PDA

View Full Version : Бихте ли лъгали/Лъжете ли заради деявствеността си?



iskam_zele
10-29-2008, 17:50
Здравейте, първо имам няколко въпроса, с които бих желал да започна.
1ви. Какво мислите за един 18 годишен девственик, какво е първото впечатление за него.
2ри. Ако бяхте(сте) на 18 и бяхте(сте) девствени това би ли ви притиснявало?
3ти. Има ли значение сред вашите връстници дали сте девствен? Бихте ли изпитвали/изпитвате ли срам заради това?
4ти. Прилагам анкета за това, какво Вие смятате по въпроса.

chokolate_girl
10-29-2008, 18:09
1.Смятам ,че едно момче което е девствено на тези години може да се опише като изключение в най-положителния смисъл на думата.ЗАщото не се възползва от момичетата ,а чака подходящата.

2.аз сега съм девствена ,макар че не съм на 18 още .И мисля че ще се гордея да съм си девствена на 18.Това е най-чистото нещо в едно момиче.Да си запази достойнството.

3.В никакъв случай не ме интересува дали приятелите ми ме мислят за задръстена и незнам си каква,това си е мое решение и аз сама си определям какво да правя.+ това ако наистина са приятелки ще ме уважат без да има конфликти.

4.Отговорих на анкетата ,че съм девствена и че въобще не се срамувам да го кажа на когото и да е било.Гордея се с този факт!

kotora
10-29-2008, 18:17
1. Всеки си има право кога как и с кого да го направи... това, че някои са го направили на 14-15 не означава, че всички трябва да го направят... за това няма нищо лошо в това да има 18 годишен девстеник.
2. Не ни най-малко.
3. Честно казано няма смисъл какво мислят другите дали си или не си... това си е твой избор... а другите да ходят са ебат като им е такъв проблем
4. Ми мисля, че каквото и да съм отговорил, съм го защитил тук.

Punisherrr
10-29-2008, 18:24
1ви. Какво мислите за един 18 годишен девственик, какво е първото впечатление за него. Нищо не мисля. Това,че е девствен на 18 не ме кара да го определям по какъвто и да е начин. Най-много даже да ми направи добро впечатление.
2ри. Ако бяхте(сте) на 18 и бяхте(сте) девствени това би ли ви притиснявало? - Зависи от обстоятелствата. Но по-скоро не
3ти. Има ли значение сред вашите връстници дали сте девствен? Бихте ли изпитвали/изпитвате ли срам заради това? -Ха...сред моите връстници много работи може да имат значение,но мен това не ме тревожи никак.

n3ri7ka
10-29-2008, 19:01
1.Смятам ,че едно момче което е девствено на тези години може да се опише като изключение в най-положителния смисъл на думата.ЗАщото не се възползва от момичетата ,а чака подходящата.

2.аз сега съм девствена ,макар че не съм на 18 още .И мисля че ще се гордея да съм си девствена на 18.Това е най-чистото нещо в едно момиче.Да си запази достойнството.

3.В никакъв случай не ме интересува дали приятелите ми ме мислят за задръстена и незнам си каква,това си е мое решение и аз сама си определям какво да правя.+ това ако наистина са приятелки ще ме уважат без да има конфликти.

4.Отговорих на анкетата ,че съм девствена и че въобще не се срамувам да го кажа на когото и да е било.Гордея се с този факт!
+1 съгласна съм с теб за всичко

Scrat
10-29-2008, 19:04
И аз съм девствен - не ми пречи. 8)

marina0
10-29-2008, 19:05
Лесно е да кажеш, че не срамуваш от девствеността си, но някои момчета могат да те обидят и да те наранят, разбирайки за това в последствие.
Аз незнам дали трябва да крия това или да се гордея с него. Може би тук ще намеря отговор.
С една моя прителка стигнахме до извода, че няма крайна граница на възрастта и че всеки път това трябва да бъде с някого, когото обичаш, а не просто харесваш. Това естествено е проблем за хората, които трудно се оставят на чувствата и винаги си мислят, че ще стане нещо лошо (като мен :-) ).