PDA

View Full Version : Колко сте богати ?



temari1785
10-29-2008, 10:47
Темата може да не е за тук но..... колко сте богати ? колко голяма е вашата стая ? имате ли си ваша баня ? :grin: :) :P :-P

ElisaDay
10-29-2008, 10:49
Мм не знам дали съм богата, ама сега като си погледнах в касичката имам 3млн. лв. :)

Едит: имам си три стаи в седеметажната ми къща и естествено във всяка стая си имам и баня .. иначе не мога да пикая, където пикаят мама и тате ... :-o

MakeMeLaugh
10-29-2008, 11:29
А бе вземам хубави пари, ама пак са ми малко.. :D

Jaffs
10-29-2008, 11:40
Рокфелер чисти басейна, а Бил Гейтс ми разхожда кучето. :lol:
Устройва ли те отговора? :-D

Serseri91
10-29-2008, 11:44
Хмм :?

Бих ти отговорил но моите богатства са без мяра, и не мога да ти кажа точно колко съм богат :shock:

Даже имам имоти за които дори не знам, че съществуват.Имам охрана за охраната ми :lol:

А аз се возя в трабантче за прикритие :razz:

Miimiinka
10-29-2008, 11:58
Хаха.... къщата мойта пък е,като блок. :D Има 5 басейна и 105 бани. :grin: :D :D :razz:

Хах са сериозно.Ми... живея в апартамент,който не е голям.Смисъл имам 1 баня. ; ))

ANTIHUMAN
10-29-2008, 12:49
По-богат съм, ако не от Бил Гейтс поне от теб!
Имам приятели които успях да запазя въпреки всичко.Изпитавал съм болка, разочарование, страдание, мъка, щастие и т.н.
Знам, че има хора които държат ужасно много на мен.Приятелите ми и родителите! Не съм ли по-богат от теб?
Вярно нямам собствена баня, родителите не ми дават по 50 лв джобни на ден, но пак се чуствам по-богат.

,, . . . Щастлив съм с това което имам , и ще продължавам да се боря за това, което желая! . . . ''

darla
10-29-2008, 14:53
^BRAVO!!!!!!!! :-)

BlackRevenger
10-29-2008, 15:02
богат съм толкова колкото да нахрана цяла африка :D

mickelangelo
10-29-2008, 15:39
Пари като вестници .. :)

Lysit0
10-29-2008, 16:04
По -богата съм от Доланд Тръмп и дъщеря му Иванка Тръмп :shock: :D
Сега сериозно....живея в 3-стаен апартамент,но понеже навремето бяхме купили съседния апартамент до нас и сега е 5 стаен :P ,защото ги свързахме 8-)

snejana67
10-29-2008, 16:22
:grin: аз съм богата вече левчетата ми станаха 5 :grin: :grin: :grin:

Sasha2k8
10-29-2008, 16:34
По-богата съм от по-голямата част от хората на света. Малко са тези, които притежават такова богатство. Семейството и най-близките ми приятели- няма по-хубаво нещо на света. Който ги има може само да се радва на това... :)

************************************************** ***********

ValzZi
10-29-2008, 17:54
живея в 5стаен апартамен и имаме една баня
облечена съм нахранена съм и уча в добро училище
по тъп въпрос не са ми задавали..

Valkyrie
10-30-2008, 08:04
Живея в двустаен апартамент с мъжа ми и още една супер сладка двойка. Имаме една баня и сутрин е ебати опашката. Но пък сама си плащам наема, не дължа пари на никого, няма начин да остана гладна. Случва ми се да нямам пари, но пък съм щастлива, че аз съм си избрала да съм независима, затова проблемът си е мой и не обременявам никого с него. Често пък имам доста пари, купувам си хубави дрешки и си угаждам. Имам възможността да си живея живота така, както искам, да пътувам, да излизам вечер, да си купувам ненужни глупости понякога. Има достатъчно хора, на които мога да разчитам напълно за всичко, имам си семейство, което двамата изградихме с много желание и любов. Има страшно много неща, които обичам, които придават смисъл на живота ми, имам си цел. Пари винаги може да искаш още. Когато искам да си направя една екскурзийка за 5 дни, ще трябва да се лиша от някоя и друга кръчма за известно време. Но се чувствам добре.
В тоя смисъл, достатъчно богата съм, че да се чувствам щастлива. Въпреки факта, че всяка сутрин закъснявам за работа заради двамата, които са станали преди мен и трябва да ги изчакам да свършат със сутрешния си тоалет в банята. Или пък вечер като се прибера да стоя гладна известно време, защото те са се прибрали по-рано и са окупирали единствената ни печка. Това са дребни неудобства на фона на всичките яки неща, които имам.

Rofl4e
10-30-2008, 13:11
Толкова съм богата че чак поротмонето не може да ми се затвори... смятаи на наще как им са портфеилите... не им завиждам..апък къщата ни е на 5 етажа вс стая си има баня.. пък в басеина кфо да ти говоря нямам проблеми дори и джет да карам в него! :razz:
P.S. МНОГО тъпа тема!

HardcoreSyndrome
10-30-2008, 13:45
Хъх, темата е тъпа!!! :smt037

kindergarten
10-30-2008, 16:09
изключително тъпа тема...

xxXroshawkaXxx
10-30-2008, 17:07
За себе си, аз имам най-голямото богатство на света... :)
Имам едно прекрасно и много щастливо семейство...и със всички тях много добре се разбирам..! :---)
Имам точно трима най-добри приятели!Може да са малко, но за мен те за най-голямото ми богатство...
Имам приятел с който много добре се разбирам и с който мога да споделя всичко...сигурна съм, че никога не би ме предал и ... той просто ме разбира, което е много важно за мен..! :-)
Открила съм себе си!И където и да съм винаги се старая да бъда себе си! :-({|=
Уча в една страхотна гимназия..., но това не е важно...важното е, че уча там където исках да уча!
Имам си поставени цели, за които ще се боря до край!
И най-важното....здрава съм!
Е..не съм ли богата?! =P~

mistake
10-30-2008, 17:10
Материялното богатство колкото и да е голямо , никога не е достатъчно. А дори и да е , винаги ще се иска повече...затова едва ли има някой наистина богат , който да няма нужда от нищо.

PlayeRR
10-30-2008, 20:15
Смятам се за богат-семейството ми ме подкрепя,имам верни приятели,освен това имам и много познати.Харесвам тялото си,умен сън.Уча в много добро училище и смятам,че съм стойностен човек!!!
Иначе живея в 2-стаен апартамен с родителите ми и брат ми.Нямам собствена баня,дори собствена стая(деля я с малкото си братче).Колата на семейството е 17-годишен Опел.Но въпреки това не се лишавам от нищо.Имам супер компютър,готин телефон и дрешки в изобилие.
С две думи-доволен съм.Парите не са от първостепенно значение.И въпреки това си мисля че те не са ми проблем.Живея точно както искам и не се ограничавам,което ме задоволява за момента!!!!

RullzZz
10-30-2008, 20:37
баси темата :razz: :D
аз не съм богат,израстнал съм в бедно семейство,мама и тати ми купиха една скромна къщурка в Бояна,малка е 5 декара дворче,има само 3 басейна и 8 джакузита,абе скромна работа кво да ви кажа бедно момче съм пари нема,едвам заделих парички за Ролс Ройс ама кво да се прави живота е несправедлив :razz: :razz: :razz:

jad3d
10-30-2008, 21:40
Богат съм щото 2рия ми брачед е баща на майката на лелята на чичото на брата на сестрата на дядото на чинката на тъщата на жената на Абрамович

imaginaryyy
10-30-2008, 21:46
Аз пък съм най-богатата клошарка :P :P :P

sladkoto_beibi
10-31-2008, 02:04
pff kak moje da se otgovori na toq vupros...

imaginaryyy
10-31-2008, 05:46
КАто мен :D :D :grin: :grin: :grin: :grin:

Shma_Ti
10-31-2008, 09:37
Semeisvoto mi e 4 4lenno + edno mn saldko kote. Jiveem v 5 stai + banq. Oble4ena sam nahranena, ne se imam za mn bogata, ama si imam vsi4ko koeto mi trqbva, a tova koeto go nqmam se trydq da go polu4a. Nai-golqmoto bogatsvo e moeto semeistvo i priqtelite mi i gadjeto mi, te ne sa mn ama sa mi super. mn si gi obi4am.
Pojelavam na vsi4ki priqteli kato moite. :-) :-) :-)

summergir1
10-31-2008, 15:49
темата ти е на предпоседно място по тъпотия
не казвам на последно, защото все някой ще е направил по-тъпа от твоята :?

temari1785
11-01-2008, 06:26
темата ти е на предпоседно място по тъпотия
не казвам на последно, защото все някой ще е направил по-тъпа от твоята :?
просто искам да ти поясня ,че темата е и в преносно , и в буквално значение

TheCookie
11-01-2008, 20:55
Да живея в съседство до Хю Хефнър.Сама си прави изводите :grin: :grin: :grin: :grin: във всяка стая има по 7 бани.Имам много мои стаи :) :) :) :)

Sladur_
11-02-2008, 07:31
Това е глупава тема ... Богат е човек с приятели а не с много пари

Soonichka
11-02-2008, 08:02
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?

ThePowerOfLove
11-02-2008, 08:08
:D защо всяка 3та тема в тоя раздел е за пари? Това ли е най-важното :?

Detestation
11-02-2008, 08:12
И,к'во соничка*лов гордееш ли се с тва?! :D Ами така е,някой хора като нямат друго за гордост се хвалят с имущество. А и да те успокоя-не си кой знае колко богата и апартамента ти не се води осемстаен,а три стаи и кухня. :razz: :razz: :razz: Защото от край време коридора,банята и тоалетната не са стаи.

Аз ли? Адски съм богата,живея в стостайно имение и всяка стая има отделна баня. Стаята ми е 1850 кв.м. и съм много горда с това. Имам хиляди пачки,складирани под леглото и гардероба ми е пълен с Гучи,Прада и Валентино. В стаята ми има собствено джакузи,бе,ква баня,тва са отживелици.

"С пари можеш да си купиш къща,но не и дом.С пари можеш да си купиш лекар,но не и здраве.С пари можеш да си купиш роби,но не и приятели. С пари можеш да си купиш секс,но не и любов. С пари можеш да си купиш часовник,но не и време. С пари можеш да си купиш легло,но не и сън. С пари можеш да си купиш положение,но не и уважение. С пари можеш да си купиш кръв,но не и живот."
Френска поговорка

darla
11-02-2008, 08:19
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?
:lol: ot koga koridora se broi za staq? :lol:
po temata-tva 4e jivee6 v nova kooperaciq ne ozna4ava,4e si bogata.kolko hora jiveqt v hubavi,luksozni golemi apartamenti,ama roditelite im 6te izpla6tat 20 godini credit,4e da go kupqt toq apartament???stra6no si bogata,dumi nqmam-s edin apartament li nameri da se pohvali6! :razz:

Soonichka
11-02-2008, 08:19
zna4i da se kypq v mivkata v kuhnqta taka li?stai sa si i taka ni pi6e6e v dogovora ai ne se mesi 6toto bogata znachi materialno kak razbra 4e nqmam priqteli ,moje bi pove4eto sa s men 6toto sam bogata i me haresvat no imam i istinski a po tvoq sarkazam se sumnqvam 4e horata sedqt dori na 1 metar ot teb

darla
11-02-2008, 08:24
^mila,az to4no tova imah v predvid.4e purvoto ne6to,koeto iztukna kato bogatstvo e apartamenta-a ne primerno priqteli ili dobri roditeli ili ne6to podobno.OK,i az imam pari,ama da si me vidqla da pretendiram s tqh?po-bogata se 4uvstvam sus zaobikalq6tite me hora i s razvitieto si,a ne s materialnite si oblagi.a tova,4e taka se nahvurlq6 sre6tu mnenie,razli4no ot tvoeto,naistina govori,4e osven s pari-nqma s kakvo dr da se pohvali6! :)

Detestation
11-02-2008, 08:30
^ darla_f е адски права. :-) А ти соничка*лов някой яко те е метнал с договора за "осемстайния" ви апартамент. :D И не е там работата-а в това,че се хвалиш с разни имуществени предимства (които даже не са предимства,но няма значение).

Biskfitka
11-02-2008, 08:53
soni4ka*love :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ай и аз ш си кажа сериозно 8-) 8-) 8-) Живеем в къща....на втория етаж (първия не ни трябва 8-) :o ) и имаме кухня,хол,дневна,спалнята на мама и тати,мойта стая,баня,КОРИДОР :shock: :shock: :shock: о и още един коридор..леле :shock: иии няква стая в която слагаме неща,които не ползваме всеки ден(не се сещам как им се викаше...тцтцт) 8-) имаме си и гараж (щом коридора е стая и гаража се брой :shock: ) ии двор...леле :lol: :lol: :lol: :lol: Но по-важното е,че имам приятели!
:) :grin:
soni4ka*love :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ооо не не тва момиче...простоо.... 8-) 8-) :lol: :lol: :razz: :razz:

ValzZi
11-02-2008, 08:56
ОЛЕ БОЖЕ!!!
Много ми дреме че живееш в нова сграда-щото и аз живея в такава и кво като??Нещо някой да те обича повече...??Доколкото виждам се охвали само с тва къде живееш иии доколкото виждам си тъпа-НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ НА БЪЛГАРСКИ!!
ама то кво може да се очаква от колко.. 12 годишна-новобранка Мис 4 мнение при това съм сигурна че и другите три са тъпи като тва!!!

darla
11-02-2008, 09:01
^ :lol: opravi q! :lol:

vampire3
11-02-2008, 10:17
Ами имаме 100 квадрата апартамен в Бургас, 2 апартамента в Пловдив и една къща в Поморие :)
И много роднини ...

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-02-2008, 11:35
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?
не само си богата ами и тъпа ;) още повече пиши на кирилица и от кога коридора,банята и пералното помещение са стаи :D

Аз също живея в новопостроена кооперация,позволявам си каквото искам,купува ми се каквото искам всяка седмица съм на фризьор мама и тате карат хубави коли.И какво от това...ако нямах любовта им ако нямах приятели и ако нямах за какво да живея...това нямаше да ми помогне,защото за да си щастлив не ти трябват само пари те са просто една перфектно допълнение към щастието.

Emilia18
11-02-2008, 13:48
egati,tuka samo bogata6i,az puk ni6to si nqmam,i ka6ta nqmam i pari nqmam,prosto............. 8-) :-D

gabi_94
11-02-2008, 17:04
ас пък секи ден ходъ да ровъ във варела а пък най-обичам да играйм с прасценцата в калта там на село е най-убава мнол сам гръмотна и умнъ оня ден пешо ми вика че сам била неовата краварскъ принцесъ те кравити съ мойти братчедки за повичи инфурмъция търсеъти мъ там дет е калну мръсну дет птичетата акът налево надесно и дет има мнол крави те са ми любимити 8-) 8-) 8-)

е спрете да се фукате ся колко сте богати де, ква е тая тъпа тема... :? :? :? мойто богатство пък е сестра ми - обичам я повече от всичко, майка ми - единствения човек на който мога да разчитам за абсолютно всичко и мечтите ми, които се надявам един ден да се сбъднат.

hard_techno
11-03-2008, 04:11
доста малоумна тема..... :shock: :shock: :shock:

начи иам 3 бани, 5 компютъра, 13 телевизора, леглото ми е от чииисто златце, аа забрайх да кажа, че съм на собствен етаж [а къщата ние на 6 етажа]

perkele1914
11-04-2008, 08:53
не съм богат...безработен съм :D

celuv4ica91
11-04-2008, 09:33
Богата съм на добри приятели, готино семейство, на емоций... :grin: И това ми стига :)

ANTIHUMAN
11-04-2008, 10:41
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?

Да беден съм и кво сега?Майка ми от 2 месеца е безработна.Баща ми взима 600 лв. заплата, брат ми и той толкова.Но като изключа брат си където не дава никакви пари, ни издържа само баща ми.Не не ми е мъка, радвам се, че поне не съм на улицата и имам покрив над главата си.Имам скапан gsm Nokia 1600 стар, но ми върши работа.Имаме 3 телевизора (не са плазмени не мога да се сравнявам с теб) имам компютър имам и гордост , нещо което на теб ти липсва!!!
Не го приемай като нападка, но се събирам и с хора където материално са по-богати от мен и то много.Но знаеш ли?Всичките пропадат, защото са изключително повърхностни и отценяват само онези книжки (пари ли се наричаха?).Горил съм 5 лева за да докажа, че парите не са всичко за мен и никога няма да бъдат.Бъди робиня на парите, аз не робувам на никого, а едва ли ще робувам на една хартия!!!
Бъди щастлива с парите си, аз съм щастлив и без тях!
Имам приятели които въпреки всичко запазих до себе си!!!

hard_techno
11-04-2008, 11:16
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?


да ве не само БОГАТААА ( :razz: ) , но и адски тъпа...мноо си зле момееее земи се стегни малко!!!

borovinkaa
11-05-2008, 17:56
Да беден съм и кво сега?Майка ми от 2 месеца е безработна.Баща ми взима 600 лв. заплата, брат ми и той толкова.Но като изключа брат си където не дава никакви пари, ни издържа само баща ми.Не не ми е мъка, радвам се, че поне не съм на улицата и имам покрив над главата си.Имам скапан gsm Nokia 1600 стар, но ми върши работа.Имаме 3 телевизора (не са плазмени не мога да се сравнявам с теб) имам компютър имам и гордост , нещо което на теб ти липсва!!!
Не го приемай като нападка, но се събирам и с хора където материално са по-богати от мен и то много.Но знаеш ли?Всичките пропадат, защото са изключително повърхностни и отценяват само онези книжки (пари ли се наричаха?).Горил съм 5 лева за да докажа, че парите не са всичко за мен и никога няма да бъдат.Бъди робиня на парите, аз не робувам на никого, а едва ли ще робувам на една хартия!!!
Бъди щастлива с парите си, аз съм щастлив и без тях!
Имам приятели които въпреки всичко запазих до себе си!!!

Евала :wink:

vikitu
11-05-2008, 18:23
това колко ти е голяма стаята и т.н. всичко свързано с във вас много много не определя колко си богат..има хора които влагат повече пари за вкъщи отколкото за дрехи и за самите себе си..

elinceto94
11-12-2008, 11:15
ами баща ми взима от 4000 до 5000 лв. на месец а майка ми 2000-3000 можеш да прецениш колко съм богата :D :D :D :D :D

Pliok0019
11-12-2008, 11:47
Ние имаме 2 коридора, баня, кухня, хол, моя стая...значи 6 стаен апартамент... като добавим апартамента на баба ми (който също е мой) в него има...тоалетна, баня, 2 коридора, хол, кухня, спалня, детска стая, ПЕРАЛНО ПОМЕЩЕНИЕ( 9 стаен лоллл), 2та апартамента на баща ми (които сигурно са също с по 6-8 стаи), апартамента който даваме под наем (с хол, кухня, трапезария, 2 коридора, стая за гости, спалня, баня (7 стаи...) ЗНАЧИ СЪМ БОГАТА.

За какво са ми приятели при все, че съм горда притежателка на 5 апатамента и на вила (като знам, че там има 3 коридора...колко многостайна е йееееееееее!) ИМАМ И 10 ЛЕВА НА ПО 5 СТОТИНКИ. За какво ми е семейстово ми ебати...!

Като добавя и моя Самсунг Б нещо си (без камера, мелодии и бла бла, понеже съм голяма гъзарка), климатика в хола и плазмения телевизор...ЗНАЧИ ИМАМ СМИСЪЛ НА ЖИВОТА СИ!

Оооо имам и лаптоп... НЯМАМ НУЖДА ОТ ГАДЖЕ! КРАЙ!

ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ...ЕДИН ДЕН ЩЕ ЖИВЕЕТЕ В 8 СТАЙНИЯ СИ КОРИДОРНЕН-ПЕРАЛНО ПОМЕЩЕЕН АПАРТАМЕН САМ САМИЧКИ...ДАНО ПОНЕ ТОГАВА ВИ ПРОДАДАТ КОТКА!

HardcoreSyndrome
11-12-2008, 12:00
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?
Ти к'во? Нещо за Рокфелер ли се мислиш? Стегни си гъза е момиче. Парите са преходни! Днес ги имаш, утре не! Изключително повърхностно и глупаво разсъждаваш! Може да си богата материално (повярвай ми няма да е така вечно!). Но виждам, че си бедна откъм сиво вещество!
Гадни роби на конюнктурни интереси! :booooomb:

scyLLa
11-12-2008, 16:15
Ами общо взето един ден намерих някви пари в джоба ми, викам си а някво ресто и реших да построя хотела в дубай с тях...

ImmortalForever
11-12-2008, 17:26
Темата е тъпа.Все едно да питаш Примата на родната естрада-Лилиту, на колко е години..Никога не е отговаряла на този въпрос..Или да питаш някой по-голям от теб, който работи: "Ми ти кфи кинти вземаш?" Неуместено е.Или поне така съм възпитана..Какво имаш предвид под богати?3 лимузини, къща на два етажа, 56 стаи, 8 бани, 5 кучета?Не нямаме..Бедни ли сме тогава...?В България е много грешно рабзрано понятието "богат".. За да не се увличам, шото вече достатъчно го направих ще ти отговоря така:
Имам достатъчно!

6o6kotooo
11-12-2008, 17:32
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?
Xaxaxaxxa Bogata bila na6ta :D omfg tfa si4koto koeto ima6 ne si go postignala ti a va6te ne te pravi Bogata :x

b00m
11-12-2008, 20:12
za ko se ligavite si4ki e .. sram vi e da priznaete 4e ste nekvi izleznali ot kazana,ako ste bedni ae kajete si go vmesto da si prikriete makata kato se praite na otvoreni ..
az sam bogata ,jiveem v edna ot novite kooperacii s hubavi dvorove i imame 8 stai .. spalnqta na na6te ,moita , koridor ,hol ,kuhnq , banq ,toaletna i peralno pome6tenie eto priznah si ne e tolkvoa trudno :?

лигава курвичке просто млъкни ! А темата е правена от дете на 10, така че не я приемайте на сериозно :] а да и понеже тва мнение ми направи впечатление с пошлото разсъждение на автора ще добавя , че ако се мислиш за нещо доста грешиш :] просто нямаш представа от истинския жевот :] 8) 8)

verdjitO
11-13-2008, 14:17
Що ти да не си случайно някфа комплексарка, която иска да се изтъкне колко е богата ? :-x

scyLLa
11-13-2008, 15:03
Дори да са богати родителите ми и да ми взимат много неща не обичам да показвам пред другите че е така защото по някакъв начим ме кара да се чувствам някво тъпо дори когато съм в даскало и някво момиче или момче от класа ми искара някав чупен телефон мен ме е срам да си искарам моя защото по някакъв начин той/тя ще се почуства тъпо, и с парите е така немога да искарам да кажем 50 лева пред някои които има 2 лева просто някво се чуствам тъпо, повече ми харесва тръпката като сички сме равни....

hellgirl93
12-07-2008, 10:50
ми в касичката си имам 2 лв и 34 ст сиг съм най - бедния човек на света :-D 8-)

Jumbie483
12-07-2008, 13:08
Пфф богатството не означава, че трябва да имаш къща като от американските филми...
Аз мога да кажа, че съм богата и то много, защото имам приятели, които са готови на всичко за мен и са ми го доказали. Имам семейство в което на първо място е разбирателството и любовта и имам толкова много роднини, които обичам като част три-членния ни семеен кръг... Имам човек до мен, който ме подкрепя във всичко от както се срещнахме и с който се обичаме повече от всичко друго, което имаме. Щастлива съм, че имам покрив над главата, пари в банката и място където мога да отида, ако недай Боже нещо се случи..
Парите не са най-важното... ако имаш пари, а нямаш приятели, човек до себе си и щастливо семейство..то тогава за какво са ти ?

Water
12-07-2008, 15:12
не сме БОГАТИ но имаме това от което имаме нужда така ,че ...

hottie
12-07-2008, 15:43
Миналото ми хич не е било розово, наложи ми се да работя още от 15 годишна възраст.
Но сега вече си имам хубава работа със средна заплата около 1500лв/месец, апартамент още нямам(под наем го взимаме с приятеля ми), но събираме пари, за да си купим. Купих си и кола(на старо). Няма от какво да се оплача. :)

nefchi_bs
12-07-2008, 20:16
...Ми не не сме богати...Стаята ми е сравнително голяма,но имаме 1 баня с тоалетна...И какво по-малко хора сме от теб ли?

Byyyy
12-08-2008, 16:15
btw не ми трябват 5 бани, за да мога да кажа, че съм богата иии се пак БОГАТА СЪМ, понеже имам голяямо семейство и домашни любимци :D :) по-голямо богатсво от тваа :?

BioX
12-08-2008, 16:22
достатъчно богати сме си 8-) 30 квадрата ми е стаята ;) нямам моя баня ;)

Infinity
12-08-2008, 16:43
достатъчно,че да бъда щастилива :)...но щастието не винаги представлява ПАРИ :?

Vilsy
12-08-2008, 19:06
Ako iskash da se pochustvash naistina bogat,prebroj vsichki neshta,koito ne si si kupil s pari!

teenems
12-11-2008, 16:06
еми нормално богати ,баси темата :lol:
_______________________________________
аа ако и аз трябва да си измислям простотии

имам 2 000 000 000 къщи
100 000 000 000 000 000 000 000 000 лева
100 000 000 бани
100 000 000 стаи
100000000000000000000 гаджета и ала бала
:razz: аи ако обичате Без измислиците на шиткави потребители

lifelesscorpse
12-11-2008, 17:20
да мн сме богати,баща ми е бил гейтс,имаме 12309240848 къщи по целия свят,имам 34832498 малки сладки кученца с лигави имена,стаята ми не е стая ами огромна къща колкото всички молове по света събрани в едно,всеки ден ми правят дрехи по поръчка от най-известните дизайнери в целия свят и айде тва е засега. да не се фукам мн,че ще ми завидите :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

баси тъпата тема :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xbLaHx
12-12-2008, 16:59
Вече всеки се интересува от парите на другия..!
Иначе какво да кажа..живея много скромно :oops: в къща със закрит басейн .. единят етаж е мой,имам си собствена баня и 3 стаи,едната е само с дрехи ...ходя на В.И.П. партита :) Както казах - Съвсем скромен живот ;рр

Kostadin_682
01-16-2009, 18:40
Беден съм като църковна мишка, и карам Фиат Пунто :razz: :razz: :razz:

Carmen_Kass
01-17-2009, 13:35
Достатъчно богата съм.

jambo_bs
01-17-2009, 18:27
Ем парите никога не стигат .... макар че доходите са нормални.Но познавам и хора които имат милиони и живеят в къщи и апартаменти като моя и такива които имат по няколко бани и пак не са от най - щастливите 8)

Firstwave
01-18-2009, 12:26
Много.... на идеи и мечти.

Firstwave
01-19-2009, 07:47
Не спирайте да мечтаете.
Е едва ли богатството те прави нещастен. Особено ако богатството е душевно.
Във финансов план мога да кажа ,че до преди 2 години излизах с приятели по евтини барчета и кръчмета. Сега за обикаляме най-лъскавите барове и харча за нощ колкото по-рано за месец.
Но най-важното е ,че приетелите ми са същите от 10 години. За съжаление сега се виждаме по-рядко, но няма как много работа.

Riot
01-19-2009, 09:14
Нямам ни пари
ни слава

dimitar_ak
01-19-2009, 09:16
Беден съм като църковна мишка, и карам Фиат Пунто :razz: :razz: :razz:

И аз като теб. Нямам кинти и карам Пунто

Lyubomn7
01-19-2009, 09:30
Ако трябва да оценявам от 1 до 5 бих казал 3 не сме богати ама не сме и бедни. Имам квот искам. Живея в апартамен с 4 стаи кат не броя кенефа и коридора и само мойта на баба и на тати и мама стаята са добре банята кухнята и коридора са в окаянао състояние...

