PDA

View Full Version : Моля,помогнете ми!!!



re1n
10-28-2008, 22:03
Здравейте,аз сам на 14г. и имам "проблем" в училище.В моя клас има едно момиче,което за мен е страхотно.С нея бяхме съученици няколко години и сега пак сме в един клас.Тя е умна,красива и много я харесвам.С нея сме близки,отправяме си закачки.Много я харесвам и мисля,че и тя изпитва същото към мен,но как да разбера какво изпитва тя към мен? :smt017 :smt100
МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТЕ!!! благодаря предварително :)

5StaR
10-28-2008, 22:59
stani ekstrasens.. i 6e razbere6

MartiSSima
10-28-2008, 23:27
животно си ти ма..махаи потписа да наебат майкати дано!!!!!!! :-x


Усещаш ли, че ставаш жалка? :)
Падаш ниско, ей
и ставаш лека.


Meridiana подписа ти е страхотен хахахахаха кърти мивки, а пък невръстния келеш sladky2008 въобще няма смисъл да се занимаваш с пуберитетски истории като я гледам колко е неграмотна ЛОШО МИ СТАВА, бременна да бях щях да пометна...

Сорка относно това че го пиша тук, относна темата ти, ами пиленце то няма как иначе да разбереш без да говориш с нея.Като поотраснеш ще го разбереш ама на тоя етап не.Говори с нея, питай я за кафенце след училище ако щеш искай и скайп-а там да и говориш понеже е МААААЛКО по лесно...От опит глава не боли така че действай!

snejana67
10-29-2008, 04:29
:D и аз така казвам-гръмни се :?

Lysit0
10-29-2008, 04:36
sladky2008.... щ'o не земеш ти да се гръмнеш най- добре :?::!: a :!:
Колкото до автора,кажи и какво изпитваш към нея :)

49_nalabrot
10-29-2008, 06:50
Събери всичко, което ти казаха хората досега... Кажи и, а после ако се налага се гръмни 8-) (ех, че съвети давам пък аз :-o )

scoobydors
10-29-2008, 07:08
Кажи й бе, миличък, кажи й , че я харесваш.
Тя няма как да разбере иначе. :)

alex4o
10-29-2008, 07:15
животно си ти ма..махаи потписа да наебат майкати дано!!!!!!! :-x

абе ти май нещо не си добре..или да си ти го кажа направо много си жалка и глупава !

по темата : Моят съвет е да поговориш с нея,попитай я ии мисля,че тя самат ще ти каже,може би чака ти да направиш първата крачка ;) Успех !

Victorya
10-29-2008, 07:51
Имам братче на твоите години и той е същия срамежливко :) Просто й кажи,че я харесваш.Ако те отблъсне-няма защо да се ядосваш не е първата,но ако не те отблъсне може да се радваш :) Стискаме палци и да пишеш какво е станало :) Поздравления за темата-една от малкото напоследък,с които не се заяждам :)

soul1199
10-29-2008, 07:52
govori s neq,izlezte na kafe,na razhodka,vzemi i skype,tela,yspeh momko :) :grin:

BlueCat
10-29-2008, 08:12
Покани я да излезнете някъде ;]

Crissy [*]
10-29-2008, 08:34
Покани я да излезнете и тогава говори с нея.А ако ти е по-лесно по скайп примерно - там и кажи..Съмнявам се да го нямаш след като и преди сте били в един клас : ))

xxXroshawkaXxx
10-29-2008, 09:14
Merediana, не махай подписа си, страхотен е! :D
И да, не обръщай внимание на такива глупави хора, просто не си заслужава ;) ;]] !Тя сама затъва все по-надолу и по-налоду.

По темата: поговори с момичето.См ще усетиш дали те има за някой, по-специален!Успех! :-)

HONDA
10-29-2008, 09:53
животно си ти ма..махаи потписа да наебат майкати дано!!!!!!! :-x


Усещаш ли, че ставаш жалка? :)
Падаш ниско, ей
и ставаш лека.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Браво, браво! :razz: :razz: :razz: :razz: +954 :-P :-P :-P

Към автора: Не мисля, че е редно да и казваш директно, че искаш да си с нея, защото може да се изплаши. По-добре я покани да излезете на кафе, на кино или да се разходите. Виж как се държи. Направи нещо мило за нея и виж реакцията й, по този начин ще разбереш дали наистина изпитва нещо към теб. Успех!

MartiSSima
10-29-2008, 12:46
животно си ти ма..махаи потписа да наебат майкати дано!!!!!!! :-x


Усещаш ли, че ставаш жалка? :)
Падаш ниско, ей
и ставаш лека.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Браво, браво! :razz: :razz: :razz: :razz: +954 :-P :-P :-P

Към автора: Не мисля, че е редно да и казваш директно, че искаш да си с нея, защото може да се изплаши. По-добре я покани да излезете на кафе, на кино или да се разходите. Виж как се държи. Направи нещо мило за нея и виж реакцията й, по този начин ще разбереш дали наистина изпитва нещо към теб. Успех!



+1 хахахах да си дойдем на думата , към автора аз ти писах моето мнение :) тука толкова недоразвити деца има че не е истина :razz: :razz: :razz: