PDA

View Full Version : MAYBELLINE Affinitone фон дьо тен



kameliq_ivanovaa
10-29-2008, 14:06
Някой ползвал ли е новия MAYBELLINE Affinitone фон дьо тен,мисля да си го копувам,но първо да питам дали сте доволни,и какви са ви впечатленията от него.:)

Sensuality
10-29-2008, 14:48
Тва да не е тоя новия ?
Оф айде някой да каже,че и аз мислих да си го купувам :D

bettersweet
10-29-2008, 15:16
Аз съм ползвала мостра и смело мога да твардя,че е перфектен!Покрива добре и не се вижда :)

Sensuality
10-29-2008, 15:18
Аз съм ползвала мостра и смело мога да твардя,че е перфектен!Покрива добре и не се вижда :)

Тва е този новия от рекламата нали?
А знаеш ли каква е г/д цената? :)

bettersweet
10-29-2008, 16:14
Да,но незнам цената :( И аз искам да разбера ако някои друг знае да казва

masal
10-29-2008, 16:22
Към 14лв. е. :grin:

LaPeNcEto0o
10-29-2008, 16:41
10 и нещо е.

Sensuality
10-29-2008, 16:53
Е значи в Петък ш ходя да си го купя :grin:

bettersweet
10-29-2008, 17:18
И аз аз :grin:

summergir1
10-29-2008, 17:21
аз си го купих вчера, обаче не съм доволна от него,
няма мн добро покритие и като се нанесе после става някакси по-суха кожата
12.90 беше
след 2-3 дена ще си купя на лореал(стария ми-няма такъв просто, малко повече пари е, но няма място за сравнение)

Sensuality
10-29-2008, 17:22
аз си го купих вчера, обаче не съм доволна от него,
няма мн добро покритие и като се нанесе после става някакси по-суха кожата
12.90 беше
след 2-3 дена ще си купя на лореал(стария ми-няма такъв просто, малко повече пари е, но няма място за сравнение)

Какъв по точно е този на Лореал ? И каква е неговата цена г/д ? :)

summergir1
10-30-2008, 10:58
аз си го купих вчера, обаче не съм доволна от него,
няма мн добро покритие и като се нанесе после става някакси по-суха кожата
12.90 беше
след 2-3 дена ще си купя на лореал(стария ми-няма такъв просто, малко повече пари е, но няма място за сравнение)

Какъв по точно е този на Лореал ? И каква е неговата цена г/д ? :)
24 и нещо струваше
l'oreal infallible (anti mask effect)

baby_blonde_
11-09-2008, 16:44
Nachii neznam dali e dobar obache sas sigornost znam che e 13 leva

Kras4eto_lp
11-09-2008, 17:17
На мен изобщо не ми харесва. Много реклами пускаха и мислех че ще е добър ама изобщо не седи така както очаквах. :(

ELiTyYy
11-09-2008, 17:20
И аз не съм доволна от него...
Доволна съм само от ФДТ-на на Manhattan (antibakteriell) ...12лв и си е супер...

Len4etyYyy
11-09-2008, 18:12
Препоръчвам ви Seventeen,12лв.,има го в по-лъскавите магазини за козметика.Например в Bonjour :grin:

baby_join_me_in_dead
11-29-2008, 09:26
пеееееееееееееееерфектеее еееееееееееен :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

SwEeT_PriNceSsS
11-29-2008, 11:28
аз пък се чудех дали този е добър..
http://www.womansday.com/var/ezflow_site/storage/images/media/galleries-slideshows/25-ways-to-put-your-best-face-forward/glow-naturally/40170-1-eng-US/Glow-Naturally_slideshow_image.jpg
:-o :-o

kapinka
11-29-2008, 14:15
AFFINITONE /Maybelline New York/ nai-dobriq :) 14lv e .. izvinqvam se za latinicata, no flex type mi se e precakal ;s

jeni92_abc
11-29-2008, 14:33
страхотен е,една приятелка си купи наскоро...стои много естествено,супер е :-)

zvezdichkaaa
11-29-2008, 15:26
Аз пробвах мостричка и цвета не съвпадаше с този на кожата ми,ноо е хубав не е много претрупан според мен си струва пък и не е скъп,така че и да сбъркаш с него 13-14лв не са чаак такава загуба.Аз,като си свърша моя мисля да си го взема (:

Sensuality
11-29-2008, 16:13
А покривен ли е ? :)

aDuHka
11-29-2008, 20:13
Абе и аз в петък ходих да разгледам един козметичен магазин, поразпитах за фон дьотените и ми казаха, че тези на макс фактор са най-хубави, стоят най-естествено и покриват добре. Попитах и за този на мейбълин, но не бяха особено очаровани от него ;) Бил на водна основа и не струвал... така че аз не можах да се реша на място и си тръгнах без да купя и все още се чудя :o

gabri3lla
12-15-2008, 20:17
Е, стига де никой ли не е доволен.Тъкмо се бях навила да си взема :(

Wrathchild
12-15-2008, 20:37
Аз пък мога да кажа, че 1 път съм го ползвала, но пък беше невероятен - хем покрива добре, хем кожата седи ужасно мека.

gabri3lla
12-15-2008, 20:41
А само да попитам наистина ли изглежда толкова истинско колкото го дават в рекламите .. или стои такова гадно едно като някоя кукла и цената му е 13лв. така ли? Тъкмо за коледа сега ще си направя подарък :grin:

nSty
12-15-2008, 21:10
Аз смея да твърда, че е страхотен. Вече повече пт месец го ползвам и нито ми изсушава кожата, нито пък ми стои като маска.

sweetsunshine
12-15-2008, 23:28
аз пък се чудех дали този е добър..
http://www.womansday.com/var/ezflow_site/storage/images/media/galleries-slideshows/25-ways-to-put-your-best-face-forward/glow-naturally/40170-1-eng-US/Glow-Naturally_slideshow_image.jpg
:-o :-oОоо това нещо е повече от страхотно,възможно най-бързо бягай да го купиш!

Значи това е минерална пудра,НЕ запушва порите,водоустойчива е (издържа до 90 мин под вода без да се махне),стой много естествено ако улувиш цвета,малко е трудно да го нанасяш в началото,но се свиква.

Според мен минералните пудри като тази са най-доброто решение ако има да се прикрива нещо,още по-малко пък за тийн-ове :) Все пак на тази възраст кожата ни трябва да диша,а с тези ФДТ само се запушва.

Цената е 26-28 лв :)

Giva
12-17-2008, 13:00
Покривен е и стои много добре.Цената му беше към 12 и нещо,но имаше някакво намаление

zwezdichkaTa
12-17-2008, 14:18
и аз се 4удя дали да не си купя такъв.. :?

Dark_Angel_F
12-17-2008, 14:47
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

sarityy
12-17-2008, 14:51
ne e mn hubav ima edni blestq6ti 4astici v nego

Syringe
12-17-2008, 15:50
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

Антибактериялния на Манхатън е страхотен. :) Купих си го, 3-ка (( ванила )) и приляга перфектно на кожата, незабележим е и прикрива суууууууууууууууупер.

Wrathchild
12-17-2008, 16:18
ne e mn hubav ima edni blestq6ti 4astici v negoКъде па блестящи частици видя...

Wrathchild
12-17-2008, 16:22
А само да попитам наистина ли изглежда толкова истинско колкото го дават в рекламите .. или стои такова гадно едно като някоя кукла и цената му е 13лв. така ли? Тъкмо за коледа сега ще си направя подарък :grin:НЕ стои като маска. Е, напълно естествено не може да седи.

sarityy
12-17-2008, 16:48
ne e mn hubav ima edni blestq6ti 4astici v negoКъде па блестящи частици видя...mi sloji si, vzemi edno ogledalo i izlez na dnevna svetlina.. az ne izpolzvam ni6to osven fonduten ima edni srebristi

Wrathchild
12-17-2008, 16:51
ne e mn hubav ima edni blestq6ti 4astici v negoКъде па блестящи частици видя...mi sloji si, vzemi edno ogledalo i izlez na dnevna svetlina.. az ne izpolzvam ni6to osven fonduten ima edni srebristiПравила съм го.

TasteOfSin
12-17-2008, 17:35
Страхотен е! Изключително много съм доволна и веднага щом този ми свърши, ще си взема същия. :grin:

danny_f4e
12-17-2008, 18:50
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

Антибактериялния на Манхатън е страхотен. :) Купих си го, 3-ка (( ванила )) и приляга перфектно на кожата, незабележим е и прикрива суууууууууууууууупер.

и аз ползвам същия !!! :)

Syringe
12-17-2008, 19:04
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

Антибактериялния на Манхатън е страхотен. :) Купих си го, 3-ка (( ванила )) и приляга перфектно на кожата, незабележим е и прикрива суууууууууууууууупер.

и аз ползвам същия !!! :)

и СИ доволна, нали? Шото на мен тоя фон дьо тен напълно покрива очакванията ми за ПЕРФЕКТЕН фон дьо тен !

Dark_Angel_F
12-17-2008, 19:45
Значи ясно ще взимам антибактериалния ... аз и преди съм го ползвала (ванила имах) и седеяе много добре , а пудрата някой позлвал ли е ?

danny_f4e
12-17-2008, 19:45
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

Антибактериялния на Манхатън е страхотен. :) Купих си го, 3-ка (( ванила )) и приляга перфектно на кожата, незабележим е и прикрива суууууууууууууууупер.

и аз ползвам същия !!! :)

и СИ доволна, нали? Шото на мен тоя фон дьо тен напълно покрива очакванията ми за ПЕРФЕКТЕН фон дьо тен !

много съм доволна даже , за сега само него съм ползвала , но мисля да пробвам този на мейбълин от темата :) , моя приятелка го има и казва че бил хубав и може и да го пробвам :) НО антибактериалния е номер 1 :)

elli4ka93
12-17-2008, 21:24
аз използвам този на maybelline иии съм страшно доволна..покрива перфектно ии е по течен и нежен аа не все едно слагаш мазилка.... аа за този на MAYBELLINE Affinitone го чувам за първи път пратете снимка :) (може и д аима не съм видяла) :) :) :)

ELiTyYy
12-18-2008, 09:11
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

Антибактериялния на Манхатън е страхотен. :) Купих си го, 3-ка (( ванила )) и приляга перфектно на кожата, незабележим е и прикрива суууууууууууууууупер.

и аз ползвам същия !!! :)

и СИ доволна, нали? Шото на мен тоя фон дьо тен напълно покрива очакванията ми за ПЕРФЕКТЕН фон дьо тен !

много съм доволна даже , за сега само него съм ползвала , но мисля да пробвам този на мейбълин от темата :) , моя приятелка го има и казва че бил хубав и може и да го пробвам :) НО антибактериалния е номер 1 :)


и аз ползвам същото ... и пудрата и ФДТ-на... : )
единствените от който съм доволна... :)
а този фдт за който е темата,не ми допада,вече казах на първата страница... ;-х

g1rl4eto_
12-18-2008, 15:07
навита съм да си го купя ...дано не сгреша

gabri3lla
12-18-2008, 16:36
Днес си го взех - покрива страхотно и се слива идеално с кожата.Много ми харесва :) :-P

tochi
12-18-2008, 16:37
Тука доста ме разколебахте... точно се колебаех между този и антибактериалнич фдт + пудра на манхатън , но колончх повече към Affinitone...

Антибактериялния на Манхатън е страхотен. :) Купих си го, 3-ка (( ванила )) и приляга перфектно на кожата, незабележим е и прикрива суууууууууууууууупер.

и аз ползвам същия !!! :)

и СИ доволна, нали? Шото на мен тоя фон дьо тен напълно покрива очакванията ми за ПЕРФЕКТЕН фон дьо тен !

много съм доволна даже , за сега само него съм ползвала , но мисля да пробвам този на мейбълин от темата :) , моя приятелка го има и казва че бил хубав и може и да го пробвам :) НО антибактериалния е номер 1 :)


и аз ползвам същото ... и пудрата и ФДТ-на... : )
единствените от който съм доволна... :)
а този фдт за който е темата,не ми допада,вече казах на първата страница... ;-х

Може ли да ми кажете точно как се казва този фдт, че много се зарибих да го пробвам :-) :-D :)

danny_f4e
12-18-2008, 16:44
Ето ти снимка :)
http://img510.imageshack.us/img510/7336/41z6enrfkalss500sc4.th.jpg (http://img510.imageshack.us/my.php?image=41z6enrfkalss500sc4.jpg)

Syringe
12-18-2008, 16:45
Manhattan antibakteriell ;P cover нещо пише.Моят е номер 3.Ванила :) Много добре ми пасва на кожата, да не кажа 1 към 1. :grin:

danny_f4e
12-18-2008, 17:27
Manhattan antibakteriell ;P cover нещо пише.Моят е номер 3.Ванила :) Много добре ми пасва на кожата, да не кажа 1 към 1. :grin:

и моят е номер 3 :D

ne6toto
12-18-2008, 20:30
в бонжура в Пловдив има ли тестери на антибактериалния и на афинитон не ползвам фдт,но след като отида на козметик се налага и за това искам да си купя някъф

stelenceto1
12-23-2008, 10:27
Преди няколко дни си купих Affinitone и мога да кажа, че наистина си заслужава, страхотен е! Покрива перфектно и овлажнява кожата, няма го ефекта "маска"- много съм доволна от него :grin: Някъде прочетох, че имало блестящи частици- при мен няма такова нещо :) Взех си го за 13 лв.

therichbitch
12-24-2008, 12:02
abe, momi4eta obzalagam se 4e ne ste na pove4e ot 16 po4ti vsi4kite i vupreki tova ima hilqda mneniq za produkt koito se izpolzva ot po-golemi geni, a ne ot mladi momi4eta,samo ne moga da razbera kato ste tolkova mladi 6to se macate s takiva ne6ta koito samo uvregdat kogata o6te pove4e, v slu4ai 4e tq ima nqkakvi nedostatuci, za6toto nqma da se u4udq ako ima takiva tuk deto nqmat gram pup4ica ili ne6to dr ,ama se magat vupreki tova, az 17,5 godini takova ne6to ne sum sislagala po liceto i sum giva :)

danny_f4e
12-26-2008, 10:58
abe, momi4eta obzalagam se 4e ne ste na pove4e ot 16 po4ti vsi4kite i vupreki tova ima hilqda mneniq za produkt koito se izpolzva ot po-golemi geni, a ne ot mladi momi4eta,samo ne moga da razbera kato ste tolkova mladi 6to se macate s takiva ne6ta koito samo uvregdat kogata o6te pove4e, v slu4ai 4e tq ima nqkakvi nedostatuci, za6toto nqma da se u4udq ako ima takiva tuk deto nqmat gram pup4ica ili ne6to dr ,ama se magat vupreki tova, az 17,5 godini takova ne6to ne sum sislagala po liceto i sum giva :)