Kostadin_682
01-19-2009, 10:49
Беден съм като църковна мишка, и карам Фиат Пунто :razz: :razz: :razz:

И аз като теб. Нямам кинти и карам Пунто
Ооо още един колега с Фиатка 8-) :smt006

Belair
01-19-2009, 14:06
Засега съм богат само в мечтите си

Belair
01-19-2009, 14:06
Засега съм богат само в мечтите си

GlammGirl
03-08-2009, 17:20
тайна ... бтв мн тъпа тема

kalashnik
03-08-2009, 18:20
Да, имам 200 км плажна ивица на Черно море само за мене си, 2 планини, една къща от 13 000 кв. м с двор 560 дка, във всички спални, които са 20 на брой има джакузи и басейн. В двора имам копие на Айфелувата кула в мащаб 1:1 и 2 църкви, семейно гробище, един огромен басейн, две езера, едното от които солено, в тях има изчезнали видове риби, в двора си също имам изчезнали видове животни. Само едния ми чорап струва 1 милион, имам 6 яхти и четири подводници, най-голямата е 569 метра и се движи с 90 възела (толкова никоя лодка не може да дигне друга) пюс това подводниците и яхтите не са дизел-електрици, а с ядрени двигатели, имам един самолет Ту-144 за бързо придвижване, и стандартни самолети като Ил-96-300, Ил-106-300, Ту-154 и един Ан-225 (товарен превърнат в етящ апартавент). В банката има около трилиона, мако повечете от колкото има 51 656 251 000 000 евро, ама не ми достигат.

selens
03-08-2009, 18:30
тайна ... бтв мн тъпа тема

bloodyF
03-08-2009, 18:31
Колкото Бил Гейтс съм богата ;) :lol:

gLoRiToO
03-08-2009, 18:54
Имам човек,който ме обича,семейство,приятели които държат на мен,това за мен е най-голямото богатство което ме прави хиляди пъти по щастлива отколкото материалното :wink: ;-)

Darkkiss
03-08-2009, 22:33
бати тъпата тема

LizZz
03-09-2009, 15:19
Богат съм! Само, че валутата е душевна.:)

Jadzia
03-10-2009, 17:17
мнооооооооооо 8-) :booooomb: :-x

alwaysnforever
03-10-2009, 17:52
аааааа...милионерка съм 8)

Mihailova
03-10-2009, 18:28
Ххахехха , смяяяях :lol:
Никой от тук няма как да е богат , по простата причина , че парите са на мама и тате , или дори да работи - то е за 400 ,500 лева. Така , че първо порастнете , образовайте се , работете , спечелете пари , живейте самостоятелно и ако още Ви интересува кой колко е богат , създайте тема тук.

Glorious
03-10-2009, 18:38
Много съм богат, ще се женим ли? :lol:
Много тъпа тема. :-x

hooliganka89
03-11-2009, 18:14
Живея в просторен апартамент с 2 бани ама в едната казанчето е развалено и не я ползвам :D :D :D
Имам 3 къщи ама са на село за тва не живея там,близко до обора не искам да стоя :razz:
Пред блока всичките коли са мои ама нямам книжка.
На ден харча толкова колкото открадна :razz: :razz: :razz:

mozyk
03-13-2009, 18:45
КАТО НЯМАМ ЛЮБОВ СЪМ ПО БЕДЕН И ОТ ПРОСЯЦИТЕ. :mad:

ТЕМАТА Е ЯКА !

st1ka
03-13-2009, 19:00
..

MrUndaztood
03-13-2009, 19:21
Харесвам си живота.Имам мечти,които смятам да реализирам,така че това е едно от най-важните ми богатства.Колкото и да казват,че парите нямат значение,лъжа е.Радвам се и съм благодарен,че и родителите ми не са ме оставили почти без нищо.

moneycomeme
03-14-2009, 19:54
dushevno mnooogo ;] materialno- :) ne se oplakvam

erroredisistema
05-18-2009, 06:04
Всичките модели обувки на Джими Чу са направени за мен защото ми е първи братовчед ... ходя с вокалиста на "BrokeNCYDE" това устройва ли те ;)

anatoll_
05-18-2009, 18:41
Колко съм богат ли ? Почти колкото ми трябва :o
МнООООО тЪпа тема....

Mastta
05-18-2009, 20:24
материално не съм богат и не бих искал да бъда !!!

FancyGirl
05-18-2009, 22:44
Тъпа тема...
:?

Hilary_
05-19-2009, 06:56
Миии откъде да знам... смисъл тва е много относително... :lol: :lol: :lol:

clever
05-19-2009, 08:23
достатъчно ;)

Chery
05-19-2009, 08:27
Каква е тая малоумна тема ??? Богата съм от приятели и близки :] Те ме правят щастлива .Иначе не съм умряла от глад нито ходя гола.Имаме достатъчно пари ;]

bellzee
05-19-2009, 08:45
достатъчно ;)

Justified
05-22-2009, 11:11
Е по-тъпа тема от тая ако има :razz: :razz: :razz: :razz:
Какво ви влиза на вас в работа.

LiveFlower
05-22-2009, 16:56
материялно не съм богаташка и всъщност се радвам.Голям плюс ми е тва,много голям .

smileforyou12
05-23-2009, 00:00
:lol: :lol: :lol: :lol: шшш карибите са вече мои тай че прави си извод :lol: :lol:

detelina101
05-23-2009, 15:55
По-богата съм от по-голямата част от хората на света. Малко са тези, които притежават такова богатство. Семейството и най-близките ми приятели- няма по-хубаво нещо на света. Който ги има може само да се радва на това... :)

************************************************** ***********

Aniiiii
05-23-2009, 18:39
Колкото и да си богат, винаги искаш повече! :)
А богата съм, толкова че да бъда щастлива :)

LetTheMusicTalks
05-23-2009, 18:44
достатъчно ;)
+1

stealthyGirl
05-23-2009, 22:43
По начина по който ги броите имаме 23 стаи (плюс таван, мази и т.н. от два апартамента ). :lol: Абе хораа, не се излагайте така беее - коридори, бани, кухни, холове дори НЕ СЕ БРОЯТ. Само и единствено спалните. Това не съм го измислила аз!

А и иначе ще дам и сериозен отговор (на "сериозната" тема 8-) ) - не сме богати, добре живеем, но пак с парични затруднения.

П.П. Може и вече да съм отговаряла в таз тема.

TheNewReligion
05-24-2009, 00:36
По начина по който ги броите имаме 23 стаи (плюс таван, мази и т.н. от два апартамента ). :lol: Абе хораа, не се излагайте така беее - коридори, бани, кухни, холове дори НЕ СЕ БРОЯТ. Само и единствено спалните. Това не съм го измислила аз! Ама, май-май ти си си го измислила. Холовете СЕ броят. :)

teenmenie
06-05-2009, 14:23
По-богат съм, ако не от Бил Гейтс поне от теб!
Имам приятели които успях да запазя въпреки всичко.Изпитавал съм болка, разочарование, страдание, мъка, щастие и т.н.
Знам, че има хора които държат ужасно много на мен.Приятелите ми и родителите! Не съм ли по-богат от теб?
Вярно нямам собствена баня, родителите не ми дават по 50 лв джобни на ден, но пак се чуствам по-богат.

,, . . . Щастлив съм с това което имам , и ще продължавам да се боря за това, което желая! . . . ''
+1 8)

Beautyful
06-06-2009, 09:40
Достатъчно,за да имам това,което ми е необходимо.Във всяко отношение,не само материално. :)

SuNsEt
06-06-2009, 10:29
Темата може да не е за тук но..... колко сте богати ? колко голяма е вашата стая ? имате ли си ваша баня ? :grin: :) :P :-P

Брей...какъв въпрос!"Колко сте богати" :lol: За теб истинското богатство само в материален аспект ли се измерва?

SummerParty
06-07-2009, 07:11
По -богата съм от Доланд Тръмп и дъщеря му Иванка Тръмп :shock: :D
Сега сериозно....живея в 3-стаен апартамент,но понеже навремето бяхме купили съседния апартамент до нас и сега е 5 стаен :P ,защото ги свързахме 8-)

Ейй и аз съм така с апартаментитее :D :-P

viksit0y
06-10-2009, 10:26
Достатъчно,за да имам това,което ми е необходимо.Във всяко отношение,не само материално. :)
+1 :)

ThePowerOfLove
06-10-2009, 13:43
За теб богатството може да е пари, коли, апартаменти и т.н.. но ако ги имаш всички тези неща, но няма с кой да ги споделиш, каква полза, че си 'богат' ?
За мен богатството не се измерва само с нещата, които могат да се видят. Важно е семейството, важни са приятелите, любовта :)

Не мога да ти 'пресметна' колко съм богата, но ще кажа, че не се оплаквам за сега :)

selens
06-10-2009, 15:11
Не се оплаквам от скоро живея на собствен етаж .. но това не е важно и замък да имаш като няма кой да поканиш той е нищо .. :)

PlamenMEN
06-10-2009, 17:34
По-богат съм, ако не от Бил Гейтс поне от теб!
Имам приятели които успях да запазя въпреки всичко.Изпитавал съм болка, разочарование, страдание, мъка, щастие и т.н.
Знам, че има хора които държат ужасно много на мен.Приятелите ми и родителите! Не съм ли по-богат от теб?
Вярно нямам собствена баня, родителите не ми дават по 50 лв джобни на ден, но пак се чуствам по-богат.

,, . . . Щастлив съм с това което имам , и ще продължавам да се боря за това, което желая! . . . ''
Чудесен отговор. Канех се да напиша нещо подобно, но не се налага. Мога просто да цъкна бутана "цитирай"

ThEKiNgG
06-10-2009, 18:09
ем наща къща е с четри бани 4 етажна с един родвайлер отвън с валшива трева басеин и 3 чадъра с два прожектора които светят всяка вечер да осветяват къщата и с една камерка както си подобава и с огромна ограда от която не се вижда нищо и тва е тъпо щот аз невиждам навън ама поне мене не ме виждат и има огромна стъклена врата

ThePowerOfLove
06-10-2009, 20:32
ем наща къща е с четри бани 4 етажна с един родвайлер отвън с валшива трева басеин и 3 чадъра с два прожектора които светят всяка вечер да осветяват къщата и с една камерка както си подобава и с огромна ограда от която не се вижда нищо и тва е тъпо щот аз невиждам навън ама поне мене не ме виждат и има огромна стъклена врата

и се кефиш, а? :D

Naasko
06-10-2009, 21:46
Ето колко съм богат :)
http://prikachi.com/images.php?files/258454f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258456F.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258505f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258458i.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258459n.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258460H.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258461y.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258466C.jpg

Nam3less3
06-11-2009, 00:17
Чревоугодието ме съсипа. Сега, ако вкъщи не е пълно със сладоледи и лакомства се ядосвам страшно много и блъскам врати. Мързи ме да отида до магазина ако ще и да умират от глад. Не искам да вървя пеша дори и до центъра(на 5 пресечки е). Едновременно обичам, когато си купя скъпо нещо, но и го ненавиждам заради цената му. Изобщо свикването с глезотиите е опасна работа.
Иначе си пазим всичките активи и козове само за бъдещето и за спешни и много важни моменти. Колкото повече човек има, толкова по-малко му се харчи.

