PDA

View Full Version : Ще мога ли да отида на парти след като съм болна според вас?



hard_techno
10-30-2008, 06:29
как се трие тема?

mishmula
10-30-2008, 10:40
Ауууу, много коварна болест, при това ИНФЕКЦИОЗНА ! ! !! Преди 2 години бях болна от същото и не е шега работа. На мен черния дроб ми беше увеличен 10 пъти, а далака щеше да ми се пръсне.По- добре си стой у вас, че можеш и другите да заразиш. Не са ли те приели в болница?

hard_techno
10-30-2008, 12:52
Еми не....
тоо личния казва да влизам, че в инфекзиозната ше ме довършат, а то си е така..... :?

mishmula
10-30-2008, 13:00
Може да идеш на парти, въпросът е как ще се чувставаш после.

Темите се трият само по преценка на модератор. :)


Това е инфекциозно заболяване. Не може да има контакт с други хора. Била съм болна и знам за какво става на въпрос, това не е шега работа и некомпетентни да не се изказват.

hard_techno
10-31-2008, 07:54
Ами въпроса е, че АЗ мога да се заразя с нещо, защото организмът ми в момента е супер слаб.....Не мога да заразя друг освен, ако не му пусна език..... цттцтцтццттцтц
а аз говорех за друго
понеже черния дроб ми е увеличен и ако скачам много може ли да ми стане нещо ама всъщност дотогава би трябвало да съм се пооправила! но кажете

mishmula
10-31-2008, 08:17
Не трябва да се подлагаш на физически и психически напрежения / това го пишеше в книжката, която ми дадоха след като излязах от болницата/