грешка аз съм на 17 и "половина" и не всички момичета са с перфектните лица . Не слагам често фдт и не по много ,а колкото да прикрия някой друга пъпчица, но все пак имам моменти ,в които има нужда :) а относно това момичета с хубава кожа на лицето да си слагат фдт и аз съм на мнение ,че е напълно излишно , но.... всеки е различен :-D

therichbitch
12-26-2008, 12:04
abe, momi4eta obzalagam se 4e ne ste na pove4e ot 16 po4ti vsi4kite i vupreki tova ima hilqda mneniq za produkt koito se izpolzva ot po-golemi geni, a ne ot mladi momi4eta,samo ne moga da razbera kato ste tolkova mladi 6to se macate s takiva ne6ta koito samo uvregdat kogata o6te pove4e, v slu4ai 4e tq ima nqkakvi nedostatuci, za6toto nqma da se u4udq ako ima takiva tuk deto nqmat gram pup4ica ili ne6to dr ,ama se magat vupreki tova, az 17,5 godini takova ne6to ne sum sislagala po liceto i sum giva :)

грешка аз съм на 17 и "половина" и не всички момичета са с перфектните лица . Не слагам често фдт и не по много ,а колкото да прикрия някой друга пъпчица, но все пак имам моменти ,в които има нужда :) а относно това момичета с хубава кожа на лицето да си слагат фдт и аз съм на мнение ,че е напълно излишно , но.... всеки е различен :-D
e da de, ama problemite po kogata ne trqbva da se zakrivat samo, a da se lekuvat, za6toto kato si slaga6 fdt toi ti zapulva porite i stava po- zle

danny_f4e
12-26-2008, 12:17
therichbitch и аз имах проблеми до преди 2 години ,но за щастие една козметичка ми оправи лицето и сега съм супер доволна и използвам и лосиони и т.н :)

FOOLforYOU
12-27-2008, 12:58
имам го много е добър само дето маи не си уцелих тона :-D

it_ends_tonight_
12-27-2008, 13:05
баси само аз ли не си цапам муцуната ?? ( и therichbitch де )

Infinity
12-27-2008, 13:16
абе който каквото иска ще си слага...в край на сметка това си я тяхната кожа,техният избор те не са малоумни всеки си има глава и си знае последиците..така че! а иначе мама беше взела мострички на този фдт мисля че мостричките бях от най-светлия тон vanilia...там още нещо имаше и аз го пробвах просто и наиситна беше мн добър :)

Nadelina
12-27-2008, 16:04
abe, momi4eta obzalagam se 4e ne ste na pove4e ot 16 po4ti vsi4kite i vupreki tova ima hilqda mneniq za produkt koito se izpolzva ot po-golemi geni, a ne ot mladi momi4eta,samo ne moga da razbera kato ste tolkova mladi 6to se macate s takiva ne6ta koito samo uvregdat kogata o6te pove4e, v slu4ai 4e tq ima nqkakvi nedostatuci, za6toto nqma da se u4udq ako ima takiva tuk deto nqmat gram pup4ica ili ne6to dr ,ama se magat vupreki tova, az 17,5 godini takova ne6to ne sum sislagala po liceto i sum giva :)

грешка аз съм на 17 и "половина" и не всички момичета са с перфектните лица . Не слагам често фдт и не по много ,а колкото да прикрия някой друга пъпчица, но все пак имам моменти ,в които има нужда :) а относно това момичета с хубава кожа на лицето да си слагат фдт и аз съм на мнение ,че е напълно излишно , но.... всеки е различен :-D
e da de, ama problemite po kogata ne trqbva da se zakrivat samo, a da se lekuvat, za6toto kato si slaga6 fdt toi ti zapulva porite i stava po- zle
A na teb koe te kara da mislish, che ne se lekuvat tezi nedostataci. Prosto, kogato izlezesh navyn iskash da izglejdash normalno, a ne da se kompleksirash ot pypchasaloto ti lice.

danny_f4e
12-27-2008, 16:49
Nadelina съгласна съм :) Не всеки е с перфектоно бяло и гладко личице.
Смятам, че си е личен избор да се "мацаш" с фдт . И плюс това темата е дали е качествен фдт-на , а не кой си слага и кой не .... :x и кой има нужда и кой няма.... Нека да се дават обективни отговори на темата , а не излишни отклонения.

danny_f4e
01-01-2009, 16:08
ползвах такъв вече от една мостричка и съм доволна :)

Sintya
01-01-2009, 16:09
Не е лош като цяло.

sweet_bubka
01-17-2009, 21:11
аз си го купих вчера, обаче не съм доволна от него,
няма мн добро покритие и като се нанесе после става някакси по-суха кожата
12.90 беше
след 2-3 дена ще си купя на лореал(стария ми-няма такъв просто, малко повече пари е, но няма място за сравнение)

Какъв по точно е този на Лореал ? И каква е неговата цена г/д ? :)
24 и нещо струваше
l'oreal infallible (anti mask effect)
Affinitone e qk stoi perfektno , i tozi na loreal e super

Bonbonenata
01-17-2009, 22:10
аз пък се чудех дали този е добър..
http://www.womansday.com/var/ezflow_site/storage/images/media/galleries-slideshows/25-ways-to-put-your-best-face-forward/glow-naturally/40170-1-eng-US/Glow-Naturally_slideshow_image.jpg
:-o :-oОоо това нещо е повече от страхотно,възможно най-бързо бягай да го купиш!

Значи това е минерална пудра,НЕ запушва порите,водоустойчива е (издържа до 90 мин под вода без да се махне),стой много естествено ако улувиш цвета,малко е трудно да го нанасяш в началото,но се свиква.

Според мен минералните пудри като тази са най-доброто решение ако има да се прикрива нещо,още по-малко пък за тийн-ове :) Все пак на тази възраст кожата ни трябва да диша,а с тези ФДТ само се запушва.

Цената е 26-28 лв :)

Оле, аз точно за минерална пудра се чудех.
Значи... Аз лично не се дразня чааак толкова на пъпките, колкото на цялостната червенина. И имам една фр, която има мн мн сериозни проблеми с акнето. И като си сложи така минерална пудра и седиш като треснат :shock: И казва, че не и дразни.
Та се чудя какво става за по-ежедневно, т.е. колкото да изглеждам човешки?

BoCupycake
01-18-2009, 01:00
Ползвала съм и на Лореал и на Мейбалин и незнам си още какви,но не съм доволна.....кожата ми седи суха.Сега съм си с Импала и съм страшно доволна,а е само за 5 и нещо.Кожата ми седи гладка и не изсъхва. ;)

sweetsunshine
01-18-2009, 08:21
аз пък се чудех дали този е добър..
http://www.womansday.com/var/ezflow_site/storage/images/media/galleries-slideshows/25-ways-to-put-your-best-face-forward/glow-naturally/40170-1-eng-US/Glow-Naturally_slideshow_image.jpg
:-o :-oОоо това нещо е повече от страхотно,възможно най-бързо бягай да го купиш!

Значи това е минерална пудра,НЕ запушва порите,водоустойчива е (издържа до 90 мин под вода без да се махне),стой много естествено ако улувиш цвета,малко е трудно да го нанасяш в началото,но се свиква.

