PDA

View Full Version : Не мога да го разбера ...



MartiSSima
10-28-2008, 15:04
Ох при мене нещата винаги са много оплетени, та да си кажа "мъката" .Скоро бях пуснала тема относно бившият ми вече приятел,както и да е с него се разделихме и всеки по-живо по-здраво сега идва и интересния момент, запознах се с едно момче, всъщност с него се познавахме и карахме само на здравей, здрасти нооооооо така стана че една вечер той ме покани да излезнем ииииии се стигна до едни целувки и т.н.Така го караме от 21.10 в смисъл такъв че излизаме, но не ходим по кафета (всъщност понякога ми се иска да идем но си мисля че го е срам, че иска да се скрие.Не ми е толкова за кафето.) Държи се така все едно ходим докато сме заедно, а пък като не сме все едно сме добри приятели..Много "двулично" държание.Онази вечер незнам но успях да го предразположа към сериозен разговор на тема бивша приятелка и научих доста, а реално харектерите ни си пасват страхотно.Чудя се какво да правя, намекнах му че ако всичко е до секс-а по добре да каже директно от колкото да се заблуждаваме и двамта.А сега някой ще попита на колко сме , аз съм на 21 почти той на 27...(големи хора сме) :D

BaiToq
10-28-2008, 15:43
големи хора сме) :D
:-o :-o :-o
Харабия?

Jumbie483
10-28-2008, 15:51
съжалявам, но ако сте ГОЛЕМИ хора ще се оправите сами и няма да искаш съвет от тийнове :?

FrozenFire
10-28-2008, 15:57
На 27 да се държи така..
Много незряло :)
Явно не отделя голямо внимание на 'връзката' ви и му е все едно.

MaMkaMy
10-28-2008, 15:57
ми то тва е само споделяне... няма никакъв въпрос :) иначе това което прави момчето мога да ти кажа, че е съвсем нормално... и се държи не все едно ходите докато сте заедно,а се държи така че да ти доставя удоволствие да си с него и да те предразположи към тръгване...
Предразположи го към друг разговор... дали иска да ти стане мъж :D

MaMkaMy
10-28-2008, 15:59
На 27 да се държи така..
Много незряло :)
Явно не отделя голямо внимание на 'връзката' ви и му е все едно.
та какво ненормално намери ти в държанието му?? те дори и не ходят... и тръгнали да ми трупат коментарчета...

FrozenFire
10-28-2008, 16:04
Има хора на 27 години женени с две деца.
А не се държат като 12 годишни и едва ли не ги е срам някой да не ги види,че са си хванали гадже,хах.
Тва си е мое мнение,и според мен твойто може да е спам,но нищо не казвам,нали?

MaMkaMy
10-28-2008, 16:09
много ясно,че няма да кажеш щото не е...
освен тва искам да ти кажа, че времената се менят и сега никой не бърза да се жени па ка моли да има 2 деца... вярно е че е малко ерген пича, но това си е неговия живот, може сега да иска да създава семейство.

FrozenFire
10-28-2008, 16:13
Оф,къде съм казала,че трябва да се жени?!
Както и да е ,не ми се спори с човек,който не приема чуждото мнение.

SuNsEt
10-28-2008, 17:46
съжалявам, но ако сте ГОЛЕМИ хора ще се оправите сами и няма да искаш съвет от тийнове :? Абе айде стига простотий!Какво като е почти на 21?!Да не би да е забранено?? :-x

Та...ако бях на твое място,бих му казала всичко,което си мисля односно него.Защото трябва да се изгради едно доверие и откритост.Може би още не сте свикнали с навиците на другия,но това е въпрос на време.Не се притеснявай.Обясни му,че искаш да го направиш щастлив и...че искаш да сте заедно,а когато имаш чувството,че той нещо ти премълчава,ти се чувстваш гадно.

