PDA

View Full Version : мисля че ми изневерява моля за савет



Find0
10-28-2008, 16:14
На някои може да му се стори доста банално написаното от мен но все пак ще опитам. На 19 сам "М" от 7 месеца имам приятелка на която много държа преди 2 дни решихме да излезем навечеря и млако преди да станем от заведението седна при нас една нейна приятелка двете се заговориха и гледаха нещто на телефоните си. в един момент на вън заваля и аз и реших да докарам колата по наблизо . Преди това обче приятелката ми деде телефона си да го даржа . Тъкмо когато се качих в колата ре6их да го разгледам . В папката с входящи съобщения имаше SMS-и от няколко момчета сас следното съдържание : Nasko: Drebi tatko iz4ezna s kolata za parvomai sorrrry

number: zdr zapoznahme se v planeta aide nqkoi den da izlezem na kaffe

dobri: mn sam ti sardit :-((((

та незнам как да талкувам това нещо
понякога се даржи доста стодено

п.п

на 20 г студентка в Пловдив а аз сам в др град :( 6те сам ви благодарен ако помогнете

nicolepcd
10-28-2008, 16:20
Мали... то наистина... след тия СМС-и какво друго можеш да си помислиш :-o :( А и щом сте от различни градове... знам ли :-o Ако пък я попиташ, тя ще ти се разсърди, че си й ровил в телефона... ако пък нищо не правиш, ще се измъчваш... Гадна ситуация, не знам какво да те посъветвам даже :?

Jumbie483
10-28-2008, 16:32
Попитай я. Ако ти отговори спокойно и ти каже кой е (смисъл може да е някой приятел, познат и т.н) значи няма нищо между тях. А ако те смъмри задето си и ровил в GSM-а, може би има нещо между нея и него ...

edi_koq_si
10-28-2008, 16:54
Попитай я. Ако ти отговори спокойно и ти каже кой е (смисъл може да е някой приятел, познат и т.н) значи няма нищо между тях. А ако те смъмри задето си и ровил в GSM-а, може би има нещо между нея и него ...
+1

FrozenFire
10-28-2008, 16:55
Еми питай я,тя по-добре знае какво всъщност е,отколкото ние..

BaiToq
10-28-2008, 16:56
На някои може да му се стори доста банално написаното от мен но все пак ще опитам. На 19 сам "М" от 7 месеца имам приятелка на която много държа преди 2 дни решихме да излезем навечеря и млако преди да станем от заведението седна при нас една нейна приятелка двете се заговориха и гледаха нещто на телефоните си. в един момент на вън заваля и аз и реших да докарам колата по наблизо . Преди това обче приятелката ми деде телефона си да го даржа . Тъкмо когато се качих в колата ре6их да го разгледам . В папката с входящи съобщения имаше SMS-и от няколко момчета сас следното съдържание : Nasko: Drebi tatko iz4ezna s kolata za parvomai sorrrry

number: zdr zapoznahme se v planeta aide nqkoi den da izlezem na kaffe

dobri: mn sam ti sardit :-((((

та незнам как да талкувам това нещо
понякога се даржи доста стодено

п.п

на 20 г студентка в Пловдив а аз сам в др град :( 6те сам ви благодарен ако помогнете
Идвай в Пловдив и ще ги чупим тея.

Или я хващай с лопатата и ае извинавай.

MaMkaMy
10-28-2008, 17:12
обади се в "Хванати в изневяра"

Lysit0
10-28-2008, 17:20
Наистина не е хубаво,ако ти изневерява.Но ти не е трябвало да и разглеждаш и да бърникаш в чужди неща.И на теб надали ти би било приятно,да ти четат личните неща.

sextazy_baby
10-28-2008, 17:31
Поговори с нея като се видите

ImmortalForever
10-28-2008, 17:34
обади се в "Хванати в изневяра"

Точно тфа шях да пиша бе! Ужасен си начи.. :-x :lol: бз се
Ся по темата..: Изневерява ти.Изневери й и ти.Всички ще са доволни.

morkofka
10-28-2008, 17:55
Не и казвай че си и бъркал в телефона! Ще се ядоса и няма нищо да разбереш! :shock:

Angel Pixi
10-28-2008, 18:19
отговора е толкова лесен-просто се движи с мн момичета,прегръщаи ги, целуваи ги.нека приятелката ти да те види-гарантирам,че ще заприпка след теб като кученце 8)

Find0
10-29-2008, 13:53
Наистина не е хубаво,ако ти изневерява.Но ти не е трябвало да и разглеждаш и да бърникаш в чужди неща.И на теб надали ти би било приятно,да ти четат личните неща.








Люси не ми пречи да ми разглежда телефона аз и без това нямам какво да крия от нея . Напротив радвам се когато го ровичка и ме разпитва по този начин показва че не и е все едо за тая връзка . Та ако се разсърди то ми се струва че ще е да прикрие нещто от колкото за това че сам и ровил в телефона и все пак ре6их да говоря с нея а може и да скасаме па и в краен случай да СТРОША КРАКАТА НА МРЪСНОТО КОПЕЛЕ С КОЕТО МИ ИЗНЕВЕРЯВА

MartiSSima
10-29-2008, 14:01
Мииии моя съвет е просто да я блъфираш.Може ако искаш да и кажеш че я усещаш студена и дръпната, че нещо не е наред.Ако вземе да хъка да мънка просто я питай дали иска да е с теб.Никой не заслужава изневяра ... :-x

miss_asi
10-29-2008, 14:24
обади се в "Хванати в изневяра"

Точно тфа шях да пиша бе! Ужасен си начи.. :-x :lol: бз се
Ся по темата..: Изневерява ти.Изневери й и ти.Всички ще са доволни.
ОК тва е приемливо решение ако си 100% сигурен че ти изневерява :? а ако я попиташ тя ще пита защо й ровиш в телефона така че ... аве толко ли не можеш да й проследиш някой ден :oops: :D

slun4evo
10-29-2008, 15:14
Според мен момичето не ти изневерява, а просто флиртува с някои други момчета, все пак сте в различни градове и според мен няма нищо сериозно,но все пак поговори с нея, относно тея смс-и. Успех!

_FaShIoN_
10-30-2008, 11:38
Може би има нещо и с някой друг,още повече като сте от различни градове... :)

Find0
10-30-2008, 20:00
Може би има нещо и с някой друг,още повече като сте от различни градове... :)



извиняваите не сам доуточнил всичко
и двамата сме от чирпан само че тя учи в пловдив и си идва за уикенда

kotora
10-30-2008, 20:57
абе сичките чирпанци дето знам или са някакви хипер неадекватни или са някви супер сдухани и тъпи...

Scrat
10-30-2008, 21:07
абе сичките чирпанци дето знам или са някакви хипер неадекватни или са някви супер сдухани и тъпи...

Тихо уе, Чирпака е точен, нищо че бил откраднал 5км кабел от АЕЦ до Мадрид. :grin:

GReddy_91
10-30-2008, 21:39
НЕ я питай нищо по добре..ще почне да те пита откъде знаеш кво си правил в телефона ли й бъркал и ще се забъркаш в страшен филм :? Следи я виж къде ходи ако познаваш някой твой близък който е и нейн близък нека да я разучи има много начини просто помисли,но аз никога не бих я питал щях да разбера сам...

soul1199
10-31-2008, 07:40
НЕ я питай нищо по добре..ще почне да те пита откъде знаеш кво си правил в телефона ли й бъркал и ще се забъркаш в страшен филм :? Следи я виж къде ходи ако познаваш някой твой близък който е и нейн близък нека да я разучи има много начини просто помисли,но аз никога не бих я питал щях да разбера сам...+1razy4i

4Pac
10-31-2008, 07:42
някоя вечер го изчакай зад вратата...със метлата!

Mr_Crowley
10-31-2008, 08:39
Сигурно се ебе яко в Пловдив, ама да не ти пука...

HONDA
10-31-2008, 08:53
Люси не ми пречи да ми разглежда телефона аз и без това нямам какво да крия от нея . Напротив радвам се когато го ровичка и ме разпитва по този начин показва че не и е все едо за тая връзка . Та ако се разсърди то ми се струва че ще е да прикрие нещто от колкото за това че сам и ровил в телефона и все пак ре6их да говоря с нея а може и да скасаме па и в краен случай да СТРОША КРАКАТА НА МРЪСНОТО КОПЕЛЕ С КОЕТО МИ ИЗНЕВЕРЯВА
Ех... Това като го чуя и не знам какво ми става (най-долу).
По-добре не се занимавай с глупости. Другото момче няма никакви задължения спрямо теб, виж приятелката ти е друго нещо. Търси сметка от нея, не от другия, той има право да е с която иска, но "твоето момиче" :?

Alderis
10-31-2008, 09:25
Сигурно се ебе яко в Пловдив, ама да не ти пука...
8-) Ми да то т'ва да не е от сапун, та да се изтърка... :D

Сега сериозно:

СТРОША КРАКАТА НА МРЪСНОТО КОПЕЛЕ С КОЕТО МИ ИЗНЕВЕРЯВА
Ей тука баш много бъркаш. Гледай ся, ако наистина ти изневерява, оня човек к'во е виновен?? Той си играе неговата игра, ти твоята. Нито ти е приятел за да търсиш сметка от него, нито пък го познаваш. Мацката е тая от която трябва да търсиш сметка. В тия смс-и не знам защо не видях нищо чак толкова притеснително. Според мен просто някой съученик (колега) я сваля и толкоз. Няма страшно. И да не говори с нея направо, без да си сигурен, че ако не си прав, колко има да обясняваш що си и ровил в телефона...няма да ти казвам. Айде и успех!

4you
10-31-2008, 13:04
Следващият път когато имаш достъп до телефона й провери номера му
и си го запиши или направо се обади от нейния..
знам ли :o

Bellatrix
10-31-2008, 15:27
Абе зле ли си!!?? Не че нещо, ама те тия смси не значат нищо. Аз имам приятели момчета (с момиче така и не намерих истинско приятелство) и те честичко ми пишат разни смси и се разбираме така като излезем с групата и изобщо... И гаджето ми, като чете смсите ми, намира "Ооо, как сме? Ае тая събота на кино" или "Абре муцка кво правим утре в свободните по физика?" и най-често: "Много те обичам,тоя твоя ако те прецака някак ще му строша главата" . Ама моето момче не го гонят такива странни подозрения, той е свикнал! Ти какво искаш-като учи в друг град да няма там приятели и да не заговаря същество от мъжки пол изобщо ли!!?
Имайте си повече доверие. Мен ако питаш, момичето е вярно и просто си има приятели. А и как мислиш 1 потенциален любовник дали ще пише: Оф,соррри, баща ми нз си кво..." нали се сещаш, че ако ти изневеряваше щеше да има прегръдки, целувки, ае цункам те за лека нощ и тн тн в смсите...

S_L_A_D_U_R_K_A
10-31-2008, 16:12
Колкото и банално да звучи от моя страна, не ти трябва, ясно е че връзка от разстояние не може да се поддържа, освен ако не ви свързват някакви огромни чувства- В случая обаче тя явно си бръмчи насам натам и няма смисъл да си тровиш живота. Ако ти е само ей така продължавай, но за влагане на чувства не става, ще бъдеш наранен- Успех :)

sexita
10-31-2008, 16:17
Говори с нея...нз...

Find0
11-01-2008, 23:26
vidqhme se pogovorihme iii vs se opravi ako nqkoi darji da razbere kakvo to4no e stanalo da kaje :)

varnen4e
11-02-2008, 07:35
обади се в "Хванати в изневяра"

Точно тфа шях да пиша бе! Ужасен си начи.. :-x :lol: бз се
Ся по темата..: Изневерява ти.Изневери й и ти.Всички ще са доволни.

И аз винаги съм си мислела да подходя така, но се увери, че ти изневерява тя първо, за да не стане грозно.

ImmortalForever
11-02-2008, 18:03
И кфо стана?

Find0
11-04-2008, 22:08
И кфо стана?





кзах и че няма какво да премълчавам и че сам и разглеждал съобщенията поисках обяснение и тя ми каза че някав от неиния курс я е търсел а тя не му отговаряла за това и последния sms е писал "mn sam ti sardit :-(((" сащата работа и другия с непознатия номер не му е отговаряла за това и не са писали повече :) :)

XiPiXoPiGiRL
11-05-2008, 06:02
:shock: Егати наивното... Що не ги е изтрила като са я дразнили, бе?! Мене като ма задразнят такива глупаци си трия съобщенията и нищо не ме интерва... :o ... Аз не бих повярвала на тези извинения пък за теб не знам... 8)

Drebs
11-05-2008, 07:27
Аз затова съм спряла да подслушвам,да чета чужди коренспонденции,защото милион пъти съм се убедила,че който подслушва,научава неща,които не трябва да знае.
И все пак аз мисля,че не ти изневерява.