PDA

View Full Version : edno specialno momiche



thepekan
10-29-2008, 19:49
Здравейте! Имам следния проблем! Харесвам едно момиче, което е с две години по-малко от мен. В училище ние често си говорим, имаме общи теми, погледите ни много често се срещат, и двамата проявяваме интерес един към друг. В петък ще излезем. Това момиче мн ми харесва и аз ще направя всичко възможно, за да бъда с нея. Засега тя по никакъв начин не ми е показала, че не иска да прекараме малко време заедно.
Има само един проблем. Знам, че тя миналата година е ходила с някакъв 20 годишен, но нз дали са скъсали или още са заедно. Ако са заедно, хм, няма да прекъсвам комуникацията, но нищо повече от нея не мога да постигна. Ако са скъсали, искам някакси бавно и постепенно да й покажа, че изпитвам интерес към нея, без да й се натрапвам и т.н.
Тя е адски красива и аз мн си мисля за нея?
Какво да правя?!?!?!?
Мси предварително!

sweet4esf
10-29-2008, 20:26
emi kato nachalo razberi dali ima oshte neshto s tova momche za koeto govorish :) ako imat vse oshte neshto prosto se ottegli ako puk li ne davai smelo napred... uspex :P

Desir3
10-29-2008, 20:29
Е, пич, какво има да му мислиш? Действай смело и смахнато Напред! То развитието на събитията е покаже как да постъпиш в последствие, сега просто разбери дали момичето наистина му е приятно с теб, излезте пак, сприятелете се, туй-онуй...сещаш се :P

Mr_Crowley
10-30-2008, 06:03
Само няма да се впечатляваш много много. Те всичките са специални...мани мани. Карай го спокойно и каквото има да става ще стане

Kostadin_682
10-30-2008, 06:05
Здравейте! Имам следния проблем! Харесвам едно момиче, което е с две години по-малко от мен. В училище ние често си говорим, имаме общи теми, погледите ни много често се срещат, и двамата проявяваме интерес един към друг. В петък ще излезем. Това момиче мн ми харесва и аз ще направя всичко възможно, за да бъда с нея. Засега тя по никакъв начин не ми е показала, че не иска да прекараме малко време заедно.
Има само един проблем. Знам, че тя миналата година е ходила с някакъв 20 годишен, но нз дали са скъсали или още са заедно. Ако са заедно, хм, няма да прекъсвам комуникацията, но нищо повече от нея не мога да постигна. Ако са скъсали, искам някакси бавно и постепенно да й покажа, че изпитвам интерес към нея, без да й се натрапвам и т.н.
Тя е адски красива и аз мн си мисля за нея?
Какво да правя?!?!?!?
Мси предварително!

Ти пък, какво се чудиш :) действай... какво може най- много да стане ?
После може да те е яд, че не си опитал...покани я на кафенце това, онова действай! Айде и успех :)

soul1199
10-30-2008, 06:46
davai momko,izles s neq,ne my misli tolkova,kusmet :)

thepekan
10-30-2008, 09:58
Знаете ли днес какво отново ми направи впечатление. Както си излизам от класната й стая, обърнах се за сек назад и тя ме гледаше. Това става сиг за шести или седми път. Какво значи според вас?

BaiToq
10-30-2008, 16:15
Здравейте! Имам следния проблем! Харесвам едно момиче, което е с две години по-малко от мен. В училище ние често си говорим, имаме общи теми, погледите ни много често се срещат, и двамата проявяваме интерес един към друг. В петък ще излезем. Това момиче мн ми харесва и аз ще направя всичко възможно, за да бъда с нея. Засега тя по никакъв начин не ми е показала, че не иска да прекараме малко време заедно.
Има само един проблем. Знам, че тя миналата година е ходила с някакъв 20 годишен, но нз дали са скъсали или още са заедно. Ако са заедно, хм, няма да прекъсвам комуникацията, но нищо повече от нея не мога да постигна. Ако са скъсали, искам някакси бавно и постепенно да й покажа, че изпитвам интерес към нея, без да й се натрапвам и т.н.
Тя е адски красива и аз мн си мисля за нея?
Какво да правя?!?!?!?
Мси предварително!
Каквото си намислил прави.
Леко,с пиниз става работата.
Успех!

KiSsOfPaSsIoN
10-30-2008, 16:20
Така както си намислил така прави...И все пак питай я,но съвсем леко подхвани темата дали все още е обвързана... Успех!

soul1199
10-31-2008, 07:40
Знаете ли днес какво отново ми направи впечатление. Както си излизам от класната й стая, обърнах се за сек назад и тя ме гледаше. Това става сиг за шести или седми път. Какво значи според вас?4e si q zaintrigyval ili,4e te har

HONDA
10-31-2008, 07:44
Знаете ли днес какво отново ми направи впечатление. Както си излизам от класната й стая, обърнах се за сек назад и тя ме гледаше. Това става сиг за шести или седми път. Какво значи според вас?4e si q zaintrigyval ili,4e te har
+954
По темата... Просто я попитай дали си има приятел. По този начин, ще разбереш дали е с друг, а самия въпрос ще и подскаже, че имаш интерес към нея.

BlueCat
10-31-2008, 07:52
Е, пич, какво има да му мислиш? Действай смело и смахнато Напред! То развитието на събитията е покаже как да постъпиш в последствие, сега просто разбери дали момичето наистина му е приятно с теб, излезте пак, сприятелете се, туй-онуй...сещаш се :P
На същото мнение съм :) Мисля, че момичето те харесва.

Alderis
10-31-2008, 07:55
Знаете ли днес какво отново ми направи впечатление. Както си излизам от класната й стая, обърнах се за сек назад и тя ме гледаше. Това става сиг за шести или седми път. Какво значи според вас?

Че много си взел да се вманиачаваш! Давай го малко по-спокойно и нещата сами ще се наредят. Нали имаш среща с нея скоро, по-ясен знак от това аз лично не знам, а и ако наистина има погледчета, това, онова, то е ясна работата. Свиркай си там и се кефи на живота.

thepekan
10-31-2008, 10:35
Днес нещо не ми беше ден. няколко пъти се засичахме, но само се разминавахме. Точно щяхме да говорим и да уточним час и място на срещата и я извикаха. Днес не демонстрира никакъв интерес, нз защо, а и като изключим това денят ми не беше добър,
НЗ, просто се абстрахирам от всичко случило се днес и продължавам напред, нз тя дали ще се обади следобед за срещата, ще видим, мси на всички
и просто и аз така си мисля, изключвам всичко станало днес, защото имаше мн неприятни емоции и продължавам да се боря, няма да се давам я 8)