PDA

View Full Version : Някаква диета или..



misspurple
10-29-2008, 19:53
Знаам,че 100% има много теми във форума на тази тема...за отслабването.Аз исках да ви питам за начините по които сте отслабнали и за режимите ,които сте спазвали..диетите,или разни упражнения.Искам да сваля някои килограми за около месец,но нещо не успявам......може би съм свикнала с моята диета и не ми действа вече... :shock:Просто искам нещо ,което да даде ефект за един месец! Мерси на всички предварително,и моля ви-не ми се карайте ако форума е залят с такива теми :-)

mysterious93
10-29-2008, 20:04
уф..абе не разбрахте ли че спорт му е майката..стига с вашите диети и мързелуване ; )

pOiSoN_kIsS_94
10-29-2008, 20:11
Ако имаш голяма нужда от отслабване ще е добре да отидеш на диетолог,защото всеки организъм е различен и ако се захванеш за някфа диета от интернет може да не се отрази добре на здравето ти :)

splendour
10-29-2008, 20:23
уф..абе не разбрахте ли че спорт му е майката..стига с вашите диети и мързелуване ; ) ako sportyva6 i qde6 mnogo i posle si izrazxodva6 kaloriite ot maznata bani4ka s1s fitnes primerno 6te ti se napompat myskylite.za da otslabne6 qj po malko otkolkoto izrazxodva6 i pravi po 30 min yprajneniq ili se zapi6i na sport.i vse pak ne qj kato nqkoi 130 kilogramov kyltyrist

mysterious93
10-29-2008, 20:35
уф..абе не разбрахте ли че спорт му е майката..стига с вашите диети и мързелуване ; ) ako sportyva6 i qde6 mnogo i posle si izrazxodva6 kaloriite ot maznata bani4ka s1s fitnes primerno 6te ti se napompat myskylite.za da otslabne6 qj po malko otkolkoto izrazxodva6 i pravi po 30 min yprajneniq ili se zapi6i na sport.i vse pak ne qj kato nqkoi 130 kilogramov kyltyrist

ти мен 130 килограмов културист ли ме виждаш?а и неща банички,а пица :D идеята ми беше че не става само на диети :)

misspurple
10-30-2008, 06:51
Като за начало-карам степер и колело,и правя някои упражнения.Баничките,пицит е и кифлите съм ги забравила отдавна.Чипсове и шоколади също не ям.Хляб също не ям.Не спазвам "диета" а просто един режим..и няма ефект.Затова ви питам.Основните неща ги знам..искам някой да сподели как е свалил някой килограм.Не съм 100 кг,не съм дебела,просто искам да стегна и да сваля още. :)
Чудех се за тестовете заа поносимост към някои храни ? Това ти осигурява здравословно хранене цял живот-в смисъл знаеш,кое ти влияе добре и кое не....

Slashy
10-30-2008, 08:17
уф..абе не разбрахте ли че спорт му е майката..стига с вашите диети и мързелуване ; )

точно! а и малко ограничи сладкото и яж с мярка и си перфе

iPurple
10-30-2008, 08:57
да е ... махнете ги тъпите диети първо че нищо почти не става и второ не е полезно... повече движение и по - малкоо ядене ;)

misspurple
10-30-2008, 18:53
Ако мислиш,че ще ме засегнеш мноогоо грешиш.Такива като теб не ме впечатляват :D Мерси на всички останали :D :D

lcl
11-02-2008, 18:01
Избягвайте диетите. Те се правят или с лечебна цел, или с необходимост (примерно: спортни състезания... категории) и под наблюдението на диетолог или лекар... Може да има и други необходимостим, но това не са прости неща. Пък и сте млади за диети. Трябва да се внимава.
Просто трябва да научиш какво и кога да ядеш. :)
Движението е най-важно в случая. Без него е възможно да ти отслабва организма и да ти се товари сърцето.

TheCookie
11-02-2008, 21:03
Щом не е диета а режим какво очакваш да се случи с тялото ти?От диетата "се слабее" , а режима-просто е хубаво човек да им режим на хранене, така организма по-лесно разгражда храната :) .
Не съм чувала (или много малко)жена, която да е направила диета и след няколко месеца да не я започне пак или да не напълнее.
Не може да искаш да отслабнеш и като постигнеш желания резултат да спреш.Трябва да се поддържаш.Според мен ако ходиш редовно на фитнес(или да бягаш в парка) и спазваш някакъв режим на хранене(не да отслабваш, а просто да не ядеш боклуци като-чипс,вафли,шоколади,коли,мо ли,фанти и т.н.) ще има ефект- а и нали знаеш, че спорта изисква постоянство.Пробвай така две-три седмици и ако няма резултат поне 1-2кг. ще е чудо :shock: