PDA

View Full Version : спешноо



aliasF
10-28-2008, 21:40
значи проблема е такъв зех си от аптеката лентички за подмишници и явно срока им бе6е изтекъл или нз кво, но като си сложих сичкия там гел ли кво е ми остана на подмишницата, а той е адски лепкав и не се маха с нищо. пробвах със спирт, гореща вода, моркри кърпички и пак седи там!! ужасно е!! някои ако знае с кво да го махна, нещо което го разтваря да каже. казаха ми 4е като си земаш цяла кутийка в нея имало некви специални кърпички,но аз винаги си зимам на бройка от аптеката и нямам такива. ПЛС помагайте че цялата се олепих ](*,) ](*,)

remember_me
10-28-2008, 22:08
gre6ka si napravila 4e si go 4istila sas spirt i vsqkvi drygi glyposti. i az parvite nqkolko pati si misleh 4e sas spirta 6te stane ama se izlagah. otivai v banqta i sas sapyna i topla voda 6te go iz4isti6 + noktite da vkly4i6 v procedyrata :D

Sigrina
10-29-2008, 09:41
Ако става дума за кола маска - тя се маха с нещо мазно. Някакво етерично масло примерно, или ако нямаш - пробвай с олио.
Принципно лакочистителя разтваря всичко, но не те съветвам баш с тва да пробваш. Ама ако си в голяма безизходица - давай :grin:

hottie
10-29-2008, 09:54
Олио !!

Boyd
10-29-2008, 10:23
Олио !!

Да, или един доста нестандартен метод - бензин.

aliasF
10-29-2008, 18:40
мерсии ще опитам с олио =;

xxxSnowflakexxx
11-01-2008, 10:39
Олио !!

Да, или един доста нестандартен метод - бензин.

Накрая може да драснеш и клечката..
да довършиш квото не е направила кола маската :D

sorry, не се сдържах, иначе бензина и олиото вършат работа. :)
:razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: