PDA

View Full Version : Доган: Ако мога, ще си купя летяща чиния



kristo
10-29-2008, 17:40
http://www.dnes.bg/article.php?id=59777

Сега не мога да оставя партията в това състояние. Защото партията няма вина за този акт".

Това заявява лидерът на Движението за права и свободи Ахмед Доган в интервю за вестник "Труд".

Доган отново призовава да бъде публикувано писмото на Ахмед Емин:

"Ние имаме интерес този случай да се изясни... това нас ни касае като партия, мен ме касае лично. Станало е там, където живея. Нямам интерес да крия нищо. Но се притеснявам, че някои процеси вече са тръгнали. И това е страшното. Още не го съзнаваме", казва Доган.

Според него "създаването на етническо напрежение вече е започнало".

"Тази анти-ДПС и антитурска кампания, разните мафиотски структури, които стягат редиците срещу нас... Трябва да успокояваме електората", подчертава лидерът на ДПС.

Той казва, че си дава сметка, че ДПС повече няма да бъде в очите на хората такова, каквото е било до преди десет дни (когато Ахмед Емин се самоуби на 17 октомври в къщата му в Бояна - бел. ред.).

На констатацията на журналист от „Труд“, че „и Доган не може да бъде повече този Доган, който беше преди десет дни“, той отговаря:

"Знам, знам. Ами ако това е била целта? Постигнал я е. Ако е имал чудовищен сценарий, то той е задействан. И изобщо не става дума за сейф на тайните или за черна каса - става въпрос за удар върху мен и ДПС".

Доган на няколко пъти повтаря, че се опитва да разбере истинските мотиви на Ахмед Емин и подчертава: „Ами ако двамата бяхме останали сами? Намеренията му са били далеч по-жестоки! Не искам да правя предположения... Застава пред мен и го прави пред очите ми... или прави нещо друго... А после си седне“.

По повод на признанието му за съществуването на обръчи от фирми около партиите, Доган отново казва, че обществото не е искало да приеме, "че той казва един факт, който се отнася за всички партии".

"Казах ви истината, а вие тръгнахте срещу мен", заявява той и подчертава, че има един живот и иска да живее както иска:

"Не яхта - ако имам възможност, ще си купя и летяща чиния. Това е моят живот. Аз веднъж съм се родил, искам да живея живота си, както аз го разбирам... и летяща чиния ще си купя, ако трябва, ама не мога... Като съм политик, това означава ли, че нямам право на свой живот?".
-----------------------------------------------------------------------------------

От всичко казано от този наглец и мошенник излиза, че ние българите сме виновни за всичките магарии на партията му, за това че точно той и точно неговата партия насаждат напрежение между нас българите и етническите турци. Защото ако има някой, който да е виновен за насаждането на етническо напрежение между двата етноса, то това е точно турската националистическа партия ДПС, която нагло манипулира турците у нас и ги настройва срещу нас българите със обвиненията за Възродителния процес. Само че точно Доган и кликата му ярко червени комунисти са сред най-дейните участници в този процес, така че българските турци да обвиняват Доган и хората му, не нас за етническо напрежение и такива неща.

"Не яхта - ако имам възможност, ще си купя и летяща чиния. Това е моят живот. Аз веднъж съм се родил, искам да живея живота си, както аз го разбирам... и летяща чиния ще си купя, ако трябва, ама не мога... Като съм политик, това означава ли, че нямам право на свой живот?".

Е, ние нямаме ли право на наш живот? Или ние единствено имаме право да си мълчим когато подобни престъпници ни грабят и градят собствения си просперитет за сметка на нашето мизерстване? Значи Доган е по-човек от нас, той има право да живее в дворци, да има яхти, да има десетки милиони евро, естествено грабени пак от нас, а ние нямаме право на нищо, само да тъпим и да си мълчим, за да му е кеф на Доган и за да няма етническо напрежение? Докога, докога такива паразити ще продължават да пият кръвта на българската нация? Не е ли крайно време да се обединим и след следващите избори да изритаме тази отрепка от властта, а след това и от парламента? Време е, защото ако не ние него, той нас ще ни изрита и то много яко...

Diam0nD
10-29-2008, 18:30
Е той вече си има държава- България ... що да не си земе и летяща чиния :D :D а за напрежението ... то да не се стига до голямо напрежение че второто косово ще се окаже кърджали ...ае ае ...тряя просто тоя човек да е следващия които да си отиде от тоя свят /колкото и гадно да е пожелаваш такова нещо на някой ,но интересите на родината са на първо място ! / и мисля че ще се спрат тези спекулации и тази изкуствено наслагвана вражда .... като завършек на моя пост : курец за дуписе !

Diam0nD
10-29-2008, 20:04
Тоя педерунгел ня ли се преименува на Ахмет Доганов , че дразни тъй 8-)


ся по темата: ДПС на сапун ! Аз ще гласувам само да стана на 18 :)

за какво по-точно ще гласуваш бе тянко? :)ами има ли значение като няя да е за дпс ??? поздрав за зомбираните : мд беда-зомбинация : http://vbox7.com/play:9590a04a а ето и на рекнайл -кръв ... http://vbox7.com/play:23d4b684 посветена на дуписе и положението в България :) тая 2тората е много арна ;)

valkanovb
10-30-2008, 05:09
След 1878 сме били жизнени. Турското робство не е виновно за сегашното ни състояние.

GutCandy
10-30-2008, 11:44
Не летяща чиния,а тоалетна чиния предлагам да си купи...Да не сере/с извинение/ където не трябва...

kristo
10-30-2008, 19:04
и като гласува и какво...

за кой: бсп? някои от многобройните сини партии? Бойко? Волен?

Като няма силна опозиция така ще е...
Съгласен съм, но все пак като за начало по-добре Атака или ГЕРБ отколкото ДПС, не смяташ ли? Щото ако още един мандат бай Доган е във властта си представям колко още повече ще се задълбочат процесите на турцизация и ислямизация в България, понеже ще продължат да се осъществяват на държавно ниво.

InitialD
10-31-2008, 00:55
и като гласува и какво...

за кой: бсп? някои от многобройните сини партии? Бойко? Волен?

Като няма силна опозиция така ще е...
Съгласен съм, но все пак като за начало по-добре Атака или ГЕРБ отколкото ДПС, не смяташ ли? Щото ако още един мандат бай Доган е във властта си представям колко още повече ще се задълбочат процесите на турцизация и ислямизация в България, понеже ще продължат да се осъществяват на държавно ниво.

И аз мисля така ! :)

kristo
10-31-2008, 11:50
Така е, съгласен съм с анализа ти, и все пак си направи сметка ако трябва да избираш между Доган и ББ или Волен Сидеров (та и Костов и СДС), кой от тях е по-опасен за България и като цяло по-малкото зло за България. И съответно за кой от тях би гласувал.

Иначе не смятам да правя реклама на някоя партия, но има и други партии извън изброените от теб, които могат да бъдат поне според мен (лично мнение, но и мнение на други хора), които могат да бъдат някаква алтернатива. Просто помисли върху този въпрос ако имаш желание, нищо повече, не правя реклама на никой, всичко е въпрос на лично мнение :wink:

kristo
10-31-2008, 12:08
Коментирам партиите, които имат реален шанс да прескочат бариерата.

Аз лично съм на мнение, че не трябва да се избира по-малкото зло от две злини, а трябва да се гласува по съвест.
Всичките малки партийки са просто като черни дупки за реални гласове и докато българите имат да избират между 2 националистически партии, няколко демократични, една лява и една като НДСВ (които са така и не разбрах какъв миш-маш са) и всичко се размива, то всички етнически малцинства имат ясно посочен вариант- ДПС.

Аз лично нямам намерение да гласувам, а ще отида да бастисам една бюлетина и да вляза в процента на нереалните.
Нереалните, ама нали се сещаш, че нереалните гласове все пак не променят нищо. То не че с реалните също не е така до голяма степен, ама все пак имаш по-голям шанс с реален глас да промениш нещо, отколкото с нереален, лично мое мнение, пак не искам да се налагам :wink:

За другото си прав, докато имаме не две, а 10 националистически партии, незнам си колко демократични и т. н., все БСП и особено ДПС ще печелят. Крайно време е тези същите партии да разберат, че не се ли обединят и не дадат някаква реална алтернатива (разбира се по идеология на първо място) за промяна по този начин, нищо положително за България няма да последва.

