
те захапали още 8-)

ImmortalForever
10-28-2008, 16:21
О, Хулио!Не мисля, че е вълшебна, нито че е истинска.. :)

Titanic_baby
10-28-2008, 16:29
оф бе хора защо сте такива...разтройвате ме още повече...
:-# светът до толкова се е променил,че вече всичко ви се струва глупаво,дори нереално :? мислите ли,че ще седна да си губя времето тук в писане на теми ,в случай че мога да си свърша толкова много работа вкъщи.Няма значение.Мислете каквото искате.
:? Незнам защо все ще има някой да се заяжда или да усмива ,да се прави на интересен и забележителен... :? :? :?

slim__shadygirl
10-28-2008, 16:31
waaaw :shock:
просто му покажи че го обичаш и че е единствения за теб

ImmortalForever
10-28-2008, 16:40
оф бе хора защо сте такива...разтройвате ме още повече...
:-# светът до толкова се е променил,че вече всичко ви се струва глупаво,дори нереално :? мислите ли,че ще седна да си губя времето тук в писане на теми ,в случай че мога да си свърша толкова много работа вкъщи.Няма значение.Мислете каквото искате.
:? Незнам защо все ще има някой да се заяжда или да усмива ,да се прави на интересен и забележителен... :? :? :?

Да, мислим. И..О, я стига!няма мъж в днешно време който ще ти каже "Хей,ти може ли да се запознаем?мн ми харесваш..ти си единствената ,която ми се дърпа и е по-различна от останалите" и щом е такъв красавец къфто го описваш никаф шанс да ти обърне внимание.Всъщност има, ама тфа става само във филмите на Холивуд. Наистина е толкова нереално, че чак ми става смешно..И никой тук не се заяжда или усмива нещо, просто ти сама си го правиш, да ти се смеем..Чела ли си изобо историята?? Сега си представи, че не си я писала ти... Никаф шанс да повярваш, че е реалана...Той те ревнува от една прегръдка и от това, че не си му казала там кфото беше...Голям праз...Мисълта ми беше , че няма толкова чувствителни мъже! Живееш в 21 век!Пиши и мисли реални неща... оф!

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 16:43
Страхотна история!Просто изглежда ми истинска и вярвам, че е истинска, защото аз също живея в приказка.Продължавайте да се обичате и никога повече не го карай да се чувства по този начин (защото мисля, че наистина се е почувствал гадно).Всяка силна връзка се крепи на доверие! :-)

Titanic_baby
10-28-2008, 17:23
Titanic_baby написа:
оф бе хора защо сте такива...разтройвате ме още повече...
светът до толкова се е променил,че вече всичко ви се струва глупаво,дори нереално мислите ли,че ще седна да си губя времето тук в писане на теми ,в случай че мога да си свърша толкова много работа вкъщи.Няма значение.Мислете каквото искате.
Незнам защо все ще има някой да се заяжда или да усмива ,да се прави на интересен и забележителен...


Да, мислим. И..О, я стига!няма мъж в днешно време който ще ти каже "Хей,ти може ли да се запознаем?мн ми харесваш..ти си единствената ,която ми се дърпа и е по-различна от останалите" и щом е такъв красавец къфто го описваш никаф шанс да ти обърне внимание.Всъщност има, ама тфа става само във филмите на Холивуд. Наистина е толкова нереално, че чак ми става смешно..И никой тук не се заяжда или усмива нещо, просто ти сама си го правиш, да ти се смеем..Чела ли си изобо историята?? Сега си представи, че не си я писала ти... Никаф шанс да повярваш, че е реалана...Той те ревнува от една прегръдка и от това, че не си му казала там кфото беше...Голям праз...Мисълта ми беше , че няма толкова чувствителни мъже! Живееш в 21 век!Пиши и мисли реални неща... оф!

Виж какво ще ти кажа,като не си срещала такова момче не значи,че то не съществува.+ това той се откроява от останалите и ти не го познаваш така ,както аз.Това ,че теб постоянно са те лъгали и не си срещала искрените хора,не значи че и при мен е така.
+ това мога да допълня, ''Хей,ти може ли да се запознаем?мн ми харесваш..ти си единствената ,която ми се дърпа и е по-различна от останалите'' точно това бяха неговите думи;
защото малко след това той ми каза,че харесва тези които бягат от него,а не тези които му се врът постоянно.Обича да казва истината в очите.От 2 години сме заедно,мислиш ли че не съм могла да го опозная за толкова време?

ImmortalForever
10-28-2008, 17:59
Абе я не ми говори кфо съм срещнала аз.Не ме познаваш и не знаеш.И не ми ги пиши тия + не знам си кфо и + не знам си кфо...Лъгали ме били.Хубу ма!Да не мислиш, че тфа вашто е вечно.Умните хора знаят, че няма вечни неща..Няма да споря с теб.Не приемаш чуждото мнение..радвай си се там на вълшебната си историйка! баси..Човек мнение да не изкаже..

