PDA

View Full Version : Грешно ли постъпих?



Anonimkoto_bg
10-28-2008, 17:56
Няма да пиша дълги писма искам само да поискам мнението ви. Аз съм едно момче и имам един най-добър приятел. Той винаги е с мен подкрепяхме се и всичко беше ок до едно време. Аз имах едно гадже, с което скъсахме и аз тръгнах с друга. 2 седмици след като тръгнах с другата видях най добрия ми приятел да се прегръща с бившата ми, която незнайно защо плачеше. След като си тръгна аз отидох и му заявих , че е шибан предател и гадняр и, че не искам да съм му приятел и да не ме търси за нищо повече. От един клас сме и той беше отличник и като му го казах това по цял ден лежи на шибания чин не учи и ми се прави. Какво толкова фатално съм направил? Просто ми стана гадно, че се прегръща с бившата ми. Твърди че е приятелска прегръдка да я yтиши ами тогава що не я прегръща докато бях с нея :? Според вас правилно ли постъпих, че му дадох да се разбере? Защото въпреки това ми е едно такова гузно като го гледам да му е тъпо... :-o

neonskull
10-28-2008, 18:01
Според мен е нормално и аз бих постъпил като теб.И на мен ми би било много гадно,ако беше някой който не познавам-OK ама мой френд да ходи с бившата е гадно.

neonskull
10-28-2008, 18:02
Според мен е нормално и аз бих постъпил като теб.И на мен ми би било много гадно,ако беше някой който не познавам-OK ама мой френд да ходи с бившата е гадно.

LipSoFAnAnGel
10-28-2008, 18:03
Тъпо си постъпил..Може момичето да му е било гадно от раздялата ви и да се е оплаквала на приятеля ти..щом е и плачева сигурно така е било..Трябваше първо да го попиташ, защо я е прегърнал, да чуеш гледната му точка, а чак след това да решаваш какво да правиш!

Funky_Jazzist
10-28-2008, 18:07
Няма да пиша дълги писма искам само да поискам мнението ви. Аз съм едно момче и имам един най-добър приятел. Той винаги е с мен подкрепяхме се и всичко беше ок до едно време. Аз имах едно гадже, с което скъсахме и аз тръгнах с друга. 2 седмици след като тръгнах с другата видях най добрия ми приятел да се прегръща с бившата ми, която незнайно защо плачеше. След като си тръгна аз отидох и му заявих , че е шибан предател и гадняр и, че не искам да съм му приятел и да не ме търси за нищо повече. От един клас сме и той беше отличник и като му го казах това по цял ден лежи на шибания чин не учи и ми се прави. Какво толкова фатално съм направил? Просто ми стана гадно, че се прегръща с бившата ми. Твърди че е приятелска прегръдка да я yтиши ами тогава що не я прегръща докато бях с нея :? Според вас правилно ли постъпих, че му дадох да се разбере? Защото въпреки това ми е едно такова гузно като го гледам да му е тъпо... :-o

По идиотско нещо не можеше ли да направиш?

Funky_Jazzist
10-28-2008, 18:07
Няма да пиша дълги писма искам само да поискам мнението ви. Аз съм едно момче и имам един най-добър приятел. Той винаги е с мен подкрепяхме се и всичко беше ок до едно време. Аз имах едно гадже, с което скъсахме и аз тръгнах с друга. 2 седмици след като тръгнах с другата видях най добрия ми приятел да се прегръща с бившата ми, която незнайно защо плачеше. След като си тръгна аз отидох и му заявих , че е шибан предател и гадняр и, че не искам да съм му приятел и да не ме търси за нищо повече. От един клас сме и той беше отличник и като му го казах това по цял ден лежи на шибания чин не учи и ми се прави. Какво толкова фатално съм направил? Просто ми стана гадно, че се прегръща с бившата ми. Твърди че е приятелска прегръдка да я yтиши ами тогава що не я прегръща докато бях с нея :? Според вас правилно ли постъпих, че му дадох да се разбере? Защото въпреки това ми е едно такова гузно като го гледам да му е тъпо... :-o

По идиотско нещо не можеше ли да направиш?

Boyd
10-28-2008, 18:12
Според мен постъпката ти е много глупава, да не кажа по силна дума, и много необмислена и неточна. Откъде можеш да знаеш точно за какво я е прегърнал ?! Не ти ли е минало през акъла, че след като си скъсал с нея на него не можеш да му държиш сметка какво да прави с "бившата ти". Та като ти е бивша дай да седи вкъщи по цял ден и т.н. ?! Може и да й е било неприятно, че си скъсал с нея, затова да е говорила с него !?

А и след като ти е "най-добър" приятел е било добре първо да поговорите като хора и после да си правиш заключения !!

Във втори клас всеки на всеки е най-добър приятел, щом по физкултура и след училище си подават топката.

gree_girl
10-28-2008, 18:18
Според мен постъпката ти е много глупава, да не кажа по силна дума, и много необмислена и неточна. Откъде можеш да знаеш точно за какво я е прегърнал ?! Не ти ли е минало през акъла, че след като си скъсал с нея на него не можеш да му държиш сметка какво да прави с "бившата ти". Та като ти е бивша дай да седи вкъщи по цял ден и т.н. ?! Може и да й е било неприятно, че си скъсал с нея, затова да е говорила с него !?

А и след като ти е "най-добър" приятел е било добре първо да поговорите като хора и после да си правиш заключения !!

