PDA

View Full Version : ужасните косъмчета по гърбаа и коремааа



fykla
10-29-2008, 19:33
Здравейте,
Моят проблем е следния...
Имам косми по гърба и по корема :cry: Какво да ги правя ужасни са и са дълги на всичко отгоре черни!!! :? Дали да отида на кола маска или пък от нея ще станат още по гадни!?... плссс хелпп предполам, че никой не харесва момичета с космиии :( ако някой е имал такъв проблем моля да каже как се е справил с него.. :cry: :cry: :cry:



Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

WhenTheLoveIsGone
10-29-2008, 19:44
Значи... от колата маска няма да ти станат по твърди. Ако искаш си направи.. това е най-добрия вариант. Иначе може и с крем или да си ги изрусиш (ако са черни), като подбереш цвят като цвета на кожата ти, за да не се виждат. Надявам се да съм попмогнала :) успехчи

FeelMe
10-29-2008, 19:49
izrusi gi s kislorodna voda...no sled kato se namaje6 s neq trqbva da stoi6 izvestno vreme na slunce (sledva6tite dni go davat slun4evo vreme,taka 4e izpolzvai momenta). :) kola maska su6to stava..az imam nqkolko kosum4eta na korema i si gi maham sus epilator,no pri men sa naistina malko i ne boli tolko...moje6 i s epilator da probva6.

gabi_94
10-29-2008, 20:20
еми аз на корема имам малко и на кръста ама не ща да ги пипам все още. Как става изрусяването с крем?

EarthShaker
10-30-2008, 04:03
с кола маска... течна :D

WhenTheLoveIsGone
10-30-2008, 14:36
еми аз на корема имам малко и на кръста ама не ща да ги пипам все още. Как става изрусяването с крем?

Изрусяването не става с крем, а с кислородна вода или боя за коса. А крема само ти ги гори и после ги отстраняваш с шпатулка :) Пример за такъв крем е "Veet"

jad3d
10-30-2008, 21:32
Кво изрусяване говорите бе...Махайте ги...Вече момчетата се обезкосмяват на 100% а вие сте с косми... :shock: :shock:

sladkoto_beibi
10-31-2008, 02:00
i az imam no sa malko i rusi4ki i ne se zabelqzvat... no bih ti prepora4ala da probva6 s epilator v ka6ti (ako ima6 takav :) ) ili puk ako predpo4ita6 s kola maska otidi na kozmetik purviqt put da ti gi mahne profesionalno puk posle ve4e moji i v ka6ti da si pravi6 kola maska ... uspeh4eta :)

VhD
11-01-2008, 11:26
ако са прекалено много - кола маска , иначе можеш да си ги изрусиш.и аз имам мъничко но са руси и не се забелязват. обаче аз не те съветвам да пробваш с епилатор ..има вероятност да станат повече,защото епилатора понякога ги къса и така разтежа им се ускорява :P 8-) :)

rali_pom
12-02-2008, 06:31
Аз лично съм много доволна от кремът на Lycia за обезцветяване. Той изсветлява космите и стават напълно руси, в същото време прави кожата мека и много хубава. Мирише също хубаво ;) А след изсветляването, по - дългите ги изгарям и стават късички. Така ме беше съветвала много отдавна козметичката ми и от тогава това правя. Така не стават по - дебели, по - гъстси и т.н. И са напълно незабележими. Пробвай аз съм страшно доволна.

mysterious93
12-02-2008, 19:21
Аз лично съм много доволна от кремът на Lycia за обезцветяване. Той изсветлява космите и стават напълно руси, в същото време прави кожата мека и много хубава. Мирише също хубаво ;) А след изсветляването, по - дългите ги изгарям и стават късички. Така ме беше съветвала много отдавна козметичката ми и от тогава това правя. Така не стават по - дебели, по - гъстси и т.н. И са напълно незабележими. Пробвай аз съм страшно доволна.

а с кво ги гориш?с горелката ли :D не наистина иа з имам и мисля да ги изсветля..ама тва с изгарянето нещо не ми е ясно :D

rali_pom
12-03-2008, 06:42
:D :D :D Горя ги със запалка, а козметичката ми ги изгаряше с кибритени клечки. Е, после малко миришеш на опърлено прасе :D :D но като се измиеш всичко става перфектно ;)

ana19
12-03-2008, 09:31
:D :D :D Горя ги със запалка, а козметичката ми ги изгаряше с кибритени клечки. Е, после малко миришеш на опърлено прасе :D :D но като се измиеш всичко става перфектно ;)
е не ли по добре с пинсета например ? :D
а и тоя крем къде може да се намери и каква е цената му :?

ffff12
12-03-2008, 17:59
Аз лично съм много доволна от кремът на Lycia за обезцветяване. Той изсветлява космите и стават напълно руси, в същото време прави кожата мека и много хубава. Мирише също хубаво ;) А след изсветляването, по - дългите ги изгарям и стават късички. Така ме беше съветвала много отдавна козметичката ми и от тогава това правя. Така не стават по - дебели, по - гъстси и т.н. И са напълно незабележими. Пробвай аз съм страшно доволна.
Да , къде може да се намери , колко струва и ако може да обесниш малко по подробно как е употребява :)

rali_pom
12-04-2008, 07:25
Не не е по - добре, според мен тези косъмчета не трябва да се скубят. Кремът се продава в някои аптеки, в кутия с 8 пликчета, цената му е 10лв или в zтози е-net магазин - http://www.kassta.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=64&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=8

Ползва се по следния начин : 2те съставки на крема се смесват (едната съдържа амоняк и е активираща), има си ваничка и шпатола в пакета и се намазва в/у желаното място. След няколко минути започва леко да щипе и до 7-10 мин косъмчетата изсветляват. Измива се с вода. Това е. Не трябва да се оставя повече, защото започва да изгаря кожата като перхидрол общо взето

ana19
12-04-2008, 07:27
е от този крем не растът ли повече ? а и като се пърлат с запалка не стават ли черни ? И колко пакетчета са необходими за корема ? :D

rali_pom
12-04-2008, 07:35
Не не растат повече, не се променят въобще. Необходимо е горе - долу веднъж месечно да се мажеш и ще забравиш, че си имала тъмни косъмчета. За корема ти трябват 1 - 2 пакетчета, те се продават в някои аптеки и на бройка.
Ето това са пакетчетата
http://www.kassta.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=65&category_id=5&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=8

ana19
12-04-2008, 07:41
А за ръцете например може ли да се използват :-)

rali_pom
12-05-2008, 06:38
Да те са принципно за лице ;)

xbLaHx
12-06-2008, 13:06
wah добре,че няям на гърба и на корема :shock: :D ;дд

Nitroglycerin
12-21-2008, 19:37
лазерна епилация ама цените не са никак ниски,но поне си осигоряваш доживотно безкосмие.

biserzza
02-20-2011, 20:51
дано да стане :) :)

SUNinTHEsunset
02-20-2011, 21:22
С кола или епилатор е най-добре да ги премахнеш.И в двата случая няма да ти потъмнеят. Друг е въпроса,ако ги обръснеш :? ,направо става страшно...

Pamaa
02-21-2011, 09:00
С кола или епилатор е най-добре да ги премахнеш.И в двата случая няма да ти потъмнеят. Друг е въпроса,ако ги обръснеш :? ,направо става страшно...

+, но и изсветляването е добра идея, ама по-добре не ползвай кислородна вода, че може да ти порастнат още косми или пък да станат рижи :lol: :P

FuckingFreak
02-21-2011, 11:00
драги, темата е от 2008

yeeee
02-22-2011, 17:47
Темата е стара :lol: от къде я изкопахте

LipSy
02-22-2011, 18:03
Махни ги с кола маска или с епилатор. Болката е почти една и съща, така че...