PDA

View Full Version : Намерено ранено коте! Помогнете, ако можете! :/



DarkSanctuary
10-28-2008, 18:15
Така...
преди 1-2 часа намерих пред входа коте. Нахраних го и накарах приятелят ми да провери дали има някакви наранявания, защото ми се стори, че муцунката му е одраскана. За съжаление установихме, че има счупена или изкълчена предна лапичка. Едното око също му е ранено. Утре сутринта ще го заведа на ветеринарен лекар, за да го прегледа и да му помогне. За съжаление не мога да го задържа, защото имам котка вкъщи.

Мисълта ми е някой, ако иска малко котенце, да го вземе. Самото то е много сладичко и миличко! Черно-бяло е! На няколко месеца!

Явно е било пребито и ми е ужасно мъчно! Много ще се радвам, ако някой реши да го прибере и да му отдаде нужните грижи!
Вярвам, че има добри хора, които биха се радвали и обичали едно мъниче. Не искам да коментирам жестоките хора, които могат да причинят такова нещо на едно беззащитно и мило създание като това коте!

По-късно мога да го снимам, ако някой прояви желание...!

PiruBloodz
10-28-2008, 18:20
Град? Бих го взел, но имам 2 кучета вкъщи.. :(

DarkSanctuary
10-28-2008, 18:27
От София съм!

Чувствам се ужасно просто...не може да си представите колко красиво, мъничко и мило е това котенце...дано успея да му намеря стопанин, защото иначе ще е много жалко..

Наистина не можем да помогнем на всички животинки, но не е ли достатъчно прекрасно и добронамерено да спасиш поне един крехък живот и да дариш обич, която ще ти се и върне!

В момента спи дълбоко....дано не го боли много...

Утре ветеринарите ще му помогнат...

MostHated
10-28-2008, 18:42
еми помагай.... остави го при себе си

DarkSanctuary
10-28-2008, 18:47
Да, много благодаря за оригиналния отговор, но както вече споменах, за мое огромно съжаление не мога да го задържа! Мога да му помогна само на първо време!

Lucho
10-28-2008, 18:50
Доживях и аз да видя един нормален човек,да мисли като хората в тоя форум ! /Без да се обиждат повечето !/ :)

EarthShaker
10-28-2008, 18:54
това е смисъла на големите мили очички.. съжаление... всички малки са сладки... и прасетата даже... няма как да се помогне на всички малки изоставени котенца... това е положението

а иначе не съм от София, пък имам и куче и котка така че.. просто не го взимай ЧАК толкова при сърце. Кофти наистина

vivteen
10-28-2008, 18:54
Whisskas
много мило.Браво :grin:

Pliok0019
10-28-2008, 19:00
Тук май тея котки направо си ги менкате.

Ако някой иска куче имам около 20 пред блока.

DarkSanctuary
10-28-2008, 19:02
Whisskas, ще ти пратя лично съобщение утре!
Ако наистина имаш възможност и желание да го вземеш, и ако никой друг не го поиска, ще съм много радостна и благодарна да ти го дам! Сигурна съм, че при теб ще е в добри ръце! (:

...ех, има надежда явно...

..благодаря..

babity
10-28-2008, 19:36
Дано да се справите с котето и да нямате проблеми. Случайно, ако нещо се обърка мога да ви потърся координати на софийското сдружение Приятели на котката, или нещо от сорта беше...

Devilsplaymate
11-05-2008, 20:30
Браво, хубава постъпка (:
Би ли го снимала някой ден?

Lysit0
11-05-2008, 20:32
Мъничкият пухкав плъх е у нас :P

Ей и а3 у нас имам един такъв пухкав черен ''плъх'' (:,много е див и игрив моя 8-) Дано се оправи твоето и да си живее много дълго и щастливо (: постни снимки :P

Sigrina
11-05-2008, 20:49
А тук, предупраждавам, ако искате да го видите в процес на сране върху леглото ми- заповядайте :lol:

http://img217.imageshack.us/my.php?image=img2152jw5.jpg

ОМГ и вместо да го махнеш от леглото си, си го снимала как ака там :D :lol: :D :grin: :grin:
Кефиш ме! :grin:

Spider4eto
11-05-2008, 20:50
Мн сладурско. А ще се оправи нали?

bulgarche
11-05-2008, 21:05
Ако е наистина много, малко мисля че пускане от 6-тия етаж ще е достатъчно.

Winter~fresh~
11-06-2008, 07:33
Дано се намери някой,който да го вземе :(

Pooky
11-06-2008, 07:50
Дано се намери някой,който да го вземе :(
Взеха го вече :)

Lysit0
11-06-2008, 08:00
Ако е наистина много, малко мисля че пускане от 6-тия етаж ще е достатъчно.

Само да те питам ....ти наред ли си с мозъка?

OregorN
11-06-2008, 12:03
Продавам евтини бълхи от на коча задника - 20 Стотинки

Вземи сега 2 бълхи и получи 3

marshlqk
11-11-2008, 21:58
Майка му на тоя бълхарник.. който го е намерил, ако може да му пусне един .22LR зад ухото от мен..

sherry
11-12-2008, 06:11
Момичета, евала, че се погрижихте за животинката! Вие сте от малкото останали човечни хора. Даже в тая тема във форума може да видите колко малко им пука на другуте за животните. Предоичитат да ги нараняват, да се гаврят с тях.
Whiskas, имаш ли възможност да задържиш малкото юначе за постоянно при теб или ще му търсите дом? Сигурно знаеш за форума на дог.бг, там в раздел Без дом може да се пусне снимка на котето и да му търсите дом, ако ти нямаш възможност да го гледаш.
Пак искам да ви благодаря за постъпката ви, защото съм толкова отчаяна от омразата на повечето хора, че умирам от радост като разбера за хора като вас :-)

Liar
11-12-2008, 18:32
Момичета, евала, че се погрижихте за животинката! Вие сте от малкото останали човечни хора. Даже в тая тема във форума може да видите колко малко им пука на другуте за животните. Предоичитат да ги нараняват, да се гаврят с тях.
Whiskas, имаш ли възможност да задържиш малкото юначе за постоянно при теб или ще му търсите дом? Сигурно знаеш за форума на дог.бг, там в раздел Без дом може да се пусне снимка на котето и да му търсите дом, ако ти нямаш възможност да го гледаш.
Пак искам да ви благодаря за постъпката ви, защото съм толкова отчаяна от омразата на повечето хора, че умирам от радост като разбера за хора като вас :-)
И аз така!Евала,че сте се погрижили за животинката.

AutumnTears
11-12-2008, 18:53
mnogo milo Whiskass :-)