qsmin
06-11-2009, 08:14
факта че пишем в този форум и имаме покрив над главите и не умираме от глад означава че не сме бедни.радвайте се на това което имате защото повечето го получаваме даром от мама и тате.сами нз доде ши я докараме

doomkillerr
06-11-2009, 09:59
факта че пишем в този форум и имаме покрив над главите и не умираме от глад означава че не сме бедни.радвайте се на това което имате защото повечето го получаваме даром от мама и тате.сами нз доде ши я докараме
Точно така си е докато сами не започнете да изкарвате свой средства! Има си и точен израз: "Тати носи, мама меси - да живей труда!!!" :grin:
Вярно е и че богатството не е само материално, щото познавам хора дето могат да си позволят почти всичко материално, но са толкова самотни че няма на къде... За какво ти е и цялото богатство на замята след като не можеш да му се радваш заедно с любимия човек до теб или със семейството, както казаха по нагоре в коментарите?
Човек и с 5 лв. в джоба може също да се счита за богат, ако има много и добри приятели, добри родители и една любов до себе си!!! :grin:

PlamenMEN
06-11-2009, 11:53
Ето колко съм богат :)
http://prikachi.com/images.php?files/258454f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258456F.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258505f.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258458i.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258459n.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258460H.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258461y.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/258466C.jpg
Мен ако питаш, ти си презадоволен :-D

twilightHeart
06-11-2009, 15:52
Cuz we are living in a material world, and i am a material girl. :-D Много точно описание автора (или авторката, не погледнах) на темата.

Violenza
06-12-2009, 11:17
Чревоугодието ме съсипа. Сега, ако вкъщи не е пълно със сладоледи и лакомства се ядосвам страшно много и блъскам врати.
Ти си мой човек 8-)

plmn
06-12-2009, 12:09
много
не си знам парите в банковата сметка
последно имах около 400 милиона USD, вече не знам

XTREMEFREERIDE
06-12-2009, 12:34
В тая тема поне секи си казва мечтите, ако не друго. 8-)

Pamie7o
06-12-2009, 13:00
Вие бъркате това колко са богати родителите Ви, с това колко богати сте Вие. Не означава, че щом си на 15, майка ти е адвокат, а баща ти архитект, имате хубава къща, ти си имаш голяма спалня и собствена баня, всеки ден ти дават пари, а ти не си мърдаш задника си богат. Богатите са те, а ти си просто тяхното дете. Казвате, че имате например голям телевизор, но се пка, не сте си го купили със собствени пари, нали?

Аз миналото лято "работех" при баба - помагах й с домакинската работа,храненето на кокошките и такива неща - ето това са ми единствените лично изкарани от мен пари, други нямам...От тях са останали само 30 и няколко лева :D

bloodyF
06-12-2009, 14:36
В тая тема поне секи си казва мечтите, ако не друго. 8-)



;-)

ludotokrise
06-12-2009, 19:47
Материално може да не съм богата, имам каквото искам,но съм богата, защото имам най-добрите роднини,щастлива съм с тях!За мен това е богатство ми -моите роднини и приятели!

XceSS
06-13-2009, 00:08
Да ви сера на тъпите теми

doomkillerr
06-13-2009, 12:59
Вие бъркате това колко са богати родителите Ви, с това колко богати сте Вие. Не означава, че щом си на 15, майка ти е адвокат, а баща ти архитект, имате хубава къща, ти си имаш голяма спалня и собствена баня, всеки ден ти дават пари, а ти не си мърдаш задника си богат. Богатите са те, а ти си просто тяхното дете. Казвате, че имате например голям телевизор, но се пка, не сте си го купили със собствени пари, нали?

Аз миналото лято "работех" при баба - помагах й с домакинската работа,храненето на кокошките и такива неща - ето това са ми единствените лично изкарани от мен пари, други нямам...От тях са останали само 30 и няколко лева :D

Наистина всеки бърка точно това! Едно е родителите да ти дават пари и да ти осигурават всичко което пожелаеш, ако имат по големи доходи, а съвсем друго е Вие лично да изкарвате свой собствени пари!!!
Ще видите един ден, че пари лесно не се изкарват... Трябва доста да се потрудите за това!

annamari
06-13-2009, 16:04
mi jiveq v kooperaciq apartamenta mi e okolo 200 kv.m oble4ena sum dobre u4a v dobro u4ili6te
po tupa tema kak ne ste izmislili :?

bebence7o
06-16-2009, 15:15
мене темата ме кефи на макс
иначе аз сам богата / ът колкото ми дават децата :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

kinkygirl
06-27-2009, 17:33
ем достатъчно колкото да съм щаслтлива парите нищо не проименят но трябват.. : )) аз не мога дакажа точно колко съм богата нямам мярка..

doomkillerr
06-27-2009, 22:48
Ето лично аз колко съм богат:

Снимка №1 (http://img4.imageshack.us/img4/7464/p1000336e.jpg)

Снимка №2 (http://img195.imageshack.us/img195/5540/p1000338.jpg)

Снимка №3 (http://img200.imageshack.us/img200/1217/p1000339i.jpg)

Снимка №4 (http://img4.imageshack.us/img4/2181/p1000340t.jpg)

П.С. - Това на снимката сам си го изкарах с честен труд! И не че се хваля нещо... :P

:P :P

Tempest
06-27-2009, 23:07
безбожно богат, но духовно...(буквално безбожно - не вярвам и в бог :D ) не съжалявам за това, дори обратното - гордея се, че не се влияя от материалния свят! Но почти никой не оценява това, още по-малко пък са като мен...

naN
06-28-2009, 12:13
Достатъчно заможен е един родител,за да може да дате на детето си образование
парите не най важното нещо те са средство,а не цел

NeverTheSame
06-29-2009, 10:19
The world is mine ;)


смятай колко съм богата :grin: :D

голяма идиотщина е темата,честно....