PDA

View Full Version : Защо?



jd9238
10-28-2008, 17:26
Много ми е интересно защо на това съчинение по английски език имам 4+ след като..............no comment...вижте го..


What annoys me in the opposite sex?
The opposite sex is female. This is a very strange “animal”. When you explain them what to do with something, they’ll forget it on the very next moment. You can’t trust them if you want to make a favour for you. (It’s better to do this by yourself.) But they are very loving and delicate, with their sweet eyes they can command men. And the sad thing is that men don’t understand this.
With most women you can talk only about clothes (fashion), make-up, haircuts and “who has an expensive and glossy car”. So, if you are not competent at these topics or you don’t have a car, you are not in their category, you are dull, you are not interesting.
With most girls there is only one thing that you can do and that is sex.Yeees, boys really think so. But when girls agree to have sex even knowing the fact means that they are stupid and hope that sex will be followed by something more - a relationship. Or they just want sex which is unacceptable for a self-respected lady. Unfortunately these ladies are rare, and the other kind makes our opinion for women negative, even we can't live without them.

jd9238
10-28-2008, 17:28
:grin:

Bianca
10-28-2008, 17:35
Ааа, ти си пичът на ******. 8-)
Иначе съчинението не е написано лошо, но въобще не знам учителят по какви критерии ви е оценявал. :(

SiegHeil
10-28-2008, 17:37
Учителя да не е жена ? :>

Bianca
10-28-2008, 17:40
Учителя да не е жена ? :>
:lol:
И такава вероятност има.

splendour
10-28-2008, 17:52
Учителя да не е жена ? :> xaxaxa i to ot opisvaniq ot teb tip :D :D :D :D :D :D zasegnal si q :razz: :razz: :razz:

Lucho
10-28-2008, 17:57
Какво annoys ме в обратното секс?
Обратното е женски пол. Това е много странно "животно". След като им обясни какво да направя с нещо, те ще забрави за следващия момент. Вие не можете да им вярваш, ако искате да направите услуга за вас. (Това е по-добре да го направя сам.), Но те са много любяща и деликатна, със сладките си очи те могат да команда мъже. И тъжно е, че хората не разбират това.
С повечето жени, на който може да говори само за дрехи (мода), грим, haircuts и ", което е скъпо и луксозно списание кола". Така че, ако не сте компетентни по тези теми, или да нямате кола, те не са в тяхната категория, ти си скучна, не сте интересни.
С повечето момичета има само едно нещо, което можеш да направиш и това е sex.Yeees, момчета наистина мисля така. Но, когато момичетата се съгласяват да правят секс, дори знаейки факта, означава, че те са глупави и се надяваме, че сексът ще бъде последвана от нещо повече - една връзка. Или просто искате секс, което е неприемливо за самоуправляваща се спазват дама. За съжаление, тези дами са редки, а другият вид прави нашето мнение за жените отрицателно, дори и ние не можем да живеем без тях.
:-D

jd9238
10-28-2008, 18:45
Мда ве жена е :D *********************

TellMeYourName
10-28-2008, 18:51
е т'ва е причината 8-)

SiegHeil
10-28-2008, 18:52
Кво му е чудното тогава, жените са тъпи и емоцонални, учетелкатата ти явно също не се различава 8-)

Jamalska
10-28-2008, 18:56
Когато построяваш сложни изречения или си губиш мисълта,или не я изказваш като хората.

hottie
10-28-2008, 19:02
Имаше 1-2 грешчици, но не е причина за 4. Сигурно е защотот учителката ти е жена :)

hottie
10-28-2008, 19:03
Имаше 1-2 грешчици, но не е причина за 4. Сигурно е защотот учителката ти е жена :)

LipSoFAnAnGel
10-28-2008, 19:20
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

jd9238
10-28-2008, 19:20
еееей сега се сещам да напиша и нещо друго като:"Всичките жени са курви, освен майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена!", ама пък мисълта не е моя просто съм я виждал някъде по скайп.......все пак всичко в есето си е оригинално :D

splendour
10-28-2008, 20:21
еееей сега се сещам да напиша и нещо друго като:"Всичките жени са курви, освен майка ми, но да не забравяме, че и тя е жена!", ама пък мисълта не е моя просто съм я виждал някъде по скайп.......все пак всичко в есето си е оригинално :D xaxa mnogo e kratko za ese.sig zatva............

cherinka
10-28-2008, 20:29
Какво annoys ме в обратното секс?
Обратното е женски пол. Това е много странно "животно". След като им обясни какво да направя с нещо, те ще забрави за следващия момент. Вие не можете да им вярваш, ако искате да направите услуга за вас. (Това е по-добре да го направя сам.), Но те са много любяща и деликатна, със сладките си очи те могат да команда мъже. И тъжно е, че хората не разбират това.
С повечето жени, на който може да говори само за дрехи (мода), грим, haircuts и ", което е скъпо и луксозно списание кола". Така че, ако не сте компетентни по тези теми, или да нямате кола, те не са в тяхната категория, ти си скучна, не сте интересни.
С повечето момичета има само едно нещо, което можеш да направиш и това е sex.Yeees, момчета наистина мисля така. Но, когато момичетата се съгласяват да правят секс, дори знаейки факта, означава, че те са глупави и се надяваме, че сексът ще бъде последвана от нещо повече - една връзка. Или просто искате секс, което е неприемливо за самоуправляваща се спазват дама. За съжаление, тези дами са редки, а другият вид прави нашето мнение за жените отрицателно, дори и ние не можем да живеем без тях.
:-D
леле пич :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
мнооооооооооооо зле си го превел, бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sex от английски език на български език се превежда ПОЛ, бе. :lol:
опозит не ти е обратно, а противоположно....

оф :lol: :lol: :lol:
нене, няам нищо против теб, ама просто успя да ме разсмееш с тоя превод. :lol: :lol: :razz:


Иначе и аз на това нещо бих му писала 5, не 4, поради простата причина, че повечко си го писал с буквално на български, и имаш няколко граматически грешки.
И едва ли на госпожата й е пукало за какво иде реч в съчинението ти, на нея работата й е да ви научи да пишете и четете правилно на английски.
И аз съм писала пълни глупости, леко подобни на твоите, но винаги съм имала шестици, просто защото съм си подреждала добре думите, изразите и т.н. :)

А и ти само си изкарвал тези (ако мога така да ги нарека), и едно доказателство не си дал (тук вкарах малко български език). 8-) И ест, на нглийски би звучало по съвсем различен начин. :)

Ама, приеми го, тва си е факта, че си изкарал 4ка.

:lol:

LiveFlower
10-28-2008, 20:35
^ Така е щото го е превеждал буквално и предполагам е от web trance. :)

CTAMAT
10-29-2008, 10:27
Ами това последно есе ли трябва да е? Щото не съм правил съчинение до сега по английски... До колкото виждам ако е есе - нямаш структура, нито линкинг дивайсес (linking devices)

jd9238
10-29-2008, 14:26
аве госпожата като ми го връща ми каза: "И не ми пиши глупости...заради това съм ти смъкнала една единица." и аз я охраних после :D и така :) :-D

jd9238
10-30-2008, 17:41
е сега като чух името и се сетих, ама.........все пак мога ли да помня всичко :) хех значи с него мислим по един и същ начин :D