PDA

View Full Version : Как да я заговоря ?



Jedy
10-29-2008, 13:31
Здравейте! Ще се надявам много, ако ми дадете някакъв съвет... Ето я и историиката... :)

Хареса ми едно момиче, с което използваме една и съща спирка и автобус. Засичали сме се много пъти, но така и не съм я заговорил досега, а истината е, че ми допада като външност и много бих искал да се запознаем. Та бихте ли могли да ми помогнете с някой съвет, как да я заговоря ? В автобуса сме си разменяли погледите, но само толкова. Не знам дали тя ме е забелязала, но днес като хванахме автобуса, тя се качи първа и седна, аз се качих след нея и се отправих към по-задните седалки. Седнах отвътрешна страна, а тя беше седнала малко по-напред в автобуса. Малко след като седнах, тя погледна назад в автобуса и се премести до мен. Ужасно много исках да я заговоря през целия път, но така и не се усмелих. Проблема е, че не знам какво да кажа, че да не изглежда тъпо. Мислех, мислех, мислех…. и така дойде време да слизам... Моля Ви, помогнете ми с някой съвет, защото момичето ми изглежда доста симпатично и здраво стъпило на земята, и наистина искам поне да се сприятелим с нея. Благодаря! :)

Dundy
10-29-2008, 13:37
ами по това ,което каза ми изглежда,че и тя те е харесала,но и нея я е страх да те заговори.Може и да смята,че ти трябва да го направиш и затова да не е действала.Нз ,може да идеш при нея и да и кажеш нещо от сорта на "забелязала ли си,че пътуваме заедно от доста вр" или нещо такова и да започне разговора.Просто не се притеснявай,защото явно и тя те харесва

miss_asi
10-29-2008, 13:45
Оххх сложна работа









.....











Аме просто я зоговари ве толко ли е трудно(поне за мен не е проблем да заговоря някое момче защото почти винаги съм разлигавена :D )

edi_koq_si
10-29-2008, 13:49
kaji"izvinqvai ne se li poznavame" te 6te otgovori ne a ti kaja " ami mai e vreme da se zapoznaem " :P

MELON
10-29-2008, 13:58
абе тебе не те ли мързеше да пишеш

edi_koq_si
10-29-2008, 13:58
koi?

MELON
10-29-2008, 14:00
koi?
ти ти ти

edi_koq_si
10-29-2008, 14:02
6to puk da me murzi?

MELON
10-29-2008, 14:04
еми виж колко си написал/а

crazyhair
10-29-2008, 14:17
po4ni da q zagovarq6 kato kolko e 4asa sled tova 6te posledva momenta kato tq te popita kak se kzva6 ako ne ti kaje po pitai q sled tova se po4va obmena na hormoni i uspeh? PREODOLEI STRAHA
(sr za gre6kite) 8)

Jedy
10-29-2008, 14:57
po4ni da q zagovarq6 kato kolko e 4asa sled tova 6te posledva momenta kato tq te popita kak se kzva6 ako ne ti kaje po pitai q sled tova se po4va obmena na hormoni i uspeh? PREODOLEI STRAHA
(sr za gre6kite) 8)
А не е ли малко банално "колко е часа" ? :D Вече всички си имат телефони най-малкото... Иначе мерси за съветите, ако иска някой друг нека пише, от полза ще е :)

SuSamka
10-29-2008, 16:14
Утре като се качите в автобуса иди до нея и я питай дали мястото до нея е свободно. 99% ще каже "да" :) После я питаш в кое училище учи, а ако учите в едно училище я попитай в кой клас е и познава ли еди-кой-си от еди-кой-си клас. По някое време може да се сетиш да си кажеш и името, и така... Всеки ден ще сядаш до нея (ама първите няколко пъти все пак я попитай дали може), ще си говорите, и ако и ти си и симпатичен може да се получи нещо :wink: Успех! :P

SuSamka
10-29-2008, 18:31
И защо да сме малоумни? Момчето пита за съвет, ние му даваме... По тая логика ти също трябва да си малоумен... Той ще прецени кой съвет ще му е от полза :x

Neprikosnovena
10-29-2008, 18:54
Утре като се качите в автобуса иди до нея и я питай дали мястото до нея е свободно. 99% ще каже "да" :) После я питаш в кое училище учи, а ако учите в едно училище я попитай в кой клас е и познава ли еди-кой-си от еди-кой-си клас. По някое време може да се сетиш да си кажеш и името, и така... Всеки ден ще сядаш до нея (ама първите няколко пъти все пак я попитай дали може), ще си говорите, и ако и ти си и симпатичен може да се получи нещо :wink: Успех! :P
Напълно съм съгласна,но от това,което си написал и едно: ''Как се казваш?'' ще свърши работа :wink:

Jedy
10-29-2008, 20:52
Мерси много на всички!

Jedy
10-30-2008, 12:13
Днес не дойде на спирката :( А си бях намислил да я заговоря задължително...

