PDA

View Full Version : Има ли такъв момент с гаджето ви...



psihqsala
10-30-2008, 07:02
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?

MaMkaMy
10-30-2008, 07:11
все повече и все повече хлъднокръвни...това е добро качестно, не е за изпускане ;)

HardlyAwakened
10-30-2008, 07:25
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?

Пеперудите в корема..а ?

xxXroshawkaXxx
10-30-2008, 07:38
Ами точно преди да се видим...на лицето ми се лепва една усмивка до ушите :D ...и да искам не мога да скрия колко съм щастлива само когато мисля за него! :-) Иначе не се притеснявам...все пак той си е мойто момче и няма от какво да ме е страх или срам :? ...
Но пак...има нещо вълшебно всеки път! :smt007

hottie
10-30-2008, 07:41
Охх тръпката е голяма, всеки път преди да го видя направо ми тупти сърцето, а вече като го видя отлитам някъде в облаците от щастие.

soul1199
10-30-2008, 08:07
zavisi

GreenFairy
10-30-2008, 08:20
Мммда, определено има такова нещо... Само като се сетя как седя на гарата и го чакам да дойде с някакво зверско нетърпение и само като го видя буквално му се хвърлям на врата :D

Lysit0
10-30-2008, 08:32
Държа си се нормално :) Мога да се въздържам :D

Miimiinka
10-30-2008, 08:45
Като знам,че ще се виждаме и сякаш някакво притеснение ме обзема.Но после ми минава.

folkmaniq
10-30-2008, 15:49
На мен е по добре да не се виждаме

NaNa_SladuRana
10-30-2008, 16:13
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?
ооо само при мисълта за него и политам,несравнимо чувство,както малкото дете се вълнува преди Коледа
:oops: :oops: :oops:

BaiToq
10-30-2008, 16:13
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?
Да.

KiSsOfPaSsIoN
10-30-2008, 16:16
Винаги преди да се видим съм адски щастлива...Просто чувството някакси ме изпълва цялата... :oops:

Bellatrix
10-30-2008, 16:40
Ами точно преди да се видим...на лицето ми се лепва една усмивка до ушите :D ...и да искам не мога да скрия колко съм щастлива само когато мисля за него! :-) Иначе не се притеснявам...все пак той си е мойто момче и няма от какво да ме е страх или срам :? ...
Но пак...има нещо вълшебно всеки път! :smt007
+1, и аз съм така :D Само кат го мерна отдалече и вече на лицето ми се е лепнала 1 широа кретенска влюбена усмивка 8-)

darla
10-30-2008, 16:49
zaedno sme ot 3 godini i vseki put,kogato go vidq,ne6to v men trepti!!!OBI4AM GOOOO

MegabytE
10-30-2008, 17:24
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?
Е, много ясно, че се вълнувам, ако не се- няма да съм с нея.

partychild
10-30-2008, 17:53
Ами точно преди да се видим...на лицето ми се лепва една усмивка до ушите :D ...и да искам не мога да скрия колко съм щастлива само когато мисля за него! :-) Иначе не се притеснявам...все пак той си е мойто момче и няма от какво да ме е страх или срам :? ...
Но пак...има нещо вълшебно всеки път! :smt007

sextazy_baby
10-30-2008, 19:20
Определено има тръпка и се чувствам прекрасно като го видя :)

dqvolski_angel
10-30-2008, 19:31
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?
ооо, да, вълнувам се. но не се притеснявам или нещо такова, а ме обзема едно страхотно чувтво, мммм не мога да го опиша(еми, тва е любовта - химия) само като ходя към него, като знам КАК ще ме целуне ей сега, политам в облаците :twisted:

dqvolski_angel
10-30-2008, 19:31
Преди да се видите, вълнувате ли се по някакъв начин? Става ли ви хубаво? Обвземат ли ви топли вълни, започва ли сърцето ви да бие по-бързо или оставате хладнокръвни?
ооо, да, вълнувам се. но не се притеснявам или нещо такова, а ме обзема едно страхотно чувтво, мммм не мога да го опиша(еми, тва е любовта - химия) само като ходя към него, като знам КАК ще ме целуне ей сега, политам в облаците :twisted:

RullzZz
10-30-2008, 20:08
дам..има вълнение,докато я чакам на ъгъла и нямам търпение да се появи и като я видя че се задава една усмивка до ушите и така :grin:
(само като съм в лошо настроение съм серйозен) :D

mArMaLaDkA
10-30-2008, 20:15
В момента съм без гадже,но има едно момче,което харесвам от сума ти и време и като го видя и на мен ми се лепва една идиотска усмивка.Дори и да е бил най-смотания ми ден,като го видя и цялата светвам като коледна елха. 8-) То като се замисля,за това време от което го харесвам..и гаджета можехме да станем...