Според мен минералните пудри като тази са най-доброто решение ако има да се прикрива нещо,още по-малко пък за тийн-ове :) Все пак на тази възраст кожата ни трябва да диша,а с тези ФДТ само се запушва.

Цената е 26-28 лв :)

Оле, аз точно за минерална пудра се чудех.
Значи... Аз лично не се дразня чааак толкова на пъпките, колкото на цялостната червенина. И имам една фр, която има мн мн сериозни проблеми с акнето. И като си сложи така минерална пудра и седиш като треснат :shock: И казва, че не и дразни.
Та се чудя какво става за по-ежедневно, т.е. колкото да изглеждам човешки?Ами аз си я използвам ежедневно :)

Ако някъде имам червенина от някоя пъпчица преди да нанеса пудрата нанасям едно лечебно такова след това малко течен коректор и след това пудра на цялото лице и ако забравя да си изтрия грима вечерта или просто ме домързи на следващия ден изобщо не е нужно да си слагам пудра,тя още си стой 8-) И поне така даже и да забравя да си изтрия грима не се притеснявам,че ще ми се запушени порите и т.н,а сутринта като се измия тя все пак издържа доста време под вода и си стой все същата :D

Иначе ако някой ще си я купува препоръчвам да ползвате или друга четка или гъбичка за нанасянето на пудрата,защото тая четка е малко твърда,в смисъл с твърд косъм и малко боцка :-D

Аз лично нанасям със гъбичка,една мекичка и пухкава такава 8-)
И става и по-покривно :)

Sa6iTyYy
02-07-2009, 16:24
СПЕШНООО..! някой да ми каже дали покрива добре,щото мойте бузки по принцип са много червени и ми трябва да ги покрива добре,в смисъл червеното да не избива отдолу..! :( :( Не ми трябва за пъпки,изобщо даже а за тена,искам да покрива червенината добре. :(

BlackWings
02-07-2009, 16:58
СПЕШНООО..! някой да ми каже дали покрива добре,щото мойте бузки по принцип са много червени и ми трябва да ги покрива добре,в смисъл червеното да не избива отдолу..! :( :( Не ми трябва за пъпки,изобщо даже а за тена,искам да покрива червенината добре. :(
Аз го ползвам и пециално за тоя фон дьо тен , май идеята му е да придаде равномерен тен на лицето и да стои естествено без да изглежда като маска , т.е. съвсем лек е. Истината е че не е от най покривните. Може да го пробваш , но щом искаш да покрива добре моят съвет е вземи на Лореал или Манхатън :)

TonChoY
02-07-2009, 18:23
добрее навихте ме .. 8) :D

утри си го взимам :grin: !!

Sa6iTyYy
02-07-2009, 19:01
А случайно някой да е ползвал този или да ми кажете дали е добър и дали покрива добре и колко кинти е..?

http://images.buzzillions.com/images_products/06/19/l_oreal_true_match_liquid_makeup_natural_reviews_1 106641_raw.jpg

А колко парички е пудрата на Лореал-тру мач минералс..?

bAbY_lUfE
02-12-2009, 09:30
охх ами аз съм много доволна...супер седи и наистина е перфектен! но не издържа много...смис 1-2 часа най-много...някой може ли да препоръча ФДТ който е по издържлив :?

dezito1
02-12-2009, 10:49
Мнн е якк! И не се забелязваа мнн :grin: :grin: :grin:

SoFarSoG00d
02-12-2009, 11:52
А случайно някой да е ползвал този или да ми кажете дали е добър и дали покрива добре и колко кинти е..?

http://images.buzzillions.com/images_products/06/19/l_oreal_true_match_liquid_makeup_natural_reviews_1 106641_raw.jpg

А колко парички е пудрата на Лореал-тру мач минералс..?
Аз сън го ползвама,харесва ми!

sweetsunshine
02-12-2009, 20:04
А случайно някой да е ползвал този или да ми кажете дали е добър и дали покрива добре и колко кинти е..?

http://images.buzzillions.com/images_products/06/19/l_oreal_true_match_liquid_makeup_natural_reviews_1 106641_raw.jpg

А колко парички е пудрата на Лореал-тру мач минералс..?Аз си купих пудрата за 26,90 лв.Заинтересува ме и този ФДТ трябва да го потърся из магазините.
Иначе от пудрата съм много доволна.Чувствам се все едно нямам нищо на лицето и всякакви зачервявания ги премахва.Като цяло съм много доволна.Използвам я ежедневно :)

xcomplicatedx
04-25-2009, 20:43
.......

gabri3lla
04-26-2009, 06:45
От 10 лева нагоре.

bybit0o0
04-29-2009, 14:26
Хубав е тоя фон дьо тен ;] 8)

Converse333
04-29-2009, 16:52
В момента съм с този фон дьо тен и наистина е много добър! Покрива всички недостатъци . :)

xcomplicatedx
05-01-2009, 20:28
.......

xcomplicatedx
05-06-2009, 12:46
навих се да си купувам Manhattan (antibakteriell) ... =] надявам се да не се разочаровам : )) може ли само да ви питам един..може би.. тъп въпрос..щото досега не съм си купувала фдт..Дават ли принципно мостра на фдт за вкъщи да го пробвате ..или трябва да е го пробвате в магазина?

моля ви кажете щото съм гола вода ;D и такамз..да се информирам и да не се излагам :D

xcomplicatedx
05-06-2009, 12:52
.......

LittlePrincess
05-06-2009, 12:59
навих се да си купувам Manhattan (antibakteriell) ... =] надявам се да не се разочаровам : )) може ли само да ви питам един..може би.. тъп въпрос..щото досега не съм си купувала фдт..Дават ли принципно мостра на фдт за вкъщи да го пробвате ..или трябва да е го пробвате в магазина?

моля ви кажете щото съм гола вода ;D и такамз..да се информирам и да не се излагам :D

В магазина се пробва.

Goddess
05-06-2009, 13:00
навих се да си купувам Manhattan (antibakteriell) ... =] надявам се да не се разочаровам : )) може ли само да ви питам един..може би.. тъп въпрос..щото досега не съм си купувала фдт..Дават ли принципно мостра на фдт за вкъщи да го пробвате ..или трябва да е го пробвате в магазина?

моля ви кажете щото съм гола вода ;D и такамз..да се информирам и да не се излагам :D

По принцип там има тестери и си го пробваш на място.

xcomplicatedx
05-08-2009, 12:05
.......

PepElqShKaAa
05-08-2009, 13:37
Мс за инфото :) .Ъъмм..а къде се пробва :oops: ..фуу малко ми е неудобно ,че задавам такива тъпи въпроси ,но се налага :oops: ..извинявам се ,че пълна темятя с глупости :oops:

там в магазина,мажеш си на лицето и които цвят е най подходящ..той е :)

Goddess
05-08-2009, 18:13
Мс за инфото :) .Ъъмм..а къде се пробва :oops: ..фуу малко ми е неудобно ,че задавам такива тъпи въпроси ,но се налага :oops: ..извинявам се ,че пълна темятя с глупости :oops:
Ми ако искаш и на лицето...аз си го пробвам по ръцете, защото принципно на лицето си имам винаги, но ти щом нямаш...

sanyflower7
11-05-2009, 18:48
az si vzex na affinitone i mislq 4e biva mislq da si vzema na avon edin colortrend ne e skap kam 3 i 70 i nz dali da si go kypavam ???!!!! :) :o ako nqkoi moji da mi kaje kakvi sa posledicite go :-) verno li e tolkova vredno za liceto i posle ostavat li ti papki ??? :)

Sintya
11-05-2009, 19:34
Много е хубав Affinitone, аз лично съм много доволна!

anisummer
11-06-2009, 08:33
Значи ако имаш нормалнакожа без пъпки или черни точки AFFINITONE е добър за теб . Ако имаш смесена или мазна кожа трябва да си вземеш Maybelline Pure. Toй е за смесена кожа.

djidji_to
11-15-2009, 18:13
Аз съм доволна от Maybelline AFFINITONE покривен е не стой като маска .. аз попринцип съм много бяла и дори най - светлия (16 vanilla rose) пак ми е по тъмен от естествения тен на лицето , но не се забелязва като го размажеш добре .Предния ми фондютен беше Impala ии е ужасен , може би за тва съм доста доволна от този на Maybelline . Много приятелки използват този на manhattan antibacterial също са останали доста доволни

stylo
11-15-2009, 18:55
А този манхатан ,на който danny_f4e беше сложила снимка около колко пари е?

BamByNa
11-16-2009, 10:21
Ми аз досега фон дьо тен не съм използвала... кожата на лицето не ми е мн хубава.. доста суха е ,имам пъпки и черни точки и разширени пори и оттам доста зачервени скули... и аз се чудех да пробвам сега този Афинитон,ама нз някой за доволни др-не,както за повечето продукти,всичко е строго индивидуално,въпрос на кожа е ..
иначе снощи видях рекламата че е 10.80 ( май) промоцийка до края на ноември..

iiirish
11-16-2009, 10:24
От 5-6 месеца поне го ползвам и съм страшно доволна :) :) :)

sunshine92
11-16-2009, 11:48
Аз съм доволна от Maybelline AFFINITONE покривен е не стой като маска .. аз попринцип съм много бяла и дори най - светлия (16 vanilla rose) пак ми е по тъмен от естествения тен на лицето , но не се забелязва като го размажеш добре .Предния ми фондютен беше Impala ии е ужасен , може би за тва съм доста доволна от този на Maybelline . Много приятелки използват този на manhattan antibacterial също са останали доста доволни

И аз съм същата. Ползвам 16- Vanilla rose и пак ми е по тъмен, но се разнася хубаво и всичко е идеално. Много съм доволна от този. Купувам си го за 3 или 4 път. :)

Biskfitka
11-16-2009, 12:17
И аз съм доволна от него и ползвам 16 ванилия нещо си..;д и ми е точно като цвета на кожата илии малко по-светъл...другия път ще си взема по-тъмен дано не личи много...те нямат голяма разлика де 8-)

Infinity
11-16-2009, 12:17
Това е възможно най-отвратителния фон дьо тен,който някога е съществувал и ще съществува.. :lol:

aloveyou
11-16-2009, 12:25
Аз съм доволна от Maybelline AFFINITONE

ValLoveYa
11-16-2009, 16:03
имам го и съм много доволна

PoppyMoore
11-22-2009, 06:46
Аз си го купих... в момента е на промоция и струва 10.50 лв. и съм много доволна. С много малко количество може да се нанесе на кожата, не оставя следи, абе супер е. Сега си купих и пудрата, която пак е на Мaybelline Affinitone и просто е перфектен завършек, не стои като маска, а по-скоро естествено покритие... струват си :} Пудрата е 12.90 лв.

PoppyMoore
11-22-2009, 06:50
навих се да си купувам Manhattan (antibakteriell) ... =] надявам се да не се разочаровам : )) може ли само да ви питам един..може би.. тъп въпрос..щото досега не съм си купувала фдт..Дават ли принципно мостра на фдт за вкъщи да го пробвате ..или трябва да е го пробвате в магазина?

моля ви кажете щото съм гола вода ;D и такамз..да се информирам и да не се излагам :D

По принцип в магазина има тестери, които можеш да пробваш и да прецениш дали да си го купиш, не знам дали дават мостри и за вкъщи на мен не са ми давали досега, но може в някои по-големи магазини да има.
Казаха ми за фон дьо тена на Manhattan, че е добър, но за по-млада кожа е по-подходящ на Maybelline. Но все пак е въпрос на избор, а и всеки има различна кожа и би му вършил работа различен продукт :}

AZBEHORA
11-22-2009, 09:48
Хора ще си похабите кожите с тия грозни мазила .. на 20 години вече ще сте збръчкани и с дупки :( .. Ползвайте на Ексфолияк ли беше и аз незнам :D .. ама е много добър и не си личи :grin: :grin:

Carmen_Kass
11-22-2009, 11:03
Хора ще си похабите кожите с тия грозни мазила .. на 20 години вече ще сте збръчкани и с дупки :( .. Ползвайте на Ексфолияк ли беше и аз незнам :D .. ама е много добър и не си личи :grin: :grin:

Хора,по-добре с фон дьо тен,отколкото да се пишат тъпи теми от рода "всички ми се подиграват,че нямам хубава кожа" или "имам ниско самочувствие,защото имам петно на лицето"...Плюс това НЕ е задължително на 20 год.кожата да е увредена.В известна степен всички тези мазила помагат.Да не мислиш,че като си без фон дьо тен или пудра,няма да ти се запушат порите.Я се огледай като вървиш по улиците,какво има? автомобили,прах,мръсотия,з води за горене на отпадъци...къде мислиш,че ти се забиват тези боклуци-на лицетоооо.Докато като имаш нещо от "грозните мазила" до известна степен се предпазваш.Вярно и те имат разниии съставки.Но поне лицето ти няма да е с олово от уж безоловния бензин.От двете бели-по-малката...

Сега по темата: Фон дьо тена е добър.Нанася се лесно.Не стои като маска.Попива напълно.Мека и лека текстура.Добра издръжливост.Хубава цветова гама. Аз използвам 16 Vanilla Rose.
Цената отговаря на качеството.

princessju
11-22-2009, 14:22
и аз ползвам този фон дьо тен , не съм доволна, защото след 5 макс.6 часа ставам на петна :shock:

Carmen_Kass
11-22-2009, 15:20
Нали този фдт е същия, който го въртят по ТВ? 10,50лв намаление за Коледа?

да

krisinkabe
11-24-2009, 17:01
ии аз си купих фон дьа тена ии ее хубавв, пробвах гу :-D 10,50 струва и си взех 25 Golden Beige :wink:

Celence
11-24-2009, 17:20
аз си бях взела точно 10,50 и отивам до магазина и с една усмивка казвам 'фдт мейбълин новия' и те със същата усмивка "мда, имаме го!" и ми го подават и аз с влажни очи го поглеждам и с разтреперан глас казвам "а колко струва" и те отсичат "13 лева" :shock: е, не си го взех. ще го търся на друго място , за 2и50 колко манЖа ще си купя ехее 8-)

krisito9212
11-24-2009, 17:26
аз препоръчвам revlon colorstay,малко по-скъпичък е-19 лева,но покрива всички критерии з аперфектен фдт,кожата става много мекичка и хубава,заедно със всичко останало и издържа почти цяло денонощие

BamByNa
12-07-2009, 18:49
ми аз мн се чудя,дали да не си купя,ама сиг ще си :)

Linns
12-07-2009, 19:54
Аз забелязах, че най-добрата ми фр.ка позлва някъв много як фдт и покриваше наистина добре и много се кефех, днес я питах какъв ползва и тя каза точно тоя.. Таа мисълта ми е, че е много як и в сряда отивам да си го взема !!

BamByNa
12-08-2009, 08:21
айде мацка,като си взенеш,после ще кажеш дали е хубав!?! :)

Pliok0019
12-08-2009, 20:46
Днес опитах тестер на 16 и 17...и след няколко дни една приятелка ще ми го подари, когато си разменяме подаръци за коледа в класа. :-D

POLLINA
12-09-2009, 08:36
аз го ползвам . много е хубав, има добро покритие и попива, а не стои като маска. много естествено стои, не си личи , че си с фдт, просто ти изравнява тена :)

BamByNa
12-09-2009, 12:42
а номерацията как върви? най-светлия кой е?

Neopitom3na
12-09-2009, 14:03
беше ангел нещо.. ако не се лъжа де 8-)

BlueMushroom
12-09-2009, 15:03
А покрива ли пъпчици или е по-скоро за изравняване на тена? :)

MidnightLove
12-09-2009, 16:19
аз лично не съм доволна. На момента като си го нанесеш стой много добре, но до половин час вече не покрива нищо и се изтрива.Но то си зависи и от типа кожа, така че е много относително :) По добре си вземи нещо на L`oreal или Artdeco,по-скъпи са но определено са по-качествени и караш много време с тях :)

iiirish
12-23-2009, 12:48
а номерацията как върви? най-светлия кой е?

16 номер Vanilla Rose
аз ползвам него, кожата ми е светла и много добре се покрива, като заличава несъвършенствата и не оставя "маска" върху лицето ;)

Pliok0019
12-23-2009, 12:59
На мен ми взеха 17ката.

Да видим как ще бъде!

POLLINA
12-23-2009, 13:46
моят е 18 :)

deni15
12-24-2009, 09:11
Мислех да си го купувам,но като видях как стои на една приятелка се отазах.Не ми хареса ;д :)

Neopitom3na
12-24-2009, 12:02
и аз съм доволна и ползвам 16 :)

psych0
12-26-2009, 13:07
една приятелка си го купи и е доволна :)

s1NNer
12-26-2009, 14:11
Днес си го взех .. един път съм си слагала и съм доволна за сега :)

chery91
12-26-2009, 18:07
Аз май се навих да си взема този http://img510.imageshack.us/i/41z6enrfkalss500sc4.jpg/ колко труваше и наистина ли е толкова добър :(

tonie__
12-26-2009, 18:10
охх,само на мен ли ми се свидят 15 лева за ФДТ 8-)

kalpazanka
12-26-2009, 18:14
охх,само на мен ли ми се свидят 15 лева за ФДТ 8-)
Не само. При мен проблемът са 11.90 за спирала.
В една друга тема видях момичета, които заделят по 25 лв за фон дьо тен. :-o Лично аз не бих ги дала, но всеки с мнението си.

Sintya
12-26-2009, 18:16
Ако наистина го искаш и не би искала да се клепеш с боклуци, би дала.
И аз преди бях на това мнение, но щом използвам нещо, по добре да е качествено! (:

tonie__
12-26-2009, 18:18
е,аз не ползвам толкова често и съм с една Импала от 100 години 8-) ама нз..не обичам ФДТ

kalpazanka
12-26-2009, 18:33
Ако наистина го искаш и не би искала да се клепеш с боклуци, би дала.
И аз преди бях на това мнение, но щом използвам нещо, по добре да е качествено! (:
Въпросът е, че не се клепя. Може би затова не ви разбирам.

tonie__
12-26-2009, 18:36
^ same here ;)

Sintya
12-26-2009, 18:38
Ако наистина го искаш и не би искала да се клепеш с боклуци, би дала.
И аз преди бях на това мнение, но щом използвам нещо, по добре да е качествено! (:
Въпросът е, че не се клепя. Може би затова не ви разбирам.
Всякакви хора, всякакви интереси. (:

Zahal4ity
03-01-2010, 19:36
az si vzex na affinitone i mislq 4e biva mislq da si vzema na avon edin colortrend ne e skap kam 3 i 70 i nz dali da si go kypavam ???!!!! :) :o ako nqkoi moji da mi kaje kakvi sa posledicite go :-) verno li e tolkova vredno za liceto i posle ostavat li ti papki ??? :)

като се заговори за ФДТ Avon, дистрибутор съм! ФДТ сам им гола вода. Този на колор тренд - оставя пъпки /няколко мои проятелки са се оплаквали/ или става на петна след около 1 час след нанасянето. скоро си бях поръчала един успокояващ пак на Ейвън, викам си айде ся.. 12 лв може да излезе добър, що да не пробвам - избирам си с един нюанс по-тъмен от списанието, с едно наум, че може нещо да се обърка, знам ли, идва вчера дългооачквания ФДТ - номера си му е наред, всичкото му ок, отварям го с нетърпение - отвътре изскача симпатично щищенце с бял ФДТ - иначе номера, името абсолътно сичко си беше както си го бях поръчала, провеих 1000 пъти! така ме е яд...

та от вчера вечерта претърсвам форуми като луда, таблица съм си направила с марките и пиша мнения... :D
та сега съм се спряла на Affinitone /maybelline/ ili Cover /Maybelline/. Четах че има мн доволни и от Макс Фактор... та сега мн се колебая, не искам д ами стои като маска на лицето, а само да прикрива петна, пъпки, недостатъци и ...

angel4eto966
03-01-2010, 19:52
ми на мен ми е странно да супиш фдт от каталог. не можеш да си го сложиш на лицето да прецениш нюанска, как покрива...аз винаги в магазина да пробвам да съм сигурна че този е за мен. а за мен определено е на Мaybaline Afinotone (не съм сигурна така ли се пише)

Zahal4ity
03-01-2010, 19:59
еми.... проста работа, и сега много ме е яд, гадничко се подведох, ама народа е казал "от опити глава не боли", ся питам разпитвам - много се колебая, едни казват макс фактор, други афинитон... веднъж се опарих, втори път няма да го преживея :-D

heiress
03-01-2010, 20:52
Аз в момента съм с Affinitone и честно казано в началото бях доволна, но напоследък започва малко да ме дразни и сериозно ще обмисля варианта дали да не си купя друг следващият път.
Преди години съм ползвала и на Ейвън някакъв от 3-4 лева и честно казано не беше лош..

Goddess
03-01-2010, 20:55
еми.... проста работа, и сега много ме е яд, гадничко се подведох, ама народа е казал "от опити глава не боли", ся питам разпитвам - много се колебая, едни казват макс фактор, други афинитон... веднъж се опарих, втори път няма да го преживея :-D

Е ако не ти се свиди да дадеш повече пари, Макс Фактор определено е по - добър. В частност - Color Adapt и Lasting Performance.

koshtramba
03-01-2010, 21:01
еми.... проста работа, и сега много ме е яд, гадничко се подведох, ама народа е казал "от опити глава не боли", ся питам разпитвам - много се колебая, едни казват макс фактор, други афинитон... веднъж се опарих, втори път няма да го преживея :-D

Е ако не ти се свиди да дадеш повече пари, Макс Фактор определено е по - добър. В частност - Color Adapt и Lasting Performance.