MartiSSima
10-28-2008, 22:30
Хахаха мисля че годините нямат значение регистрирана съм мнмого отдавна в тоя форум и съм давала милион отговори на келеши който на 2-рата седмица вече обичат някого.Извоювала съм си правото и аз да споделя, искам мнение НЕ СЪВЕТ...
Ами незнам ще видим от днес нататък как ще се държи.Това че е на 27 не значи нищо мисля че всички сме хора, а като гледам някой тука още ги тресе хормона... :-P

Lysit0
10-29-2008, 05:43
С времето ще свикне,и няма да му прави впечатление ;)

varnen4e
10-29-2008, 06:14
Е, вие сте заедно от 8 дни.. поизчакай малко.. има време.

MartyParty
10-29-2008, 07:33
Има хора на 27 години женени с две деца.
А не се държат като 12 годишни и едва ли не ги е срам някой да не ги види,че са си хванали гадже,хах.
Тва си е мое мнение,и според мен твойто може да е спам,но нищо не казвам,нали?
Съгласна! :smt012

soul1199
10-29-2008, 07:38
ми то тва е само споделяне... няма никакъв въпрос :) иначе това което прави момчето мога да ти кажа, че е съвсем нормално... и се държи не все едно ходите докато сте заедно,а се държи така че да ти доставя удоволствие да си с него и да те предразположи към тръгване...
Предразположи го към друг разговор... дали иска да ти стане мъж :Dto4no kazano!

HONDA
10-29-2008, 10:04
Хахаха мисля че годините нямат значение регистрирана съм мнмого отдавна в тоя форум и съм давала милион отговори на келеши който на 2-рата седмица вече обичат някого.Извоювала съм си правото и аз да споделя, искам мнение НЕ СЪВЕТ...
Ами незнам ще видим от днес нататък как ще се държи.Това че е на 27 не значи нищо мисля че всички сме хора, а като гледам някой тука още ги тресе хормона... :-P
Мацка, просто мисля, че трябва да поговориш с него ида си изясните какви са ви отношенията. Ти, до колкото разбрах поне, искаш да си с него. А той какво иска? Не може да те разиграва като някой лапе. Посто се изяснете.

MartiSSima
10-29-2008, 12:38
Хахаха мисля че годините нямат значение регистрирана съм мнмого отдавна в тоя форум и съм давала милион отговори на келеши който на 2-рата седмица вече обичат някого.Извоювала съм си правото и аз да споделя, искам мнение НЕ СЪВЕТ...
Ами незнам ще видим от днес нататък как ще се държи.Това че е на 27 не значи нищо мисля че всички сме хора, а като гледам някой тука още ги тресе хормона... :-P
Мацка, просто мисля, че трябва да поговориш с него ида си изясните какви са ви отношенията. Ти, до колкото разбрах поне, искаш да си с него. А той какво иска? Не може да те разиграва като някой лапе. Посто се изяснете.



Спор няма че искам да съм с него.Незнам дали ходим но тука колкото пъти излезнем забелязвам че си пасваме в много отношения, като характери (е не на 100% щото се познаваме от кратко време образно казано), искаме едни и същи неща от живота, ама тука идва едно НО снощи каза нещо от сорта че ако 2 души си пасват то няма да има интрига между тях в смисъл такъв че дори един спор не могат да направят.Само че аз не съм сагласна с неговото мнение и много набързо го оборих а пък и това че си пасваме като хора не значи че не моежем да се скараме или да спорим за най дребното нещо.Предразположих го към разговор и знам на 50-60% от това как са му минали неговите връзки и виждам че двамата сме едни и същи.Говори и се държи така все едно сме заедно а през деня...е друго...Надявам се тая вечер вече да се изясним щото не съм някоя тъпа фльорца...

MartiSSima
10-30-2008, 20:25
Развръзката се получи.Мерси за отзивите по моята тема ама май няма да сме с тоя човек...Оффффф обеждавам се че няма смисъл да се вържа на празни думи...(не че съм се вързала, просто нали знаете надеждата умирала последна...) :(

iskamdate123
10-30-2008, 23:44
Golemi sa za puberi bre :D