PDA

View Full Version : хората от класЪ



MELON
10-29-2008, 14:38
хората от вашият клас селяни ли са щото от моя има 4-5 свестни а останалите :shock: а при вас какаво е положениетО :-o

k1ksa7a
10-29-2008, 14:43
зависи под селянин какво разбираш :)

Sensuality
10-29-2008, 14:46
В новия ми клас повечето са готини с малки изключения :D

MELON
10-29-2008, 14:53
зависи под селянин какво разбираш :)
тъп и човек без ум

Jumbie483
10-29-2008, 14:56
Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:

MELON
10-29-2008, 14:58
Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:
даа

Dundy
10-29-2008, 15:04
Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелеее такива Идиоти ненормални не съм виждала.Лелее лелелеле напрао ме УБИ.Да пръднат срещу запалката и да запалят бюрото :razz:

exclusif
10-29-2008, 15:24
тия с запалката ме закопаха :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

tItEufFf
10-29-2008, 15:31
Всички са готини .. :grin:

Magi4eska_Kiss
10-29-2008, 15:36
Едни се опитваха да си ритнат плюнката.....сметай....
:razz: :razz: :razz:

westggirl
10-29-2008, 15:40
В новия ми клас повечето са готини с малки изключения :D

Bubbly
10-29-2008, 15:46
хората от вашият клас селяни ли са?
Не са.
ПП Поздрави на тези със запалката :razz:

SuNsEt
10-29-2008, 15:49
Мм...в какъв смисъл селяни?То по принцип всички имаме някакви корени от село...или ще са баба и дядо или...пра баба и пра дядо.Това,че сме родели в столицата,не означава,че сме столичани. :wink:

Ако имаш предвид селско държание,това е друг въпрос...В такъв случай,от класа си имам няколко индивида. :oops: :-D

MELON
10-29-2008, 15:50
Мм...в какъв смисъл селяни?То по принцип всички имаме някакви корени от село...или ще са баба и дядо или...пра баба и пра дядо.Това,че сме родели в столицата,не означава,че сме столичани. :wink:

Ако имаш предвид селско държание,това е друг въпрос...В такъв случай,от класа си имам няколко индивида. :oops: :-D
да човека коите разбра си ти

snejana67
10-29-2008, 15:56
:D поне половината са от село :lol:

Jumbie483
10-29-2008, 16:30
хората от вашият клас селяни ли са?
Не са.
ПП Поздрави на тези със запалката :razz:


тия с запалката ме закопаха :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелеее такива Идиоти ненормални не съм виждала.Лелее лелелеле напрао ме УБИ.Да пръднат срещу запалката и да запалят бюрото :razz:



Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:
даа


мале мале тая запалка нашата стана историческа :razz:

П.П: Мерси за поздравите, ще предам :razz: :razz: :razz:

sm_95
10-29-2008, 16:35
Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелеее такива Идиоти ненормални не съм виждала.Лелее лелелеле напрао ме УБИ.Да пръднат срещу запалката и да запалят бюрото :razz:

+1 :shock: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D 8-) :P :-P :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :D :D :D :grin:

krisiiiiito
10-29-2008, 16:35
Момчетата се опитаха да подпалят бюрото на г-жата като пръднат срещу запалка ... според теб тъпи ли са ? :razz:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: лелеее такива Идиоти ненормални не съм виждала.Лелее лелелеле напрао ме УБИ.Да пръднат срещу запалката и да запалят бюрото :razz:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
не не нееееее :razz: :razz:

иначе по темата - от нашия клас попринцип има доста свясни и се разбирам с тях

pOiSoN_kIsS_94
10-29-2008, 20:05
Мдам :) :-D е има и няколко злетаци 8-)

gabi_94
10-29-2008, 20:14
ооо и при мен положението не е цветущо, ма кво да се прави. До сега винаги имаше някой зубър от който да преписвам, а сега всички преписват от мен :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: направо не мога да повярвам, мноо са зле.....

Locci
10-29-2008, 20:15
Едни се опитваха да си ритнат плюнката.....сметай....
:razz:

petyrit
10-29-2008, 21:31
Доста селяни има, ама се търпят.

XceSS
10-29-2008, 22:48
намират се :)

mishenceto92
10-30-2008, 07:14
Мдам :) :-D е има и няколко злетаци 8-)

злетаци.. :razz: Иначе и при мен положението е такова. :shock:

MartyParty
10-30-2008, 07:42
Не съм съгласна с това което разбираш под селяни.За мен селянин е човек,който живее на село.Селяндур е нарицателното за простодушен ограничен и нахален човек,който ти търсиш.Например в моя клас има 2-3 момичета,които живеят доста далече от даскало и идват с влак(нито едно закъснение или отсъствие,освен когато едната влезе в болница).За мен са си много печени и не отстъпват нито по интелект,нито по вазпитание от другите ми приятелки.За това пък има други 3 кифли от пъпа на София,които се държат като пуснати от гората или още по-точно-все едно светът е в краката им и могат да правят каквото и когато пожелаят.Дори не мога да си обясня как са влезли в учиище с такъв бал,при положение,че учим английски вече 2-ра година и тя не може да скалъпи едно просто изречение на дискусия. :shock: То не са писъци и крясъци по средата на часа,все едно я е**т ,разконцентриращи целия клас,не са хапливи подмятания без причина,не е чудо. :? Ако ги нямаше тези 3 грешки на природата,класът едвали щеше да има такава слава в даскало.

stealthyGirl
10-30-2008, 08:35
Имаме двама от.. еидн град, за който тогава чух за може би 2-ри път и все още доста хора незнаем къде е... Та те много си приличат въпреки, че са от различен пол... Понеже темата беше за селяните първо казвам, че са такива.. от време на време ярко се открояват с това, в моите очи (не знам за другите, но аз го усещам). Освен това постоянно се заяждат за нищо и момчето все пита как да си решава упражненията и т.н. 8-) Абе дразнят околните понякога.

П.П. Аз като ми кажат селянин си мисля за прост човек, а не за човек роден от село, защото за мен от къде си няма такова значение, стига да си свестен. :)

SuNsEt
10-30-2008, 17:40
Мм...в какъв смисъл селяни?То по принцип всички имаме някакви корени от село...или ще са баба и дядо или...пра баба и пра дядо.Това,че сме родели в столицата,не означава,че сме столичани. :wink:

Ако имаш предвид селско държание,това е друг въпрос...В такъв случай,от класа си имам няколко индивида. :oops: :-D
да човека коите разбра си ти Я го напиши пак,че нещо не хванах смисъла... :-o

WastingLove
10-30-2008, 18:19
всички са мега яки, изключение на 3 хорца, дето само ни лазят по нервите(имам предвит лазят по нервите на цялия клас)

GotTheLife
10-30-2008, 20:06
пълни боклуци освен 3-4 човека аз съм средно положение 8-)

perkele1914
10-30-2008, 21:00
mn radvat =]