Goddess, знам че си фен на affinitone, ама аз оня ден гледах един тестер в DM и ми се видя толко мазен, че не е истина :shock: Да не говорим, че най-светлия тон, беше поне 2 пъти по-тъмен от кожата ми.. Нз, на пръв поглед не виждам нищо хубаво в него. :?

magiiito
03-02-2010, 04:04
абе мисля да си взема това, което каза момичето малко по назад http://www.womansday.com/var/ezflow_site/storage/images/media/galleries-slideshows/25-ways-to-put-your-best-face-forward/glow-naturally/40170-1-eng-US/Glow-Naturally_slideshow_image.jpg то не е точно ФДТ, но мисля, че ще стои добре :)

Infinity
03-02-2010, 12:04
Доста ФДТ съм използвала и още не мога да си намеря " моя " . 8-)
Ползвала съм антибактериалния на Манхатън - не ми харесва.
На Макс Фактор Color Adapt - мноого е гъст и не е за суха кожа.
На Буржоа използвах един по едно време- и той не.
Не знам вече какво да правя .
Някой , ако знае някакъв добре покривен , но да не е прекалеено гъст и да е подходящ за по-суха кожа , ка казва , че не знам вече
какво да правя.

Zahal4ity
03-02-2010, 17:20
еми.... проста работа, и сега много ме е яд, гадничко се подведох, ама народа е казал "от опити глава не боли", ся питам разпитвам - много се колебая, едни казват макс фактор, други афинитон... веднъж се опарих, втори път няма да го преживея :-D

Е ако не ти се свиди да дадеш повече пари, Макс Фактор определено е по - добър. В частност - Color Adapt и Lasting Performance.

какво имаш пердвид в "повече пари", дай сума :) много съм изчела на тема ФДТ и... Макс фактора обира точките, има много доволни, обаче г/д цени някой да каже. нещо взех да се насочвам към афинитон... две-три съученички го имат и са много доволни, и двете ас с различен тип кожа... утре съм решила, така и така се почива, да изляза и да си взема нещо най-накрая

aDuHka
03-02-2010, 19:33
Лелее, тоя Affinitone е ужасен!(поне за мен) Толкова бледа изглеждам с него, като имате предвид, че съм си взела най-тъмния.


Доста ФДТ съм използвала и още не мога да си намеря " моя " . 8-)

Бях по същия начин, докато в един магазин на Ивис не се поразгледах малко и не намерих наи-подходящия за мен. Кожата ми също е суха, но този фон дьо тен го нанасям без никакъв крем преди това. Покрива много добре и то за дълго.
Ето линк:
http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?CategoryID=1&SubCategoryID=3&ProductID=16


Цената беше около 14лв мисля :)

Goddess
03-02-2010, 23:45
Goddess, знам че си фен на affinitone, ама аз оня ден гледах един тестер в DM и ми се видя толко мазен, че не е истина :shock: Да не говорим, че най-светлия тон, беше поне 2 пъти по-тъмен от кожата ми.. Нз, на пръв поглед не виждам нищо хубаво в него. :?
Хах, може. Но по принцип не ми седи мазно...никак. Даже и крем си слагам отдолу. Като го нанеса и не е изсъхнал - лъщи, но до 5 минути си попива. А аз ползвам 42 :-D Ма на мен си ми пасва..
Не, определено не е най - добрия фон дьо тен, но като цяло ме удовлетворява как ми седи, пък и за тези пари си е чук. Сега лятото ще си взема пак на Макс Фактор сигурно - тъмните седят баси якото. 8-)

Goddess
03-02-2010, 23:46
какво имаш пердвид в "повече пари", дай сума :) много съм изчела на тема ФДТ и... Макс фактора обира точките, има много доволни, обаче г/д цени някой да каже. нещо взех да се насочвам към афинитон... две-три съученички го имат и са много доволни, и двете ас с различен тип кожа... утре съм решила, така и така се почива, да изляза и да си взема нещо най-накрая
И двата, които ти казах са около 23.

Infinity
03-03-2010, 09:01
Лелее, тоя Affinitone е ужасен!(поне за мен) Толкова бледа изглеждам с него, като имате предвид, че съм си взела най-тъмния.


Доста ФДТ съм използвала и още не мога да си намеря " моя " . 8-)

Бях по същия начин, докато в един магазин на Ивис не се поразгледах малко и не намерих наи-подходящия за мен. Кожата ми също е суха, но този фон дьо тен го нанасям без никакъв крем преди това. Покрива много добре и то за дълго.
Ето линк:
http://www.revlon.com/ProductCatalog/ProductDetails.aspx?CategoryID=1&SubCategoryID=3&ProductID=16

Цената беше около 14лв мисля :)

Линка не ми се отваря. :(

Converse333
03-03-2010, 09:37
Аз преди ползвах този фон дьо тен, хубав е. Но лично аз не мога да търпя кожата да ми е мазна или да имам нещо на него, чувствам се като мръсна. 8-) Затова сега си вземам минерален фон дьо тен под формата на пудра, много лек и покрива всичко. 8)

Zahal4ity
03-03-2010, 11:22
Аз да ви се похваля - взех си го тоя Афинитон най-накрая :grin: 11.18 е цената ( да съм точна) от магазин Ивис в Бургас. моя номер е 18-ската, наистина прикрива и петна и пъпки и черни точки и не стои мазен, малко на пудра има вид като се нанесе, прави ми впечетление че е някакъв водоустойчив сякаш ... с 300 зора го махнах от лицето си и хич не е пестелив... абе г/д доволна съм, покри очакванията ми, прикрива тва дето ме дразни - значи е ОК, а и ценичката си ме устройва. преди ползвах на Орифлейм - Джордани Голд (ако не се лъжа), мн добре ми седеше и май като свърши тоя ще пробвам нещо друго ... :)

koshtramba
04-29-2010, 20:13
Goddess, знам че си фен на affinitone, ама аз оня ден гледах един тестер в DM и ми се видя толко мазен, че не е истина :shock: Да не говорим, че най-светлия тон, беше поне 2 пъти по-тъмен от кожата ми.. Нз, на пръв поглед не виждам нищо хубаво в него. :?
Хах, може. Но по принцип не ми седи мазно...никак. Даже и крем си слагам отдолу. Като го нанеса и не е изсъхнал - лъщи, но до 5 минути си попива. А аз ползвам 42 :-D Ма на мен си ми пасва..
Не, определено не е най - добрия фон дьо тен, но като цяло ме удовлетворява как ми седи, пък и за тези пари си е чук. Сега лятото ще си взема пак на Макс Фактор сигурно - тъмните седят баси якото. 8-)

Ooo, да! Аз сега съм с lasting performance на max factor и съм няма толкова доволна :) Просто.... уникалния фон дьо тен, като се има впредвид, че не е баш моя цвят на кожата, пак седи супер естествено. :shock: Лекичък ми се вижда и покривен, но определено прави кожата гладка и без никакви недостатъци. ( освен, ако не са некжи пробойни рани по лицето де, хахаха )

CupcakeMonster
05-13-2010, 17:09
Ами в момента съм с него..в началото ми харесваше,но сега нещо не..хем слагам мазен крем под него и като го нанеса седи добре но след 1 час е на петна и е неравномерно и ми изсушава кожата,нз,при всеки е различно.

LoveHurT
05-13-2010, 17:35
а преди него защо си слагате и крем за лице?

mArMaLaDkA
05-13-2010, 18:56
^ нали по принцип под фон дьо тен-ът трябва да има основа, явно заради това слагат. :)

MyAll
05-13-2010, 19:02
На мен изобщо не ми харесва. Много реклами пускаха и мислех че ще е добър ама изобщо не седи така както очаквах. :(

+1 :(

CupcakeMonster
05-14-2010, 17:23
а преди него защо си слагате и крем за лице?

Еми или крем или основа за грим,хидратира кожата и стой по-добре..

brokeninside13
05-14-2010, 18:00
Я кажете някоя хубава основа за грим...? :)

Shadowsogirl
05-14-2010, 18:20
^
За Манхатан съм чувала добри отзиви.

b3b3t0y
05-14-2010, 18:49
новия фон дьо тен на Виши мн го хвалят.. :)

scanadal
05-14-2010, 18:53
Една колежка си взе скоро такъв ФДТ.Ужасен е бих казала.Не се размазва добре и се вижда,а и някак си като изсъхне и се събира по гънките на кожата на лицето.
Аз лично съм доволна от този,който ползвам в момента-LOREAL "Colorstay"

Kallyn4eto
05-14-2010, 19:51
съгласна съм...малко изкуствено седи
ама зависи колко си сложиш

angel4eto100
05-14-2010, 20:36
Много е прехвален този афинитон а не е нищо особено :-o

yyoonnii
05-15-2010, 12:09
аз днеска минах през ДМ и гледах такива фон дьо тени и на моита кожа не пасна нито един :o :o :o то и мойта кожа е една ...... иначе вс мои приятели имат от тази марка и са доволни.

Len4etyYyy
05-15-2010, 12:18
Аз си взех вчера от него - Dark Beige и съм доволна!

Adrenalinche
05-22-2010, 15:56
Покрива перфектно но мн си личи стои искуствено и след 1 -2 h се едно си без fon du ten na лицето и мн и не съм мн доволна когато си го взех беше на промоция 9 и нещо а иначе е около 13 лв :] а сега съм с Мах фактор и съм мн доволна струва около 25 лв покрива и стои естествено и трайно мн съм доволна

Adrenalinche
05-22-2010, 17:42
Значи ако имаш нормалнакожа без пъпки или черни точки AFFINITONE е добър за теб . Ако имаш смесена или мазна кожа трябва да си вземеш Maybelline Pure. Toй е за смесена кожа.


Ако имаш нормална кожа без пъпки или черни точки закакво изобщо ти е фон дьо тен !? :(

BlackkStar
07-16-2010, 13:41
Значи попринцип не ползвам фон дьо тени и пудри, само коректор и то само за едно петно на лицето ми, че ме дразни. Обаче може ли вместо коректор да му слагам фон дьо тен, защото ми харесва коректорът, ама фон дьо тенът е 4 пъти повече от коректора, а е по-скъп с 3-4 лв, а понякога се налага и фон дьо тен да слагам.Оф, стига съм се обяснявала, въпросът ми е може ли вместо коректор да ползвам фон дьо тен за заличаване само на едно петно? И има ли разлика между тях двата, знам, че между фдт и пудра примерно има, но между фдт и коректор...?

girl91
07-16-2010, 14:15
От както излезе на пазара някои доста го хвалят този фон дьо тен. Реших да си взема. Отидах с приятелка по магазините - нито един цвят не пасна на мен, също и приятелката ми.

HexGirl
07-16-2010, 21:53
Има MAC в България !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
не е истина колко е яко !!!!

BlackkStar
08-02-2010, 08:51
Значи попринцип не ползвам фон дьо тени и пудри, само коректор и то само за едно петно на лицето ми, че ме дразни. Обаче може ли вместо коректор да му слагам фон дьо тен, защото ми харесва коректорът, ама фон дьо тенът е 4 пъти повече от коректора, а е по-скъп с 3-4 лв, а понякога се налага и фон дьо тен да слагам.Оф, стига съм се обяснявала, въпросът ми е може ли вместо коректор да ползвам фон дьо тен за заличаване само на едно петно? И има ли разлика между тях двата, знам, че между фдт и пудра примерно има, но между фдт и коректор...?

rachel_billson
08-02-2010, 10:27
Имах няколко тестера на този фон дьо тен,но стоеше като маска.

heiress
08-02-2010, 19:02
Използвам него, но напоследък много започнах да пъпчасвам от него и мисля да го сменям, но не мога да реша какъв да си взема..

BlackkStar
08-02-2010, 19:09
Значи попринцип не ползвам фон дьо тени и пудри, само коректор и то само за едно петно на лицето ми, че ме дразни. Обаче може ли вместо коректор да му слагам фон дьо тен, защото ми харесва коректорът, ама фон дьо тенът е 4 пъти повече от коректора, а е по-скъп с 3-4 лв, а понякога се налага и фон дьо тен да слагам.Оф, стига съм се обяснявала, въпросът ми е може ли вместо коректор да ползвам фон дьо тен за заличаване само на едно петно? И има ли разлика между тях двата, знам, че между фдт и пудра примерно има, но между фдт и коректор...?

Fx1
08-15-2010, 19:02
Значи попринцип не ползвам фон дьо тени и пудри, само коректор и то само за едно петно на лицето ми, че ме дразни. Обаче може ли вместо коректор да му слагам фон дьо тен, защото ми харесва коректорът, ама фон дьо тенът е 4 пъти повече от коректора, а е по-скъп с 3-4 лв, а понякога се налага и фон дьо тен да слагам.Оф, стига съм се обяснявала, въпросът ми е може ли вместо коректор да ползвам фон дьо тен за заличаване само на едно петно? И има ли разлика между тях двата, знам, че между фдт и пудра примерно има, но между фдт и коректор...?

По принцип може, но част от коректорите са точно за прикриване на петна и пъпки, с фдт пак ще стане, но трябва да е от по-покривните.

Перфектният вариант е коректор и отгоре фдт или пудра.

Ако главният ти проблем е цената, не виждам смисъл - срокът на годност на 1 фдт е обикновено 12 месеца - да се убиеш няма да го изразходваш за толкова време, ако само 1 петно прикриваш, за какво ти е това по-голямо количество? Аз един коректор не мога да изразходвам за 1г даже..

evcheto23
12-06-2013, 19:23
Здравейте някой знае ли къде в София се продава Maybellene Affinitone

Party Animal
12-07-2013, 18:37
Почти навсякъде Лили,ДМ,елитис...
*темата е от 2008

Nass
12-08-2013, 19:24
ФДТ на Афинитон го имам и изобщо не съм доволна от него като цяло ако примерно седиш навън 6 7 часа и си с него на мене лично след 3 4 час започва доста да се омазнява и след 7 8 часа няма и следа от него не знам може би и много си зависи от самата кожа явно на мене не ми понася особенно добре имайки се на предвид че кожата е ми средна нито много мазна нито много суха и точно заради това при мене е много трудно избирането на ФДТ но има един от който съм чувала много добри отзиви и като цяло почти не съм чула някой който да не е доволен както и аз от ФДТ на Max Factor .

NeutralMilkHotel
12-08-2013, 20:37
Здравейте някой знае ли къде в София се продава Maybellene Affinitone

Някой да знае къде в София има магазини?

/Впрочем, ако става въпрос за това http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c0/d1/d48/1098256/1250541804.jpg
е ужасен.
Цветовете са супер тъмни (и потъмняват с времето!), стои адски изкуствено, самата консистенция е една мазна и гадна и с каквото и да го нанасяш, все едно си ползвал шпатула.
После покривността не ми допада и за 1 час и капка не е останала по проблемните зони на лицето и приличам на нещо средно между тигър и далматинец.
Евтиния прехвалена...Добре, че моят беше краден и не съм давала пари поне. 8-)

baby_baby
12-10-2013, 13:45
Ползвала съм го и съм много доволна от него заслужава си