RindeR
10-30-2008, 21:55
ami az vednaj stanah svidetelka na edna podobna svalka, samo 4e v mar6rytka... zna4i be6e adskata gy4kanica i edno mom4e vidimo ima6e interes kym edno momi4e i prosto... se pribliji do neq i nqkak nehaino kaza: "lelee, takova ne6to ne mi se e sly4valo" (ima6e predvidi blyskanicata) i tq kaza "da, i na men..." i taka leka poleka se zagovoriha, okaza se 4e i dvamata sa na okolo 20, tq go popita kakvo raboti, toi obqsni 4e se zanimava s muzika, pokaza i nqkakvi diskove i taka si razmeniha telefonite... we vaob6te dobre se polu4i... taka 4e moje da vzemem6 nqkakva ideq...

heavenGRd
11-08-2008, 02:31
Дуде .. Само 1 нещо ще ти кажа..но това няма да са лекции какво да и казваш и т.н . Ще ти кажа само 1 - Преглътни страха или срамът там каквото е да и проговорисш,кажи и нещо и щом се отпуснеш думите ще ти доидат в главата (: Успех :grin:

Cherry_f
11-08-2008, 16:27
Amii ima mn0g0 na4ini da q zag0v0ri6!Naprimer da q p0pita6 k0lk0 e 4asa,sled tova imenata! ilii da q p0pita6 kude y4ii.. ,za 0gun4e m0je6 da q p0pita6 stiga da py6i6 .. k0fti 6te se p0ly4i ak0 tq ne py6i .. kakt0 i da e!Kakt0 kazaha ve4e da i kaje6:- sr ne se li p0znavame 0t nqkude i t.n! ilii p0stepenn0 da i kazva6 zdr i taka vseki den!ak0 m0je6 daje 06te na purv0t0 zdr q p0pitai za imet0 i ! nai d0bre 6te e ! Nadqvam se da sum ti p0m0gnala! :-P

Cherry_f
11-08-2008, 16:28
Amii ima mn0g0 na4ini da q zag0v0ri6!Naprimer da q p0pita6 k0lk0 e 4asa,sled tova imenata! ilii da q p0pita6 kude y4ii.. ,za 0gun4e m0je6 da q p0pita6 stiga da py6i6 .. k0fti 6te se p0ly4i ak0 tq ne py6i .. kakt0 i da e!Kakt0 kazaha ve4e da i kaje6:- sr ne se li p0znavame 0t nqkude i t.n! ilii p0stepenn0 da i kazva6 zdr i taka vseki den!ak0 m0je6 daje 06te na purv0t0 zdr q p0pitai za imet0 i ! nai d0bre 6te e ! Nadqvam se da sum ti p0m0gnala! :-P

buffalo88
11-08-2008, 16:51
Здравейте! Ще се надявам много, ако ми дадете някакъв съвет... Ето я и историиката... :)

Хареса ми едно момиче, с което използваме една и съща спирка и автобус. Засичали сме се много пъти, но така и не съм я заговорил досега, а истината е, че ми допада като външност и много бих искал да се запознаем. Та бихте ли могли да ми помогнете с някой съвет, как да я заговоря ? В автобуса сме си разменяли погледите, но само толкова. Не знам дали тя ме е забелязала, но днес като хванахме автобуса, тя се качи първа и седна, аз се качих след нея и се отправих към по-задните седалки. Седнах отвътрешна страна, а тя беше седнала малко по-напред в автобуса. Малко след като седнах, тя погледна назад в автобуса и се премести до мен. Ужасно много исках да я заговоря през целия път, но така и не се усмелих. Проблема е, че не знам какво да кажа, че да не изглежда тъпо. Мислех, мислех, мислех…. и така дойде време да слизам... Моля Ви, помогнете ми с някой съвет, защото момичето ми изглежда доста симпатично и здраво стъпило на земята, и наистина искам поне да се сприятелим с нея. Благодаря! :)

Бъди сигурен ,че момичето иска да се запознаете също.Това ,че идва да седне до теб е достатъчен аргумент. Просто другия път на спирката като се засечете я попитай дали е минавал автобуса или от кога го чака да мине.. Нещо от тоя род пробвай и впоследствие й се представи:)

DevilWish
11-08-2008, 16:53
ами по това ,което каза ми изглежда,че и тя те е харесала,но и нея я е страх да те заговори.Може и да смята,че ти трябва да го направиш и затова да не е действала.Нз ,може да идеш при нея и да и кажеш нещо от сорта на "забелязала ли си,че пътуваме заедно от доста вр" или нещо такова и да започне разговора.Просто не се притеснявай,защото явно и тя те харесва
Еми и аз така мисля ;)

verdjitO
11-23-2008, 17:30
седни до нея в автобуса :grin: Или я изблъскай в автобуса така силно, че да падне и после и подай тъка и й се извини :-D