PDA

View Full Version : студена?!?



kukavshtica
10-28-2008, 16:53
лошо ли е да не показваш чувствата си?Трябва ли да афишираш със слабостта си?Какво като не споделям, не може ли той просто да знае...а не му казвам "обичам те" защото това не е нещо което казваш ей така, "но да съм била показвала че ме е грижа"...а аз си оставам на мнение, че само защото не показваш колко много те интересува не означава че изобщо не те е грижа...а прави ли ме това студена?

ImmortalForever
10-28-2008, 16:56
Правилно ли разбрах или той иска да показваш, че те грижа за него?

xxXroshawkaXxx
10-28-2008, 16:58
Предполагам...
Много от приятелите ми забелязаха промяната в мен.Бях "студена".Точно такава каквато се описваш ти!От преди 5 месеца и 11 дни (ако разбирате намека) съм друг човек.Показвам слабостта си към дадени субекти и казвам на всеки всичко което мисля, че ще го зарадва.Казаха ми, че съм станала много по миличка, а заедно и с това, по-лъчезарна и чаровна.
Все пак при всеки индивидуален човек е различно! :-)
http://img220.imageshack.us/img220/4398/11187iu6xx8sevk1dv6.gif

Jaffs
10-28-2008, 17:09
И аз не показвам много чувствата си и нещата, които се случват около мен, но когато обичам давам всичко.
Просто се впускаш във връзката и се отпускаш до такава степен, че казваш неща, които дори не си мислела, че някога ще кажеш. Поговори с него за това, че ти е трудно да показваш чувствата си и че наистина връзката има значение за теб, дори и да не го показваш постоянно.

kukavshtica
10-28-2008, 17:11
Правилно ли разбрах или той иска да показваш, че те грижа за него?

ми да ти кажа и аз не разбрах много много ама май така излезе...ти как би талкувала това "ти си добре...поне винаги те уверявам в чувствата си, а аз какво да кажа..." :shock:

sextazy_baby
10-28-2008, 17:13
Можеш ли да го обесниш малко по-разбираемо че нищо не схванах

s3xy
10-28-2008, 17:27
ами и аз бях студена преди няколко месеца... точно това което описа, сега се радвам на химикалки, братче, и казвам сичко което мисля :) май така ме харесват повече :)

sweet4esf
10-28-2008, 17:38
emi ako go obichas bi trqbvalo da go pokazvash zashtoto ne e priqtno ot tvoq strana...toi ti pokazva che mu puka za teb..che go interesuvash che te obicha ili haresva bez zn..taka otdrupnata ot pokaza na chuvstvata si go otbluskvash i ne mu pokazvash ni nai malul int kam nego..nqma pokaz na chuvstva na NISHTO..taka nai chesto gubim tova koeto cenim i obichame :wink: pomisli v\u tva i uspex \:D/

morkofka
10-28-2008, 18:01
Аз се понякога се държа студено.. но към хорота които искам съм мила :smt026

ImmortalForever
10-28-2008, 18:19
Правилно ли разбрах или той иска да показваш, че те грижа за него?

ми да ти кажа и аз не разбрах много много ама май така излезе...ти как би талкувала това "ти си добре...поне винаги те уверявам в чувствата си, а аз какво да кажа..." :shock:

ЯЯяяяя тоя да си гледа работата!Ше правиш кфото си искаш.решила си, че няма да поакзваш чувствата си...Това е ПОХВАЛНО.Наистина аз ти се възхищавам.. ( Е, аз дори не бих инвестирала каквито и да било, но аз съм далечен случаи) ..Случай сега..Ако още еидн път те опрекне за това се пбърни и му кажи нещо от сорта на: Или приеми, че съм по-студена и янма да получаваш нужното внимание, или си вдигай задника и се разкарай от живота ми..
Ще го вкара в размисли поне за ден-два.. успех ти пожелавам!Продължавай все така! :-)

BaiToq
10-28-2008, 18:53
лошо ли е да не показваш чувствата си?Трябва ли да афишираш със слабостта си?Какво като не споделям, не може ли той просто да знае...а не му казвам "обичам те" защото това не е нещо което казваш ей така, "но да съм била показвала че ме е грижа"...а аз си оставам на мнение, че само защото не показваш колко много те интересува не означава че изобщо не те е грижа...а прави ли ме това студена?
На български,ако може :lol: 8-)

Barbie
10-28-2008, 20:25
Каква е файдата да обичаш, ако не можеш да накараш обекта на чувствата си да се чувства сигурен, обичан, щастлив...? Любовта трябва да бъде правилно "изкомуникирана", било то с думи, действия...каквото е нужно, за да може човекът до теб да го почувства. Като не демонстрираш емоциите си, а партньорът ти ясно ти показва какво чувства към теб, може да прикриваш собствената си уязвимост, но затова пък караш партньора ти да се чувства слаб, неоценен, не достатъчно важен/добър/специален... Което е чиста проба егоизъм и два пъти по-голям признак на слабост. Реално, за да обичаш и да умееш да го показваш е нужна доста...сила.

kukavshtica
10-28-2008, 20:38
лошо ли е да не показваш чувствата си?Трябва ли да афишираш със слабостта си?Какво като не споделям, не може ли той просто да знае...а не му казвам "обичам те" защото това не е нещо което казваш ей така, "но да съм била показвала че ме е грижа"...а аз си оставам на мнение, че само защото не показваш колко много те интересува не означава че изобщо не те е грижа...а прави ли ме това студена?
На български,ако може :lol: 8-)

да може ма не може :D

Blab
10-28-2008, 21:28
Каква е файдата да обичаш, ако не можеш да накараш обекта на чувствата си да се чувства сигурен, обичан, щастлив...?
А, де!

Реално, за да обичаш и да умееш да го показваш е нужна доста...сила.
(ким)

soul1199
10-29-2008, 08:06
ni6o ne fanah :shock: :shock:

Wrathchild
10-29-2008, 09:07
Не бе, мила, не му показвай. Не разбрахте значи, че думите сами по себе си са нищо. Значат нещо, само и единствено, ако са подкрепени с действия.
The_iMMortal_f, когато узрееш за връзка ще видиш колко грешно е мисленето ти. Ако някой ми каже думите, които написа ти, не само няма да ме вкара в размисли за ден-два, ами на секундата го зарязвам. Пък нека да си ме обича без да показва.
Не, сериозно, ако той е мъж на място и действително те обича, а ти му се правиш на интересна няма да те изтърпи още дълго. Друг е въпроса ако е някакво леке, което ако ще с камъни да го замеряш, то пак ще си седи до теб.