Titanic_baby
10-28-2008, 18:41
Пуснато на: Вто Окт 28, 2008 9:59 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Абе я не ми говори кфо съм срещнала аз.Не ме познаваш и не знаеш.И не ми ги пиши тия + не знам си кфо и + не знам си кфо...Лъгали ме били.Хубу ма!Да не мислиш, че тфа вашто е вечно.Умните хора знаят, че няма вечни неща..Няма да споря с теб.Не приемаш чуждото мнение..радвай си се там на вълшебната си историйка! баси..Човек мнение да не изкаже..

color=red][/color]Скъпа,ако обичаш не ми говори на МА
ДА,аз не те познавам,но и ти не ме познаваш за да ме критикуваш и да казваш,че историята ми не е вярна.Като не знаеш едно нещо дали е вярно или не,по-добре си замълчи,защото става кофти.Както и да е.
Като те гледам пишеш на някаква маймуница по тукаа....пълни глупости.Изводът е следният:
С теб не може да се обсъди ,нито сподели нещо.Когато някой е в беда и се нуждае от помощта ти ,ти му се нахвърляш и даже с непознатите комуникираш по невъзпитан и труден начин.
Дотук с теб,не ме занимавай повече!

JoeBanana
10-28-2008, 18:45
тийнпроблем разваля всякакви магии и вълшебства, авторке
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

bonbon4e_to
10-28-2008, 18:56
Sprete da napadate momi4eto!
Istoriqta ti si e realna i tai,kato temata ne e dali tq e realna ili ne ,6te ti dam savet :-)
Pogovori s nego i mu kaji da ne se darji taka s teb,4e tova e bilo prosto nedorazumenie i spoko.ne6tata 6te se opravqt.Obi4ate se mn silno,za da moje nqkoi da vi razdeli,2 godini nikak ne sa malko i vi e pisano da ste zaedno,pone spored men ,de :wink:

BaiToq
10-28-2008, 18:58
тийнпроблем разваля всякакви магии и вълшебства, авторке
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
Абе остави ги да се сдавят :grin:
Уникален подпис... 8-) 8)

punkrock
10-28-2008, 19:12
Iska ti se baby

taffy
10-28-2008, 19:21
Хубава история. Колко е вярна вече е др. въпрос. Все пак..Докажи му с времето, че не го лъжеш..Така ще му върнеш доверието. Надявам се, че ще си промени държанието с теб. Ако не, говори с него и го питай дали има някакъв проблем. Успех.

Lysit0
10-28-2008, 19:22
Абе,хора....защо постоянно се заяждете :?: Момичето е искала да сподели,a вие постоянно нападате хората....
Радвай се,че тем не сме
те захапали още 8-)


Ако ще се ''хапeме'' ( :D ) ....първо се научи да пишеш правилно,после се заяждай с хората. ;)
Не се пише , (тем),a (теб). 8-)

Titanic_baby
10-28-2008, 19:34
благодаря ти :-)
това мисля и да направя.Когато се видим ще го попитам какъв е проблема и ще поговорим за отношенията м/у нас.
Малко съм притеснена как ли ще реагира.. :o

aHeJlua
10-28-2008, 22:07
:D уау.. бахти филма.. мисля че си ти си прекалено филмирана.. а той .. май няма да е любов.. ама коя съм аз да казвам обичайте любете се кфото искате правете.. 8-)

aHeJlua
10-28-2008, 22:16
а да.. забравих.. ти да не си няква кукла.. защото едно от първите неща които прочетох беше колко е хубав.. т.н. вместо какъв характер има и тем подобни.. не обичам да критикувам.. ама понякога трябва да се стегнеш ..

AFT
10-29-2008, 06:42
Ейй,тва от кой филм беше? ;д

Victorya
10-29-2008, 07:28
Хахахахха все още има деца,които вярват в приказки за вълшебници и магьосници...Кой клас каза,че си? Тази история ми се струва не толкова вълшебна,колкото нереална и измислено-невъзможна.Само по филмите се разхождат из коридорите с по 8926487216 книги в ръцете,само по филмите слуайно се блъскат и погледите им романтично се срещат и залепват като кучешко ако на подмотката ти,само по филмите хубавите момчетата търсят момичета,които се дърпат от тях и представляват предизвикателство...Уви,в реалния живот момчетата най-често се блъскат грубо в теб,казват ти "Ама,глей къде връвиш,ма!" и отминават.Вместо да те гледат романтично по-вероятно е да те поканят "за малко насаме у нас" за малко секс без пица (да не са луди да дават пари и за пица),после ще ти покажат вратата и я се обадят,ако си ги очаровала с креватните си умения,я не се обадят.Такива реплики като "Хей,може ли да се запознаем и дрън-дрън фафли" не просто се срещат рядко,а не съществуват.От друга страна не виждам смисъла да защитаваш така усърдно някаква измислена историйка.Ако мислиш,че имаш фантазия-не,нямаш.Мога да ти посоча поне 9862478617826 филма с точно такива сцени.Ако мислиш,че имаш талант да разказваш истории-не,нямаш.Ако мислиш,че има някой,който ще се върже на бозицата ти без да я подлага на съмнение-не,няма...Затова те съветвам да се избършеш,че се олигави и да се събуждаш вече,че стана пладне!

soul1199
10-29-2008, 07:59
za da si vurne6 doverieto trqbva da si izpulni6 obe6anieto,da my kazva6 vsi4ko,yspeh ,mila :-)