PDA

View Full Version : Какво ви помогна ?



Slave4You
10-29-2008, 21:15
Искам да попитам тези, които са имали по-сериозно проблеми, кой (или какво) ви помогна да се справите с тях? Става въпрос примерно за нещастна любов или някаква трагедия .. Как си помогнахте или кой ви помогна- семейството, приятелите, музиката ако щете:)
П.П.: Не можах да преценя къде да сложа темата :oops:

Blab
10-29-2008, 21:26
Г-на(нечленувано, нарицателно е), класният ми.

krisiiiiito
10-30-2008, 06:03
никой не ми помага .. аз се справям с проблемите си
пък и .. времето лекува макар и малко

MartyParty
10-30-2008, 07:22
Честно да си кажа аз правих много неща.Добре ,че беше лятната ваканция,че ако трябваше и да уча по това време нищо нямаше да се получи.Четях книги,рисувах и слушах депресираща музика,да момента в кйто не се появи сегашният ми приятел(очевидно за да се възползва,ама толкова и ми е пукало) и ме изкара извън апартамента.Може да не ти се стори кой знае какво,но тогава за мен да изляза навън си беше цяло мъчение и бях станала бледа като призрак.Мина време и преминах на стадий непукизъм,който продължи 3 седмици.След него бурята отихна и корабът отново спусна платна.

Jumper
10-30-2008, 10:11
Истинските приятели могат да ти помогнат винаги,подходящатата музика също стига ти да искаш да се справиш с този проблем :)

BlackRevenger
10-30-2008, 18:28
ми... концентрирай се върху хубавите неща времето лекува раните и не се самообвинявай за проблема :) винаги ако си намериш някакво занимание което да те отвлече от този моммент помага много 8)

raichEbaichE
10-30-2008, 18:33
мии...баща ми :) ревях по цял ден вкъщи и той просто ме измъкна навън и някакси видях нещата в нова светлина...абе винаги съм казвала,че моя тати е най-важният мъж в живота ми,който винаги ми е помагал и винаги ще е така 8) :)

lifelesscorpse
07-03-2009, 07:26
Постепенно с времето и с участието на приятелите ми успях да преодолея някои неща.С повечето обаче сама се справих.
Това е вече минало,а живота,макар да се гради на миналото,е и бъдещето...
:) :) :)

nefchi_bs
07-03-2009, 20:12
Плачех под душа..Но вече на правя такива неща,направо крещя на виновника...

cveti933
07-03-2009, 21:55
Ами... 1.Приятелите ми... двама или трима, но винаги ме изслушват. Поне.
2. Музиката до някаква степен успокоява, но да ми помогне за нещо.. едва ли..
3. Рядко родителите ми... в смисъл те не разбират моите Тийн проблеми... :D
4. А понякога да съм самичка и да си поплача е най-доброто лекарство за мен ;]]]

Eddie
07-03-2009, 22:11
За сърдечните проблеми (любовните терзания :D ) си споделям с една приятелка, която винаги ме разбира, дава ми съвет и просто ми олеква като споделя с нея. А за проблемите от друго естество просто гледам да си създавам работа и да не оставам да скучая и да мисля за тях и с времето те отминават.

pLqmi92
07-04-2009, 12:22
Не ми пука и то си минава .. ;) или поне донякъде

psycho13
07-04-2009, 16:03
Споделям с приятелите си,ама на кого му пука :( Онзи ден казвам нещо на една фр и тя вика "Ммм,лошо.. :S Ама дай да ти доразкажа кво си писах с еди кого си","кво ти пука","абее карай,да знайш пък с мен кво станаа - скапах си пресата" и сякви такива изцепки,които ме изнервят адски много. Като поискам съвет или поне някфо успокоение - нищо. Затва в 99% от случаите музиката ми помага :) Пък и наистина времето лекува всичко.

Nakadah
07-04-2009, 17:38
прекалено съм умен че да се трогвам на някви си моменти, живота не спира а продължава, няма смисъл да мисля за минали неща