А, забравих Герб, те имат най-голям шанс да са първа политическа сила, само че докога? И НДСВ бяха така, а сега са никъде... А Герб върви точно по крачките на НДСВ, лидерска партия, която иска всички да се съгласяват с генералисимус Бойко и само по такъв начин могат да са в коалиция с Герб, иначе са отсвирвани и заклеймявани... Много грешна позиция, но не е за първи път в българския политически живот.

TriF4o
12-06-2008, 18:05
Когато се появи някоя партия в която никой дори и лидера й не е роден със сребърна лъжича в устата, за тях ще грасувам, защото ми писна да гледам се някви да обещават какво ли не, а пенсиите и циганите да 1 кебапче или 50 лева си дават гласа. Ставан на 18 2009 и със сигурност няма да гласувам за тея дето ми "обещават" по добро бъдеще, защото от обещанията им останахме с пръст в гъза. Трябва някой млад човек с доста приятели които ще му пазят гърба да основе партия и да е сигурен че кати каже истината няма да го гръмнат, защото ако този човек събере 10 човека те много бързо ще станат 10, 1000 и така ще има по голяма сила срещу тея мафиоти.
Обединението му е майката 1 човек не може да направи нощо, бъдещето е в младите ( спестете си коментарите че младите са били дегредирали, тъпи ...) не може 1 дъртак да ми казва че на 40 години бил млад. СТИГА СТЕ СПАЛИ!!!!!!!!!!!

didomido
12-13-2008, 18:30
и като гласува и какво...

за кой: бсп? някои от многобройните сини партии? Бойко? Волен?

Като няма силна опозиция така ще е...

Много се дразня като чуя някой да каже "За какво да гласувам?". Ами по една много проста причина - като не гласувате, избирате ДПС и доган.

BulgariaZaBulgarite
12-13-2008, 19:11
Не гласувай бе! После пак ще пишеш във форума как турци управляват и как те клатат всеки ден.

kristo
12-13-2008, 19:57
Когато се появи някоя партия в която никой дори и лидера й не е роден със сребърна лъжича в устата, за тях ще грасувам, защото ми писна да гледам се някви да обещават какво ли не, а пенсиите и циганите да 1 кебапче или 50 лева си дават гласа. Ставан на 18 2009 и със сигурност няма да гласувам за тея дето ми "обещават" по добро бъдеще, защото от обещанията им останахме с пръст в гъза. Трябва някой млад човек с доста приятели които ще му пазят гърба да основе партия и да е сигурен че кати каже истината няма да го гръмнат, защото ако този човек събере 10 човека те много бързо ще станат 10, 1000 и така ще има по голяма сила срещу тея мафиоти.
Обединението му е майката 1 човек не може да направи нощо, бъдещето е в младите ( спестете си коментарите че младите са били дегредирали, тъпи ...) не може 1 дъртак да ми казва че на 40 години бил млад. СТИГА СТЕ СПАЛИ!!!!!!!!!!!
Ами ако искаш гласувай за тея дето ти обещават лошо бъдеще, кво ше кажеш...
Млади хора бол, ама колко от тях ги е грижажа бъдещето на България и биха се захванали с политиката. Ето, ти като даваш такъв акъл, би ли се захванал с политика, щото е лесно да говориш за другите, а не за себе си и личната си отговорност...
Инак ако чакаш на теб някой да ти напълни джоба с пари, няма да дочакаш, но си прав, че само с обединение става работата, само гледам, че не щем нещо да се обединяваме. Аз и още 5-6 човека откакто сме в този форум затова говорим, ама файда никаква не съм видял, все си седим на едно място и си чешем езиците ...
Аа, ти ако мислиш, че тоя дето каже истината няма да го гръмнат, занчи си жестоко заблуден бе брат... Точно тея, дето я казват истината им запушват устите набързо или правят така, та да ги лишат от възможност да направят нещо на практика... Цялата система е такава- мафията и държавата са се срастнали и за да се пребори тая система, трябва жестока борба, ама нещо не сме навити да я водим явно, страх ли ни е, изцяло обезверени ли сме, не ни пука за собствената ни съдба ли, незнам, ама вече всеки губи надежда, дори и ние младите започнахме да го правим за ужас...

axis
12-14-2008, 10:30
Доган на кафево и останалите с него :-x