PDA

View Full Version : u



zelenooko_kote
10-29-2008, 15:36
;;;;;;;;;;;;

sweet4esf
10-29-2008, 15:40
amm macko vie imali li ste neshto :-o

zelenooko_kote
10-29-2008, 15:42
amm macko vie imali li ste neshto :-o

hah za moe ogromno sajalenie ne.A pak az se zabludih 4e moje i da ima

mynichka
10-29-2008, 15:47
Мм незнам ..може и да прозвуча много грубо ..но поне моето мнение е да го забравиш ...щом сте били толкова привързани един към друг ..контактувал е само с теб , споделял ти е всичко :) и тогава не е станало нищо между вас ..то сега абсолютно нищо няма да стане ...пък и си има приятелка вече, която обича

sweet4esf
10-29-2008, 16:06
suglasna sum s mynichka :)

zelenooko_kote
10-29-2008, 16:23
oh molq vi se kajete mi o6tene6to za6toto 4ak ne iskam da povqrvam 4e vs e tolkova zle

Presley
10-29-2008, 16:28
Щом когато сте били блиэки нищо не е станало,сега иэобщо няма да стане.Да си се борила КАКТО ТРЯБВА,когато е било време.Сега остави човека да си живее живота и да се радва на приятелката си.

mynichka
10-29-2008, 16:33
oh molq vi se kajete mi o6tene6to za6toto 4ak ne iskam da povqrvam 4e vs e tolkova zle
като го прочетох това ...чак ми се прииска да те зарадвам ..ноооо :x :x :x пожелавам ти да си намериш друго по-достойно момчее ..и да не страдаш за него както за това :)

zelenooko_kote
10-29-2008, 16:35
oh molq vi se kajete mi o6tene6to za6toto 4ak ne iskam da povqrvam 4e vs e tolkova zle
като го прочетох това ...чак ми се прииска да те зарадвам ..ноооо :x :x :x пожелавам ти да си намериш друго по-достойно момчее ..и да не страдаш за него както за това :)

mersi :(

Зайо*Байо
10-29-2008, 16:45
Охх , миличка , спокойно . И аз съм така и плача по цял ден , но няма начин .. такъв е живота :cry:

zelenooko_kote
10-29-2008, 16:52
Нai - гadнiя naчiн nяkoй da тi лiпsвa э дa buдэ бliзo дo tэб , нo da zнaэш , чэ nikoгa нqмa da гo imaш ,, [!] ;[[

ееех Зайо байо...колко вярно

mim4ety_sara
10-29-2008, 17:03
6tom ste prekarvali mn vreme zaedno,qvno te e haresval,no kato fr.po dovbre mu obqsni 4e si go haresvala ili puk,4e pone mojete da si ostanete pak fr :(

Lysit0
10-29-2008, 17:07
Не мисля,че трябва да продължаваш с него.Явно няма да се получи нищо.

mArMaLaDkA
10-29-2008, 17:17
Той те е приемал просто за приятелка.Когато човек е влюбен,дава,дава,дава,защот о иска най-доброто за човека,който обича.Момчето е било в някакъв труден момент,имало е нужда от приятел,а ти(винаги готова да го изслушаш) си била неговата упора.Уви,той те е чувствал само като приятелка.Според мен можеш да си приятелка с него,но след време.Сега си влюбена,ще те боли да го гледаш с другата,да слушаш как постоянно говори за нея,няма да издържиш,ще му признаеш чувствата си,а той ако наистина е влюбен в това момиче няма да ти отвърне.Ще е мъчително за теб да си приятелка с него точно в този момент.Намери си човек,който да те обича.Или поне да има огромно чувство за хумор и да те разсмива във всяка една минута,да излизате на разходки,кафета.Пък тогава..ако искаш пак си обичай онзи.Аз обаче не вярвам той наистина да е толкова влюбен в нея.Това "Обичам те" по Skype,е вид фукане и показност,че най-сетне има гадже.Ако наистина е зрял за връзка,не би си писал такива глупости в Скайп,Импулс и още Бог знае къде.Би го казвал само на момичето,което обича.Пък и на човек му личи,когато е наистина влюбен и когато просто е хлътнал.И все пак,не се хващай за последните ми няколко изречения като удавник за сламка.Пожелавам ти успех,каквото и да решиш да направиш,защото отдавна следя историята ти и си чупя палците от стискане. 8-) Наистина си много мило момиче,недей си проваля най-хубавите години заради нещо несподелено.

zelenooko_kote
10-29-2008, 17:21
Той те е приемал просто за приятелка.Когато човек е влюбен,дава,дава,дава,защот о иска най-доброто за човека,който обича.Момчето е било в някакъв труден момент,имало е нужда от приятел,а ти(винаги готова да го изслушаш) си била неговата упора.Уви,той те е чувствал само като приятелка.Според мен можеш да си приятелка с него,но след време.Сега си влюбена,ще те боли да го гледаш с другата,да слушаш как постоянно говори за нея,няма да издържиш,ще му признаеш чувствата си,а той ако наистина е влюбен в това момиче няма да ти отвърне.Ще е мъчително за теб да си приятелка с него точно в този момент.Намери си човек,който да те обича.Или поне да има огромно чувство за хумор и да те разсмива във всяка една минута,да излизате на разходки,кафета.Пък тогава..ако искаш пак си обичай онзи.Аз обаче не вярвам той наистина да е толкова влюбен в нея.Това "Обичам те" по Skype,е вид фукане и показност,че най-сетне има гадже.Ако наистина е зрял за връзка,не би си писал такива глупости в Скайп,Импулс и още Бог знае къде.Би го казвал само на момичето,което обича.Пък и на човек му личи,когато е наистина влюбен и когато просто е хлътнал.И все пак,не се хващай за последните ми няколко изречения като удавник за сламка.Пожелавам ти успех,каквото и да решиш да направиш,защото отдавна следя историята ти и си чупя палците от стискане. 8-) Наистина си много мило момиче,недей си проваля най-хубавите години заради нещо несподелено.

:-)

Shu7teR
10-29-2008, 17:25
Ако не спреш да се занимаваш с него, едва ли това ще е последната ти тема за него...според мен няма смисъл

titinkaa
10-29-2008, 17:33
забрави го най-добре,той ако до сега искаше да е стеб щяхте да сте заедно вече,а той напразно ти е давал надежди,зарежи го,говори си с него от време на време но не както преди,или просто продължавай да си споделяш всичко с него както преди,дори се запознай с гаджето му станете приятелки и всичко да е чисто приятелски,но се опитвай да не ти е гадно когато ги гледаш че се целуват пред теб...УСПЕХ! :-)

jghgh
10-29-2008, 17:33
Радвай се че си била поне до него. Може и още да си, но ако те устройва да си само приятелка.
А той няма ли поне няяяяяяяяякакви подозрения за това че го харесваш? Не ти ли личи бе, мома? о.0

Тцтц. Много съжалявам.
Не знам какво да ти кажа.

Но пробвай за всеки случай като скъсат.
Само гледай да не го чакаш с години.

zelenooko_kote
10-29-2008, 17:42
Но пробвай за всеки случай като скъсат.
Само гледай да не го чакаш с години.

е чак с години едва ли ще ходят.
ами то май мога да си направя 2 извода от мненията дотук:
1.Той не е влюбен в приятелката си толкова много,а просто е зарибявка.
2(който е по-гадния извод :D ):Че ако изобщо някога е имал нещо към мен,досега 100 пъти е щял да направи нещо по въпроса.

Хах,май ще стане както обикновено - накрая оставам с пръст в устата

jghgh
10-29-2008, 18:23
Но пробвай за всеки случай като скъсат.
Само гледай да не го чакаш с години.

е чак с години едва ли ще ходят.
ами то май мога да си направя 2 извода от мненията дотук:
1.Той не е влюбен в приятелката си толкова много,а просто е зарибявка.
2(който е по-гадния извод :D ):Че ако изобщо някога е имал нещо към мен,досега 100 пъти е щял да направи нещо по въпроса.

Хах,май ще стане както обикновено - накрая оставам с пръст в устата

О, виж, ние може само да предполагаме!
Не може "от мненията тук" да си правиш изводи.
Може да я харесва много, наистина да я обича и т.н., ти го познаваш по-добре от нас.

Да, ако те е харесвал сигурно е щял да направи нещо по въпроса.
Също така, според мен, е нямало да ти откаже, ако по някакъв начин си засегнала въпроса да станете гаджета, ама може и да греша, нямам идея..

Гледай ги нещата как са СЕГА. Да не те интересува много кой какво щял, какво имало, какво нямало. Крайният резултат е най-важния...

Ключова е думичката сега.
Ти избираш да себориш или да се примириш.
Дано не ти е гадно дълго време, дано осъзнае че те харесва, дано се влюби и т.н.!
Само хубави пожелания ти пожелавам.

И винаги бъди обективна, никога не си позволявай да изпадаш, да се държиш недостойно или да си извън реалността. Казвам ти го защото аз изпатих от собственото си небалансирано поведение.


пп. Болката пречиства. В случай, че нищо никга не се случи.
Твоята тъга ми изглежда красива, чиста и неопетнена. Защото няма нищо нередно, има само едно несъответсвие.
Но както и да е, стига съм се вдъхновявала.

zelenooko_kote
10-29-2008, 18:33
Но пробвай за всеки случай като скъсат.
Само гледай да не го чакаш с години.

е чак с години едва ли ще ходят.
ами то май мога да си направя 2 извода от мненията дотук:
1.Той не е влюбен в приятелката си толкова много,а просто е зарибявка.
2(който е по-гадния извод :D ):Че ако изобщо някога е имал нещо към мен,досега 100 пъти е щял да направи нещо по въпроса.

Хах,май ще стане както обикновено - накрая оставам с пръст в устата

О, виж, ние може само да предполагаме!
Не може "от мненията тук" да си правиш изводи.
Може да я харесва много, наистина да я обича и т.н., ти го познаваш по-добре от нас.

Да, ако те е харесвал сигурно е щял да направи нещо по въпроса.
Също така, според мен, е нямало да ти откаже, ако по някакъв начин си засегнала въпроса да станете гаджета, ама може и да греша, нямам идея..

Гледай ги нещата как са СЕГА. Да не те интересува много кой какво щял, какво имало, какво нямало. Крайният резултат е най-важния...

Ключова е думичката сега.
Ти избираш да себориш или да се примириш.
Дано не ти е гадно дълго време, дано осъзнае че те харесва, дано се влюби и т.н.!
Само хубави пожелания ти пожелавам.

И винаги бъди обективна, никога не си позволявай да изпадаш, да се държиш недостойно или да си извън реалността. Казвам ти го защото аз изпатих от собственото си небалансирано поведение.


пп. Болката пречиства. В случай, че нищо никга не се случи.
Твоята тъга ми изглежда красива, чиста и неопетнена. Защото няма нищо нередно, има само едно несъответсвие.
Но както и да е, стига съм се вдъхновявала.

E zabelqzala sam 4e ti vinagi si se opitvala da dava6 dobri iz4erpatelni saveti i daje kato 4e li poema6 navatre nqkoi ot ne6tata.Bravo...qvno si dosta svesten 4ovek. :-)
A az taka se razdvoih - ot edna strana naistina sqka6 trqbva da go zareja (Kaaaak ??? ) , no pyk ot druga vse o6te edno glas4e mi kazva 4e ima nadejda i ne trqbva da se otkazvam....

jghgh
10-29-2008, 18:49
Мерси, обожавам да пиша тук.

Иначе... не мога да ти кажа, аз никога не съм се отказвала, а съм била в такова положение. Познато ми звучи това да ти изглеждат безнадеждни нещата, да се чудиш откъде да си просмучеш лъч надеждица и същевременно с това да искаш да се бориш, защото чувството да обичаш те ощастливява, а и все пак.. да пробваш, знае ли се?
Прецени сама.
Каквото и да стане, няма да се мре, само ще се помъдрее. Спирам със спама, дано ти пишат и други хора по темата.

zelenooko_kote
10-30-2008, 16:52
Ufff v4era re6ih 4e poneje ne moga da se otkaja,ve4e e tvyrde kasno,p1k i o6te iam nqkva nadejda...prosto 6te prodalja da se opitvam,a da li 6te uspeq ve4e e dr vapros :-D

Abbie_Broken
10-30-2008, 17:55
Мм незнам ..може и да прозвуча много грубо ..но поне моето мнение е да го забравиш ...щом сте били толкова привързани един към друг ..контактувал е само с теб , споделял ти е всичко :) и тогава не е станало нищо между вас ..то сега абсолютно нищо няма да стане ...пък и си има приятелка вече, която обича

+1

LucyFan
10-30-2008, 18:38
Здр и от мен.Тъй като историята ти ми е позната до болка(изживявам същото) с малко изкючение,че аз ходих с въпросното момче известно време.Мога само да ти кажа да не се предаваш.Не се опитвай да го забравиш,защото ако го обичаш истински(а не само го харесваш)това би било почти невъзможно.Кавам почти,защото аз до ден днешен още не мога да го забравя(в смисъл момчето,което аз обичах и продължавам да обичам),но незнам след години дали ще е така.Когато се разделихме ние си останахме много добри приятели,но нищо повече.След неуспешните ми опити да залича спомена за него реших,че най-добрия вариан ще е да остана до него,да му бъда вярна приятелка,която да е до него и в най-лошите моменти и все пак да имам някаква искрица надежда за нас.Ужасно трудно и болезнено ми е,затова не казвам,че варианта,който избрах е правилния.Предпочитам да съм до него,от колкото да бягам от него.Ако сметнеш моя вариант за най-удачен в твоя случай,не се колебай,а действаи.Покажи му,че има някои зад него.Някои,които мисли за него.И нищо чудно той да си отвори очите за истинската любов.Полушай сърцето си. :)

п.п. Липсата на изход,НЕ означава,че трябва да спрем да го търсим!!!

Признавам си голяма оптимистка съм и много хора не харесват това ми качество.Сигурна съм,че и сред вас има такива,затова ще очаквам отрицателни отзиви. ;)С удоволствие бих спорила с някого. :P