PDA

View Full Version : Имам проблем, моля ви, вижте!



Say "YES"
10-28-2008, 14:58
Здравейте!
Аз съм 7ми клас и ме е срам да го кажа, но проблема ми е, че имам женствен характер.Не съм гей, просто имам женствени черти и всички от седмите класове в нашето училище ме знаят като "гейчето от "А" клас" (примерно).Ако някой не ми знае името, ше каже "Оня гея от "А" клас" например....
ПИСНА МИ!ОПИТАМ СЕ ДА СЕ ПРОМЕНЯ, но не мога, вече 7 години ми се натяква това, че съм женчо.Не се бия, не се интересувам от коли и футбол....не знам какво ще правя!Просто несъзнателно върша женски маниери...
Мисля, че знам каква е причината, характера ми да е такъв.Израснах със сестра ми и майка ми, в нашата махала имаше само момичета, с баща ми се виждах 1 път в 5 месеца, с дядо ми също рядко и просто явно е нямало от кой да взимам пример как да бъда мъж...супер неудобно ми е и не знам какво да правя!
Моля ви кажете как да се променя....

Ev1l
10-28-2008, 15:32
Аа.. Падаш ли си по момичета ?

Тръгни с някоя, и като видят ,че ходите , и няма да ти викат така повече..

То е просто !

Say "YES"
10-28-2008, 15:40
Аа.. Падаш ли си по момичета ?

Тръгни с някоя, и като видят ,че ходите , и няма да ти викат така повече..

То е просто !Да, падам си по момичета и само по момичета, ходил съм с момичета, те знаят, че не съм гей, просто ми викат така,заради характера ми, за да ме дразнят, аз изобщо не показвам, че се дразня, ама като ми го кажат в лицето и се сдухвам тотално....

exclusif
10-28-2008, 15:41
spored men se chudqd za kakvo da se zalovqt da se draznqt ... a tova che ne si se vijdal mn chesto s bashta si i dqdo si .. ima mn deca koito sa izrasnali bez bashtite si ne se pritensvai vsichko shte se opravi te prosto se chudqt s kakvo da se zaqjat i sa se oprqli na teb

edi_koq_si
10-28-2008, 15:44
spoko we vajna e istinata az pak sam momi4e i gledam futbol dori ponqkoga "igraq"

Say "YES"
10-28-2008, 15:45
spored men se chudqd za kakvo da se zalovqt da se draznqt ... a tova che ne si se vijdal mn chesto s bashta si i dqdo si .. ima mn deca koito sa izrasnali bez bashtite si ne se pritensvai vsichko shte se opravi te prosto se chudqt s kakvo da se zaqjat i sa se oprqli na tebНяма да се оправи, аз за това искам да отида да уча в друг град, за да започна на чисто, защото не понасям живота си тук.Не знам на какво се дължи да се държа така женски, но просто колко и да се опитвам несъзнателно пак се държа гейски....ужас просто, не знам какво да правя!

edi_koq_si
10-28-2008, 15:46
prosto budi sebe si

Say "YES"
10-28-2008, 15:47
Не понасям себе си.

edi_koq_si
10-28-2008, 15:48
togava se promeni taka 4e da se ponasq6 :P

Say "YES"
10-28-2008, 15:50
Не знам как...

edi_koq_si
10-28-2008, 15:51
e kak we? ti znae6 li kuv iska6 da bude6? prosto postavi celi pred sebe si i gi izpulvai :P

cvetituuuuuu
10-28-2008, 15:54
spoko s vremeto 6te im umryzne da ti se podigravat ,samo ne trqbva da im pokazva6 4e ti puka :-P

prosto_edin_chovechec
10-28-2008, 18:23
Хах ако имаш желание можеш да се промениш! Всеки го може ;) Помисли защо се е стигнало до там , за да ти викат така и след като разбереш причините повече не допускай същите грешки...
И само не ми казвай Не мога защото се едно ще кажеш Не искам :D

SuNsEt
10-28-2008, 18:56
spoko we vajna e istinata az pak sam momi4e i gledam futbol dori ponqkoga "igraq" Пф тва и аз го правя всеки понеделник и четвъртак играя...

Както и да е-Да не ти пука.Като се изнесеш след 7 клас в друго училище,ще е съвсем друго.Никой няма да те познава,ше започнеш от начало. :) Вярвай,тогава ще си с по-умни хора и ще можеш да се разбораш по-добре с околните...Голяма промяна ще има.Не се притеснявай.

BrainlessROCKBABY
10-28-2008, 18:56
Ама я не се сдухвай!! Опитват се да си избият комплексите в/ху някого...Ако имаше някой, например много дебел и нисък...Избиват си комплексите, за да не се сдухват от собствените си недостатъци!! Мразя ги такива...Високо главата и да не ти пука! Макар да съм момиче, знам какво значи за момчетата да им се подиграват. Ай, успех!

kotenceto_bonbon
10-29-2008, 11:08
mainata im da ne ti puka koi kvo kazva !!!

mickelangelo
10-29-2008, 11:14
запиши се да тренираш нещо ... гледай как се държат другите момчета .. и се дръж и ти така .. но не го прави явно ... защото тогава ще ти викат имитатор ..

BlackRevenger
10-29-2008, 12:03
вари малко на уроци по карате и се сбии с некой за момиче ,подигай гири праи лицеви , лежанка ... напраи малко мусколи и т.н