Във втори клас всеки на всеки е най-добър приятел, щом по физкултура и след училище си подават топката.
на 100% съм съгласна !

morkofka
10-28-2008, 18:21
Boyd
9 +

Jumbie483
10-28-2008, 18:25
изключително тъпо си постъпил :-x
първо тя ти е бивша и може да прави каквото си поиска, дори да тръгне с най-добрия ти приятел, важното че ти е БИВША
второ много си бързал да си излееш яда, може би той е искал да ти помогне като поговори с нея ...
най-добре говори с него

BluE_s
10-28-2008, 19:08
Според мен постъпката ти е много глупава, да не кажа по силна дума, и много необмислена и неточна. Откъде можеш да знаеш точно за какво я е прегърнал ?! Не ти ли е минало през акъла, че след като си скъсал с нея на него не можеш да му държиш сметка какво да прави с "бившата ти". Та като ти е бивша дай да седи вкъщи по цял ден и т.н. ?! Може и да й е било неприятно, че си скъсал с нея, затова да е говорила с него !?

А и след като ти е "най-добър" приятел е било добре първо да поговорите като хора и после да си правиш заключения !!

Във втори клас всеки на всеки е най-добър приятел, щом по физкултура и след училище си подават топката.
на 100% съм съгласна !
+ още 100% 8-)

Anonimkoto_bg
10-28-2008, 19:18
Е какво толкова, ще му мине. Не знаете колко е гадно :o

Madn3s5
10-29-2008, 05:10
Само от любопитство..на колко си??

Anonimkoto_bg
10-29-2008, 05:24
На 17 и половина съм, той е колкото мене на 17, а тя е на 16 .. Пуснах темата за мнение вие ме нападнахте все едно убийство съм извършил :o

mimilia
10-29-2008, 06:07
не мисля, че си постъпил правилно. Все пак дори и да не е било приятелска прегръдка (макар че съм убеденаа, че е била такава) ти сам каза, че ти е БИВША, което означава, че си нямаш работа с нея и не можеш да я следиш какво прави и кой я прегръща. :)

Lysit0
10-29-2008, 06:32
Не си постъпил хубаво,само това ще ти кажа.

voodoodoll1
10-29-2008, 07:18
Не си постъпил правилно.тя ти е бивша и може да прави каквото си иска,даже и да тръгне с приятеля ти

Bubbly
10-29-2008, 16:20
Теб какво те грее кой с кого се прегръща? И гаджето ти в момента да ти беше, пак не е твоя собственост и има право да си се прегръща с който си иска. Какъв е тоя егоизъм и това почти възрастен човек на уж най-добрия си приятел. А после момичетата били кучки ... :? Тъпо е да мислиш че света се върти около теб.

Neprikosnovena
10-29-2008, 19:03
според мен не си постъпил както трябва
може между тях наистина да няма нищо,пък и ко ти пука нали си скъсал с нея
може би е трябвало да изслушаш и приятеля си и бившата си и тогава да прецениш :)

gree_girl
10-29-2008, 19:14
На 17 и половина съм, той е колкото мене на 17, а тя е на 16 .. Пуснах темата за мнение вие ме нападнахте все едно убийство съм извършил :o
Разбирам, че ти е станало гадно, че си се почувствал предаден, че ти е станало кофти ... и това е нормално, всеки би се почувствал така. Но не мисля, че постъпката ти не отговаря на възраста ти. Ако той ти е приятел и държиш на него - поговорете, чуй и неговата гледна точка и се разберете. Не позволявай едно момиче да разруши отношенията ви. Замисли се, тя е бивша, всичко е свършило с нея ... запази поне приятеля си. Ако се налага дори направете компромиси.

Erica
10-30-2008, 13:17
Е какво толкова, ще му мине. Не знаете колко е гадно :o

Пази Боже от "приятели" като теб...

krisence
10-30-2008, 13:28
не мисля, че си постъпил правилно. Все пак дори и да не е било приятелска прегръдка (макар че съм убеденаа, че е била такава) ти сам каза, че ти е БИВША, което означава, че си нямаш работа с нея и не можеш да я следиш какво прави и кой я прегръща. :)

+1

Soy_tu_mujer
10-30-2008, 14:35
Да, грешно си постъпил. Помисли за бившата си, вероятно се е нуждаела от това. Първо е трябвало да разбереш за какво става на въпрос и после да си проваляте отношенията. Плюс това нали ти е най-добър приятел.. Дори и да е имал нещо към бившата ти - такова приятелство, както ми го описваш, не се разрушава толкова лесно. Плюс това, както вече казаха - тя вече ти е бивша, затова не е трябвало да реагираш така остро. По-добре му кажи да ти обясни какво се е случило, защо е плакала и нали цялата ситуация и после му се извини, ако намериш за коректно.

westggirl
10-30-2008, 15:40
Нали ти е приятел бе ...ти даже не си го изслушал . Първото ,което е ти вече не ходиш с нея тя може да прави каквото си иска ... както и приятеля ти , с който си постъпил много идиотски . Може той да се е опитвал да я утеши защото ти си глупак . А и една прегръдка не би означавало много .Ако имаше нещо между тях теб какво те бърка след като ти си имаш друга приятелка може би момчето я е оценило повече отколкото теб .... не се знае , но спред мен си постъпил прекалено прибързано и глупаво .